Avaleht
otsing leidis 85 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: veldur
ALi

vastuseid: 89
vaadatud: 27437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2020 09:06:19   pealkiri: Kommenteerimine: veldur
Sain paari DVD kirjutaja võrra rikkamaks, aitäh!
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ALi

vastuseid: 1512
vaadatud: 188881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2018 12:21:46   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüs igati kobeda retro-läpaka, kauba ja asja-ajamisega väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: badboss
ALi

vastuseid: 16
vaadatud: 2140

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2015 17:52:46   pealkiri: Kommenteerimine: badboss
Ostsin läpaka protsessori, täitsa töötab ja tehing sai ka kiirelt läbi viidud.
  teema: Kommenteerimine: radist87
ALi

vastuseid: 64
vaadatud: 32656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2015 22:47:22   pealkiri: Kommenteerimine: radist87
Ostis ühed AKG kõrvaklapid, tehing käis kiirelt ja korrektselt. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
ALi

vastuseid: 1518
vaadatud: 194551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2011 23:22:38   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostis sülearvuti aku, tehing kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: lux
ALi

vastuseid: 37
vaadatud: 11894

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2011 13:00:16   pealkiri: Kommenteerimine: lux
Ühe igati meeldiva ärikogemuse võrra rikkam. thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid
ALi

vastuseid: 130
vaadatud: 86048

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.08.2011 19:22:31   pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro
Mul ka uusi švamme vaja, eestist saab neid kuskilt?

On keegi kusagil Tartus (või Tallinnas) neid švamme näinud?Vähemalt mõni aasta tagasi oli neid Expert'i tehnikapoodides saada (ise ostsin P ...
  teema: Kommenteerimine: dohc-48v12
ALi

vastuseid: 111
vaadatud: 41850

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 08:23:10   pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12
Kaup sulle, raha mulle. Igati positiivne äri oli icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: miku08
ALi

vastuseid: 2
vaadatud: 1078

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2011 15:09:36   pealkiri: Kommenteerimine: miku08
Ostsin sülearvuti CD-RW/DVD seadme, tehing kiire ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etike89
ALi

vastuseid: 292
vaadatud: 50001

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2010 21:04:14   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Äri käis kiirelt ja korrektselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ERROR11
ALi

vastuseid: 62
vaadatud: 24545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2010 14:46:38   pealkiri: Kommenteerimine: ERROR11
Aitas mu üleliigse varanduse rahasse konverteerida icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: zafari
ALi

vastuseid: 245
vaadatud: 50416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2010 23:17:37   pealkiri: Kommenteerimine: zafari
Ostsin laptopi DVD-kirjutaja, asjaajamine oli igati meeldiv. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
ALi

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2010 17:29:49   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Aega läks, aga asja sai kah beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: koluelmar
ALi

vastuseid: 34
vaadatud: 8448

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2010 21:19:39   pealkiri: Kommenteerimine: koluelmar
Ostsin laptopile laadija ja doki, igati meeldiv asjaajamine oli. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KristjanRa
ALi

vastuseid: 15
vaadatud: 6737

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2010 14:19:55   pealkiri: Kommenteerimine: KristjanRa
Ostsin läpaka dvd seadme, mis ostutus mittetöötavaks (ta ise ei saanud kontrollida). Maksis raha tagasi ja vabandas ebameeldivuste pärast. Aus värk. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jj666
ALi

vastuseid: 176
vaadatud: 71362

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2010 00:19:17   pealkiri: Kommenteerimine: jj666
Aitas mulle üleliigseks osutunud kraamist vabaneda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
ALi

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2010 15:52:10   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Sai kah üks asjalik tehnikavidin tema käest soetatud, asjaajamine oli igati meeldiv. thumbs_up.gif
  teema: Windows 7 + Smart Card Login ?
ALi

vastuseid: 18
vaadatud: 7648

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.02.2010 01:14:56   pealkiri: Windows 7 + Smart Card Login ?
http://www.id.ee/tarkvara?id=10490
XP jaoks igatahes olemas, eeeldusel et ei kuulu domeeni.
  teema: Kommenteerimine: deejott
ALi

vastuseid: 126
vaadatud: 37502

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2009 16:52:36   pealkiri: Kommenteerimine: deejott
Soetasin akusid, asjaajamine oli meeldiv ning kaup vastas igati ootustele.
  teema: Kommenteerimine: sigurdik
ALi

vastuseid: 6
vaadatud: 1295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2009 15:38:30   pealkiri: Kommenteerimine: sigurdik
Aitas üleliigsest varandusest vabaneda, raha eest muidugi icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
ALi

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2009 12:15:03   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Sain kärmelt suurest mollikolakast lahti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dateight
ALi

vastuseid: 213
vaadatud: 42191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2007 20:18:07   pealkiri: Kommenteerimine: dateight
Ostis videokaardi, tuli õigel ajal kokkulepitud kohta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mightythor
ALi

vastuseid: 61
vaadatud: 48156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2007 20:22:06   pealkiri: Kommenteerimine: mightythor
Ostis ühe PIII prose, kandis raha ilusti ette thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ma®tin
ALi

vastuseid: 13
vaadatud: 5853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2007 20:49:58   pealkiri: Kommenteerimine: Ma®tin
Sai siis temalt prose ja emaplaat ostetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: morbid
ALi

vastuseid: 98
vaadatud: 15020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2007 18:11:35   pealkiri: Kommenteerimine: morbid
Järjekordne positiivne diil, seekord siis müüja rollis beer_yum.gif
  teema: mure scsi`ga
ALi

vastuseid: 17
vaadatud: 3753

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.03.2007 21:35:09   pealkiri: mure scsi`ga
Kas sa kontrolleri bioses oled proovind kettale formatit teha?
  teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
ALi

vastuseid: 1133
vaadatud: 236789

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2007 14:38:26   pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
http://kiskerarak.hu/img/goodies/g2471.jpg
Sellist tõugu "kommpordi" elukas nii paar aastat laual vedelenud, asja ajab ära küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
ALi

vastuseid: 510
vaadatud: 101862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2007 15:57:16   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Kaablid vahetatud thumbs_up.gif
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
ALi

vastuseid: 817
vaadatud: 138482

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.01.2007 13:56:21   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Muusikat mängib Winamp 2.95 ja pilti näitab BSplayer 1.37
  teema: Kommenteerimine: twist
ALi

vastuseid: 15
vaadatud: 8227

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2006 16:31:11   pealkiri: Kommenteerimine: twist
Sain ühe korraliku korpuse võrra rikkamaks thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HGtafka
ALi

vastuseid: 41
vaadatud: 20116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2006 00:46:51   pealkiri: Kommenteerimine: HGtafka
Sai üks ketas ostetud...
  teema: mis monitori omate?
ALi

vastuseid: 881
vaadatud: 175651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.11.2006 17:21:32   pealkiri: mis monitori omate?
22" Compaq P1220 ehk siis mingi Mitsubishi peaks olema
  teema: Kommenteerimine: HPTA374
ALi

vastuseid: 184
vaadatud: 108128

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2006 18:46:49   pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374
Sai väheke rauakola vahetatud icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Prayer
ALi

vastuseid: 231
vaadatud: 85409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2006 18:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
Sai väheke kaupa tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: morbid
ALi

vastuseid: 98
vaadatud: 15020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 11:18:22   pealkiri: Kommenteerimine: morbid
Sai jälle äri tehtud
  teema: Kommenteerimine: laurx
ALi

vastuseid: 1155
vaadatud: 368108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 11:16:50   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Sai hunnik skäsi staffi hangitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martinr112
ALi

vastuseid: 92
vaadatud: 37294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 19:31:16   pealkiri: Kommenteerimine: martinr112
Tuli meelde, et sai tema käest mõnda aega tagasi mälusid soetatud thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid
ALi

vastuseid: 130
vaadatud: 86048

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.09.2006 13:20:00   pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro
, Tevalos tuleb üldjuhul tellida, kohapeal need kaua letis ei püsi icon_wink.gif
  teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid
ALi

vastuseid: 130
vaadatud: 86048

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.08.2006 17:07:26   pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro
Ega neid peas eriti tunda pole küll, ei väsita pikemalt kuulates ära ja igaüks saab vastavalt soovile ju survet kõrvadele vähendada kah. Aga hääle koha pealt on minu arust keskmiste sageduste ...
  teema: Kommenteerimine: xtr
ALi

vastuseid: 329
vaadatud: 97138

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2006 21:12:30   pealkiri: Kommenteerimine: xtr
Ostsin ühe toiteploki, kaup oli igati nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
ALi

vastuseid: 557
vaadatud: 114378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2006 22:16:49   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Sai sõbra vahendusel kaupa tehtud beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: lauri370
ALi

vastuseid: 28
vaadatud: 8652

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2006 21:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: lauri370
Sain ühe IBM PS/2 kasti võrra rikkamaks thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zarc
ALi

vastuseid: 218
vaadatud: 54565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2006 22:54:09   pealkiri: Kommenteerimine: zarc
Ostsin natuke vanemat serverikola beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: morbid
ALi

vastuseid: 98
vaadatud: 15020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2006 20:38:39   pealkiri: Kommenteerimine: morbid
Tuli meelde, et sai mõnda aega tagasi üks telekakaart temalt soetatud
  teema: Kommenteerimine: Foxy
ALi

vastuseid: 447
vaadatud: 69331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2006 20:32:34   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Sai jälle kaupa tehtud, seekord olid küll väikesed komplikatsioonid kuid suhtumine oli mõistev ja need lahenesid ilusti thumbs_up.gif
  teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
ALi

vastuseid: 158
vaadatud: 48458

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.04.2006 22:02:15   pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
2X Intel Pentium II 400 MHz@448 MHz
3X 128MB PC133@112 MHz 2-2-2-8

Aeg: 4:30
  teema: Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia
ALi

vastuseid: 475
vaadatud: 277516

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.04.2006 15:59:21   pealkiri: Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia
See teema on määratud kustutamisele peale 12.04.2006 08:11

PÄRAST, mitte peale icon_exclaim.gif
  teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
ALi

vastuseid: 158
vaadatud: 48458

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.04.2006 13:50:16   pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
Imelik, mul viskab ette mingi search lehekülje ja ülal on kirjas: Notice: This domain name expired on 03/27/06 and is pending renewal or deletion
  teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
ALi

vastuseid: 158
vaadatud: 48458

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.04.2006 13:27:10   pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
Pildi link ei funka enam... icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: Foxy
ALi

vastuseid: 447
vaadatud: 69331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2006 16:33:11   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Ostsin posti teel kaks prostsessorit, probleeme polnud beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.