|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: TiltForFun |
9mm
vastuseid: 54
vaadatud: 8366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2022 15:37:20 pealkiri: Kommenteerimine: TiltForFun |
Sai diili tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
9mm
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2018 18:28:28 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| sai üks prose ostetud, kõik tiptop |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
9mm
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2018 23:33:37 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Asjalik nagu alati |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
9mm
vastuseid: 268
vaadatud: 46788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2018 21:47:35 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
| Sai äri tehtud, kõik tiptop |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
9mm
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643399
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.05.2018 15:31:23 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kra ... |
teema: Kommenteerimine: onukajakas |
9mm
vastuseid: 0
vaadatud: 636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2018 04:51:03 pealkiri: Kommenteerimine: onukajakas |
| Sai kaupa tehtud. Positiivne |
teema: Kommenteerimine: pepsy |
9mm
vastuseid: 64
vaadatud: 19682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2018 16:18:53 pealkiri: Kommenteerimine: pepsy |
Sai üks monitor ostetud, soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
9mm
vastuseid: 586
vaadatud: 130038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2018 21:28:10 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Sai äri aetud, soovitan soojalt.  |
teema: Kommenteerimine: nadussee |
9mm
vastuseid: 49
vaadatud: 15329
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2017 22:51:33 pealkiri: Kommenteerimine: nadussee |
Hea ostja  |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
9mm
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2017 22:43:53 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Ostis rx 480, soovitan
 |
teema: Kommenteerimine: smoolae |
9mm
vastuseid: 40
vaadatud: 9825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2017 08:33:34 pealkiri: Kommenteerimine: smoolae |
Ostis plate, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: smoolae |
9mm
vastuseid: 40
vaadatud: 9825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2017 17:25:00 pealkiri: Kommenteerimine: smoolae |
Ostis toite, väga mõnus diili teha.  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
9mm
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2017 14:54:34 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin mobo.  |
teema: Kommenteerimine: Jman |
9mm
vastuseid: 228
vaadatud: 43389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2017 17:32:31 pealkiri: Kommenteerimine: Jman |
| Ostis video |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
9mm
vastuseid: 228
vaadatud: 49137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2017 15:20:16 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Ostsin korpuse  |
teema: Kommenteerimine: ende |
9mm
vastuseid: 43
vaadatud: 12685
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.06.2017 21:10:47 pealkiri: Kommenteerimine: ende |
Ostsin vidinaid, tuli ise kohale  |
teema: Kommenteerimine: andu122 |
9mm
vastuseid: 135
vaadatud: 27103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2017 18:38:17 pealkiri: Kommenteerimine: andu122 |
ostsin ventid  |
teema: Kommenteerimine: Aista |
9mm
vastuseid: 450
vaadatud: 66651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2017 03:08:12 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
toite  |
teema: Kommenteerimine: anubis |
9mm
vastuseid: 336
vaadatud: 150640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2017 22:06:40 pealkiri: Kommenteerimine: anubis |
Positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Morillo |
9mm
vastuseid: 151
vaadatud: 54126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2017 12:00:04 pealkiri: Kommenteerimine: Morillo |
Ostsin ketta, kiire & konkreetne.  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
9mm
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2017 14:21:48 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Ostsin video |
teema: Kommenteerimine: mash |
9mm
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2016 10:04:50 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
 |
teema: Kommenteerimine: murkanovic |
9mm
vastuseid: 59
vaadatud: 15888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2014 22:59:37 pealkiri: Kommenteerimine: murkanovic |
| väga kiire, konkreetne ja üldse, ülimalt positiivne kogemus |
teema: Kommenteerimine: kembadesig |
9mm
vastuseid: 72
vaadatud: 18191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2011 20:05:44 pealkiri: Kommenteerimine: kembadesig |
ostis läppari
kõik  |
teema: Kommenteerimine: realguy |
9mm
vastuseid: 10
vaadatud: 2018
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2011 19:29:30 pealkiri: Kommenteerimine: realguy |
ostis xboxi mängu kõik  |
teema: Kommenteerimine: Defeee |
9mm
vastuseid: 25
vaadatud: 14339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 13:39:05 pealkiri: Kommenteerimine: Defeee |
| tuli ise järele, kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: InZ |
9mm
vastuseid: 27
vaadatud: 7691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2011 09:24:51 pealkiri: Kommenteerimine: InZ |
| kõik käis kokkuleppe järgi ilma probleemideta |
teema: Kommenteerimine: Teip |
9mm
vastuseid: 200
vaadatud: 53175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2009 11:49:15 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
Igati postiivne suhtumine, tehing ok, kõik nii nagi pidigi oema...  |
teema: Kommenteerimine: puik17 |
9mm
vastuseid: 78
vaadatud: 30442
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2008 17:46:58 pealkiri: Kommenteerimine: puik17 |
| Kõik oli bueno! |
teema: Kommenteerimine: -Kadjakas- |
9mm
vastuseid: 27
vaadatud: 15884
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2008 21:17:40 pealkiri: Kommenteerimine: -Kadjakas- |
| Müüsin hiire. Äri sujus kiirelt pole midagi kurta. |
teema: Kommenteerimine: BrutaH |
9mm
vastuseid: 4
vaadatud: 5320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2008 13:05:30 pealkiri: Kommenteerimine: BrutaH |
| Kandis raha üle, mingit probleemi pole. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2008 00:29:41 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Keegi clan wari ei taha teha 3 on 3 ?
mIRC
/server irc.quakenet.org:6667
/j #cod4.wars |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2008 18:22:25 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Palju maksab vene keelne call of duty 4?
u.200 krooni
(ise sain selle summa eest) |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2008 19:27:23 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
| Mul on kahtlane tunne, et te räägite üksteisest siin täiesti mööda. Marek114 peab vist silmas ikkagi recoili kontrollimist, ehk siis kui spray'd siis liigutad hiirt nii, et sul sihik peaaegu sam ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2008 19:50:40 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Eesti omadest on vist ainult www.callofduty.ee , suht lapsekingades ja uus koht veel, aga asi areneb jõudsalt.
Tänud  |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2008 18:51:33 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
ostsin 2 tundi tagasi mängu ning siiamaani ei kahetse seda : P
edit: mingeid kommuniti lehti värke särke ka on ? |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
9mm
vastuseid: 32989
vaadatud: 6137719
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.12.2007 13:55:37 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Sirvisin Wikipediat ja selline asi jäi silma:
Haddaway enjoyed a popularity in many of Europe's Post-Soviet states, where his music came to represent the newborn independence. In Estonia, "What Is L ... |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
9mm
vastuseid: 126
vaadatud: 36886
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2007 08:10:04 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
| http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
9mm
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682662
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 15:51:18 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Selline küsimus, et kas xbox360 töötab ka tavalisel vanal nokia telekal edukalt või on vaja midagi uuemat? Sama küsimus ka ps3'e kohta.
mõlemad töötavad, iseasi kui ilusat pilti sa sealt saad ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
9mm
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682662
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 00:03:49 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Selline küsimus, et kas xbox360 töötab ka tavalisel vanal nokia telekal edukalt või on vaja midagi uuemat? Sama küsimus ka ps3'e kohta. |
teema: Assassin's Creed (PC) |
9mm
vastuseid: 638
vaadatud: 128241
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2007 23:02:48 pealkiri: Assassin's Creed (PC) |
| Seda mängu nägin tekkis tahtmine PC maha müüa ja insta ps3/x360 osta ja kohe pelama hakata. |
teema: Kommenteerimine: raiksman |
9mm
vastuseid: 155
vaadatud: 53720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2007 17:52:25 pealkiri: Kommenteerimine: raiksman |
| Müüsin kasti, kõik läks sujuvalt, pole midagi kurta. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
9mm
vastuseid: 5690
vaadatud: 925893
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2007 16:46:20 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
| Eile õhtul alustasin, täna pelasin mingi 45 minti. Läbi : ( |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
9mm
vastuseid: 32989
vaadatud: 6137719
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.11.2007 18:00:51 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
| Teistele hea parastada. Kuna närvilisus ajab puberteedi küüni närima siis on teatud lakk, mida paned peale ja mille maitse on...nii rõve et üle aastate uuesti üritades lahti saada, käis näpp ... |
teema: Kommenteerimine: kaufman |
9mm
vastuseid: 10
vaadatud: 6158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2007 20:23:36 pealkiri: Kommenteerimine: kaufman |
müüsin wowi gc
asi läks kiirelt & sujuvalt.  |
teema: Kommenteerimine: Cavekas |
9mm
vastuseid: 1
vaadatud: 2492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2007 02:36:54 pealkiri: Kommenteerimine: Cavekas |
| Müüsin video, oli kohal õigel ajal, pole midagi kurta. Kordaläinud äri |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
9mm
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379433
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.10.2007 15:52:06 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Mul see jama kah, et pasta on vahetamata, st. see sama pasteet, mis seal originaalis all oli, originaal jahutusel, see seal vahel ka on, niiet suht keeruline on adekvaatselt hinnata seda olukorda. Saa ... |
teema: Mikker |
9mm
vastuseid: 2
vaadatud: 1394
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.10.2007 22:33:44 pealkiri: Mikker |
Input device tuleks valida "Realtek HD Audio input", mixer sama, mux "Recording Control". line peaks siis ise paika minema. Tuleks kasuks Realteki kodukalt siis uusimad draiverid ka tirida...
Line ... |
teema: Mikker |
9mm
vastuseid: 2
vaadatud: 1394
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.10.2007 19:13:41 pealkiri: Mikker |
Ma sügavalt loodan, et õige koht, kui ei ole siis loomulikult keegi võib ümber tõsta. Ei hammusta selle peale.
Eniveis, ostsin siis uue masina blabla emaplaat on MSI K9N.
Nagu mõned teist te ... |
teema: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus :: Klaviatuurid |
9mm
vastuseid: 619
vaadatud: 177168
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.10.2007 12:01:44 pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus |
3-4a vist juba retsinud seda klaverit igapäev geimides :p siiamaani kõik töötab isegi tähed on alles/poolikult alles enamus nuppudel (wasd+shift,ctrl jne)
lahti olen seda korduvalt kakkunud, p ... |
| |