Avaleht
otsing leidis 57 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: TiltForFun
9mm

vastuseid: 54
vaadatud: 8366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2022 15:37:20   pealkiri: Kommenteerimine: TiltForFun
Sai diili tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
9mm

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2018 18:28:28   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
sai üks prose ostetud, kõik tiptop
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
9mm

vastuseid: 1903
vaadatud: 322886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2018 23:33:37   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
thumbs_up.gif Asjalik nagu alati
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
9mm

vastuseid: 268
vaadatud: 46788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2018 21:47:35   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
Sai äri tehtud, kõik tiptop
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
9mm

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643399

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 22.05.2018 15:31:23   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kra ...
  teema: Kommenteerimine: onukajakas
9mm

vastuseid: 0
vaadatud: 636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2018 04:51:03   pealkiri: Kommenteerimine: onukajakas
Sai kaupa tehtud. Positiivne
  teema: Kommenteerimine: pepsy
9mm

vastuseid: 64
vaadatud: 19682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2018 16:18:53   pealkiri: Kommenteerimine: pepsy
Sai üks monitor ostetud, soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
9mm

vastuseid: 586
vaadatud: 130038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2018 21:28:10   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Sai äri aetud, soovitan soojalt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nadussee
9mm

vastuseid: 49
vaadatud: 15329

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2017 22:51:33   pealkiri: Kommenteerimine: nadussee
Hea ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
9mm

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2017 22:43:53   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Ostis rx 480, soovitan
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smoolae
9mm

vastuseid: 40
vaadatud: 9825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2017 08:33:34   pealkiri: Kommenteerimine: smoolae
Ostis plate, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smoolae
9mm

vastuseid: 40
vaadatud: 9825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2017 17:25:00   pealkiri: Kommenteerimine: smoolae
Ostis toite, väga mõnus diili teha. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
9mm

vastuseid: 1903
vaadatud: 322886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2017 14:54:34   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin mobo. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jman
9mm

vastuseid: 228
vaadatud: 43389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2017 17:32:31   pealkiri: Kommenteerimine: Jman
Ostis video
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
9mm

vastuseid: 228
vaadatud: 49137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2017 15:20:16   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Ostsin korpuse thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ende
9mm

vastuseid: 43
vaadatud: 12685

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.06.2017 21:10:47   pealkiri: Kommenteerimine: ende
Ostsin vidinaid, tuli ise kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: andu122
9mm

vastuseid: 135
vaadatud: 27103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2017 18:38:17   pealkiri: Kommenteerimine: andu122
ostsin ventid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Aista
9mm

vastuseid: 450
vaadatud: 66651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2017 03:08:12   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
toite thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: anubis
9mm

vastuseid: 336
vaadatud: 150640

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2017 22:06:40   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Positiivne tehing icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Morillo
9mm

vastuseid: 151
vaadatud: 54126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2017 12:00:04   pealkiri: Kommenteerimine: Morillo
Ostsin ketta, kiire & konkreetne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
9mm

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2017 14:21:48   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin video
  teema: Kommenteerimine: mash
9mm

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2016 10:04:50   pealkiri: Kommenteerimine: mash
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: murkanovic
9mm

vastuseid: 59
vaadatud: 15888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2014 22:59:37   pealkiri: Kommenteerimine: murkanovic
väga kiire, konkreetne ja üldse, ülimalt positiivne kogemus
  teema: Kommenteerimine: kembadesig
9mm

vastuseid: 72
vaadatud: 18191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2011 20:05:44   pealkiri: Kommenteerimine: kembadesig
ostis läppari
kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: realguy
9mm

vastuseid: 10
vaadatud: 2018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2011 19:29:30   pealkiri: Kommenteerimine: realguy
ostis xboxi mängu kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Defeee
9mm

vastuseid: 25
vaadatud: 14339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 13:39:05   pealkiri: Kommenteerimine: Defeee
tuli ise järele, kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: InZ
9mm

vastuseid: 27
vaadatud: 7691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2011 09:24:51   pealkiri: Kommenteerimine: InZ
kõik käis kokkuleppe järgi ilma probleemideta
  teema: Kommenteerimine: Teip
9mm

vastuseid: 200
vaadatud: 53175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2009 11:49:15   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
Igati postiivne suhtumine, tehing ok, kõik nii nagi pidigi oema... icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: puik17
9mm

vastuseid: 78
vaadatud: 30442

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2008 17:46:58   pealkiri: Kommenteerimine: puik17
Kõik oli bueno!
  teema: Kommenteerimine: -Kadjakas-
9mm

vastuseid: 27
vaadatud: 15884

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2008 21:17:40   pealkiri: Kommenteerimine: -Kadjakas-
Müüsin hiire. Äri sujus kiirelt pole midagi kurta.
  teema: Kommenteerimine: BrutaH
9mm

vastuseid: 4
vaadatud: 5320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2008 13:05:30   pealkiri: Kommenteerimine: BrutaH
Kandis raha üle, mingit probleemi pole.
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2008 00:29:41   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Keegi clan wari ei taha teha 3 on 3 ? icon_wink.gif

mIRC
/server irc.quakenet.org:6667
/j #cod4.wars
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2008 18:22:25   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Palju maksab vene keelne call of duty 4?


u.200 krooni

(ise sain selle summa eest)
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2008 19:27:23   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Mul on kahtlane tunne, et te räägite üksteisest siin täiesti mööda. Marek114 peab vist silmas ikkagi recoili kontrollimist, ehk siis kui spray'd siis liigutad hiirt nii, et sul sihik peaaegu sam ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2008 19:50:40   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Eesti omadest on vist ainult www.callofduty.ee , suht lapsekingades ja uus koht veel, aga asi areneb jõudsalt. thumbs_up.gif

Tänud thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2008 18:51:33   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
ostsin 2 tundi tagasi mängu ning siiamaani ei kahetse seda : P


edit: mingeid kommuniti lehti värke särke ka on ?
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
9mm

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137719

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.12.2007 13:55:37   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Sirvisin Wikipediat ja selline asi jäi silma:
Haddaway enjoyed a popularity in many of Europe's Post-Soviet states, where his music came to represent the newborn independence. In Estonia, "What Is L ...
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
9mm

vastuseid: 126
vaadatud: 36886

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.11.2007 08:10:04   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
9mm

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682662

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2007 15:51:18   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Selline küsimus, et kas xbox360 töötab ka tavalisel vanal nokia telekal edukalt või on vaja midagi uuemat? Sama küsimus ka ps3'e kohta.
mõlemad töötavad, iseasi kui ilusat pilti sa sealt saad ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
9mm

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682662

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2007 00:03:49   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Selline küsimus, et kas xbox360 töötab ka tavalisel vanal nokia telekal edukalt või on vaja midagi uuemat? Sama küsimus ka ps3'e kohta.
  teema: Assassin's Creed (PC)
9mm

vastuseid: 638
vaadatud: 128241

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2007 23:02:48   pealkiri: Assassin's Creed (PC)
Seda mängu nägin tekkis tahtmine PC maha müüa ja insta ps3/x360 osta ja kohe pelama hakata.
  teema: Kommenteerimine: raiksman
9mm

vastuseid: 155
vaadatud: 53720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2007 17:52:25   pealkiri: Kommenteerimine: raiksman
Müüsin kasti, kõik läks sujuvalt, pole midagi kurta.
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
9mm

vastuseid: 5690
vaadatud: 925893

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2007 16:46:20   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Eile õhtul alustasin, täna pelasin mingi 45 minti. Läbi : (
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
9mm

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137719

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.11.2007 18:00:51   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Teistele hea parastada. Kuna närvilisus ajab puberteedi küüni närima siis on teatud lakk, mida paned peale ja mille maitse on...nii rõve et üle aastate uuesti üritades lahti saada, käis näpp ...
  teema: Kommenteerimine: kaufman
9mm

vastuseid: 10
vaadatud: 6158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2007 20:23:36   pealkiri: Kommenteerimine: kaufman
müüsin wowi gc
asi läks kiirelt & sujuvalt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cavekas
9mm

vastuseid: 1
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2007 02:36:54   pealkiri: Kommenteerimine: Cavekas
Müüsin video, oli kohal õigel ajal, pole midagi kurta. Kordaläinud äri
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
9mm

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379433

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.10.2007 15:52:06   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Mul see jama kah, et pasta on vahetamata, st. see sama pasteet, mis seal originaalis all oli, originaal jahutusel, see seal vahel ka on, niiet suht keeruline on adekvaatselt hinnata seda olukorda. Saa ...
  teema: Mikker
9mm

vastuseid: 2
vaadatud: 1394

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.10.2007 22:33:44   pealkiri: Mikker
Input device tuleks valida "Realtek HD Audio input", mixer sama, mux "Recording Control". line peaks siis ise paika minema. Tuleks kasuks Realteki kodukalt siis uusimad draiverid ka tirida...

Line ...
  teema: Mikker
9mm

vastuseid: 2
vaadatud: 1394

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.10.2007 19:13:41   pealkiri: Mikker
Ma sügavalt loodan, et õige koht, kui ei ole siis loomulikult keegi võib ümber tõsta. Ei hammusta selle peale.

Eniveis, ostsin siis uue masina blabla emaplaat on MSI K9N.
Nagu mõned teist te ...
  teema: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus :: Klaviatuurid
9mm

vastuseid: 619
vaadatud: 177168

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.10.2007 12:01:44   pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus
3-4a vist juba retsinud seda klaverit igapäev geimides :p siiamaani kõik töötab isegi tähed on alles/poolikult alles enamus nuppudel (wasd+shift,ctrl jne)

lahti olen seda korduvalt kakkunud, p ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.