Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2016 23:59:27   pealkiri: Dirt Rally
Vabandan, aga jah tegin kuupäevadega näpuka ja järgmine etapp algab nädala pärast icon_redface.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2016 22:50:09   pealkiri: Dirt Rally
Meie ei ole liigades midagi ära muutnud, see on BUG ja sellele on lahendus tulemas

The bug in Leagues came from a new feature we are adding, where League admins can allow the use of your career mo ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2016 19:33:26   pealkiri: Dirt Rally
Esimesed pikad katsed olid mul väga ebaõnnestunud ja ei leidnud rütmi kahjuks. Edasi juba läks paremini ja sõitsin kindla peale välja kuid siiski tegin mõne vea ja võitsin isegi mõne katse ku ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2016 17:42:24   pealkiri: Dirt Rally
, ega sa seda youtube "imelist" parandust ei kasutanud, mida ta seal kõvasti pakub?

Kasutasin küll icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2016 16:15:31   pealkiri: Dirt Rally
AndreReiu , miks video "venib" imelikult, nagu läbi kalasilma filmitud.

Panin ise ka tähele seda icon_redface.gif Pean oma Frapsi seaded üle vaatama.
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2016 04:07:08   pealkiri: Dirt Rally
Sõidan hetkel 2011 Imprezaga championshipi ja salvestasin ühe katse icon_smile.gif

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2nxNcIGFzH0[/youtube]
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2016 01:21:22   pealkiri: Dirt Rally
Avastasin täna, et isegi restardita eventil saab n-ö Ise restarti teha, midagi katsel juhtub, vajutad windowsi nuppu, siis mäng ristist kinni ja kui mängu tagasi lähed saad sama katset uuesti sõ ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2016 00:24:56   pealkiri: Dirt Rally
Uus hooaeg WRT Estonia liigas algab nüüd! Selle hooaja jooksul läbitakse 6 etappi, mis kõik sisaldavad 10 kiiruskatset. Esimene etapp algab täna, 11 jaanuaril kell 23.00 Monacos ning lõppeb 18. ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2016 12:22:31   pealkiri: Dirt Rally
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470160373

Tänud icon_smile.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2016 16:44:44   pealkiri: Dirt Rally
Kas keegi teab kust saaks Dirt Rally radasid koos pikkustega ja nimedega väljaspool mängu vaadata?
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2016 23:40:09   pealkiri: Dirt Rally
Meie tiimi poolt Teile üks küsimus uue hooaja osas.
Kas lisada olemasolevatele gruppidele (R4, 2000s, 2010s) veel mõni grupp või teha mõne teise grupiga eraldi hooaeg? Lisage enda arvamus kommen ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2016 23:00:02   pealkiri: Dirt Rally
Huvitav, mul pole workshopis ühtegi asja, aga loobib ikka error 41

See ei ole kindlasti ainuke probleem mis error 41te põhjustab. Soovitan sul CMiga ühendust võtta ja nemad aitavad.
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2016 19:22:47   pealkiri: Dirt Rally
Ma sain ka mängu uuesti käima ja tuli välja, et Steami Workshop põhjustas minul Error 41te.
Kustutasin kõik Subscriptionid ära ja mäng läks käima jälle...
Codemastersi klienditugi on küll ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2015 20:51:38   pealkiri: Dirt Rally
Mina olen hetkel konkurentsist väljas, sest pole siiani mängu käima saanud, isegi peale reinstalli sama probleem icon_cry.gif
Kui keegi oskab mind aidata siis võib teada anda.

PS:Kuna hiljuti lisat ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2015 17:21:45   pealkiri: Dirt Rally
Siis ehk WRT Estonia teha B-grupiga ? Kas seda ühte eventi WRTE-s lühemaks ei saa panna kui nädal ? Nädal tundub 6 stage jaoks ikka päris pikk aeg.

Kahjuks mitte, sest oleme proovinud lühemai ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2015 01:39:12   pealkiri: Dirt Rally
Lasin mängu maha ja avasin GeForce Experience....üllatus üllatus, driveril oli vaja update icon_evil.gif
Omast arust oli mul automaatsed uuendused sees ja arvasin, et ei pea nende pärast muretsema :id ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2015 00:40:19   pealkiri: Dirt Rally
Tundub, et tegu on üsna halva probleemiga ja lõplikku lahendust sellele polegi. Võibolla leiad siit midagi:


Lootsin, et saan reinstalli vältida, aga tundub, et ma siiski ei pääse sellest icon_sad.gif ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2015 00:02:51   pealkiri: Dirt Rally
15% ale pole küll nüüd see, mis servereid koormaks

Tundub, et teistel jookseb mäng ilusti, kes mul Steami sõbralistis on.
Proovisin ka teisi mänge ja töötavad ilusti, ainult Dirtiga on kal ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2015 22:36:05   pealkiri: Dirt Rally
Arvatavasti probleem selles, et steamis hakkas talvine soodusmüük ja serverid koormatud.

Kui tõesti see on probleem, siis elan üle icon_biggrin.gif
Googeldasin ka ja paljudel on sama teema olnud, aga mul s ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2015 21:35:27   pealkiri: Dirt Rally
Avasin täna mängu Steamist ja saan sellise errori: The steam servers are too busy to handle your request error code (41)
Tegin restardi nii arvutile kui ka Steamile ja proovisin ka ´´Verify integ ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2015 22:18:50   pealkiri: Dirt Rally
Teisalt - ei tea mina mismoodi te mängite või on iga viimane kurv peas? Isegi need 2-2.5minutit maha arvestada rehvi ja muu jura tõttu siis olen ikkagi 5-6minutit ralli peale aeglasem kui ülejää ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2015 03:47:59   pealkiri: Dirt Rally
Btw, märkasin mõned nädalad tagasi Daily's siimplangi nimelist sõitjat, kas meister isiklikult või mõni nimekaim lihtsalt? icon_smile.gif

Mul sama küsimus, aga kipun arvama, et see on päris õige Siim ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2015 17:38:15   pealkiri: Dirt Rally
Mulle isiklikult meeldiks kui oleks kasutusel ikkagi enda masinad sellistena nagu nad on endal lahti sõidetud ja meeskond ka selline nagu olemas on. Oleks nagu päris rohkem, et iga ühel oma enda me ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2015 11:34:58   pealkiri: Dirt Rally
No kord või paar võiks saada siiski. Antud juhul lõi kohe alguses rehvi tühjaks näpuka tõttu ja mõtlesin, et alustan parem uuesti - mõttetu oleks ju 9,5km velje peal sõita. aga noh siis avast ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2015 02:31:38   pealkiri: Dirt Rally
Ah. Mis siis ikka. 33€ võib maksta küll kuigi viimati ostsin midagi 2011 novembris.
Kahju , et kõik 3 kategooriat oli eliteni sõidetud ja 2010 masinad käes aga mis teha - tuleb otsast alustada ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2015 19:51:31   pealkiri: Dirt Rally
Täna õhtul kell 19.00 algab uus hooaeg!

Grupid- 2010/2000/R4/

Ralli kalender on järgmine:
Nädal 1 - Monte Carlo - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (20/11/15 - 27/11/15)
Nädal 2 - Kreeka - ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2015 00:49:51   pealkiri: Dirt Rally
Aga miks kohe alguses enne esimest katset seadistada ei saa ?

Ot, kas siis esimese katse starti minnes ei lubatagi seadet valida? Krt, see on küll ebameeldiv uudis jälle icon_sad.gif Täiesti ebaloogiline. ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2015 12:54:14   pealkiri: Dirt Rally
Hei Hei!

Sõtsin ka hooaja ära just ja ütleme nii, et olen üsna üllatunud oma positsiooni üle. Suutsin kuidagi Sander Moksi seljataga hoida lõpuni välja icon_smile.gif Kreeka ei sobinud mulle üldse ja ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2015 21:17:47   pealkiri: Dirt Rally
Sai juba ostetud ja ega see 5 euri nüüd liiga ka ei tee icon_wink.gif

Liitusin ka liigaga, aga kuidas seal nüüd osa võtta ?

Järgmine etapp: Saksamaa

Edu
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2015 14:53:35   pealkiri: Dirt Rally
Sai siiski ära ostetud.
Loodame ,et pettuma ei pea.
Paljud siin puldiga mängivad ja kuidas on ?

Pettuma sa kindlasti ei pea ja ma usun, et siin võivad enamus seda kinnitada.
Kui ma ei eksi s ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2015 14:36:35   pealkiri: Dirt Rally
Kust osta ? icon_smile.gif
Äkki keegi soovitab ? Või on turvaline ost Steamist ?

Steam kõige kindlam icon_smile.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2015 13:14:49   pealkiri: Dirt Rally
Edit: Proovida võib, äkki võetakse isegi kuulda http://forums.codemasters.com/discussion/27536/dirt-rally-finland
Andke endagi poolt mingisugune hääl !

Tehtud ja aitäh vastuse eest, [user]Sy ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2015 23:01:23   pealkiri: Dirt Rally
Hei!

Üks loll küsimus teile icon_biggrin.gif

Kui teen custom race´i, mis asi on Community Delta ajasüsteeem?
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.09.2015 23:45:08   pealkiri: Dirt Rally
Kahjuks ma ei saanud esikoha pärast võidelda kuna pidin sõitma vana PlayStationi rooliga mille FFB on olematu ja ühele poole keerab rool väikese viivitusega icon_evil.gif
Wales mu lemmik ja Fiesta on ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2015 23:04:44   pealkiri: Dirt Rally
Kas keegi ei müü või teab kust saab osta Logitech G25/G27 icon_question.gif
Euronicsis pole toode müügil.

Kiire icon_smile.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2015 12:59:07   pealkiri: Dirt Rally
Hei hei!

Esimesed muljed peale PvPd?
Pole ise juba nädalapäevad arvuti taha saanud icon_sad.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2015 00:41:51   pealkiri: Dirt Rally
Tehtud, Hannes36 icon_wink.gif
Varsti võistlus tulemas Junior WRT liikmed icon_smile.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2015 15:33:36   pealkiri: Dirt Rally
Kas keegi aktiivne sooviks Junior WRTs evente korraldada vahel kui mul endal võimalik pole?
Hannes36, Equinox oleksite huvitatud ?
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2015 16:44:14   pealkiri: Dirt Rally
Kahjuks ma olen hetkel kodust ära, veel teadmata ajaks ja ei saa uut hooaega teile teha icon_sad.gif
Vabandan ja loodan, et keegi teine kellel õigused on saab teile selle valmis teha icon_wink.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2015 12:18:28   pealkiri: Dirt Rally
Junior WRT Estonia

Esimene hooaeg avatud:

Riik:Saksamaa
Katseid:5
Masinaklass: 1970

Algus:19/08/2015 13:00
Lõpp: 23/08/2015 13:00

Restarte pole ja parim mees võitku icon_wink.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2015 01:27:41   pealkiri: Dirt Rally
Kuda seda Junior liigat sõita saab? Mul nim seal kirjas ja mängus sees ka kui lähen liiga alla, siis näitab seda, aga ei lase selectida. icon_rolleyes.gif

Hooaeg pole veel alanud icon_smile.gif Homme panen uue Juni ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2015 22:22:48   pealkiri: Dirt Rally
Tegin ka Facebooki lehekülje, et hoida kõiki kursis toimuvaga ja samas lihtne teha küsitlusi kuidas teha seda liigat huvitavamaks, mida muuta jne.

Kui ei tee tüli, siis vajuta LIKE : https://ww ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2015 11:51:54   pealkiri: Dirt Rally
Sõitsin ka eile kiiruga 4 katset läbi, tegin ilma restartideta. Kuna jälle pikem paus sees olnud, siis soojenduseks lõpetasin single career's Walesi Rally ära, et Audile viimane upgrade külge sa ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2015 18:22:20   pealkiri: Dirt Rally
Kas mõlemas liigas võib ka sõita? icon_biggrin.gif Kuni mul rool rikkis siis konkurentsi niikuinii ei paku.

Loomulikult võib icon_cool.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2015 17:35:27   pealkiri: Dirt Rally
Siin ta on Junior World Rally Team Estonia. Ainult masinaklassid 1960 - 1980

Liituge icon_smile.gif

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/18518/junior-wrt-est
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2015 12:49:22   pealkiri: Dirt Rally


Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha tõmmata´´ esimesel katsel icon_lol.gif


Järgmisel hooajal võiks selle välja jätta äkki? Ralli ikkagi peaks suutma stabiilselt ja kiirelt sõitm ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2015 19:39:26   pealkiri: Dirt Rally
WRT Estonia hooaeg jälle avatud!

Autodeks on B-Grupp (4WD)
Igas riigis kolm katset, erinevate ilmaoludega ja katsed nii öösel kui ka päeval.

Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha t ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2015 18:26:28   pealkiri: Dirt Rally
Olen ka algusest peale manuaaliga sõitnud ja kõik abid esimesest päevast peale välja lükanud.
Ma arvan, et kui kasutad abisid ja automaati siis pead hakkama edaspidi jälle sõidutehnikat muutm ...
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2015 16:58:42   pealkiri: Dirt Rally
Mille all te käsipidurit hoiate g27 peal?

Käigud on labade all ja käsipidur on käigukangi all icon_wink.gif
  teema: Dirt Rally
AndreReiu

vastuseid: 1716
vaadatud: 420620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.08.2015 18:51:17   pealkiri: Dirt Rally
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.