Avaleht
otsing leidis 51 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Aaerrtee

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778553

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.12.2024 17:58:01   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
See pulk on teleka jaoks lihtsalt üks HDMI sisend. Kui pulk ise ei uima, siis telekas peaks pilti ka uimamata näitama. 20mbit võiks ju piisav olla kui samal ajal "isosid ei sikuta".

Jooksebki va ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Aaerrtee

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778553

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.12.2024 20:46:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kasutusel 2016a Samsungi Smart TV, kuid see Elisa Elamuse äpiks siiski liiga vana mudel. Kui nüüd proovida nt seda Xiaomi TV Stick 4k vms, kas see on vanale telekale üsna plug-and-play ja võiks n ...
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Aaerrtee

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2024 18:30:40   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Soetasin järjekordse sülearvuti, suurepärane ja kiire suhtlus!
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Aaerrtee

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2023 20:20:37   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin järjekordselt sülearvuti, kogu protsess suurepärane ning sain täpselt sellise, mida taga ajasin. Müüja väga asjalik ning abivalmis, soovitan julgelt!
  teema: Kommenteerimine: Jägermeister
Aaerrtee

vastuseid: 22
vaadatud: 13619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2022 07:44:55   pealkiri: Kommenteerimine: Jägermeister
Ostsin telefoni, kõik täpselt nii nagu lubatud. Müüja väga sõbralik ning asjaajamine kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Aaerrtee

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2021 19:46:13   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin sülearvuti, kõik sujus suurepäraselt ning kommunikatsioon oli asjalik, kiire ja väga sõbralik. Soovitan!
  teema: STV
Aaerrtee

vastuseid: 3060
vaadatud: 945634

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.08.2017 15:08:27   pealkiri: STV
Ma vist ei saa päris täpselt aru vastusest, kuid Smart TV on mul küll. Avastasin, et mingisugune Linux süsteem jookseb seal peal ning kiire guugeldamine viitas ka sellele ikkagi, et Androidile pak ...
  teema: STV
Aaerrtee

vastuseid: 3060
vaadatud: 945634

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.08.2017 18:12:11   pealkiri: STV
Kiire ja rumal küsimus: kas Samsung Smart TV-ga saab ka miskise appi vahendusel STV Go teenust tarbida või ainuke lahendus juba eraldiseisev boks 125eur eest? Samsung app-storest ei leidnud ning pol ...
  teema: Kommenteerimine: SirXerxes
Aaerrtee

vastuseid: 8
vaadatud: 3653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2017 17:20:58   pealkiri: Kommenteerimine: SirXerxes
Ostis telefoni, tehing sujus meeldivalt. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Aaerrtee

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2016 14:15:52   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin sülearvuti. Tehing väga kiire ja meeldiv, kaup vastas täpselt ootustele. Soovitan!
  teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Aaerrtee

vastuseid: 12722
vaadatud: 2153613

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.02.2016 11:20:41   pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?)
Kui tänasel päeval kodulaenu taotleda, siis on vist mõistlik kliendil kõikidest kohtadest pakkumised võtta ning siis neid ükshaaval pankadele ette sööta, kuni lõpuks iga panga piir selgub. SE ...
  teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Aaerrtee

vastuseid: 579
vaadatud: 122133

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.01.2016 11:47:16   pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Vaatamata rehvidele on lootust igal juhul seni kõrgeimale Monte kohale - kui üllatusi ei tule enam, siis 7. koht ja 6 punkti endale ja tiimile. Ehk enam raskemaks ja aeglasemaks sõitmine ei muutu j ...
  teema: Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?")
Aaerrtee

vastuseid: 26614
vaadatud: 4603670

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.01.2016 10:27:18   pealkiri: Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?")
16a vanal Omegal püsivad vedelikud veel väga edukalt sees, iga 10k km tagant lasen tuttavas töökojas õli koos filtriga ära vahetada (kokku ~35€, poolsünt Mobil1) ja üldjoontes mingit tüli p ...
  teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Aaerrtee

vastuseid: 579
vaadatud: 122133

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.01.2016 09:14:06   pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Eilse shakedowni tulemused: http://www.ewrc-results.com/shake.php?e=25982&t=Rallye-Automobile-de-Monte-Carlo-2016

Arvan ka ise sama, et üheks aastaks DMACK kindlasti ei tulnud. Samas on neil a ...
  teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Aaerrtee

vastuseid: 579
vaadatud: 122133

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.01.2016 15:03:38   pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016)
Autosport.com portaalis oli mingi nupuke täna, et Wilson sai rahad kokku ja mingeid küsimärke enam õhus ei ole.

Eriti magus oleks, kui need DMACKid enam-vähem igal pinnasel sõita kõlbaksid ...
  teema: EMT
Aaerrtee

vastuseid: 1205
vaadatud: 313848

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.11.2015 20:57:24   pealkiri: EMT
Äkki keegi oskab vastata veel tänase õhtu jooksul:
tahaksin osta WiFi võrgus istumiseks Elioni e-poest tahvelarvuti järelmaksuga. Seal mingi kampaania praegu - intress 0, lepingutasu 0. Ostukorv ...
  teema: EMT
Aaerrtee

vastuseid: 1205
vaadatud: 313848

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.11.2015 21:01:41   pealkiri: EMT
Äkki keegi oskab vastata veel tänase õhtu jooksul:
tahaksin osta WiFi võrgus istumiseks Elioni e-poest tahvelarvuti järelmaksuga. Seal mingi kampaania praegu - intress 0, lepingutasu 0. Ostukorv ...
  teema: Kommenteerimine: flake
Aaerrtee

vastuseid: 62
vaadatud: 34549

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2015 16:00:36   pealkiri: Kommenteerimine: flake
Ostsin kodutehnikat, tehing toimus kiirelt ja hästi. Soovitan!
  teema: STV
Aaerrtee

vastuseid: 3060
vaadatud: 945634

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.09.2015 10:02:00   pealkiri: STV
Muud füüsilist polegi, kui et tuppajooksev kaabel ruuterisse/arvutisse ning vajadusel seadistada natuke ja ongi asi ants? Kahjuks on minimaalselt 2 telefoni ja 1 sülearvuti WiFi nälgas, seega peab ...
  teema: STV
Aaerrtee

vastuseid: 3060
vaadatud: 945634

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.09.2015 09:39:56   pealkiri: STV
Oskab keegi STV Saturn neti kohta ka veits pajatada? Praegu pakutakse 30/10 Ühendust 8€ kuus, mis iseenest on ju suht hea, peale 6. kuud läheb 30/30 peale!
Saan ma selle Saturniga oma ruuterit ka ...
  teema: Kommenteerimine: sederik
Aaerrtee

vastuseid: 5
vaadatud: 2527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2015 20:57:36   pealkiri: Kommenteerimine: sederik
Soetas monitori, asjalik suhtlus, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: InsideHipp
Aaerrtee

vastuseid: 10
vaadatud: 3227

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2015 20:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: InsideHipp
Ostsin posti teel kasutatud sülearvuti. Kaup vastas täpselt kirjeldatule, väga hästi oli arvuti pakendatud ning kogu suhtlus kulges algusest lõpuni väga-väga positiivselt! Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: asdf1234
Aaerrtee

vastuseid: 43
vaadatud: 10866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2014 21:51:18   pealkiri: Kommenteerimine: asdf1234
Ostsin nutitelefoni, vastas täpselt kirjeldusele ning tehing sujus kokkuleppe kohaselt kiirelt ja hästi.
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
Aaerrtee

vastuseid: 586
vaadatud: 130040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2014 21:47:19   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Abistas telefoni remontimisel, väga asjalik suhtumine!
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Aaerrtee

vastuseid: 2303
vaadatud: 957672

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2014 16:25:07   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Suur tänu tagasiside eest, kirjutasin ka Teile PSi. Sellisel juhul olen nõus siiski taastama antud isendi, spekuleerisin minimaalselt 100€ väljaminekut.

*Sain doonordatud ning piisaski ainult ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Aaerrtee

vastuseid: 2303
vaadatud: 957672

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2014 15:39:39   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Liigun ringi Tallinnas. Aga nüüd selline küsimus, et kui näiteks lingil oleva telefoniga doonordada, kui raske ning kulukas rahaliselt see oleks (ise puudub kokkupuude/oskus)? Eeldan, et tuleks ai ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Aaerrtee

vastuseid: 2303
vaadatud: 957672

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2014 14:19:12   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Vabandan, kui vale koht küsimiseks!

Galaxy S2 I9100 sai tabamuse kukkunud tassilt, tekkis umbes 2cm suurune ämblik. Kui esialgu veel natuke displei midagi näitas, siis päev hiljem ei näidanud ...
  teema: Kommenteerimine: ilman
Aaerrtee

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2014 00:13:20   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
Ostsin autoaku, eeskujulik tehing.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Aaerrtee

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2013 21:28:35   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin sülearvuti, tehing sujus eeskujulikult! thumbs_up.gif
  teema: TELE2 M-Internet
Aaerrtee

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239386

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.07.2013 12:17:06   pealkiri: TELE2 M-Internet
Annab teada, et ei leia üles pärast umbes 15 sekundilist ootamist.

EDIT: Mustamäel probleeme pole, kohe töötas sama läpakaga. Eks näis, kas oligi ajutine flopp.
  teema: TELE2 M-Internet
Aaerrtee

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239386

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2013 21:12:05   pealkiri: TELE2 M-Internet
Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Aaerrtee

vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2013 00:22:16   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Pean mainima, et 4.1.2 jookseb suurepäraselt. Kõik WiFi ja GPS probleemid kadunud, näeb üleüldse parem ja mõnusam välja. Ühesõnaga uus korralik elu klotsi sissepuhutud, ei oskagi millegi üle ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Aaerrtee

vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2013 11:50:43   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Ilmselgelt ootan isegi ametlikku JB uuendust, et see tüütu WiFi anomaalia selja taha jätta. Aga küsimus GPSi kohta - kas ICS (4.0.3) on ka seal mingit kala sisaldamas või teen ise midagi ebapäde ...
  teema: Kommenteerimine: meelin
Aaerrtee

vastuseid: 2
vaadatud: 1359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2013 22:50:39   pealkiri: Kommenteerimine: meelin
Ostsin monitori; kauba ja tehinguga rahul. Edukat HV kasutamist!
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Aaerrtee

vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.12.2012 21:48:04   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Kui selle probleemse WiFi ära parandab, siis ei oleks väga midagi ette heita. Kestab ehk paar-kolm aastat sisu poolest kindlasti veel.
  teema: Microlab kõlarid
Aaerrtee

vastuseid: 993
vaadatud: 421685

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.12.2012 02:33:35   pealkiri: Microlab kõlarid
ühenduseks multimeediaga 3.5mm <-> 2RCA Igaks juhuks küsin, ega ometi OUTPUT-i ei ühendanud? icon_confused.gif
Ei ole, inputi RCAst tuleb juhe multimeedia seadmetesse. Kasti outputi aukudes on ka satell ...
  teema: Microlab kõlarid
Aaerrtee

vastuseid: 993
vaadatud: 421685

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.12.2012 02:26:54   pealkiri: Microlab kõlarid
Kõlariteks M-700U ja ühenduseks multimeediaga 3.5mm <-> 2RCA (seesamune kaabel, mis kaasas oli). Helitugevust saab reguleerida 0-60 vahemikus, aga alles 40 pealt hakkab miskit mõistlikkuma tu ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Aaerrtee

vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.07.2012 22:03:29   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Probleem youtube-ga: laeb terve igaviku ning jääbki laadima. Elisa nett, rootimata ICS peal. Adobe flash on ka peal, aga ei tutkitki. Ei brauser ega app kuva standardset meediaakent, vaid mingi hall ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Aaerrtee

vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.06.2012 12:00:14   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Kindlasti paljunämmutatud teema, aga millised "kaitsevahendid" on teie kogemuse põhjal kõige asjalikumad SII-le? Ilmselgelt oleks vaja osta ümber mingisugune kest, aga kas ka kaitsekile oleks vaja ...
  teema: TELE2
Aaerrtee

vastuseid: 4214
vaadatud: 1184029

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.06.2012 19:31:07   pealkiri: TELE2
Kas telefon on järelmaksuga ostetud?

Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon ...
  teema: TELE2
Aaerrtee

vastuseid: 4214
vaadatud: 1184029

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.06.2012 13:34:06   pealkiri: TELE2
Oskab keegi kommenteerida neid seadme juurdeostulepinguid? On plaanis soetada mobiiltelefon, mis on saadud 24-kuulise tähtajalise kliendilepingu sõlmimisel. Tähtaeg kehtib numbrile, kliendile ja te ...
  teema: Kommenteerimine: hqs
Aaerrtee

vastuseid: 448
vaadatud: 80739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2011 18:05:03   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Soetasin sülearvuti laadija, kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Aaerrtee

vastuseid: 871
vaadatud: 158107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2011 15:18:33   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Sai ostetud kasutatud sülearvuti, väga kiire ja konkreetne äriajamine ning ka kaup oli täpselt selline, nagu kokku lepitud sai icon_smile.gif
  teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Aaerrtee

vastuseid: 491
vaadatud: 132713

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 30.07.2011 12:16:07   pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Ühesõnaga, kui tõsisemalt oleks vaja tarbida PDF-e ja kirjanduselaadset üllitist tehnikavidinast, siis pigem ~10". Kuna kotkasilm ei ole, siis pean vast ootama ja jälgima, kuidas see tahvelarvuti ...
  teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Aaerrtee

vastuseid: 491
vaadatud: 132713

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 30.07.2011 11:32:06   pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Nimetuse järgi peaks antud Prestigio puhul olema tegu siiski paratamatult ka eBook Readeriga, seepärast arvasin, et olen sobivas teemas icon_razz.gif Antud mudelgi on siiski ainult nuppudega juhitav, pole puut ...
  teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Aaerrtee

vastuseid: 491
vaadatud: 132713

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 30.07.2011 11:18:34   pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Mhmh, selles suhtes olen kursis, et e-ink vs LCD. Kuid 10h oleks selles suhtes piisav, kui just tarbimise eesmärgiks oleksid erinevad koolimaterjalide ja teatmikekogud näiteks PDF-formaadi kujul. Le ...
  teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Aaerrtee

vastuseid: 491
vaadatud: 132713

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 30.07.2011 11:00:28   pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Ega kellelgi ei juhtu olema kogemusi säärase seadmega: http://www.prestigio.com/products/eBook-readers/3-series/eBook-Reader-PER3072B

Kõige tähtsam vast olekski see pdf-de kvaliteet ning vaatam ...
  teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Aaerrtee

vastuseid: 491
vaadatud: 132713

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 25.05.2011 12:56:29   pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu
Kas too eReeder C1 hinnaga 99€ näitab ka tema ebapädevust võrreldes kallimate sarnaste seadmetega? Kellelgi pikemaajalisi kogemusi on antud seadmega, et kuidas ikkagi raskus silmale on olenevalt ...
  teema: Kommenteerimine: gunn271
Aaerrtee

vastuseid: 229
vaadatud: 35177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2011 17:55:04   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Ostis arvutikomponente, äri sujus meeldivalt ning probleemideta. Väga abivalmis HVlane! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 7a1v0
Aaerrtee

vastuseid: 70
vaadatud: 14029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2011 17:52:26   pealkiri: Kommenteerimine: 7a1v0
Ostis mõningad arvutikomponendid, kiire ja konkreetne tehingul. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.