Avaleht
otsing leidis 70 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
AIQ88

vastuseid: 420
vaadatud: 119014

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.06.2012 12:38:53   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
Tere!

Kaua see aku Note´l vastu peab näiteks PDFe lugedes voib veebisirvitsemisega?
  teema: Star Wars: The Old Republic
AIQ88

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2012 20:57:27   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Ma nägin mingisuguse eesti nimega guildi ringi jooksmas.

Kust on odavam netist lihsalt mängu kood osta? Kusagilt all 55 euri ka saab?
  teema: Deus Ex: Human Revolution
AIQ88

vastuseid: 1142
vaadatud: 176790

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2011 12:12:11   pealkiri: Deus Ex: Human Revolution
Mis on parim koht mängu ostmiseks netist? Steami hind pole parim ja kohalikus GAMEis polnud olemas...
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 17:30:14   pealkiri: World of Warcraft
See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks.
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 17:19:06   pealkiri: World of Warcraft
suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu a ...
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 17:08:32   pealkiri: World of Warcraft
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea ...
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 16:51:36   pealkiri: World of Warcraft
Eks ma kolin siis outlandi. Mis klassi soovitataksite nii, et ma ei peaks ootama, et gruppi saada.
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 15:59:37   pealkiri: World of Warcraft
probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm.

nii palju kui ma olen lugenud siis on world pvp surnud anyway?
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 15:24:37   pealkiri: World of Warcraft
Al Akir näitab, et enam vähem 90% on horde. See pole nüüd oige voi mis?
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2011 15:07:53   pealkiri: World of Warcraft
Plaanis voibla mängima hakata. Keegi voiks näiteks eesti klannide nimed ja serverid esimesse postitusesse panna voi midagi. Anyway kus siis soovitataks alustada. Tahaks mängida horde´i seega kus o ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
AIQ88

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592658

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.12.2010 23:55:08   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Motherboard:[URL="http://commercial.asus.com/product/detail/76"]ASUS p7h55-m
Processor: intel core i3-540 3.06 GHz LGA 1156
Harddrive: 500gb
4gb DDR3
Dvd Burner
Graphics card: SVGA GT250 1Gb. DDR ...
  teema: World of Warcraft
AIQ88

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2010 18:03:06   pealkiri: World of Warcraft
Motlesin, et voibla kah WoWi mangima hakata. On motet kohe koik expansonid osta voi on parem need hiljemaks jatta?
  teema: EVE online
AIQ88

vastuseid: 1857
vaadatud: 428072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2010 00:49:48   pealkiri: EVE online
Eile lagis meil juba 35 liikmelise kambaga ja varavad ei tahtnud enam koiki korraga labi lasta. Goonswarmis siis.
  teema: [X360/PS3] Red Dead Redemption
AIQ88

vastuseid: 533
vaadatud: 107756

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.05.2010 10:05:20   pealkiri: [X360/PS3] Red Dead Redemption
Kas multiplayer on muidu fun 360 peal? Ise ilmselt lahen ostan mangu mone tunni parast GAMEist. Vaba paev tana.
  teema: [X360] Forza Motorsport 3
AIQ88

vastuseid: 902
vaadatud: 179107

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.03.2010 14:30:31   pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3
Siiski muutuvad minu arust Forza 2 ja Forza 3 väga kiirelt üksluiseks... pole mingi üle kuu aja mänginud ja midagi nagu väga ei tõmba ka sinna poole. Kuigi olen väga suur rallisõber.

Loomul ...
  teema: Test Drive Unlimited 2
AIQ88

vastuseid: 1924
vaadatud: 356853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2010 14:23:38   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
  teema: Need For Speed: World
AIQ88

vastuseid: 571
vaadatud: 108635

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2010 02:33:16   pealkiri: Need For Speed: World
Olen ka betas sees siis...
  teema: Mass Effect 2
AIQ88

vastuseid: 1352
vaadatud: 235566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2010 01:03:33   pealkiri: Mass Effect 2
Mind huvitaks see, et kui ei kasuta ME1 salvestusi, siis kas saad ise oma nn. ajaloo valida?
Mängust endast ja storist ei tahagi väga teada... icon_biggrin.gif

Seda tahaks ise ka teada... KOTOR 2s oligi vist ...
  teema: Face of Mankind
AIQ88

vastuseid: 14
vaadatud: 4051

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2009 00:03:39   pealkiri: Face of Mankind
Ilmselt ise lähen politseinikuks
  teema: Face of Mankind
AIQ88

vastuseid: 14
vaadatud: 4051

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2009 22:52:29   pealkiri: Face of Mankind
Mäng on saanud korraliku overhauli ja nüüd tasuta saadaval betas. Vägagi erinev tavalistest MMOdest.

http://www.fomportal.com/

Tutorialid on üles pandud siia: http://www.youtube.com/user/Du ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2009 01:56:25   pealkiri: Hattrick
No ostsin 6 sellist meest ja taktikaks panin 352. Pooled ostetutest mängivad soprusmängudes ja pooled liigas. Kaua läheb enne kui müüma saan hakata ja palju enam vähem teenin nende meeste pealt? ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2009 22:49:01   pealkiri: Hattrick
No ostsin 6 sellist meest ja taktikaks panin 352. Pooled ostetutest mängivad soprusmängudes ja pooled liigas. Kaua läheb enne kui müüma saan hakata ja palju enam vähem teenin nende meeste pealt? ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2009 00:21:11   pealkiri: Hattrick
Kui sellise hinnaga kätte saad siis võta ära. Ilmselt tuleb aga natuke siiski juurde maksta.

Saingi kätte selle hinnaga ju icon_razz.gif
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2009 00:11:48   pealkiri: Hattrick
Miks sa kroonides ei arvuta, keeruline on alati 20 korrutada icon_smile.gif ?

Sest elan riigis, kus kasutatakse eurosi? Aga on see palju voi vähe maksta sellise mehe eest? Selleks, et teaksin millal enam ei o ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 23:23:34   pealkiri: Hattrick
Seega kui treenin mängujuhtimist siis peaksin üritama sebida 6 keskpoolikut ja 4 äärt? pooled mängivad liigas pooled soprusmänge?

Lugesin, et on mingisugused abiprogrammid ja lehed. Milliseid ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 22:11:00   pealkiri: Hattrick
jah

no mul polnud raha selle jaoks.

see 15 test litsentsi saamiseks pole mul tehtud kuigi saatsin oige aadressi... saadeti tagasi ja taitsin uuesti.
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 22:02:53   pealkiri: Hattrick
Treeneri votsin siis sellise: $

Treener: Calvin Poldervaart

rahuldav treener, kes on tasakaalustatud.
Meeldiv sell, kes on tasakaalukas ja aus.
Tal on armetu kogemus ja vilets juhioskusMeesk ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 21:22:13   pealkiri: Hattrick
Treeneri votsin siis sellise: $

Treener: Calvin Poldervaart

rahuldav treener, kes on tasakaalustatud.
Meeldiv sell, kes on tasakaalukas ja aus.
Tal on armetu kogemus ja vilets juhioskusMeesk ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 21:15:00   pealkiri: Hattrick
Mis on suurim summa mis ma peaks mone 17 aastase tulevikulootuse eest maksma?

Rahaseis:

Rahaline seis: 46 000 € (160 650 €)

mida tähendab number sulgudes?
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 20:22:12   pealkiri: Hattrick
Kui suur on palk mida ei tasu enam maksta 17 aastastele keda ostan? See Giancarlo on seal näiteks 350 peal. Lihtsalt küsin, et pankrotti ei läheks icon_biggrin.gif

Vastupidavus treeningu panin 15% peale 30lt. ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 19:54:38   pealkiri: Hattrick
Alustsin siis mängu. Millega ma siis pihta peaks hakkama, et meeskonda arendada? Näen, et paljudel on sadu miljoneid icon_biggrin.gif Kuidas siis raha teenima hakata? Milliseid noortekast tommatuid mehi on moteka ...
  teema: Hattrick
AIQ88

vastuseid: 3423
vaadatud: 453022

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 19:01:16   pealkiri: Hattrick
Alustsin siis mängu. Millega ma siis pihta peaks hakkama, et meeskonda arendada? Näen, et paljudel on sadu miljoneid icon_biggrin.gif Kuidas siis raha teenima hakata? Milliseid noortekast tommatuid mehi on moteka ...
  teema: EVE online
AIQ88

vastuseid: 1857
vaadatud: 428072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2009 18:49:25   pealkiri: EVE online
See viimane Dominion trailer oli ülihea. Kahju ainult, et reaalselt uued kasutajad sellist actionit ei näe icon_smile.gif
Kuidas selle alustamisega EvE's on hetkel? Enne aastat mängimist pole midagi teha ja t ...
  teema: Sinu neti kiirus?
AIQ88

vastuseid: 2455
vaadatud: 575641

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.11.2009 06:05:24   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/633973788.pnghttp://www.speedtest.net/result/633975915.png
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
AIQ88

vastuseid: 6691
vaadatud: 999814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2009 01:14:37   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
AIQ88

vastuseid: 6691
vaadatud: 999814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2009 01:02:21   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
AIQ88

vastuseid: 6691
vaadatud: 999814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2009 00:46:57   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
AIQ88

vastuseid: 6691
vaadatud: 999814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2009 00:38:02   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ...
  teema: Grand Theft Auto 5
AIQ88

vastuseid: 136
vaadatud: 25845

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2009 04:41:20   pealkiri: Grand Theft Auto 5
Lahe oleks GTA4: Europe, kus oleks näiteks Pariis, London ja voibla Berliin/Madriid. Muidugi iga linna ümber voiks olla eellinnad ja countryside. Muidugi koik need paigad ei oleks ühendatud vaid pe ...
  teema: [XB360/PS3] Tekken 6
AIQ88

vastuseid: 82
vaadatud: 20310

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2009 01:14:02   pealkiri: [XB360/PS3] Tekken 6
Mõned raundid siis seda pelatud ja hästi tuli T4 fiiling meelde. Meeldib, et trikid on samaks jäänud ning tundub nagu nupud oleks ka ning mõned trikid isegi juurde tulnud icon_smile.gif

Storyt tehes on n ...
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2009 01:13:06   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
no issand jumal... kas TÕESTI on 90% eestlasteist mmomängijaid miskid retardid, idioodid, napakad või siis lihtsalt 12 aastased inglise keelt mittevaldavad nublud, kes arvavad, et nad maailma naba ...
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2009 00:50:47   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
ühe serveri kohta ainult üks char loeb ühe korra, kustutamine ei aita.umbes 50 favori puhul kui uue chariga alustad saad alguses 100 punkti, edasi läheb aeglasemaks.

iseenesest siis saad u 500- ...
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2009 00:35:09   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
hiljem saab tagasi ka minna.
Turbine punkte ostad päris raha eest, või saad boonusena nii umbes iga 100 favori järel (1 char kohta 1 serveris max - võid igas serveris ühe char-i teha)

ühes s ...
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2009 23:55:44   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
Tere

Kas seal alguse külas on mottekas koik questid viimasel raskusel ära teha voi saab sinna hiljem tagasi minna?

Kuidas neid turbine pointe saab tasuta?
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2009 23:45:30   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
teen vist selle:

http://forums.ddo.com/showpost.php?p=1718353&postcount=5

aga kas Magega saab hakkama solodes ka voi mitte ja kui kasulikud on naad kambas?
Maag on alguselevelitel soolodes ...
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2009 20:05:36   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
teen vist selle:

http://forums.ddo.com/showpost.php?p=1718353&postcount=5

aga kas Magega saab hakkama solodes ka voi mitte ja kui kasulikud on naad kambas?
  teema: Dungeons & Dragons Online
AIQ88

vastuseid: 256
vaadatud: 46625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2009 19:38:43   pealkiri: Dungeons & Dragons Online
Tere

panin sikutama

selline küssa, et kus serveris on eestlasi ja mis klassi ja rassi soovitaksite?

Olen täielik DD vohik...

otsin siis sellist tegelast, mida pole jube igav mängida nag ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
AIQ88

vastuseid: 587
vaadatud: 145908

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.10.2009 23:59:28   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Tere... Millise STALKERi mängu peaks ma ostma kui ma pole ühtegi veel mänginud? Natuke seda esimest shadows of chernobyli olen. Nii kaugele, et sain kusagile tunnelisse peale lahingut mingi baasi j ...
  teema: Milline sinu xbox360-e mudel sai rrodi?
AIQ88

vastuseid: 35
vaadatud: 7671

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.08.2009 13:45:01   pealkiri: Milline sinu xbox360-e mudel sai rrodi?
Poolteist aastat vana elite ja pole ühtegi probleemi olnud...
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
AIQ88

vastuseid: 5306
vaadatud: 885232

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.08.2009 14:02:44   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5

PD kinnitas, et kõik masinad siiski ei hakka purunema, ainult teatud "klassid" (nt võidusõidu autod).

icon_eek.gif
Loodetavasti võtavad "aru pähe" ja kõik masinad saavad damage...Helista Ferrariss ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.