|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: KoteTrades |
Albert52
vastuseid: 72
vaadatud: 16241
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2020 13:09:59 pealkiri: Kommenteerimine: KoteTrades |
Ostis telefonid. Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
Albert52
vastuseid: 240
vaadatud: 67710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2020 12:27:05 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Kõik tip-top.  |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Albert52
vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.05.2020 22:28:47 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Tegin ükspäev enda autodel ka kindlustused ümber. Swed hakkas liiga palju raha küsima. Muidu oli aastamaksed 160€ kanti/tk. Nüüd sain:
75kW pill - 82.38€
125kW pill - 102.87€
180kW pill ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Albert52
vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.05.2020 21:17:50 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt?
G seeria BMW-del enamasti [url=https://www.youtube.com/watch?v=lgoVyi16nlk]laserid ees. Ledidest hüpe ikk ... |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Albert52
vastuseid: 25135
vaadatud: 2711822
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.04.2020 13:37:17 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Issanda loomaaed on kirju
Koledatele (pornotuuninguga) autodele võiks oma teema ja selle teema puhta hoida.
Olenemata välimusest, on tegu ju Hamann originaal bodykitiga ning edasi aidat ... |
teema: Kommenteerimine: radarist |
Albert52
vastuseid: 54
vaadatud: 11727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2020 20:54:09 pealkiri: Kommenteerimine: radarist |
Kokkulepitud kohas õigel ajal. Kiire, mämmivaba tehing.  |
teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Albert52
vastuseid: 1210
vaadatud: 197154
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.01.2020 20:35:12 pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Õigesti teed, sest makita kohvrid ongi kasutuskõlbmatud. Loe antud teemat, ma pole ainuke, kes nii arvab.
Pole aimu, kuidas sul bussis asjad sees on, aga mulle ei istu, kui kõik asjad ringi ... |
teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Albert52
vastuseid: 1210
vaadatud: 197154
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.01.2020 18:49:51 pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
| Eile soetasin väikse seti uusi kollaseid riistu. Seekord läks loosi 18v tiigersaag koos T-staki kohvriga, juhtmega relakas pöörete regulliga ning trellide kombokit koos kahe 5Ah akuga ning toughs ... |
teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Albert52
vastuseid: 1210
vaadatud: 197154
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.12.2019 19:13:20 pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
| Seda listi vaadates tuli meelde, et mul ka see suurem voodrilaua naelapüss. Lisaks järkamissae raam ja platesaele ratastega käru. Lisaks mul isal on ka terve hunnik dewaldi asju. Trellid, saage min ... |
teema: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Albert52
vastuseid: 1210
vaadatud: 197154
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.12.2019 14:42:32 pealkiri: Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) |
Mina ostsin oma esimese trellikomplekti (kärr + lööktrell) aastal 2014 (oli vist). Olin suure valiku ees, missugust brändi ka tulevikus ostma hakata.
Peale seda olen oma kogu aeg-ajalt täiendanu ... |
teema: Kommenteerimine: C1rca |
Albert52
vastuseid: 103
vaadatud: 34712
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2018 21:40:24 pealkiri: Kommenteerimine: C1rca |
| Ostsin ühe jupstüki, kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: Xen0n |
Albert52
vastuseid: 21
vaadatud: 9091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2017 18:49:29 pealkiri: Kommenteerimine: Xen0n |
| Vahetasime mängud, kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: Jackinthex |
Albert52
vastuseid: 175
vaadatud: 63785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2016 11:51:26 pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex |
| Müüsin töötasapinna. Kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: jaco |
Albert52
vastuseid: 38
vaadatud: 18374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2016 12:03:15 pealkiri: Kommenteerimine: jaco |
Müüsin lõikelaua, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: juho99 |
Albert52
vastuseid: 56
vaadatud: 21600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2016 12:02:43 pealkiri: Kommenteerimine: juho99 |
Müüsin lõikelaua, kõik OK.  |
teema: Mootorrataste teema |
Albert52
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.04.2016 19:07:47 pealkiri: Mootorrataste teema |
Mis siinsed motomehed supermotodest arvavad?
Ise olen ainult Aprilia SVX550 'ga sõitnud, selline on liiga jõhker, võiks midagi vähe leebemat olla.
Näiteks midagi sellist, aga mõned aastad va ... |
teema: Mootorrataste teema |
Albert52
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.03.2016 18:15:37 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Tagumine rehv on tegelikult betoonikruvidest, millel on mutter peale löödud ja ära punktitatud. Sellise kooslusega on pidamine parem kui asfaltil. Esimene rehv on m8 poldi-mutri teema ja see peab k ... |
teema: Mootorrataste teema |
Albert52
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454579
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.03.2016 15:15:39 pealkiri: Mootorrataste teema |
Mul ratas talvekonditsioonist vaja suverežiimile üle viia. Homme saan uue rehvi, saab nv ära vahetada.
http://www.upload.ee/thumb/5665981/WP_20160322_13_31_54_Pro_LI.jpg |
teema: Kommenteerimine: music123 |
Albert52
vastuseid: 137
vaadatud: 30239
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2016 21:20:31 pealkiri: Kommenteerimine: music123 |
Tegin ja müüsin lõikelaua, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: tyyp07 |
Albert52
vastuseid: 15
vaadatud: 10419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2016 16:42:47 pealkiri: Kommenteerimine: tyyp07 |
Müüsin lõikelaua, tore kui rahul ollakse.  |
teema: Kommenteerimine: vwg |
Albert52
vastuseid: 120
vaadatud: 24453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2016 20:11:20 pealkiri: Kommenteerimine: vwg |
Äri tehtud kiiresti ja korrektselt. Müüsin lõikelaua.  |
teema: Kommenteerimine: syncmahv |
Albert52
vastuseid: 107
vaadatud: 71255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2016 22:16:47 pealkiri: Kommenteerimine: syncmahv |
Sain lõikelaua müüa, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Fuz |
Albert52
vastuseid: 56
vaadatud: 24080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2016 19:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: Fuz |
Tegin ja müüsin lõikelaua, tore kui rahul.  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
Albert52
vastuseid: 750
vaadatud: 304561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2016 11:14:17 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
| Kõik toimis, tore kui sain kasulik olla. |
teema: Kommenteerimine: hans |
Albert52
vastuseid: 103
vaadatud: 48254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2016 18:29:34 pealkiri: Kommenteerimine: hans |
| Ostis lõikelaua, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: OnExX |
Albert52
vastuseid: 51
vaadatud: 15796
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2016 18:27:17 pealkiri: Kommenteerimine: OnExX |
| Rõõm vastastikune, kui sain kasulik olla. |
teema: Kommenteerimine: erco |
Albert52
vastuseid: 60
vaadatud: 19808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2016 00:44:37 pealkiri: Kommenteerimine: erco |
Sai lõikelaud müüdud, kõik läks hästi.  |
teema: Kommenteerimine: wanted- |
Albert52
vastuseid: 7
vaadatud: 2377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2014 01:31:26 pealkiri: Kommenteerimine: wanted- |
Ostis telefoni, kandis raha kohe ette. Kõik sujus ja mõlemad jäime rahule.  |
teema: Kommenteerimine: LegenDY |
Albert52
vastuseid: 10
vaadatud: 3191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2013 20:35:53 pealkiri: Kommenteerimine: LegenDY |
Müüsin telefoni, kandis raha ette. Kõik sujus.  |
teema: HTC Windows Phone 8 (S, X) |
Albert52
vastuseid: 64
vaadatud: 25646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.01.2013 00:30:38 pealkiri: HTC Windows Phone 8 (S, X) |
On endal plaan Androidil vist 8S-i peale üle minna, sest Androidi läägimine ajab kettasse.
Kas keegi neid WP8 telefone rootinud ka juba on? Ning custom rome saada? Lihtsalt sportlikust huvist kü ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.06.2012 00:11:50 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Olen siin katsetanud viimasel ajal erinevaid rome. Olen vist leidnud selle õige. Endal on hetkel http://img267.imageshack.us/img267/3098/20120606124749.jpg
Ja kommentaarile vastaks, et mõnel on OC ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2012 14:54:44 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Aitäh, nüüd on timm!
Oskad sa äkki soovitada mõnda väledat ja minimalistlikku romi? "Alessandra" AOKP V2, mis kirjade järgi kiire on, seal ei tööta paraku wifi. Prose kella tõstmise v ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.05.2012 20:28:14 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Kas siin keegi on rootimise spetsialist ja saaks mulle abi anda?
Nimelt probleem selles, et tahan enda pillile panna uut romi, mis nõuab teadupärast ka siis eelnevalt rootimist. Rootimine on tehtud ... |
teema: HV pokker |
Albert52
vastuseid: 1301
vaadatud: 414564
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.03.2012 15:05:53 pealkiri: HV pokker |
| Jätan märgi siia maha. Järgmisel korral võiks isegi kampa lüüa. |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2012 22:55:32 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| Kus maalt see suure hunniku piir jookseb? Töötavad rakendused hõlmavad enda alla ca 140mb RAMi, millest minu arust 85% on vajalik telefoni elementaarseks tööks. Facebooki rakendus on ainuke mõtt ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2012 00:24:14 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| Ulme aku pidavused teil. Mul kestab neli päeva hädavaevu siis, kui andmeside on väljas ja päevas kasutad telefoni 10 minutit. Max päeva kestab, kui andmeside sees, tunnike angry birdsi, aeg-ajalt ... |
teema: Kommenteerimine: m |
Albert52
vastuseid: 91
vaadatud: 20469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2011 23:19:27 pealkiri: Kommenteerimine: m |
Organiseeris mu telfile kaitsekilesid. Sigarahul.  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Albert52
vastuseid: 17702
vaadatud: 3880562
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.10.2011 12:03:07 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Siin kõik ebay hundid koos. Kas keegi oleks nii hea ja saaks mulle tellida ühe asja? Oleks tarvis mobiili ümbrist, mille väärtus ~5£. Kes on huvitatud, saatku PS. |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Albert52
vastuseid: 965
vaadatud: 225316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2011 23:20:28 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| Tegin ka täna edasimineku k660i--->Arc S peale. Esimene Android üldse, mida näppinud olen. Esmamulje tundub küll päris käre. Elisast võtsin järelmaksule, kogu protseduur võttis aega umbes ... |
teema: Angry Birds |
Albert52
vastuseid: 66
vaadatud: 14955
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2011 22:53:21 pealkiri: Angry Birds |
Huh, alles nüüd leidsin selle teema. Ise totaalne fänn. Kõik asjad läbi tehtud.
http://www.upload.ee/thumb/1504332/215004_148367285230575_100001719144016_331784_6571635_n.jpghttp://www.upload.ee ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Albert52
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.07.2011 13:09:35 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu segasummasuvila.
http://www.upload.ee/thumb/1495301/zzzzzz.jpg |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Albert52
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.03.2011 10:51:54 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Endiselt leian, et classic theme + kõik vigurid maha keeratud on parim kooslus.
http://www.upload.ee/thumb/1203987/zzz.jpg |
teema: HV hwbot tiim |
Albert52
vastuseid: 12244
vaadatud: 1557264
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.02.2011 23:35:56 pealkiri: HV hwbot tiim |
Tuletasin ka vanu aegu meelde.
http://img402.imageshack.us/img402/6478/cpu4681.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/6623/89520727.th.jpg
issi@work says (22:28):
pane uusim bios
see bios ju ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Albert52
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.12.2010 13:36:31 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu tagasihoidlik töölaud.
http://www.upload.ee/image/909762/Untitled_2.jpg
Tausta saaks?
Pole seda teemat kaua vaadanud. Leidsin üles selle pildi veel [url=http://www.desktop-wallpaper. ... |
teema: Kommenteerimine: MONGO |
Albert52
vastuseid: 25
vaadatud: 13266
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2010 00:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: MONGO |
| Kandis raha, minu viivitustega läks antenn siiski posti. Kõik korras. |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Albert52
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.11.2010 18:57:20 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Kõik exploreri aknad vajalikud praegu.
Ja all paremas kaustas on mingid mõttetud pildid ja wordi/exceli failid.
Minimalistlik, kõik viled-kellad maha keeratud on sigakena, imo. |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Albert52
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158586
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.11.2010 17:53:22 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu tagasihoidlik töölaud.
http://www.upload.ee/image/909762/Untitled_2.jpg |
teema: HV lauatennis |
Albert52
vastuseid: 602
vaadatud: 225684
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.10.2010 23:05:09 pealkiri: HV lauatennis |
Kolmapäev jah parim, reedeti ja pühapäeviti mind Tallinnas pole. Kolmapäev saaksin mina rahvast juurde ka orgunnida, et oleks rohkem vastaseid.  |
teema: HV lauatennis |
Albert52
vastuseid: 602
vaadatud: 225684
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.10.2010 17:51:03 pealkiri: HV lauatennis |
Homme, ehk 13.10 toimub midagi?
Ei tule kedagi? |
teema: Kommenteerimine: THOR-00 |
Albert52
vastuseid: 0
vaadatud: 572
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2010 22:26:36 pealkiri: Kommenteerimine: THOR-00 |
Ostis wifi kaardi, tuli ise järgi. Kõik toimis.  |
| |