Avaleht
otsing leidis 1214 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Flacko
Absona

vastuseid: 198
vaadatud: 89107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2011 00:10:30   pealkiri: Kommenteerimine: Flacko
Saatis Google+ kutse võõrale isikule icon_wink.gif Abivalmis kasutaja thumbs_up.gif
  teema: Võrratud bluescreenid
Absona

vastuseid: 18
vaadatud: 5814

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2011 11:39:33   pealkiri: Võrratud bluescreenid
DVD või BlueRay lugejas oleva plaadi maht

Ma ei mõelnud oma jutus ühtegi laserplaati vaid plaat kui RAM (nelja gigabaidine plaat).
  teema: 32- või 64-bit?
Absona

vastuseid: 175
vaadatud: 37855

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2011 01:18:03   pealkiri: 32- või 64-bit?
mälujaotusega failid, aadressiruumi jaotamine, stress-testimine, üldotstarbelised registrid, klasterdamine, vahemälu ja põhimälu tasemed, jne, mille arvelt saavutatakse kiirusHeh, buzzworde on to ...
  teema: 32- või 64-bit?
Absona

vastuseid: 175
vaadatud: 37855

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2011 01:06:04   pealkiri: 32- või 64-bit?
Ehk avaldaksid saladuse täpselt mille arvelt tuleb 64bit puhul see müstiline kiirusekasv? Mälu ribalaius on identne 32bitiga, maksimaalselt võimalik teostatavate arvutuste arv on identne 32bitiga. ...
  teema: 32- või 64-bit?
Absona

vastuseid: 175
vaadatud: 37855

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2011 00:35:31   pealkiri: 32- või 64-bit?

Muu jutt mille kirja panid on täielikult vale. 32 vs 64bit ei anna reaalsetes rakendustes praktiliselt mingisugust vahet..

Jah, ma saan aru, et kui kasutatakse ainult pilditöötlus programme ja ...
  teema: Võrratud bluescreenid
Absona

vastuseid: 18
vaadatud: 5814

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2011 00:13:41   pealkiri: Võrratud bluescreenid
Mis see teemasse puutub?

Lugeda ei oska? icon_rolleyes.gif
  teema: ei saa id kaarti lugema
Absona

vastuseid: 7
vaadatud: 4015

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.07.2011 23:56:18   pealkiri: ei saa id kaarti lugema
Kui on uuem ID kaart (al. 2011), siis keera kaart õigetpidi sisse (vanal kaardil on kiip pildi poolel, uuemal tagaküljel) icon_wink.gif
  teema: Windows xp installimine USB pulgale..
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 2872

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.07.2011 23:52:38   pealkiri: Windows xp installimine USB pulgale..
Olen proovinud USB-e pulgale Windowsi installeerimise vahendit teha aga minu kogemuste põhjal ei ole USB pulgad eriti töökindlad asjad (alati on visanud mingi faili lugemise vea ette). Soovitan kaa ...
  teema: Võrratud bluescreenid
Absona

vastuseid: 18
vaadatud: 5814

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.07.2011 23:48:41   pealkiri: Võrratud bluescreenid
Minuteada kui muutmälu pesa lubab kasutada teatud mahtu (antud teema kohaselt kolm gigabaiti) ja sisse lükatakse suurema mahutavusega plaat (neli gigabaiti), siis ega see eriti soovitatav ei ole (mu ...
  teema: 32- või 64-bit?
Absona

vastuseid: 175
vaadatud: 37855

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.07.2011 23:41:44   pealkiri: 32- või 64-bit?
64bit on suuremad eelised ja kiiruse vahe on märgatav. Eriti see on tunda nõudlikke programmide jooksutamisel ja kes väidavad, et vahe ei ole tuntav, siis kasutage mõnda sellist programmi mis tõs ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Absona

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875832

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.06.2011 13:48:24   pealkiri: E-bayst tellimine
On üks toode, mis maksab ümmarguselt 33 dollarit ehk 23€ kopikatega. Eesti tollimaksuvaba määr on 22€. Seega kauba hind läheb 1€ üle ja peab maksma käibemaksu.

Kas on võimalik kuidagi ...
  teema: Abi vaja mälu valikul :: Sülearvuti mälud
Absona

vastuseid: 0
vaadatud: 971

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 04.04.2011 17:01:58   pealkiri: Abi vaja mälu valikul :: Sülearvuti mälud
Tere,

Soov oleks muretseda 2x4GB pulka (kokku 8gb). Pulgad peaksid olema selliste andmetega: SO-DIMM PC3-10600 1333MHz 4GB.
Teema tegin sellepärast, et nagu olen aru saanud, siis on tootjal ja to ...
  teema: Kommenteerimine: djerny
Absona

vastuseid: 28
vaadatud: 5798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2010 10:12:03   pealkiri: Kommenteerimine: djerny
Kõik läks suhteliselt hästi.

Järgmistele ostjatele soovitan enne tootega tutvumist raha ära maksta, muidu hakatakse õhta kell 1 sms-ide kaudu ähvardustega ähvardama (hommikul kell seitse p ...
  teema: Google Mail/GMail üldteema
Absona

vastuseid: 2228
vaadatud: 629072

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 29.09.2010 11:01:14   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
Minul ei tuvasta enam "Poppy for Windows" uusi maile gmailis. Teiste mailiserveritega töötab ilusti. icon_rolleyes.gif kellelgi sama viga?
  teema: [C++]Hotkey teisele töötavale programmile?
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 2432

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 29.09.2010 10:57:19   pealkiri: [C++]Hotkey teisele töötavale programmile?
Kusagil on mul selline rakendus olemas aga äkki leian ülesse.

Mina lahendasin probleemi niimoodi, et rakenduses saab erinevaid hotkey-si teha ja valida, millises rakenduses need tööle hakkavad ...
  teema: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga?
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 2890

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.08.2010 18:11:06   pealkiri: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga?
Üks asi on levi tugevus (signaali tugevus) ja teine on kvaliteedi tugevus (et pilti ette saada, peab "otsima kvaliteeti")
  teema: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga?
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 2890

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.08.2010 13:59:11   pealkiri: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga?
Liigu majas ringi. Proovi iga akna tagant, mis jäävad erinevatesse ilmakaarde.
  teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
Absona

vastuseid: 12
vaadatud: 2871

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 26.08.2010 13:45:54   pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel
Sellest lähtuvalt ka selline printsiip, mida tasub järgida: DTSTTCPW (do the simplest thing that could possibly work).
  teema: GPS-i maksumus?
Absona

vastuseid: 16
vaadatud: 7440

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2010 09:48:10   pealkiri: GPS-i maksumus?
Pole kursis aga kui andmemahu eest tuleb maksta, siis pikemas perspektiivis on odavam mingi odavama otsa GPS osta, mis on navigeerimiseks reaalselt mõeldud.
  teema: HTML/PHP - XML->PHP->XML
Absona

vastuseid: 10
vaadatud: 3974

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 24.08.2010 16:20:14   pealkiri: HTML/PHP - XML->PHP->XML
WCF parim lahendus selleks thumbs_up.gif
  teema: eestikeelne tekst inglisekeelseks
Absona

vastuseid: 9
vaadatud: 4017

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 23.08.2010 18:31:32   pealkiri: eestikeelne tekst inglisekeelseks
Algus on tehtud (grammatika reeglid on kirjas - reeglitel põhinevat meetodit otsustasin kasutada), kuid jätsin pooleli. Tarkust peab veel koguma icon_smile.gif
  teema: Küsimus
Absona

vastuseid: 17
vaadatud: 5350

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 23.08.2010 18:26:37   pealkiri: Küsimus
Muudad lihtsalt 403 (html või php) faili sisu ära. Veateate failid asuvad root kataloogis (kui pole, siis teed ise juurde).
  teema: roboKontroll
Absona

vastuseid: 25
vaadatud: 8360

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 23.08.2010 18:24:22   pealkiri: roboKontroll
Tõsi see on aga see aeg on veel kaugel. OCR-i ajab juba see segadusse kui on mõni täpp rohkem pildil kujutatud või on mingi täht liiga kaldus (lihtsamad captchad on lihtsalt pildile valge taustag ...
  teema: roboKontroll
Absona

vastuseid: 25
vaadatud: 8360

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.08.2010 20:01:10   pealkiri: roboKontroll
Aga, kui tehagi genereeritavad keyd, et iga kord on uus key nr - kood ja sama põhimõttega, kas siis oleks asjal mõtet?
On.

Aga siis tekib küsimus, kuidas kasutajale sümbolid ette näidata, et ...
  teema: roboKontroll
Absona

vastuseid: 25
vaadatud: 8360

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.08.2010 19:51:17   pealkiri: roboKontroll
Roboteid tehakse ka kindla veebisaidi peale töötamiseks (antud juhul eespool olev skript muutub kasutuks). Turvaliseks ka ei peeta saptcha-t, sest sellele võidakse ka teine robot otsa ehitada. Kõ ...
  teema: Küsimus
Absona

vastuseid: 17
vaadatud: 5350

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.08.2010 16:45:36   pealkiri: Küsimus
Flash-is saab ka source vaadata (väga vale arvamus, et ei saa lihtsalt) väga lihtsalt. Google otsinguks SWF decompiler ja *.FLA fail olemas. Veel kiirem lahendus oleks google otsingusse märksõna o ...
  teema: Flash html tabelis
Absona

vastuseid: 7
vaadatud: 1351

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.07.2010 21:20:15   pealkiri: Flash html tabelis
Kasuta JavaScript'i.
  teema: html, xhtml, css - millist õppida?
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 1357

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.07.2010 20:15:27   pealkiri: html, xhtml, css - millist õppida?
Kõigepealt õpi selgeks puhas HTML (on nii CSS, XHTML ja veel paljude asjade alustala). Seejärel CSS ja siis XHTML.
  teema: Müstiline viga TomTom autolaadijaga
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 1610

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.07.2010 20:32:00   pealkiri: Müstiline viga TomTom autolaadijaga
Alguses küsiks kas nende teiste masinate sigaretisüütajad töötavad üldse?

Töötavad.

Sai testriga üle käidud. Algul sai arvata, et +/- on masinatel vahetuses, kuid see ei olnud niimoodi ...
  teema: DVD video failide tegemine + supakad
Absona

vastuseid: 3
vaadatud: 1868

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.07.2010 15:10:53   pealkiri: DVD video failide tegemine + supakad
Lihtsalt teadmiseks:

Supakas kui mõiste tähendab subwoofrit, mitte tõlke-faili. Seega, kas mõtled tümaka-kasti?
  teema: Müstiline viga TomTom autolaadijaga
Absona

vastuseid: 4
vaadatud: 1610

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.07.2010 20:40:35   pealkiri: Müstiline viga TomTom autolaadijaga
Selline mure, et on olemas originaal TomTom autolaadija, mis töötab ainult ühes autos (1995 aasta masin), kahes teises masinas ei tööta autolaadija (1991, 2004). No ok, sai vaadatud, et 1995 aast ...
  teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?
Absona

vastuseid: 37
vaadatud: 11842

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.07.2010 11:28:19   pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?
Kas eespool on siis arutelu? icon_lol.gif
  teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?
Absona

vastuseid: 37
vaadatud: 11842

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.07.2010 11:25:15   pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?
Siin ei ole mõtet vaielda. Pooled ei mõista ja ei oska ASP.NET-i ja on selle vastu (nende jaoks on ainult üks keel "jumal" mida osatakse - PHP. Lühidalt öeldes Java, .NET ja mida iganes on puhas ...
  teema: Kommenteerimine: Voro
Absona

vastuseid: 175
vaadatud: 34889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2010 18:27:43   pealkiri: Kommenteerimine: Voro
Ostsin TomTom autohoidja. Kõik sujus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?
Absona

vastuseid: 37
vaadatud: 11842

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.07.2010 00:01:45   pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)?

Kui hakkad teistele tegema neid asju, siis soovitaks pigem PHP's teha. PHP lehti on lihtsam seadistada ja PHP on ka enamlevinud ning hinna/kvaliteedisuhte poolest parim variant hostingupakkujate juu ...
  teema: TomTom GO 730
Absona

vastuseid: 5
vaadatud: 2865

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.06.2010 00:42:36   pealkiri: TomTom GO 730
Uurisin paari tunniga täpsemalt asja ja selgus, et on võimalik kasutada Regio ja Eomap kaarte TomTom'is. Selleks tuleb vastavad failid konventeerida TomTom faili formaati (POI - OV2) ja mälukaardig ...
  teema: TomTom GO 730
Absona

vastuseid: 5
vaadatud: 2865

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.06.2010 21:40:49   pealkiri: TomTom GO 730
Kas EOMAP'i või Regio kaarti saab TomTom'is kasutada mälukaardi pealt? Või kas TomTom 730 võimaldab kahte erinevat kaarti kasutada?
  teema: [VB.NET] Vaikimisi väärtuse muutmine objektil
Absona

vastuseid: 5
vaadatud: 1550

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.05.2010 11:15:37   pealkiri: [VB.NET] Vaikimisi väärtuse muutmine objektil
Kasuta User Control-i. Tirid User Control-i textbox-i sisse, seadistad nii ära nagu vaja, rebuild-id projekti ja tööriista ribast saad vedada custom textbox-i igale poole kuhu vaja.
  teema: C# ja MySQL "fetch" massiivi
Absona

vastuseid: 5
vaadatud: 2571

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 03.04.2010 13:12:18   pealkiri: C# ja MySQL "fetch" massiivi
Parimaks lahenduseks on LINQ kasutamine (saab paari koodireaga hakkama), seda toetatakse alates .NET 3.5.

Toon paar näidet (ei ole teemaga seotud kuid siit saab vajalikud niidiotsad kätte):


...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 14:26:44   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
, millal olen mina rääginud midagi soontest või vintidest? icon_neutral.gif Palun loe uuesti mu postitusi.

Minuteada on see diagonaalis paremale üles liikumine siiski kinni relva ehituses mitte selles, et m ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 14:22:51   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
, ega sul tahanteada'ga sugulussidemeid pole? icon_neutral.gif Samasugust seosetut juttu ajad.

Üks hetk räägid kätest ja nüüd juba sooned jutuks. Ja, et siis tehasest väljuvad relvad ilma vindita ja suv ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 14:17:12   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Soon või vint. Mõlemat terminit kasutatakse (soon on see mis jääb vindist allapoole ja vint on see, mis jääb soonest ülespoole). Tänu mõiste eest thumbs_up.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 14:13:43   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
, enda joonistatud pildi asemel mingisugust usaldusväärset allikat ei taha välja tuua?

Minuteada on see diagonaalis paremale üles liikumine siiski kinni relva ehituses mitte selles, et millise ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 13:58:30   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Hingamine on ka üks faktor aga mitte nii suur kui "käelisus" automaatvalangu puhul.

Tõin visuaalse näite:
http://absona.pri.ee/Pildid/Laskmine.PNG

1 ja 3 pildil tähendab roheline värv et ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Absona

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2010 13:23:48   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Ei sõltu see diagonaalis laskmine asendist. Sõltub sellest mis käeline oldakse. Kas paremakäeline või vasakukäeline. Kui oldakse paremakäeline, siis tahes-tahtmatult jookseb kuul märklaua kesk ...
  teema: Silverlight / C#
Absona

vastuseid: 10
vaadatud: 2545

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 02.03.2010 21:42:52   pealkiri: Silverlight / C#
Unusta need massiivid sellistel asjadel ära. Teevad asja väga aeglaseks kui on vaja tuhandeid unikaalseid numbreid genereerida.


static void Main(string[] args)
...
  teema: Hiir jamab, palun abi
Absona

vastuseid: 9
vaadatud: 3594

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.03.2010 22:01:42   pealkiri: Hiir jamab, palun abi
Väärt nõuanne thumbs_up.gif Peaks ka katsetama.
  teema: Autokoolid ja Transpordiamet
Absona

vastuseid: 3157
vaadatud: 849605

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.03.2010 15:18:40   pealkiri: Autokoolid ja Transpordiamet
Viimati uurisin, siis C maksis 5300.- ning CE 5300.-. Kogu kompoti saab umbes 12 000.- kätte (koos lõivudega ja eksamitega).

Ning 17 000.- saab nii C+CE+D
  teema: Ilmavaatlus
Absona

vastuseid: 36151
vaadatud: 4301807

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.03.2010 00:04:22   pealkiri: Ilmavaatlus
Seletage kui noorele ja lollile miks rekkal talverehvid ei pea olema?
Või on sama teema nagu sõiduauto lamellidega?

Kaal teeb oma töö.
  teema: Ilmavaatlus
Absona

vastuseid: 36151
vaadatud: 4301807

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.02.2010 23:27:40   pealkiri: Ilmavaatlus
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.