|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: veldur |
ALi
vastuseid: 89
vaadatud: 27437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2020 09:06:19 pealkiri: Kommenteerimine: veldur |
| Sain paari DVD kirjutaja võrra rikkamaks, aitäh! |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ALi
vastuseid: 1512
vaadatud: 188881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2018 12:21:46 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Müüs igati kobeda retro-läpaka, kauba ja asja-ajamisega väga rahul. |
teema: Kommenteerimine: badboss |
ALi
vastuseid: 16
vaadatud: 2140
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2015 17:52:46 pealkiri: Kommenteerimine: badboss |
| Ostsin läpaka protsessori, täitsa töötab ja tehing sai ka kiirelt läbi viidud. |
teema: Kommenteerimine: radist87 |
ALi
vastuseid: 64
vaadatud: 32656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2015 22:47:22 pealkiri: Kommenteerimine: radist87 |
Ostis ühed AKG kõrvaklapid, tehing käis kiirelt ja korrektselt.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
ALi
vastuseid: 1518
vaadatud: 194551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2011 23:22:38 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostis sülearvuti aku, tehing kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: lux |
ALi
vastuseid: 37
vaadatud: 11894
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2011 13:00:16 pealkiri: Kommenteerimine: lux |
Ühe igati meeldiva ärikogemuse võrra rikkam.  |
teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid |
ALi
vastuseid: 130
vaadatud: 86048
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.08.2011 19:22:31 pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro |
Mul ka uusi švamme vaja, eestist saab neid kuskilt?
On keegi kusagil Tartus (või Tallinnas) neid švamme näinud?Vähemalt mõni aasta tagasi oli neid Expert'i tehnikapoodides saada (ise ostsin P ... |
teema: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
ALi
vastuseid: 111
vaadatud: 41850
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 08:23:10 pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
Kaup sulle, raha mulle. Igati positiivne äri oli  |
teema: Kommenteerimine: miku08 |
ALi
vastuseid: 2
vaadatud: 1078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2011 15:09:36 pealkiri: Kommenteerimine: miku08 |
Ostsin sülearvuti CD-RW/DVD seadme, tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
ALi
vastuseid: 292
vaadatud: 50001
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2010 21:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
Äri käis kiirelt ja korrektselt  |
teema: Kommenteerimine: ERROR11 |
ALi
vastuseid: 62
vaadatud: 24545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2010 14:46:38 pealkiri: Kommenteerimine: ERROR11 |
Aitas mu üleliigse varanduse rahasse konverteerida  |
teema: Kommenteerimine: zafari |
ALi
vastuseid: 245
vaadatud: 50416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2010 23:17:37 pealkiri: Kommenteerimine: zafari |
Ostsin laptopi DVD-kirjutaja, asjaajamine oli igati meeldiv.  |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
ALi
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2010 17:29:49 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
Aega läks, aga asja sai kah  |
teema: Kommenteerimine: koluelmar |
ALi
vastuseid: 34
vaadatud: 8448
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2010 21:19:39 pealkiri: Kommenteerimine: koluelmar |
Ostsin laptopile laadija ja doki, igati meeldiv asjaajamine oli.  |
teema: Kommenteerimine: KristjanRa |
ALi
vastuseid: 15
vaadatud: 6737
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2010 14:19:55 pealkiri: Kommenteerimine: KristjanRa |
Ostsin läpaka dvd seadme, mis ostutus mittetöötavaks (ta ise ei saanud kontrollida). Maksis raha tagasi ja vabandas ebameeldivuste pärast. Aus värk.  |
teema: Kommenteerimine: jj666 |
ALi
vastuseid: 176
vaadatud: 71362
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2010 00:19:17 pealkiri: Kommenteerimine: jj666 |
Aitas mulle üleliigseks osutunud kraamist vabaneda  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
ALi
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2010 15:52:10 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Sai kah üks asjalik tehnikavidin tema käest soetatud, asjaajamine oli igati meeldiv.  |
teema: Windows 7 + Smart Card Login ? |
ALi
vastuseid: 18
vaadatud: 7648
|
foorum: Turvalisus postitatud: 08.02.2010 01:14:56 pealkiri: Windows 7 + Smart Card Login ? |
http://www.id.ee/tarkvara?id=10490
XP jaoks igatahes olemas, eeeldusel et ei kuulu domeeni. |
teema: Kommenteerimine: deejott |
ALi
vastuseid: 126
vaadatud: 37502
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2009 16:52:36 pealkiri: Kommenteerimine: deejott |
| Soetasin akusid, asjaajamine oli meeldiv ning kaup vastas igati ootustele. |
teema: Kommenteerimine: sigurdik |
ALi
vastuseid: 6
vaadatud: 1295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2009 15:38:30 pealkiri: Kommenteerimine: sigurdik |
Aitas üleliigsest varandusest vabaneda, raha eest muidugi  |
teema: Kommenteerimine: RagnarKahr |
ALi
vastuseid: 263
vaadatud: 61759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2009 12:15:03 pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Sain kärmelt suurest mollikolakast lahti  |
teema: Kommenteerimine: dateight |
ALi
vastuseid: 213
vaadatud: 42191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2007 20:18:07 pealkiri: Kommenteerimine: dateight |
Ostis videokaardi, tuli õigel ajal kokkulepitud kohta  |
teema: Kommenteerimine: mightythor |
ALi
vastuseid: 61
vaadatud: 48156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2007 20:22:06 pealkiri: Kommenteerimine: mightythor |
Ostis ühe PIII prose, kandis raha ilusti ette  |
teema: Kommenteerimine: Ma®tin |
ALi
vastuseid: 13
vaadatud: 5853
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2007 20:49:58 pealkiri: Kommenteerimine: Ma®tin |
Sai siis temalt prose ja emaplaat ostetud  |
teema: Kommenteerimine: morbid |
ALi
vastuseid: 98
vaadatud: 15020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2007 18:11:35 pealkiri: Kommenteerimine: morbid |
Järjekordne positiivne diil, seekord siis müüja rollis  |
teema: mure scsi`ga |
ALi
vastuseid: 17
vaadatud: 3753
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.03.2007 21:35:09 pealkiri: mure scsi`ga |
| Kas sa kontrolleri bioses oled proovind kettale formatit teha? |
teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
ALi
vastuseid: 1133
vaadatud: 236789
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2007 14:38:26 pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
http://kiskerarak.hu/img/goodies/g2471.jpg
Sellist tõugu "kommpordi" elukas nii paar aastat laual vedelenud, asja ajab ära küll  |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
ALi
vastuseid: 510
vaadatud: 101862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2007 15:57:16 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
Kaablid vahetatud  |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
ALi
vastuseid: 817
vaadatud: 138482
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.01.2007 13:56:21 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
| Muusikat mängib Winamp 2.95 ja pilti näitab BSplayer 1.37 |
teema: Kommenteerimine: twist |
ALi
vastuseid: 15
vaadatud: 8227
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2006 16:31:11 pealkiri: Kommenteerimine: twist |
Sain ühe korraliku korpuse võrra rikkamaks  |
teema: Kommenteerimine: HGtafka |
ALi
vastuseid: 41
vaadatud: 20116
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2006 00:46:51 pealkiri: Kommenteerimine: HGtafka |
| Sai üks ketas ostetud... |
teema: mis monitori omate? |
ALi
vastuseid: 881
vaadatud: 175651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.11.2006 17:21:32 pealkiri: mis monitori omate? |
| 22" Compaq P1220 ehk siis mingi Mitsubishi peaks olema |
teema: Kommenteerimine: HPTA374 |
ALi
vastuseid: 184
vaadatud: 108128
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2006 18:46:49 pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374 |
Sai väheke rauakola vahetatud  |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
ALi
vastuseid: 231
vaadatud: 85409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2006 18:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
Sai väheke kaupa tehtud  |
teema: Kommenteerimine: morbid |
ALi
vastuseid: 98
vaadatud: 15020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 11:18:22 pealkiri: Kommenteerimine: morbid |
| Sai jälle äri tehtud |
teema: Kommenteerimine: laurx |
ALi
vastuseid: 1155
vaadatud: 368108
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 11:16:50 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Sai hunnik skäsi staffi hangitud  |
teema: Kommenteerimine: martinr112 |
ALi
vastuseid: 92
vaadatud: 37294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 19:31:16 pealkiri: Kommenteerimine: martinr112 |
Tuli meelde, et sai tema käest mõnda aega tagasi mälusid soetatud  |
teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid |
ALi
vastuseid: 130
vaadatud: 86048
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.09.2006 13:20:00 pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro |
, Tevalos tuleb üldjuhul tellida, kohapeal need kaua letis ei püsi  |
teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid |
ALi
vastuseid: 130
vaadatud: 86048
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.08.2006 17:07:26 pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro |
| Ega neid peas eriti tunda pole küll, ei väsita pikemalt kuulates ära ja igaüks saab vastavalt soovile ju survet kõrvadele vähendada kah. Aga hääle koha pealt on minu arust keskmiste sageduste ... |
teema: Kommenteerimine: xtr |
ALi
vastuseid: 329
vaadatud: 97138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2006 21:12:30 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
Ostsin ühe toiteploki, kaup oli igati nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
ALi
vastuseid: 557
vaadatud: 114378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2006 22:16:49 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Sai sõbra vahendusel kaupa tehtud  |
teema: Kommenteerimine: lauri370 |
ALi
vastuseid: 28
vaadatud: 8652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2006 21:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: lauri370 |
Sain ühe IBM PS/2 kasti võrra rikkamaks  |
teema: Kommenteerimine: zarc |
ALi
vastuseid: 218
vaadatud: 54565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2006 22:54:09 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
Ostsin natuke vanemat serverikola  |
teema: Kommenteerimine: morbid |
ALi
vastuseid: 98
vaadatud: 15020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2006 20:38:39 pealkiri: Kommenteerimine: morbid |
| Tuli meelde, et sai mõnda aega tagasi üks telekakaart temalt soetatud |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
ALi
vastuseid: 447
vaadatud: 69331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2006 20:32:34 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Sai jälle kaupa tehtud, seekord olid küll väikesed komplikatsioonid kuid suhtumine oli mõistev ja need lahenesid ilusti  |
teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
ALi
vastuseid: 158
vaadatud: 48458
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.04.2006 22:02:15 pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
2X Intel Pentium II 400 MHz@448 MHz
3X 128MB PC133@112 MHz 2-2-2-8
Aeg: 4:30 |
teema: Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia |
ALi
vastuseid: 475
vaadatud: 277516
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.04.2006 15:59:21 pealkiri: Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia |
See teema on määratud kustutamisele peale 12.04.2006 08:11
PÄRAST, mitte peale  |
teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
ALi
vastuseid: 158
vaadatud: 48458
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.04.2006 13:50:16 pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
| Imelik, mul viskab ette mingi search lehekülje ja ülal on kirjas: Notice: This domain name expired on 03/27/06 and is pending renewal or deletion |
teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
ALi
vastuseid: 158
vaadatud: 48458
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.04.2006 13:27:10 pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
Pildi link ei funka enam...  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
ALi
vastuseid: 447
vaadatud: 69331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2006 16:33:11 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Ostsin posti teel kaks prostsessorit, probleeme polnud  |
| |