|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Flacko |
Absona
vastuseid: 198
vaadatud: 89107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2011 00:10:30 pealkiri: Kommenteerimine: Flacko |
Saatis Google+ kutse võõrale isikule Abivalmis kasutaja  |
teema: Võrratud bluescreenid |
Absona
vastuseid: 18
vaadatud: 5814
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2011 11:39:33 pealkiri: Võrratud bluescreenid |
DVD või BlueRay lugejas oleva plaadi maht
Ma ei mõelnud oma jutus ühtegi laserplaati vaid plaat kui RAM (nelja gigabaidine plaat). |
teema: 32- või 64-bit? |
Absona
vastuseid: 175
vaadatud: 37855
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2011 01:18:03 pealkiri: 32- või 64-bit? |
| mälujaotusega failid, aadressiruumi jaotamine, stress-testimine, üldotstarbelised registrid, klasterdamine, vahemälu ja põhimälu tasemed, jne, mille arvelt saavutatakse kiirusHeh, buzzworde on to ... |
teema: 32- või 64-bit? |
Absona
vastuseid: 175
vaadatud: 37855
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2011 01:06:04 pealkiri: 32- või 64-bit? |
| Ehk avaldaksid saladuse täpselt mille arvelt tuleb 64bit puhul see müstiline kiirusekasv? Mälu ribalaius on identne 32bitiga, maksimaalselt võimalik teostatavate arvutuste arv on identne 32bitiga. ... |
teema: 32- või 64-bit? |
Absona
vastuseid: 175
vaadatud: 37855
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2011 00:35:31 pealkiri: 32- või 64-bit? |
Muu jutt mille kirja panid on täielikult vale. 32 vs 64bit ei anna reaalsetes rakendustes praktiliselt mingisugust vahet..
Jah, ma saan aru, et kui kasutatakse ainult pilditöötlus programme ja ... |
teema: Võrratud bluescreenid |
Absona
vastuseid: 18
vaadatud: 5814
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.07.2011 00:13:41 pealkiri: Võrratud bluescreenid |
Mis see teemasse puutub?
Lugeda ei oska?  |
teema: ei saa id kaarti lugema |
Absona
vastuseid: 7
vaadatud: 4015
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2011 23:56:18 pealkiri: ei saa id kaarti lugema |
Kui on uuem ID kaart (al. 2011), siis keera kaart õigetpidi sisse (vanal kaardil on kiip pildi poolel, uuemal tagaküljel)  |
teema: Windows xp installimine USB pulgale.. |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 2872
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2011 23:52:38 pealkiri: Windows xp installimine USB pulgale.. |
| Olen proovinud USB-e pulgale Windowsi installeerimise vahendit teha aga minu kogemuste põhjal ei ole USB pulgad eriti töökindlad asjad (alati on visanud mingi faili lugemise vea ette). Soovitan kaa ... |
teema: Võrratud bluescreenid |
Absona
vastuseid: 18
vaadatud: 5814
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2011 23:48:41 pealkiri: Võrratud bluescreenid |
| Minuteada kui muutmälu pesa lubab kasutada teatud mahtu (antud teema kohaselt kolm gigabaiti) ja sisse lükatakse suurema mahutavusega plaat (neli gigabaiti), siis ega see eriti soovitatav ei ole (mu ... |
teema: 32- või 64-bit? |
Absona
vastuseid: 175
vaadatud: 37855
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2011 23:41:44 pealkiri: 32- või 64-bit? |
| 64bit on suuremad eelised ja kiiruse vahe on märgatav. Eriti see on tunda nõudlikke programmide jooksutamisel ja kes väidavad, et vahe ei ole tuntav, siis kasutage mõnda sellist programmi mis tõs ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Absona
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875832
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.06.2011 13:48:24 pealkiri: E-bayst tellimine |
On üks toode, mis maksab ümmarguselt 33 dollarit ehk 23€ kopikatega. Eesti tollimaksuvaba määr on 22€. Seega kauba hind läheb 1€ üle ja peab maksma käibemaksu.
Kas on võimalik kuidagi ... |
teema: Abi vaja mälu valikul :: Sülearvuti mälud |
Absona
vastuseid: 0
vaadatud: 971
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 04.04.2011 17:01:58 pealkiri: Abi vaja mälu valikul :: Sülearvuti mälud |
Tere,
Soov oleks muretseda 2x4GB pulka (kokku 8gb). Pulgad peaksid olema selliste andmetega: SO-DIMM PC3-10600 1333MHz 4GB.
Teema tegin sellepärast, et nagu olen aru saanud, siis on tootjal ja to ... |
teema: Kommenteerimine: djerny |
Absona
vastuseid: 28
vaadatud: 5798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2010 10:12:03 pealkiri: Kommenteerimine: djerny |
Kõik läks suhteliselt hästi.
Järgmistele ostjatele soovitan enne tootega tutvumist raha ära maksta, muidu hakatakse õhta kell 1 sms-ide kaudu ähvardustega ähvardama (hommikul kell seitse p ... |
teema: Google Mail/GMail üldteema |
Absona
vastuseid: 2228
vaadatud: 629072
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.09.2010 11:01:14 pealkiri: Google Mail/GMail üldteema |
Minul ei tuvasta enam "Poppy for Windows" uusi maile gmailis. Teiste mailiserveritega töötab ilusti. kellelgi sama viga? |
teema: [C++]Hotkey teisele töötavale programmile? |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 2432
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 29.09.2010 10:57:19 pealkiri: [C++]Hotkey teisele töötavale programmile? |
Kusagil on mul selline rakendus olemas aga äkki leian ülesse.
Mina lahendasin probleemi niimoodi, et rakenduses saab erinevaid hotkey-si teha ja valida, millises rakenduses need tööle hakkavad ... |
teema: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga? |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 2890
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.08.2010 18:11:06 pealkiri: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga? |
| Üks asi on levi tugevus (signaali tugevus) ja teine on kvaliteedi tugevus (et pilti ette saada, peab "otsima kvaliteeti") |
teema: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga? |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 2890
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.08.2010 13:59:11 pealkiri: Kas keegi on saand/saab omal tööle JTVLAN Fujitsu Tv usb pulgaga? |
| Liigu majas ringi. Proovi iga akna tagant, mis jäävad erinevatesse ilmakaarde. |
teema: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
Absona
vastuseid: 12
vaadatud: 2871
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 26.08.2010 13:45:54 pealkiri: Abi vaja PHP-s stringi manipuleerimisel |
| Sellest lähtuvalt ka selline printsiip, mida tasub järgida: DTSTTCPW (do the simplest thing that could possibly work). |
teema: GPS-i maksumus? |
Absona
vastuseid: 16
vaadatud: 7440
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2010 09:48:10 pealkiri: GPS-i maksumus? |
| Pole kursis aga kui andmemahu eest tuleb maksta, siis pikemas perspektiivis on odavam mingi odavama otsa GPS osta, mis on navigeerimiseks reaalselt mõeldud. |
teema: HTML/PHP - XML->PHP->XML |
Absona
vastuseid: 10
vaadatud: 3974
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.08.2010 16:20:14 pealkiri: HTML/PHP - XML->PHP->XML |
WCF parim lahendus selleks  |
teema: eestikeelne tekst inglisekeelseks |
Absona
vastuseid: 9
vaadatud: 4017
|
foorum: WWW postitatud: 23.08.2010 18:31:32 pealkiri: eestikeelne tekst inglisekeelseks |
Algus on tehtud (grammatika reeglid on kirjas - reeglitel põhinevat meetodit otsustasin kasutada), kuid jätsin pooleli. Tarkust peab veel koguma  |
teema: Küsimus |
Absona
vastuseid: 17
vaadatud: 5350
|
foorum: WWW postitatud: 23.08.2010 18:26:37 pealkiri: Küsimus |
| Muudad lihtsalt 403 (html või php) faili sisu ära. Veateate failid asuvad root kataloogis (kui pole, siis teed ise juurde). |
teema: roboKontroll |
Absona
vastuseid: 25
vaadatud: 8360
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 23.08.2010 18:24:22 pealkiri: roboKontroll |
| Tõsi see on aga see aeg on veel kaugel. OCR-i ajab juba see segadusse kui on mõni täpp rohkem pildil kujutatud või on mingi täht liiga kaldus (lihtsamad captchad on lihtsalt pildile valge taustag ... |
teema: roboKontroll |
Absona
vastuseid: 25
vaadatud: 8360
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 22.08.2010 20:01:10 pealkiri: roboKontroll |
Aga, kui tehagi genereeritavad keyd, et iga kord on uus key nr - kood ja sama põhimõttega, kas siis oleks asjal mõtet?
On.
Aga siis tekib küsimus, kuidas kasutajale sümbolid ette näidata, et ... |
teema: roboKontroll |
Absona
vastuseid: 25
vaadatud: 8360
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 22.08.2010 19:51:17 pealkiri: roboKontroll |
| Roboteid tehakse ka kindla veebisaidi peale töötamiseks (antud juhul eespool olev skript muutub kasutuks). Turvaliseks ka ei peeta saptcha-t, sest sellele võidakse ka teine robot otsa ehitada. Kõ ... |
teema: Küsimus |
Absona
vastuseid: 17
vaadatud: 5350
|
foorum: WWW postitatud: 22.08.2010 16:45:36 pealkiri: Küsimus |
| Flash-is saab ka source vaadata (väga vale arvamus, et ei saa lihtsalt) väga lihtsalt. Google otsinguks SWF decompiler ja *.FLA fail olemas. Veel kiirem lahendus oleks google otsingusse märksõna o ... |
teema: Flash html tabelis |
Absona
vastuseid: 7
vaadatud: 1351
|
foorum: WWW postitatud: 28.07.2010 21:20:15 pealkiri: Flash html tabelis |
| Kasuta JavaScript'i. |
teema: html, xhtml, css - millist õppida? |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 1357
|
foorum: WWW postitatud: 28.07.2010 20:15:27 pealkiri: html, xhtml, css - millist õppida? |
| Kõigepealt õpi selgeks puhas HTML (on nii CSS, XHTML ja veel paljude asjade alustala). Seejärel CSS ja siis XHTML. |
teema: Müstiline viga TomTom autolaadijaga |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 1610
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.07.2010 20:32:00 pealkiri: Müstiline viga TomTom autolaadijaga |
Alguses küsiks kas nende teiste masinate sigaretisüütajad töötavad üldse?
Töötavad.
Sai testriga üle käidud. Algul sai arvata, et +/- on masinatel vahetuses, kuid see ei olnud niimoodi ... |
teema: DVD video failide tegemine + supakad |
Absona
vastuseid: 3
vaadatud: 1868
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.07.2010 15:10:53 pealkiri: DVD video failide tegemine + supakad |
Lihtsalt teadmiseks:
Supakas kui mõiste tähendab subwoofrit, mitte tõlke-faili. Seega, kas mõtled tümaka-kasti? |
teema: Müstiline viga TomTom autolaadijaga |
Absona
vastuseid: 4
vaadatud: 1610
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.07.2010 20:40:35 pealkiri: Müstiline viga TomTom autolaadijaga |
| Selline mure, et on olemas originaal TomTom autolaadija, mis töötab ainult ühes autos (1995 aasta masin), kahes teises masinas ei tööta autolaadija (1991, 2004). No ok, sai vaadatud, et 1995 aast ... |
teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
Absona
vastuseid: 37
vaadatud: 11842
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.07.2010 11:28:19 pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
Kas eespool on siis arutelu?  |
teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
Absona
vastuseid: 37
vaadatud: 11842
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.07.2010 11:25:15 pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
| Siin ei ole mõtet vaielda. Pooled ei mõista ja ei oska ASP.NET-i ja on selle vastu (nende jaoks on ainult üks keel "jumal" mida osatakse - PHP. Lühidalt öeldes Java, .NET ja mida iganes on puhas ... |
teema: Kommenteerimine: Voro |
Absona
vastuseid: 175
vaadatud: 34889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2010 18:27:43 pealkiri: Kommenteerimine: Voro |
Ostsin TomTom autohoidja. Kõik sujus. Soovitan  |
teema: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
Absona
vastuseid: 37
vaadatud: 11842
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.07.2010 00:01:45 pealkiri: Valik: PHP või ASP.NET(C#)? |
Kui hakkad teistele tegema neid asju, siis soovitaks pigem PHP's teha. PHP lehti on lihtsam seadistada ja PHP on ka enamlevinud ning hinna/kvaliteedisuhte poolest parim variant hostingupakkujate juu ... |
teema: TomTom GO 730 |
Absona
vastuseid: 5
vaadatud: 2865
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.06.2010 00:42:36 pealkiri: TomTom GO 730 |
| Uurisin paari tunniga täpsemalt asja ja selgus, et on võimalik kasutada Regio ja Eomap kaarte TomTom'is. Selleks tuleb vastavad failid konventeerida TomTom faili formaati (POI - OV2) ja mälukaardig ... |
teema: TomTom GO 730 |
Absona
vastuseid: 5
vaadatud: 2865
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.06.2010 21:40:49 pealkiri: TomTom GO 730 |
| Kas EOMAP'i või Regio kaarti saab TomTom'is kasutada mälukaardi pealt? Või kas TomTom 730 võimaldab kahte erinevat kaarti kasutada? |
teema: [VB.NET] Vaikimisi väärtuse muutmine objektil |
Absona
vastuseid: 5
vaadatud: 1550
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 04.05.2010 11:15:37 pealkiri: [VB.NET] Vaikimisi väärtuse muutmine objektil |
| Kasuta User Control-i. Tirid User Control-i textbox-i sisse, seadistad nii ära nagu vaja, rebuild-id projekti ja tööriista ribast saad vedada custom textbox-i igale poole kuhu vaja. |
teema: C# ja MySQL "fetch" massiivi |
Absona
vastuseid: 5
vaadatud: 2571
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 03.04.2010 13:12:18 pealkiri: C# ja MySQL "fetch" massiivi |
Parimaks lahenduseks on LINQ kasutamine (saab paari koodireaga hakkama), seda toetatakse alates .NET 3.5.
Toon paar näidet (ei ole teemaga seotud kuid siit saab vajalikud niidiotsad kätte):
... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 14:26:44 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
, millal olen mina rääginud midagi soontest või vintidest? Palun loe uuesti mu postitusi.
Minuteada on see diagonaalis paremale üles liikumine siiski kinni relva ehituses mitte selles, et m ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 14:22:51 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
, ega sul tahanteada'ga sugulussidemeid pole? Samasugust seosetut juttu ajad.
Üks hetk räägid kätest ja nüüd juba sooned jutuks. Ja, et siis tehasest väljuvad relvad ilma vindita ja suv ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 14:17:12 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Soon või vint. Mõlemat terminit kasutatakse (soon on see mis jääb vindist allapoole ja vint on see, mis jääb soonest ülespoole). Tänu mõiste eest  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 14:13:43 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
, enda joonistatud pildi asemel mingisugust usaldusväärset allikat ei taha välja tuua?
Minuteada on see diagonaalis paremale üles liikumine siiski kinni relva ehituses mitte selles, et millise ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 13:58:30 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Hingamine on ka üks faktor aga mitte nii suur kui "käelisus" automaatvalangu puhul.
Tõin visuaalse näite:
http://absona.pri.ee/Pildid/Laskmine.PNG
1 ja 3 pildil tähendab roheline värv et ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Absona
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458264
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2010 13:23:48 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Ei sõltu see diagonaalis laskmine asendist. Sõltub sellest mis käeline oldakse. Kas paremakäeline või vasakukäeline. Kui oldakse paremakäeline, siis tahes-tahtmatult jookseb kuul märklaua kesk ... |
teema: Silverlight / C# |
Absona
vastuseid: 10
vaadatud: 2545
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 02.03.2010 21:42:52 pealkiri: Silverlight / C# |
Unusta need massiivid sellistel asjadel ära. Teevad asja väga aeglaseks kui on vaja tuhandeid unikaalseid numbreid genereerida.
static void Main(string[] args)
... |
teema: Hiir jamab, palun abi |
Absona
vastuseid: 9
vaadatud: 3594
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.03.2010 22:01:42 pealkiri: Hiir jamab, palun abi |
Väärt nõuanne Peaks ka katsetama. |
teema: Autokoolid ja Transpordiamet |
Absona
vastuseid: 3157
vaadatud: 849605
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.03.2010 15:18:40 pealkiri: Autokoolid ja Transpordiamet |
Viimati uurisin, siis C maksis 5300.- ning CE 5300.-. Kogu kompoti saab umbes 12 000.- kätte (koos lõivudega ja eksamitega).
Ning 17 000.- saab nii C+CE+D |
teema: Ilmavaatlus |
Absona
vastuseid: 36151
vaadatud: 4301807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.03.2010 00:04:22 pealkiri: Ilmavaatlus |
Seletage kui noorele ja lollile miks rekkal talverehvid ei pea olema?
Või on sama teema nagu sõiduauto lamellidega?
Kaal teeb oma töö. |
teema: Ilmavaatlus |
Absona
vastuseid: 36151
vaadatud: 4301807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.02.2010 23:27:40 pealkiri: Ilmavaatlus |
|
| |