|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
AIQ88
vastuseid: 420
vaadatud: 119014
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.06.2012 12:38:53 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Tere!
Kaua see aku Note´l vastu peab näiteks PDFe lugedes voib veebisirvitsemisega? |
teema: Star Wars: The Old Republic |
AIQ88
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2012 20:57:27 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Ma nägin mingisuguse eesti nimega guildi ringi jooksmas.
Kust on odavam netist lihsalt mängu kood osta? Kusagilt all 55 euri ka saab? |
teema: Deus Ex: Human Revolution |
AIQ88
vastuseid: 1142
vaadatud: 176790
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2011 12:12:11 pealkiri: Deus Ex: Human Revolution |
| Mis on parim koht mängu ostmiseks netist? Steami hind pole parim ja kohalikus GAMEis polnud olemas... |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 17:30:14 pealkiri: World of Warcraft |
| See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks. |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 17:19:06 pealkiri: World of Warcraft |
| suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu a ... |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 17:08:32 pealkiri: World of Warcraft |
| suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea ... |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 16:51:36 pealkiri: World of Warcraft |
| Eks ma kolin siis outlandi. Mis klassi soovitataksite nii, et ma ei peaks ootama, et gruppi saada. |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 15:59:37 pealkiri: World of Warcraft |
probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm.
nii palju kui ma olen lugenud siis on world pvp surnud anyway? |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 15:24:37 pealkiri: World of Warcraft |
| Al Akir näitab, et enam vähem 90% on horde. See pole nüüd oige voi mis? |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2011 15:07:53 pealkiri: World of Warcraft |
| Plaanis voibla mängima hakata. Keegi voiks näiteks eesti klannide nimed ja serverid esimesse postitusesse panna voi midagi. Anyway kus siis soovitataks alustada. Tahaks mängida horde´i seega kus o ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
AIQ88
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592658
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.12.2010 23:55:08 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Motherboard:[URL="http://commercial.asus.com/product/detail/76"]ASUS p7h55-m
Processor: intel core i3-540 3.06 GHz LGA 1156
Harddrive: 500gb
4gb DDR3
Dvd Burner
Graphics card: SVGA GT250 1Gb. DDR ... |
teema: World of Warcraft |
AIQ88
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2010 18:03:06 pealkiri: World of Warcraft |
| Motlesin, et voibla kah WoWi mangima hakata. On motet kohe koik expansonid osta voi on parem need hiljemaks jatta? |
teema: EVE online |
AIQ88
vastuseid: 1857
vaadatud: 428072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2010 00:49:48 pealkiri: EVE online |
| Eile lagis meil juba 35 liikmelise kambaga ja varavad ei tahtnud enam koiki korraga labi lasta. Goonswarmis siis. |
teema: [X360/PS3] Red Dead Redemption |
AIQ88
vastuseid: 533
vaadatud: 107756
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.05.2010 10:05:20 pealkiri: [X360/PS3] Red Dead Redemption |
| Kas multiplayer on muidu fun 360 peal? Ise ilmselt lahen ostan mangu mone tunni parast GAMEist. Vaba paev tana. |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
AIQ88
vastuseid: 902
vaadatud: 179107
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.03.2010 14:30:31 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Siiski muutuvad minu arust Forza 2 ja Forza 3 väga kiirelt üksluiseks... pole mingi üle kuu aja mänginud ja midagi nagu väga ei tõmba ka sinna poole. Kuigi olen väga suur rallisõber.
Loomul ... |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
AIQ88
vastuseid: 1924
vaadatud: 356853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2010 14:23:38 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
|
teema: Need For Speed: World |
AIQ88
vastuseid: 571
vaadatud: 108635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2010 02:33:16 pealkiri: Need For Speed: World |
| Olen ka betas sees siis... |
teema: Mass Effect 2 |
AIQ88
vastuseid: 1352
vaadatud: 235566
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2010 01:03:33 pealkiri: Mass Effect 2 |
Mind huvitaks see, et kui ei kasuta ME1 salvestusi, siis kas saad ise oma nn. ajaloo valida?
Mängust endast ja storist ei tahagi väga teada...
Seda tahaks ise ka teada... KOTOR 2s oligi vist ... |
teema: Face of Mankind |
AIQ88
vastuseid: 14
vaadatud: 4051
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2009 00:03:39 pealkiri: Face of Mankind |
| Ilmselt ise lähen politseinikuks |
teema: Face of Mankind |
AIQ88
vastuseid: 14
vaadatud: 4051
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2009 22:52:29 pealkiri: Face of Mankind |
Mäng on saanud korraliku overhauli ja nüüd tasuta saadaval betas. Vägagi erinev tavalistest MMOdest.
http://www.fomportal.com/
Tutorialid on üles pandud siia: http://www.youtube.com/user/Du ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2009 01:56:25 pealkiri: Hattrick |
| No ostsin 6 sellist meest ja taktikaks panin 352. Pooled ostetutest mängivad soprusmängudes ja pooled liigas. Kaua läheb enne kui müüma saan hakata ja palju enam vähem teenin nende meeste pealt? ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2009 22:49:01 pealkiri: Hattrick |
| No ostsin 6 sellist meest ja taktikaks panin 352. Pooled ostetutest mängivad soprusmängudes ja pooled liigas. Kaua läheb enne kui müüma saan hakata ja palju enam vähem teenin nende meeste pealt? ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2009 00:21:11 pealkiri: Hattrick |
Kui sellise hinnaga kätte saad siis võta ära. Ilmselt tuleb aga natuke siiski juurde maksta.
Saingi kätte selle hinnaga ju  |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2009 00:11:48 pealkiri: Hattrick |
Miks sa kroonides ei arvuta, keeruline on alati 20 korrutada ?
Sest elan riigis, kus kasutatakse eurosi? Aga on see palju voi vähe maksta sellise mehe eest? Selleks, et teaksin millal enam ei o ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 23:23:34 pealkiri: Hattrick |
Seega kui treenin mängujuhtimist siis peaksin üritama sebida 6 keskpoolikut ja 4 äärt? pooled mängivad liigas pooled soprusmänge?
Lugesin, et on mingisugused abiprogrammid ja lehed. Milliseid ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 22:11:00 pealkiri: Hattrick |
jah
no mul polnud raha selle jaoks.
see 15 test litsentsi saamiseks pole mul tehtud kuigi saatsin oige aadressi... saadeti tagasi ja taitsin uuesti. |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 22:02:53 pealkiri: Hattrick |
Treeneri votsin siis sellise: $
Treener: Calvin Poldervaart
rahuldav treener, kes on tasakaalustatud.
Meeldiv sell, kes on tasakaalukas ja aus.
Tal on armetu kogemus ja vilets juhioskusMeesk ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 21:22:13 pealkiri: Hattrick |
Treeneri votsin siis sellise: $
Treener: Calvin Poldervaart
rahuldav treener, kes on tasakaalustatud.
Meeldiv sell, kes on tasakaalukas ja aus.
Tal on armetu kogemus ja vilets juhioskusMeesk ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 21:15:00 pealkiri: Hattrick |
Mis on suurim summa mis ma peaks mone 17 aastase tulevikulootuse eest maksma?
Rahaseis:
Rahaline seis: 46 000 € (160 650 €)
mida tähendab number sulgudes? |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 20:22:12 pealkiri: Hattrick |
Kui suur on palk mida ei tasu enam maksta 17 aastastele keda ostan? See Giancarlo on seal näiteks 350 peal. Lihtsalt küsin, et pankrotti ei läheks
Vastupidavus treeningu panin 15% peale 30lt. ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 19:54:38 pealkiri: Hattrick |
Alustsin siis mängu. Millega ma siis pihta peaks hakkama, et meeskonda arendada? Näen, et paljudel on sadu miljoneid Kuidas siis raha teenima hakata? Milliseid noortekast tommatuid mehi on moteka ... |
teema: Hattrick |
AIQ88
vastuseid: 3423
vaadatud: 453022
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 19:01:16 pealkiri: Hattrick |
Alustsin siis mängu. Millega ma siis pihta peaks hakkama, et meeskonda arendada? Näen, et paljudel on sadu miljoneid Kuidas siis raha teenima hakata? Milliseid noortekast tommatuid mehi on moteka ... |
teema: EVE online |
AIQ88
vastuseid: 1857
vaadatud: 428072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2009 18:49:25 pealkiri: EVE online |
See viimane Dominion trailer oli ülihea. Kahju ainult, et reaalselt uued kasutajad sellist actionit ei näe
Kuidas selle alustamisega EvE's on hetkel? Enne aastat mängimist pole midagi teha ja t ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
AIQ88
vastuseid: 2455
vaadatud: 575641
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.11.2009 06:05:24 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| http://www.speedtest.net/result/633973788.pnghttp://www.speedtest.net/result/633975915.png |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
AIQ88
vastuseid: 6691
vaadatud: 999814
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2009 01:14:37 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
AIQ88
vastuseid: 6691
vaadatud: 999814
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2009 01:02:21 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
AIQ88
vastuseid: 6691
vaadatud: 999814
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2009 00:46:57 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
AIQ88
vastuseid: 6691
vaadatud: 999814
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2009 00:38:02 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu v ... |
teema: Grand Theft Auto 5 |
AIQ88
vastuseid: 136
vaadatud: 25845
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2009 04:41:20 pealkiri: Grand Theft Auto 5 |
| Lahe oleks GTA4: Europe, kus oleks näiteks Pariis, London ja voibla Berliin/Madriid. Muidugi iga linna ümber voiks olla eellinnad ja countryside. Muidugi koik need paigad ei oleks ühendatud vaid pe ... |
teema: [XB360/PS3] Tekken 6 |
AIQ88
vastuseid: 82
vaadatud: 20310
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.10.2009 01:14:02 pealkiri: [XB360/PS3] Tekken 6 |
Mõned raundid siis seda pelatud ja hästi tuli T4 fiiling meelde. Meeldib, et trikid on samaks jäänud ning tundub nagu nupud oleks ka ning mõned trikid isegi juurde tulnud
Storyt tehes on n ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2009 01:13:06 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
| no issand jumal... kas TÕESTI on 90% eestlasteist mmomängijaid miskid retardid, idioodid, napakad või siis lihtsalt 12 aastased inglise keelt mittevaldavad nublud, kes arvavad, et nad maailma naba ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2009 00:50:47 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
ühe serveri kohta ainult üks char loeb ühe korra, kustutamine ei aita.umbes 50 favori puhul kui uue chariga alustad saad alguses 100 punkti, edasi läheb aeglasemaks.
iseenesest siis saad u 500- ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2009 00:35:09 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
hiljem saab tagasi ka minna.
Turbine punkte ostad päris raha eest, või saad boonusena nii umbes iga 100 favori järel (1 char kohta 1 serveris max - võid igas serveris ühe char-i teha)
ühes s ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2009 23:55:44 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
Tere
Kas seal alguse külas on mottekas koik questid viimasel raskusel ära teha voi saab sinna hiljem tagasi minna?
Kuidas neid turbine pointe saab tasuta? |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2009 23:45:30 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
teen vist selle:
http://forums.ddo.com/showpost.php?p=1718353&postcount=5
aga kas Magega saab hakkama solodes ka voi mitte ja kui kasulikud on naad kambas?
Maag on alguselevelitel soolodes ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2009 20:05:36 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
teen vist selle:
http://forums.ddo.com/showpost.php?p=1718353&postcount=5
aga kas Magega saab hakkama solodes ka voi mitte ja kui kasulikud on naad kambas? |
teema: Dungeons & Dragons Online |
AIQ88
vastuseid: 256
vaadatud: 46625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2009 19:38:43 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
Tere
panin sikutama
selline küssa, et kus serveris on eestlasi ja mis klassi ja rassi soovitaksite?
Olen täielik DD vohik...
otsin siis sellist tegelast, mida pole jube igav mängida nag ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat |
AIQ88
vastuseid: 587
vaadatud: 145908
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2009 23:59:28 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat |
| Tere... Millise STALKERi mängu peaks ma ostma kui ma pole ühtegi veel mänginud? Natuke seda esimest shadows of chernobyli olen. Nii kaugele, et sain kusagile tunnelisse peale lahingut mingi baasi j ... |
teema: Milline sinu xbox360-e mudel sai rrodi? |
AIQ88
vastuseid: 35
vaadatud: 7671
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.08.2009 13:45:01 pealkiri: Milline sinu xbox360-e mudel sai rrodi? |
| Poolteist aastat vana elite ja pole ühtegi probleemi olnud... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
AIQ88
vastuseid: 5306
vaadatud: 885232
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.08.2009 14:02:44 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
PD kinnitas, et kõik masinad siiski ei hakka purunema, ainult teatud "klassid" (nt võidusõidu autod).
Loodetavasti võtavad "aru pähe" ja kõik masinad saavad damage...Helista Ferrariss ... |
| |