|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Aaerrtee
vastuseid: 23208
vaadatud: 5778553
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.12.2024 17:58:01 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
See pulk on teleka jaoks lihtsalt üks HDMI sisend. Kui pulk ise ei uima, siis telekas peaks pilti ka uimamata näitama. 20mbit võiks ju piisav olla kui samal ajal "isosid ei sikuta".
Jooksebki va ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Aaerrtee
vastuseid: 23208
vaadatud: 5778553
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.12.2024 20:46:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kasutusel 2016a Samsungi Smart TV, kuid see Elisa Elamuse äpiks siiski liiga vana mudel. Kui nüüd proovida nt seda Xiaomi TV Stick 4k vms, kas see on vanale telekale üsna plug-and-play ja võiks n ... |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Aaerrtee
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2024 18:30:40 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Soetasin järjekordse sülearvuti, suurepärane ja kiire suhtlus! |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Aaerrtee
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2023 20:20:37 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin järjekordselt sülearvuti, kogu protsess suurepärane ning sain täpselt sellise, mida taga ajasin. Müüja väga asjalik ning abivalmis, soovitan julgelt! |
teema: Kommenteerimine: Jägermeister |
Aaerrtee
vastuseid: 22
vaadatud: 13619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2022 07:44:55 pealkiri: Kommenteerimine: Jägermeister |
| Ostsin telefoni, kõik täpselt nii nagu lubatud. Müüja väga sõbralik ning asjaajamine kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Aaerrtee
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2021 19:46:13 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin sülearvuti, kõik sujus suurepäraselt ning kommunikatsioon oli asjalik, kiire ja väga sõbralik. Soovitan! |
teema: STV |
Aaerrtee
vastuseid: 3060
vaadatud: 945634
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.08.2017 15:08:27 pealkiri: STV |
| Ma vist ei saa päris täpselt aru vastusest, kuid Smart TV on mul küll. Avastasin, et mingisugune Linux süsteem jookseb seal peal ning kiire guugeldamine viitas ka sellele ikkagi, et Androidile pak ... |
teema: STV |
Aaerrtee
vastuseid: 3060
vaadatud: 945634
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2017 18:12:11 pealkiri: STV |
| Kiire ja rumal küsimus: kas Samsung Smart TV-ga saab ka miskise appi vahendusel STV Go teenust tarbida või ainuke lahendus juba eraldiseisev boks 125eur eest? Samsung app-storest ei leidnud ning pol ... |
teema: Kommenteerimine: SirXerxes |
Aaerrtee
vastuseid: 8
vaadatud: 3653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2017 17:20:58 pealkiri: Kommenteerimine: SirXerxes |
| Ostis telefoni, tehing sujus meeldivalt. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Aaerrtee
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2016 14:15:52 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin sülearvuti. Tehing väga kiire ja meeldiv, kaup vastas täpselt ootustele. Soovitan! |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
Aaerrtee
vastuseid: 12722
vaadatud: 2153613
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.02.2016 11:20:41 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
| Kui tänasel päeval kodulaenu taotleda, siis on vist mõistlik kliendil kõikidest kohtadest pakkumised võtta ning siis neid ükshaaval pankadele ette sööta, kuni lõpuks iga panga piir selgub. SE ... |
teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
Aaerrtee
vastuseid: 579
vaadatud: 122133
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2016 11:47:16 pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
| Vaatamata rehvidele on lootust igal juhul seni kõrgeimale Monte kohale - kui üllatusi ei tule enam, siis 7. koht ja 6 punkti endale ja tiimile. Ehk enam raskemaks ja aeglasemaks sõitmine ei muutu j ... |
teema: Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") |
Aaerrtee
vastuseid: 26614
vaadatud: 4603670
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2016 10:27:18 pealkiri: Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") |
| 16a vanal Omegal püsivad vedelikud veel väga edukalt sees, iga 10k km tagant lasen tuttavas töökojas õli koos filtriga ära vahetada (kokku ~35€, poolsünt Mobil1) ja üldjoontes mingit tüli p ... |
teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
Aaerrtee
vastuseid: 579
vaadatud: 122133
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2016 09:14:06 pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
Eilse shakedowni tulemused: http://www.ewrc-results.com/shake.php?e=25982&t=Rallye-Automobile-de-Monte-Carlo-2016
Arvan ka ise sama, et üheks aastaks DMACK kindlasti ei tulnud. Samas on neil a ... |
teema: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
Aaerrtee
vastuseid: 579
vaadatud: 122133
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.01.2016 15:03:38 pealkiri: WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) |
Autosport.com portaalis oli mingi nupuke täna, et Wilson sai rahad kokku ja mingeid küsimärke enam õhus ei ole.
Eriti magus oleks, kui need DMACKid enam-vähem igal pinnasel sõita kõlbaksid ... |
teema: EMT |
Aaerrtee
vastuseid: 1205
vaadatud: 313848
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.11.2015 20:57:24 pealkiri: EMT |
Äkki keegi oskab vastata veel tänase õhtu jooksul:
tahaksin osta WiFi võrgus istumiseks Elioni e-poest tahvelarvuti järelmaksuga. Seal mingi kampaania praegu - intress 0, lepingutasu 0. Ostukorv ... |
teema: EMT |
Aaerrtee
vastuseid: 1205
vaadatud: 313848
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2015 21:01:41 pealkiri: EMT |
Äkki keegi oskab vastata veel tänase õhtu jooksul:
tahaksin osta WiFi võrgus istumiseks Elioni e-poest tahvelarvuti järelmaksuga. Seal mingi kampaania praegu - intress 0, lepingutasu 0. Ostukorv ... |
teema: Kommenteerimine: flake |
Aaerrtee
vastuseid: 62
vaadatud: 34549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2015 16:00:36 pealkiri: Kommenteerimine: flake |
| Ostsin kodutehnikat, tehing toimus kiirelt ja hästi. Soovitan! |
teema: STV |
Aaerrtee
vastuseid: 3060
vaadatud: 945634
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.09.2015 10:02:00 pealkiri: STV |
| Muud füüsilist polegi, kui et tuppajooksev kaabel ruuterisse/arvutisse ning vajadusel seadistada natuke ja ongi asi ants? Kahjuks on minimaalselt 2 telefoni ja 1 sülearvuti WiFi nälgas, seega peab ... |
teema: STV |
Aaerrtee
vastuseid: 3060
vaadatud: 945634
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.09.2015 09:39:56 pealkiri: STV |
Oskab keegi STV Saturn neti kohta ka veits pajatada? Praegu pakutakse 30/10 Ühendust 8€ kuus, mis iseenest on ju suht hea, peale 6. kuud läheb 30/30 peale!
Saan ma selle Saturniga oma ruuterit ka ... |
teema: Kommenteerimine: sederik |
Aaerrtee
vastuseid: 5
vaadatud: 2527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2015 20:57:36 pealkiri: Kommenteerimine: sederik |
Soetas monitori, asjalik suhtlus, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: InsideHipp |
Aaerrtee
vastuseid: 10
vaadatud: 3227
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2015 20:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: InsideHipp |
Ostsin posti teel kasutatud sülearvuti. Kaup vastas täpselt kirjeldatule, väga hästi oli arvuti pakendatud ning kogu suhtlus kulges algusest lõpuni väga-väga positiivselt! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: asdf1234 |
Aaerrtee
vastuseid: 43
vaadatud: 10866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2014 21:51:18 pealkiri: Kommenteerimine: asdf1234 |
| Ostsin nutitelefoni, vastas täpselt kirjeldusele ning tehing sujus kokkuleppe kohaselt kiirelt ja hästi. |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
Aaerrtee
vastuseid: 586
vaadatud: 130040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2014 21:47:19 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
| Abistas telefoni remontimisel, väga asjalik suhtumine! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Aaerrtee
vastuseid: 2303
vaadatud: 957672
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2014 16:25:07 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Suur tänu tagasiside eest, kirjutasin ka Teile PSi. Sellisel juhul olen nõus siiski taastama antud isendi, spekuleerisin minimaalselt 100€ väljaminekut.
*Sain doonordatud ning piisaski ainult ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Aaerrtee
vastuseid: 2303
vaadatud: 957672
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2014 15:39:39 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Liigun ringi Tallinnas. Aga nüüd selline küsimus, et kui näiteks lingil oleva telefoniga doonordada, kui raske ning kulukas rahaliselt see oleks (ise puudub kokkupuude/oskus)? Eeldan, et tuleks ai ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Aaerrtee
vastuseid: 2303
vaadatud: 957672
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2014 14:19:12 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Vabandan, kui vale koht küsimiseks!
Galaxy S2 I9100 sai tabamuse kukkunud tassilt, tekkis umbes 2cm suurune ämblik. Kui esialgu veel natuke displei midagi näitas, siis päev hiljem ei näidanud ... |
teema: Kommenteerimine: ilman |
Aaerrtee
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2014 00:13:20 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
| Ostsin autoaku, eeskujulik tehing. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Aaerrtee
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2013 21:28:35 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin sülearvuti, tehing sujus eeskujulikult!  |
teema: TELE2 M-Internet |
Aaerrtee
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239386
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.07.2013 12:17:06 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Annab teada, et ei leia üles pärast umbes 15 sekundilist ootamist.
EDIT: Mustamäel probleeme pole, kohe töötas sama läpakaga. Eks näis, kas oligi ajutine flopp. |
teema: TELE2 M-Internet |
Aaerrtee
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239386
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2013 21:12:05 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Aaerrtee
vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2013 00:22:16 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Pean mainima, et 4.1.2 jookseb suurepäraselt. Kõik WiFi ja GPS probleemid kadunud, näeb üleüldse parem ja mõnusam välja. Ühesõnaga uus korralik elu klotsi sissepuhutud, ei oskagi millegi üle ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Aaerrtee
vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2013 11:50:43 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Ilmselgelt ootan isegi ametlikku JB uuendust, et see tüütu WiFi anomaalia selja taha jätta. Aga küsimus GPSi kohta - kas ICS (4.0.3) on ka seal mingit kala sisaldamas või teen ise midagi ebapäde ... |
teema: Kommenteerimine: meelin |
Aaerrtee
vastuseid: 2
vaadatud: 1359
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2013 22:50:39 pealkiri: Kommenteerimine: meelin |
| Ostsin monitori; kauba ja tehinguga rahul. Edukat HV kasutamist! |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Aaerrtee
vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.12.2012 21:48:04 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Kui selle probleemse WiFi ära parandab, siis ei oleks väga midagi ette heita. Kestab ehk paar-kolm aastat sisu poolest kindlasti veel. |
teema: Microlab kõlarid |
Aaerrtee
vastuseid: 993
vaadatud: 421685
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.12.2012 02:33:35 pealkiri: Microlab kõlarid |
ühenduseks multimeediaga 3.5mm <-> 2RCA Igaks juhuks küsin, ega ometi OUTPUT-i ei ühendanud?
Ei ole, inputi RCAst tuleb juhe multimeedia seadmetesse. Kasti outputi aukudes on ka satell ... |
teema: Microlab kõlarid |
Aaerrtee
vastuseid: 993
vaadatud: 421685
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.12.2012 02:26:54 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Kõlariteks M-700U ja ühenduseks multimeediaga 3.5mm <-> 2RCA (seesamune kaabel, mis kaasas oli). Helitugevust saab reguleerida 0-60 vahemikus, aga alles 40 pealt hakkab miskit mõistlikkuma tu ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Aaerrtee
vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2012 22:03:29 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Probleem youtube-ga: laeb terve igaviku ning jääbki laadima. Elisa nett, rootimata ICS peal. Adobe flash on ka peal, aga ei tutkitki. Ei brauser ega app kuva standardset meediaakent, vaid mingi hall ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Aaerrtee
vastuseid: 7146
vaadatud: 1314119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.06.2012 12:00:14 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Kindlasti paljunämmutatud teema, aga millised "kaitsevahendid" on teie kogemuse põhjal kõige asjalikumad SII-le? Ilmselgelt oleks vaja osta ümber mingisugune kest, aga kas ka kaitsekile oleks vaja ... |
teema: TELE2 |
Aaerrtee
vastuseid: 4214
vaadatud: 1184029
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.06.2012 19:31:07 pealkiri: TELE2 |
Kas telefon on järelmaksuga ostetud?
Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon ... |
teema: TELE2 |
Aaerrtee
vastuseid: 4214
vaadatud: 1184029
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.06.2012 13:34:06 pealkiri: TELE2 |
| Oskab keegi kommenteerida neid seadme juurdeostulepinguid? On plaanis soetada mobiiltelefon, mis on saadud 24-kuulise tähtajalise kliendilepingu sõlmimisel. Tähtaeg kehtib numbrile, kliendile ja te ... |
teema: Kommenteerimine: hqs |
Aaerrtee
vastuseid: 448
vaadatud: 80739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2011 18:05:03 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Soetasin sülearvuti laadija, kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
Aaerrtee
vastuseid: 871
vaadatud: 158107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2011 15:18:33 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Sai ostetud kasutatud sülearvuti, väga kiire ja konkreetne äriajamine ning ka kaup oli täpselt selline, nagu kokku lepitud sai  |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Aaerrtee
vastuseid: 491
vaadatud: 132713
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.07.2011 12:16:07 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
| Ühesõnaga, kui tõsisemalt oleks vaja tarbida PDF-e ja kirjanduselaadset üllitist tehnikavidinast, siis pigem ~10". Kuna kotkasilm ei ole, siis pean vast ootama ja jälgima, kuidas see tahvelarvuti ... |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Aaerrtee
vastuseid: 491
vaadatud: 132713
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.07.2011 11:32:06 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Nimetuse järgi peaks antud Prestigio puhul olema tegu siiski paratamatult ka eBook Readeriga, seepärast arvasin, et olen sobivas teemas Antud mudelgi on siiski ainult nuppudega juhitav, pole puut ... |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Aaerrtee
vastuseid: 491
vaadatud: 132713
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.07.2011 11:18:34 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
| Mhmh, selles suhtes olen kursis, et e-ink vs LCD. Kuid 10h oleks selles suhtes piisav, kui just tarbimise eesmärgiks oleksid erinevad koolimaterjalide ja teatmikekogud näiteks PDF-formaadi kujul. Le ... |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Aaerrtee
vastuseid: 491
vaadatud: 132713
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.07.2011 11:00:28 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Ega kellelgi ei juhtu olema kogemusi säärase seadmega: http://www.prestigio.com/products/eBook-readers/3-series/eBook-Reader-PER3072B
Kõige tähtsam vast olekski see pdf-de kvaliteet ning vaatam ... |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Aaerrtee
vastuseid: 491
vaadatud: 132713
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 25.05.2011 12:56:29 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
| Kas too eReeder C1 hinnaga 99€ näitab ka tema ebapädevust võrreldes kallimate sarnaste seadmetega? Kellelgi pikemaajalisi kogemusi on antud seadmega, et kuidas ikkagi raskus silmale on olenevalt ... |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
Aaerrtee
vastuseid: 229
vaadatud: 35177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2011 17:55:04 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
Ostis arvutikomponente, äri sujus meeldivalt ning probleemideta. Väga abivalmis HVlane!  |
teema: Kommenteerimine: 7a1v0 |
Aaerrtee
vastuseid: 70
vaadatud: 14029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2011 17:52:26 pealkiri: Kommenteerimine: 7a1v0 |
Ostis mõningad arvutikomponendid, kiire ja konkreetne tehingul.  |
| |