Avaleht
otsing leidis 38 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DIY CLASSIC LAYOUT ITX KAST - 8.2L
AO199

vastuseid: 2
vaadatud: 8192

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 21.10.2021 11:57:11   pealkiri: DIY CLASSIC LAYOUT ITX KAST - 8.2L
Prime95 + FurMark - 1.5h
CPU - 82C - CPU/SYS FAN @ 100%
GPU - 71C - FAN @ 80%

No Throttling

Märkus 1: Ühe SYS FAN-i saab 92x14 pealt uuendada 92x25 peale.
Märkus 2: CPU jahutuse max kõrgu ...
  teema: DIY CLASSIC LAYOUT ITX KAST - 8.2L
AO199

vastuseid: 2
vaadatud: 8192

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 01.10.2021 11:02:12   pealkiri: DIY CLASSIC LAYOUT ITX KAST - 8.2L
Tere

KATSE 1

Alustasin ligi 2 aastat tagasi SFF kasti otsimist. Esimesena hakkas silma Dan Case A4.
KATSE 2

Järgmisena proovisin XTIA Xproto sarnast "open air" disaini:
https://www.upload. ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
AO199

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380335

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.09.2021 13:09:08   pealkiri: DIY ITX kast
• CASE: DIY
• MB: Gigabyte B450 I AORUS PRO WIFI
• CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 16MB
• GPU: Palit RTX 3060 StormX 12GB
• PSU: Corsair SF600 600W
• RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB 3200 ...
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
AO199

vastuseid: 25135
vaadatud: 2708919

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.06.2021 11:45:44   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?

Saadetakse kordusülevaatusele.
  teema: Remondi- ja ehitusteema
AO199

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176179

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.04.2021 15:18:58   pealkiri: Garderoobi uks
Tere

Kas keegi on tellinud või teab kust võiks saada "louvred" erimõõdus uksi. Mõõt võiks alla umbes 700x2200mm.

Näidiseks meie kaubanduses pakutav, kahjuks mõõt ei sobi. https://www.d ...
  teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 433
vaadatud: 228600

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.12.2020 18:05:52   pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi!
Omal seisab Baltesti köök (jupid) toas 9ndat päeva ning hetkeseisuga pole endiselt õrna aimugi millal paigaldama tullakse, äge.

Mul oli sama teema, väga suur kiusatus oli ise paigaldama hakat ...
  teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 433
vaadatud: 228600

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 20.10.2020 11:44:18   pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi!
Endal aasta aega olnud nüüd Baltest köök, millegi üle nuriseda ei ole ja väga rahul. Kuu aega tagasi aitasin äial IKEA kööki kokku panna, ausalt öeldes eelarvamus oli, et tegu on ebakvalitee ...
  teema: 3D printerid
AO199

vastuseid: 2239
vaadatud: 710322

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.09.2020 11:26:40   pealkiri: 3D printerid
Kas keegi dasfilament-st tellimas on lähiajal?
  teema: 3D printerid
AO199

vastuseid: 2239
vaadatud: 710322

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.07.2020 08:09:40   pealkiri: 3D printerid
Tere

Kas keegi on huvitatud Creality3D Ender-3 pro printerist? https://www.creality3dshop.eu/collections/ender-series-3d-printer/products/creality3d-ender-3-pro-high-precision-3d-printer
See peaks ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 656
vaadatud: 124543

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.05.2020 11:32:42   pealkiri: Muruniidukivaatlus


AO199 kirjutas:
Endal umbes sama suur muruplats, võtsin Makita akuniiduki kuna akud olid juba olemas:

https://www.makserv.ee/toode/akumuruniiduk-makita-dlm380z-akuta/

Kõrgust saab muuta j ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 656
vaadatud: 124543

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.05.2020 11:18:00   pealkiri: Muruniidukivaatlus
Endal umbes sama suur muruplats, võtsin Makita akuniiduki kuna akud olid juba olemas:

https://www.makserv.ee/toode/akumuruniiduk-makita-dlm380z-akuta/

Kõrgust saab muuta ja olen väga rahul, s ...
  teema: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
AO199

vastuseid: 5
vaadatud: 3054

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.02.2020 15:27:18   pealkiri: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
Pildid mudelist:

https://www.upload.ee/image/11191544/Raam_eest.png

https://www.upload.ee/image/11191545/Raam_tagant.png
  teema: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
AO199

vastuseid: 5
vaadatud: 3054

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.02.2020 14:49:14   pealkiri: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
Tegin 15 minutit OCCT stress testi ja GPU ja CPU max temperatuur olid vastavalt 88C ja 91C.

CPU termopasta on jahuti tootja oma, see on plaanis nüüd Thermal Grizzly Kryonaut vastu välja vahetada ...
  teema: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
AO199

vastuseid: 5
vaadatud: 3054

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.02.2020 20:43:42   pealkiri: DAN A4-SFX eeskujul tehtud 10L SFF kast
Specs:

• CASE: 1.5mm AL/357.5x140x209.5/3 slot GPU
• MB: Gigabyte B450 I AORUS PRO WIFI
• CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 16MB
• GPU: ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Edition
• PSU: Corsair ...
  teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 433
vaadatud: 228600

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.02.2020 14:19:45   pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi!
Võtsin sügisel Baltestist:

Köögi valmistamine pärast osamakse tasumist 6-8 nädalat, reaalselt läks aega 7 nädalat ja 6 päeva siis tõi kuller mööbli tuppa.

Eraldi teema oli köögi pa ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
AO199

vastuseid: 1561
vaadatud: 444351

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 08.11.2019 15:09:20   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Võtsin wirx-i käest Deebot Ozmo 950, väga rahul. Imeb ja peseb nii nagu peab, tunneb erinevad korrused ära, sealhulgas vaibad kus moppi ei kasuta ja automatselt imeb kõvemini. Saab tsooni valida, ...
  teema: Kommenteerimine: Dark231
AO199

vastuseid: 23
vaadatud: 4611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2019 10:42:39   pealkiri: Kommenteerimine: Dark231
Ostsin mälu, soovitan.
  teema: Anno 1800
AO199

vastuseid: 66
vaadatud: 26547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2019 09:58:19   pealkiri: Anno 1800
Mina soovitan, väga sarnane 1404-ga, lihtsalt teine ajastu ja parem visuaal.
  teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika
AO199

vastuseid: 433
vaadatud: 228600

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.07.2019 23:46:26   pealkiri: Re: Furnum ...
Tere,
paar kuud edasi läniud - äkki on nüüd kellelgi kogemusi FurNum'iga?
(ise ka kööki valimas ja sattusin sinna lehele)

Keegi siit veel https://furnum.ee/et portaali ka proovinud on ja ta ...
  teema: OnePlus 6/6T
AO199

vastuseid: 460
vaadatud: 168928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.11.2018 01:30:55   pealkiri: OnePlus 6/6T
Kui kasutad kahte SIM-i siis pead ära valima millist kaarti kõnedeks kasutad, samas oskab telefon sama SIM-ga tagasi helistada millele kõne sisse tuli.

Mul kasutusel see https://play.google.com ...
  teema: OnePlus 6/6T
AO199

vastuseid: 460
vaadatud: 168928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.11.2018 16:35:15   pealkiri: OnePlus 6/6T
OP6, ei ole BT probleeme. Kui kasutad kahte SIM-i siis pead ära valima millist kaarti kõnedeks kasutad, samas oskab telefon sama SIM-ga tagasi helistada millele kõne sisse tuli.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
AO199

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2018 08:15:20   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cinnabon
AO199

vastuseid: 5
vaadatud: 2379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2018 08:12:10   pealkiri: Kommenteerimine: cinnabon
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veixv
AO199

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2018 18:17:00   pealkiri: Särk
Kaubaga rahul, soovitan!
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
AO199

vastuseid: 1938
vaadatud: 496439

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.06.2018 19:31:53   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Tere

Soovitn LG-d, ainukene miinus on see, et kui kasutad pesukapslit, siis masin viskab selle akna äärde ja ei lahusta ära. Pesugeeliga on kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Store
AO199

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2017 21:17:51   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin pardli, kaup korralik ja tõi ise kohale, soovitan.
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
AO199

vastuseid: 1213
vaadatud: 447063

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.12.2016 12:53:42   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Xiaomi Mi Band 1S - 3 kuud vana, enam ei tracki midagi, olen proovinud uuesti seadistada nii seadet kui appi.

Xiaomi Mi Band 2 - 2 kuud vana, enam ei lae akut.
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
AO199

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191290

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 29.08.2016 13:06:56   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere

Kruger&Matz Tablet PC EAGLE KM1064.1G 10.1 BLACK

Kukkus maha, ekraan ämblik, palju uus ekraan/vahetus maksab ja kas tasub üldse vahetada?

Alo
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
AO199

vastuseid: 803
vaadatud: 126889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2016 20:59:43   pealkiri: Toide
Ostis toite, tuli ise järgi, väga ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: scippy
AO199

vastuseid: 24
vaadatud: 7919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2016 18:50:08   pealkiri: Kell
Müüs kella, kõik OK, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: oke139
AO199

vastuseid: 133
vaadatud: 21835

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2016 22:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: oke139
Käest kätte kiire tehing, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: KillFrenzy
AO199

vastuseid: 150
vaadatud: 79143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2016 10:47:52   pealkiri: Kommenteerimine: KillFrenzy
thumbs_up.gif Kõik kiire ja konkreetne, tuli ise kaubale järgi.
  teema: Far Cry 4
AO199

vastuseid: 711
vaadatud: 139584

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2014 11:23:24   pealkiri: Far Cry 4
Märgin
  teema: Samsung Xcover II
AO199

vastuseid: 12
vaadatud: 6616

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.08.2013 20:55:45   pealkiri: Samsung Xcover II
Olen umbes kuu aega olnud xcover 2 omanik ja olen väga rahul. Tõsi, kes palju erinevaid äppe kasutab, jääb telefoni sisemälu väikseks. Ainukese miinusena võiks välja tuua selle, et päikese k ...
  teema: E3 2013
AO199

vastuseid: 219
vaadatud: 40134

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2013 14:51:00   pealkiri: E3 2013
Jälgin
  teema: Kommenteerimine: phljuh
AO199

vastuseid: 53
vaadatud: 12350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2013 17:15:46   pealkiri: Kommenteerimine: phljuh
Müüs ventika thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: S-STR
AO199

vastuseid: 130
vaadatud: 41281

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2013 00:42:17   pealkiri: Kommenteerimine: S-STR
Müüs arvutikomplekti! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: S-STR
AO199

vastuseid: 130
vaadatud: 41281

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2013 00:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: S-STR
Müüs arvutikomplekti! thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.