|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Facebook/Meta üldteema |
Ands
vastuseid: 3042
vaadatud: 779775
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.12.2024 20:20:15 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
| No ma sain bänni ikka oma isiklikule kontole kus kõik mu 100 sõpra on... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
Ands
vastuseid: 3042
vaadatud: 779775
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.12.2024 21:13:33 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
Kuhu võiks pöörduda või mida teha?
Umbes kuu tagasi sain Marketplacest bänni,kuna eksisin "kogukonna ja müügireeglite" vastu ilmselt (Panin üles meditsiiniseadme ehk kiirabiauto)
Kohe sa ... |
teema: Amazon Prime Video nüüdsest ülemaailmne |
Ands
vastuseid: 51
vaadatud: 62027
|
foorum: Uudisvihjed postitatud: 12.11.2020 00:09:42 pealkiri: Amazon Prime Video nüüdsest ülemaailmne |
kas keegi tark oskab öelda, miks ma uut Boratit ei näe
Spetsiaalselt tegin selleks liitumise (free trial muidugi, aga ikkagi) aga filmi ei lase vaadata. Isegi mingit tasulist varianti ei paku |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Ands
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876784
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.04.2020 22:17:58 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Seller Protection Eligible
Eligible when you...Ship to the address on this page.
Save your tracking or shipping info
niipalju leidsin praegu |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Ands
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876784
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.04.2020 21:56:46 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Algajalt üks küsimus.
Müüsin ühe objektiivi, 220$ kandis oli hind(st natuke on mida kaotada)
Ostja maksis paypalis ära (raha on hetkel ootel), ma panin paki teele. Kõik nii nagu ikka.
... |
teema: Kommenteerimine: Ottuboy |
Ands
vastuseid: 28
vaadatud: 9448
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2020 11:39:05 pealkiri: Kommenteerimine: Ottuboy |
mõistlik ja vastutulelik ostja  |
teema: Kommenteerimine: ipruul |
Ands
vastuseid: 28
vaadatud: 14311
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2019 15:19:47 pealkiri: Kommenteerimine: ipruul |
tegime posti teel kaupa, kõik kiire ja korralik  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Ands
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876784
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.06.2019 00:02:07 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Suutsin ebays panna 8.88 asemel automaatpakkumise piiriks 88€
Seda kuskilt maha ei saa võtta? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ands
vastuseid: 23208
vaadatud: 5775003
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.02.2018 23:53:04 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Saatsin Elisasse 5. veebruaril kirja seoses teleteenuse kasutamisega.
Tänaseni pole sealt vastust tulnud.
Päris mahe  |
teema: Fotoaparaatide remonditeema |
Ands
vastuseid: 311
vaadatud: 248912
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.12.2017 15:32:45 pealkiri: Fotoaparaatide remonditeema |
| https://osta-ee.postimees.ee/kaamera-pentax-k-50-vajab-diagnostikat-kaks-objektiivi-102820009.html?_src=listing jäi silma sellise veaga kaamera eitea palju remont võiks maksma minna? kui väga kirv ... |
teema: Kommenteerimine: Deadly16 |
Ands
vastuseid: 272
vaadatud: 65860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2017 20:40:03 pealkiri: Kommenteerimine: Deadly16 |
Kiire ja kvaliteetne diil  |
teema: EURONICS |
Ands
vastuseid: 1878
vaadatud: 753253
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.08.2016 09:31:35 pealkiri: EURONICS |
Ämm ostis mõned kodumasinad ning tellis tarne.
Algselt oli kokku lepitud tarnekuupäevaks 19. august. Siis muudeti see Euronicsi algatusel laupäevale, 20. augustile.
20. kuupäeval pakiti siis ... |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
Ands
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2016 21:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
| Tegime kaupa, kõik sujus nagu vaja |
teema: EURONICS |
Ands
vastuseid: 1878
vaadatud: 753253
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.01.2016 10:15:00 pealkiri: EURONICS |
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.
Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada n ... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.11.2015 23:14:25 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| mul uut pilti pole, seega kes ees, see mees |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.11.2015 23:11:36 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Sillamäe? |
teema: Kommenteerimine: RandomHero |
Ands
vastuseid: 133
vaadatud: 32110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2015 20:24:07 pealkiri: Kommenteerimine: RandomHero |
| Tegime kaupa, kõik tip-top |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ands
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535093
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.09.2015 18:31:03 pealkiri: Teema -:DJI Phantom 2 Vison+:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : DJI Phantom 2 Vison+
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Palun muuta hind 555ks |
teema: Kommenteerimine: Sandor |
Ands
vastuseid: 10
vaadatud: 4383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2015 08:30:38 pealkiri: Kommenteerimine: Sandor |
Müüsin välgu, raha tuli ette, kõik  |
teema: Arvutistuudio |
Ands
vastuseid: 3
vaadatud: 4816
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.05.2015 13:37:30 pealkiri: Arvutistuudio |
| Tuttavad on rääkinud |
teema: Arvutistuudio |
Ands
vastuseid: 3
vaadatud: 4816
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.05.2015 12:38:52 pealkiri: Arvutistuudio |
| Tundub kallis ja mitte väga kvaliteetne |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.05.2015 19:08:30 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Vkg kaeviste väljaveo konveier.
Uut pilti pole |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.04.2015 19:40:54 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Ilumäe.
Mul uut pilti pole |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.04.2015 18:05:47 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Pole kahjuks pilti pakkuda, hea võimalus kellelgi oma kama sheeria  |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.04.2015 12:55:58 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Tootsi? |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
Ands
vastuseid: 3879
vaadatud: 854031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.02.2015 17:01:16 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Ehk see uus tuulik Assamalla kandis?
Kui on, siis mul uut pilti pole |
teema: Pentaxi arutelu |
Ands
vastuseid: 2209
vaadatud: 601547
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.02.2015 18:30:04 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| Stabilisaator teeb ka mingit häält...proovi, kas on vahet, kui on stabikas sees ja väljas |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Ands
vastuseid: 3099
vaadatud: 981369
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.02.2015 18:07:29 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Smartpost tõstis hindu. Jälle (alles nagu oli, kuigi reaalselt ilmselt mitu aastat tagasi juba)
http://uus.smartpost.ee/uudised/518-muudatused-smartposti-eraklientide-hinnakirjas-2015 |
teema: KLICK |
Ands
vastuseid: 253
vaadatud: 123102
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.01.2015 20:55:30 pealkiri: KLICK |
1. Ilmselt ei oleks seda ka samal päeval ringi vahetatud. Kuid nädal hiljem ei vaheta selliseid asju reeglina(loomulikult on ka erandeid) keegi ringi.
2. Julgen väita, et 98% eestlastest on sõn ... |
teema: Nikoni arutelu |
Ands
vastuseid: 2009
vaadatud: 603314
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.01.2015 14:06:58 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Sigma on mõistlik minu arvates ainult siis võtta, kui see reaalselt väga soodsalt kätte tuleb.... |
teema: Nikoni arutelu |
Ands
vastuseid: 2009
vaadatud: 603314
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.01.2015 21:04:57 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Pigem mõni nikoni originaal või metz või nissin |
teema: Pentaxi arutelu |
Ands
vastuseid: 2209
vaadatud: 601547
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.01.2015 12:40:32 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Hästi laia nurgaga objektiiv, jah.
Saab nii- ja naapidi.
Ehk siis 1. variant keerata olemasoleva 18-55 objektiivi ette mingi lainurk/kalasilm-adapter, mis teeb pildi laiemaks. Kindlasti viib ka ... |
teema: Pentaxi arutelu |
Ands
vastuseid: 2209
vaadatud: 601547
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.01.2015 18:15:57 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Pentax I-usb7 on see kaabel.
osad panasonicud ja mingid nikonid on ka selle pesaga |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
Ands
vastuseid: 261
vaadatud: 102877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2015 21:49:12 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
| kõik tip-top |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Ands
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876784
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.01.2015 20:03:48 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Ebays on "Second Chance Offer" ehk siis saan pakkuda asja suuruselt teise pakkumise teinule.
Ma saan aru, et see on mõeldud selleks juhuks, kui parima pakkujaga kaubale ei saa.
Aga kui mul on s ... |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Ands
vastuseid: 3099
vaadatud: 981369
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.12.2014 19:02:44 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Mul oli täna smartpostiga sama teema...helistati, et kuller võib koju ära tuua. Kuna kedagi kodus ei olnud ja sobivat aega ei leidnud, siis jäi ära.
Paki oleks pidanud täna kätte saama, aga n ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ands
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535093
|
foorum: Parem HV postitatud: 01.12.2014 15:58:53 pealkiri: Teema -: Canon EOS 100D + 18-55mm IS STM Kit peegelkaamera, ka muud.:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EOS 100D + 18-55mm IS STM Kit peegelkaamera, ka muud.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->"kast "
"Küsige ka m ... |
teema: Kommenteerimine: mustsaba |
Ands
vastuseid: 12
vaadatud: 6074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2014 15:13:04 pealkiri: Kommenteerimine: mustsaba |
müüsin paar fotovidinat, kõik  |
teema: Kommenteerimine: Markokene |
Ands
vastuseid: 5
vaadatud: 4644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2014 15:12:27 pealkiri: Kommenteerimine: Markokene |
Müüsin kaamera, diil käest-kätte, kõik  |
teema: Kommenteerimine: IceUul |
Ands
vastuseid: 218
vaadatud: 123313
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2014 15:11:22 pealkiri: Kommenteerimine: IceUul |
Lahke ja astutulelik foorumlane  |
teema: K: Kas kaamera saab "halvaks minna" |
Ands
vastuseid: 25
vaadatud: 13114
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.10.2014 19:16:11 pealkiri: K: Kas kaamera saab "halvaks minna" |
Ikka võib väsida, kuid see ei tohiks pilte nässu keerata niimoodi...st see võiks kuidagi teisiti väljenduda siis.
Mingid seaded pole paigast ära? Kõige lihtsam on teha lihtne kaamera algsead ... |
teema: Photopoint |
Ands
vastuseid: 709
vaadatud: 301420
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2014 15:09:59 pealkiri: Photopoint |
Laborandile tuleb see tasuta tellimus samamoodi sisse nagu ka makstud töö.
Kõige parem variant on minna ja oma muret kurta, ma usun, et tehakse uued ja paremad. Või kui mingil põhjusel ei saa ... |
teema: Kommenteerimine: Peegus |
Ands
vastuseid: 186
vaadatud: 117760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2014 20:17:06 pealkiri: Kommenteerimine: Peegus |
müüsin posti teel kaamera, kõik  |
teema: Kommenteerimine: Kruvi |
Ands
vastuseid: 15
vaadatud: 6938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2014 22:33:34 pealkiri: Kommenteerimine: Kruvi |
müüsin objektiivi. Mina rahul, tema rahul, kõik  |
teema: Kommenteerimine: mrtmagi |
Ands
vastuseid: 92
vaadatud: 25035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2014 10:11:50 pealkiri: Kommenteerimine: mrtmagi |
Tegime posti teel kaupa, kõik  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ands
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535093
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.06.2014 20:02:16 pealkiri: Teema -:Panasonic DMC-LX7 fotoaparaat digikaamera F1.4-2.3, 24-90mm, 10 Mpix:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Panasonic DMC-LX7 fotoaparaat digikaamera F1.4-2.3, 24-90mm, 10 Mpix
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
taaskord ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ands
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535093
|
foorum: Parem HV postitatud: 31.05.2014 21:41:50 pealkiri: Teema -:Panasonic DMC-LX7 fotoaparaat digikaamera F1.4-2.3, 24-90mm, 10 Mpix:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Panasonic DMC-LX7 fotoaparaat digikaamera F1.4-2.3, 24-90mm, 10 Mpix
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->"kast "
kaam ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ands
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535093
|
foorum: Parem HV postitatud: 24.04.2014 23:05:38 pealkiri: Teema -: Canon 24-105 L IS:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon 24-105 L IS
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
palun muuta postitust " uueks hinnaks" ja panna sinna "uuek ... |
teema: Kommenteerimine: Trojan |
Ands
vastuseid: 23
vaadatud: 6745
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2014 18:30:58 pealkiri: Kommenteerimine: Trojan |
müüsin kaamera, kõik  |
teema: Kommenteerimine: darben |
Ands
vastuseid: 14
vaadatud: 5578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2014 15:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: darben |
kõik hästi, hea kiire tehing  |
| |