Avaleht
otsing leidis 369 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: KoteTrades
Albert52

vastuseid: 72
vaadatud: 16241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2020 13:09:59   pealkiri: Kommenteerimine: KoteTrades
Ostis telefonid. Kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
Albert52

vastuseid: 240
vaadatud: 67710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2020 12:27:05   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Kõik tip-top. thumbs_up.gif
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Albert52

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.05.2020 22:28:47   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Tegin ükspäev enda autodel ka kindlustused ümber. Swed hakkas liiga palju raha küsima. Muidu oli aastamaksed 160€ kanti/tk. Nüüd sain:
75kW pill - 82.38€
125kW pill - 102.87€
180kW pill ...
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Albert52

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.05.2020 21:17:50   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt?

G seeria BMW-del enamasti [url=https://www.youtube.com/watch?v=lgoVyi16nlk]laserid ees. Ledidest hüpe ikk ...
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Albert52

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.04.2020 13:37:17   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Issanda loomaaed on kirju icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Koledatele (pornotuuninguga) autodele võiks oma teema ja selle teema puhta hoida.

Olenemata välimusest, on tegu ju Hamann originaal bodykitiga ning edasi aidat ...
  teema: Kommenteerimine: radarist
Albert52

vastuseid: 54
vaadatud: 11727

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2020 20:54:09   pealkiri: Kommenteerimine: radarist
Kokkulepitud kohas õigel ajal. Kiire, mämmivaba tehing. thumbs_up.gif
  teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Albert52

vastuseid: 1210
vaadatud: 197154

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.01.2020 20:35:12   pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Õigesti teed, sest makita kohvrid ongi kasutuskõlbmatud. icon_lol.gif Loe antud teemat, ma pole ainuke, kes nii arvab.
Pole aimu, kuidas sul bussis asjad sees on, aga mulle ei istu, kui kõik asjad ringi ...
  teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Albert52

vastuseid: 1210
vaadatud: 197154

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.01.2020 18:49:51   pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Eile soetasin väikse seti uusi kollaseid riistu. Seekord läks loosi 18v tiigersaag koos T-staki kohvriga, juhtmega relakas pöörete regulliga ning trellide kombokit koos kahe 5Ah akuga ning toughs ...
  teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Albert52

vastuseid: 1210
vaadatud: 197154

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.12.2019 19:13:20   pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Seda listi vaadates tuli meelde, et mul ka see suurem voodrilaua naelapüss. Lisaks järkamissae raam ja platesaele ratastega käru. Lisaks mul isal on ka terve hunnik dewaldi asju. Trellid, saage min ...
  teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Albert52

vastuseid: 1210
vaadatud: 197154

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.12.2019 14:42:32   pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada)
Mina ostsin oma esimese trellikomplekti (kärr + lööktrell) aastal 2014 (oli vist). Olin suure valiku ees, missugust brändi ka tulevikus ostma hakata.
Peale seda olen oma kogu aeg-ajalt täiendanu ...
  teema: Kommenteerimine: C1rca
Albert52

vastuseid: 103
vaadatud: 34712

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2018 21:40:24   pealkiri: Kommenteerimine: C1rca
Ostsin ühe jupstüki, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: Xen0n
Albert52

vastuseid: 21
vaadatud: 9091

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2017 18:49:29   pealkiri: Kommenteerimine: Xen0n
Vahetasime mängud, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: Jackinthex
Albert52

vastuseid: 175
vaadatud: 63785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2016 11:51:26   pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex
Müüsin töötasapinna. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: jaco
Albert52

vastuseid: 38
vaadatud: 18374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2016 12:03:15   pealkiri: Kommenteerimine: jaco
Müüsin lõikelaua, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juho99
Albert52

vastuseid: 56
vaadatud: 21600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2016 12:02:43   pealkiri: Kommenteerimine: juho99
Müüsin lõikelaua, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Mootorrataste teema
Albert52

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.04.2016 19:07:47   pealkiri: Mootorrataste teema
Mis siinsed motomehed supermotodest arvavad?
Ise olen ainult Aprilia SVX550 'ga sõitnud, selline on liiga jõhker, võiks midagi vähe leebemat olla.

Näiteks midagi sellist, aga mõned aastad va ...
  teema: Mootorrataste teema
Albert52

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.03.2016 18:15:37   pealkiri: Mootorrataste teema
Tagumine rehv on tegelikult betoonikruvidest, millel on mutter peale löödud ja ära punktitatud. Sellise kooslusega on pidamine parem kui asfaltil. Esimene rehv on m8 poldi-mutri teema ja see peab k ...
  teema: Mootorrataste teema
Albert52

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.03.2016 15:15:39   pealkiri: Mootorrataste teema
Mul ratas talvekonditsioonist vaja suverežiimile üle viia. Homme saan uue rehvi, saab nv ära vahetada. icon_cool.gif
http://www.upload.ee/thumb/5665981/WP_20160322_13_31_54_Pro_LI.jpg
  teema: Kommenteerimine: music123
Albert52

vastuseid: 137
vaadatud: 30239

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2016 21:20:31   pealkiri: Kommenteerimine: music123
Tegin ja müüsin lõikelaua, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tyyp07
Albert52

vastuseid: 15
vaadatud: 10419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2016 16:42:47   pealkiri: Kommenteerimine: tyyp07
Müüsin lõikelaua, tore kui rahul ollakse. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vwg
Albert52

vastuseid: 120
vaadatud: 24453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2016 20:11:20   pealkiri: Kommenteerimine: vwg
Äri tehtud kiiresti ja korrektselt. Müüsin lõikelaua. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: syncmahv
Albert52

vastuseid: 107
vaadatud: 71255

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2016 22:16:47   pealkiri: Kommenteerimine: syncmahv
Sain lõikelaua müüa, kõik ok. icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Fuz
Albert52

vastuseid: 56
vaadatud: 24080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2016 19:49:42   pealkiri: Kommenteerimine: Fuz
Tegin ja müüsin lõikelaua, tore kui rahul. icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
Albert52

vastuseid: 750
vaadatud: 304561

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2016 11:14:17   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Kõik toimis, tore kui sain kasulik olla.
  teema: Kommenteerimine: hans
Albert52

vastuseid: 103
vaadatud: 48254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2016 18:29:34   pealkiri: Kommenteerimine: hans
Ostis lõikelaua, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: OnExX
Albert52

vastuseid: 51
vaadatud: 15796

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2016 18:27:17   pealkiri: Kommenteerimine: OnExX
Rõõm vastastikune, kui sain kasulik olla.
  teema: Kommenteerimine: erco
Albert52

vastuseid: 60
vaadatud: 19808

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2016 00:44:37   pealkiri: Kommenteerimine: erco
Sai lõikelaud müüdud, kõik läks hästi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wanted-
Albert52

vastuseid: 7
vaadatud: 2377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2014 01:31:26   pealkiri: Kommenteerimine: wanted-
Ostis telefoni, kandis raha kohe ette. Kõik sujus ja mõlemad jäime rahule. icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: LegenDY
Albert52

vastuseid: 10
vaadatud: 3191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2013 20:35:53   pealkiri: Kommenteerimine: LegenDY
Müüsin telefoni, kandis raha ette. Kõik sujus. icon_wink.gif
  teema: HTC Windows Phone 8 (S, X)
Albert52

vastuseid: 64
vaadatud: 25646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2013 00:30:38   pealkiri: HTC Windows Phone 8 (S, X)
On endal plaan Androidil vist 8S-i peale üle minna, sest Androidi läägimine ajab kettasse.
Kas keegi neid WP8 telefone rootinud ka juba on? Ning custom rome saada? Lihtsalt sportlikust huvist kü ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.06.2012 00:11:50   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Olen siin katsetanud viimasel ajal erinevaid rome. Olen vist leidnud selle õige. Endal on hetkel http://img267.imageshack.us/img267/3098/20120606124749.jpg
Ja kommentaarile vastaks, et mõnel on OC ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.05.2012 14:54:44   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Aitäh, nüüd on timm! thumbs_up.gif
Oskad sa äkki soovitada mõnda väledat ja minimalistlikku romi? "Alessandra" AOKP V2, mis kirjade järgi kiire on, seal ei tööta paraku wifi. Prose kella tõstmise v ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.05.2012 20:28:14   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Kas siin keegi on rootimise spetsialist ja saaks mulle abi anda?
Nimelt probleem selles, et tahan enda pillile panna uut romi, mis nõuab teadupärast ka siis eelnevalt rootimist. Rootimine on tehtud ...
  teema: HV pokker
Albert52

vastuseid: 1301
vaadatud: 414564

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.03.2012 15:05:53   pealkiri: HV pokker
Jätan märgi siia maha. Järgmisel korral võiks isegi kampa lüüa.
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2012 22:55:32   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Kus maalt see suure hunniku piir jookseb? Töötavad rakendused hõlmavad enda alla ca 140mb RAMi, millest minu arust 85% on vajalik telefoni elementaarseks tööks. Facebooki rakendus on ainuke mõtt ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2012 00:24:14   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Ulme aku pidavused teil. Mul kestab neli päeva hädavaevu siis, kui andmeside on väljas ja päevas kasutad telefoni 10 minutit. Max päeva kestab, kui andmeside sees, tunnike angry birdsi, aeg-ajalt ...
  teema: Kommenteerimine: m
Albert52

vastuseid: 91
vaadatud: 20469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2011 23:19:27   pealkiri: Kommenteerimine: m
Organiseeris mu telfile kaitsekilesid. Sigarahul. thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
Albert52

vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.10.2011 12:03:07   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Siin kõik ebay hundid koos. Kas keegi oleks nii hea ja saaks mulle tellida ühe asja? Oleks tarvis mobiili ümbrist, mille väärtus ~5£. Kes on huvitatud, saatku PS.
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Albert52

vastuseid: 965
vaadatud: 225316

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.10.2011 23:20:28   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Tegin ka täna edasimineku k660i--->Arc S peale. Esimene Android üldse, mida näppinud olen. Esmamulje tundub küll päris käre. Elisast võtsin järelmaksule, kogu protseduur võttis aega umbes ...
  teema: Angry Birds
Albert52

vastuseid: 66
vaadatud: 14955

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.07.2011 22:53:21   pealkiri: Angry Birds
Huh, alles nüüd leidsin selle teema. Ise totaalne fänn. Kõik asjad läbi tehtud.
http://www.upload.ee/thumb/1504332/215004_148367285230575_100001719144016_331784_6571635_n.jpghttp://www.upload.ee ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
Albert52

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.07.2011 13:09:35   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu segasummasuvila. icon_cool.gif
http://www.upload.ee/thumb/1495301/zzzzzz.jpg
  teema: Desktopi Screenshotid II
Albert52

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.03.2011 10:51:54   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Endiselt leian, et classic theme + kõik vigurid maha keeratud on parim kooslus. icon_rolleyes.gif
http://www.upload.ee/thumb/1203987/zzz.jpg
  teema: HV hwbot tiim
Albert52

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557264

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.02.2011 23:35:56   pealkiri: HV hwbot tiim
Tuletasin ka vanu aegu meelde. icon_cool.gif
http://img402.imageshack.us/img402/6478/cpu4681.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/6623/89520727.th.jpg
issi@work says (22:28):
pane uusim bios
see bios ju ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
Albert52

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.12.2010 13:36:31   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu tagasihoidlik töölaud. icon_cool.gif
http://www.upload.ee/image/909762/Untitled_2.jpg
Tausta saaks?

Pole seda teemat kaua vaadanud. Leidsin üles selle pildi veel [url=http://www.desktop-wallpaper. ...
  teema: Kommenteerimine: MONGO
Albert52

vastuseid: 25
vaadatud: 13266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2010 00:57:27   pealkiri: Kommenteerimine: MONGO
Kandis raha, minu viivitustega läks antenn siiski posti. Kõik korras.
  teema: Desktopi Screenshotid II
Albert52

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.11.2010 18:57:20   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Kõik exploreri aknad vajalikud praegu. icon_razz.gif
Ja all paremas kaustas on mingid mõttetud pildid ja wordi/exceli failid.
Minimalistlik, kõik viled-kellad maha keeratud on sigakena, imo.
  teema: Desktopi Screenshotid II
Albert52

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.11.2010 17:53:22   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Minu tagasihoidlik töölaud. icon_cool.gif
http://www.upload.ee/image/909762/Untitled_2.jpg
  teema: HV lauatennis
Albert52

vastuseid: 602
vaadatud: 225684

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.10.2010 23:05:09   pealkiri: HV lauatennis
Kolmapäev jah parim, reedeti ja pühapäeviti mind Tallinnas pole. Kolmapäev saaksin mina rahvast juurde ka orgunnida, et oleks rohkem vastaseid. icon_cool.gif
  teema: HV lauatennis
Albert52

vastuseid: 602
vaadatud: 225684

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.10.2010 17:51:03   pealkiri: HV lauatennis
Homme, ehk 13.10 toimub midagi?
Ei tule kedagi?
  teema: Kommenteerimine: THOR-00
Albert52

vastuseid: 0
vaadatud: 572

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2010 22:26:36   pealkiri: Kommenteerimine: THOR-00
Ostis wifi kaardi, tuli ise järgi. Kõik toimis. icon_cool.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.