Avaleht
otsing leidis 39 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: RENX911
57

vastuseid: 71
vaadatud: 20750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2021 14:25:37   pealkiri: Kommenteerimine: RENX911
Viis ise minema ja kandis raha ka veel arvele icon_smile.gif
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
57

vastuseid: 1904
vaadatud: 588753

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.02.2021 14:29:16   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Ega siinsetest kellelgi Ungaris kohalikku tuttavat juhtu olema ja veel parem kui ta maad mööda regulaarselt Eestis ka käiks?
  teema: Kommenteerimine: Morpheus15
57

vastuseid: 203
vaadatud: 44563

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2017 15:06:08   pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15
Tuli ja viis ise emaplaadi minema ning mul jälle vaeva vähem icon_smile.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
57

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 24.04.2017 14:56:16   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Lumia 950 klaas katki, aga ekraan töötab. Millised variandid oleksid?
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
57

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.02.2016 16:36:19   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
  teema: Kommenteerimine: liiv
57

vastuseid: 626
vaadatud: 158284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2015 10:40:29   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Sai videokaart ostetud. Kõik sujus kiiresti kuigi tel. number oli pakile valesti kirjutatud icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
57

vastuseid: 329
vaadatud: 52428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2014 18:51:28   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Sai võetud Toshibale aku. Kõik käis välkkiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
57

vastuseid: 1904
vaadatud: 588753

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.01.2013 18:56:10   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Kellegi kaudu soodukat American Beauty´st saaks?
  teema: Heade hindade teema
57

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270802

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2012 19:15:51   pealkiri: Heade hindade teema

75% off
Company of Heroes
Company of Heroes Gold Edition
Company of Heroes: Opposing Fronts
Company of Heroes: Tales of Valor
Darksiders
Frontlines: Fuel of War
Full Spectrum Warrior
Full Sp ...
  teema: HV 2011 sügismöll Nurme Puhkemajas!
57

vastuseid: 438
vaadatud: 74524

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.10.2011 16:00:57   pealkiri: HV 2011 sügismöll Nurme Puhkemajas!
Kas 57 auto täis ???
Hetkel transpordivärk väga lahtine, kuna igiliikur ei taha minuga koostööd teha. Loodan paari päeva jooksul selgust saada.
Kui ikkagi oma massinaga lähen, siis on 4 vab ...
  teema: Uuelt netilehelt MuPo Watch saab piletikontrollide asupaika jälgida
57

vastuseid: 120
vaadatud: 36199

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.08.2011 11:39:50   pealkiri: Uuelt netilehelt MuPo Watch saab piletikontrollide asupaika jälgida
Keskmine tallinlane hoiab autot nii talvel kui suvel maja ees. Minu majast umbes kilomeetri raadiuses on max 5 kordsed majad (energia 5). Samas on seal ümber ka kümneid ja kümneid maa-aluseid garaa ...
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
57

vastuseid: 1904
vaadatud: 588753

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.07.2011 09:19:20   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Keegi ühe õhk-õhk soojuspumba sebib ja paigaldab soodsalt? 9kW.
Räägi minu vennaga, ta tegeleb selliste asjadega. Helista 55511298 ja lepi ise kokku (maini HinnaVaatlust ka).
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
57

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306477

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 10.05.2011 00:09:04   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Aitäh Flackole ägeda pildi eest!
P.S. Kas see loik seal saba juures ka midagi tähendab???
  teema: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
57

vastuseid: 567
vaadatud: 99876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.05.2011 18:13:37   pealkiri: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
Paluks mulle 1kg vanakooli värki. Kohe kannan 5.40 ka üle.
  teema: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
57

vastuseid: 567
vaadatud: 99876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.05.2011 16:44:10   pealkiri: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
Taneli ja minu auto liigub reedel kell 13 Tallinnast icon_wink.gif Autod küll täis juba, aga kui keegi veel sel ajal liikuda plaanib, siis võime kuskil kokku saada ja koos liikuda.
Õige mõte thumbs_up.gif
  teema: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
57

vastuseid: 567
vaadatud: 99876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.05.2011 16:09:57   pealkiri: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
Kui minu hirmus muusikamaitse ja suitsuhais probleeme ei tekita, siis on mul kaardilugejat tarvis.
  teema: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
57

vastuseid: 567
vaadatud: 99876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 26.04.2011 14:42:21   pealkiri: HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel
Peaks vist ka ennast lõppudelõpuks kohale vedama thumbs_up.gif
  teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
57

vastuseid: 6989
vaadatud: 1214952

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.10.2010 00:40:07   pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
http://www.youtube.com/watch?v=oeam3Xdilwo
Ülihää!!!
  teema: HV suvemöll Lõuna-Eestis!!!! 18-20.juuni Kuksina, Vastseliina laat, Vihtla (saun, järv, sääsed) :-)
57

vastuseid: 585
vaadatud: 133502

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.06.2010 00:08:54   pealkiri: HV suvemöll Lõuna-Eestis!!!! 18-20.juuni Kuksina, Vastseliina laat, Vihtla (saun, järv, sääsed) :-)
Vist isegi tuleksin kui kellegi autu pääle mahuksin (koos oma tavaariga Tallinnast ja tagasi)
  teema: Õllevaatlus
57

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545171

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.12.2009 22:18:29   pealkiri: Õllevaatlus
Haljas pakub ainult veintsi ja granaatõunamahla. Punasel tänaval sai isegi kunagi käidud kui seal veel Saku ladu oli. Praeguseks on nad oma tegevuse lõpetanud juba u. 2004 alates.
e: Kes see mei ...
  teema: Õllevaatlus
57

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545171

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.12.2009 21:52:05   pealkiri: Õllevaatlus
Tere õllekunnid! Kus Tallinnas hulgilaos saaks kastidega taarat õlle vastu vahetada? Oli hää koht nagu Supernetto aga praeguseks on see piiksustunud XL säästukas koos oma taaraautomaadiga. Mõtl ...
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
57

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2009 18:35:31   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Aitas win7 tellida ja tõi kätte ka.
  teema: Ühisost: Windows 7 ettetellimine (LÕPPENUD!)
57

vastuseid: 255
vaadatud: 61587

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.10.2009 18:32:17   pealkiri: Ühisost: Windows 7 ettetellimine (LÕPPENUD!)
Kätte sain oma prof7 w00t.gif onfire.gif
  teema: eRepublik
57

vastuseid: 5759
vaadatud: 945724

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2009 11:17:29   pealkiri: eRepublik
Kas keegi mu q4 toitu saaks üheks päevaks hoiule võtta? Annetaksin täna ühe ja sooviksin homme (566 päeval) tagasi, sest panin oma rehkendusega tiba puusse. Jopakolla olen muide.
  teema: eRepublik
57

vastuseid: 5759
vaadatud: 945724

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.05.2009 10:41:56   pealkiri: eRepublik
Kurja küll! Näppisin täna tööl erepublikut ja saatsin ühe kingituse teele. Pull on selles, et järsku läks tööl sebimiseks ja pidin välja logima ning enam ei mäleta ka kellele sai saadetud ...
  teema: eRepublik
57

vastuseid: 5759
vaadatud: 945724

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.05.2009 23:05:21   pealkiri: eRepublik
Kurja küll! Näppisin täna tööl erepublikut ja saatsin ühe kingituse teele. Pull on selles, et järsku läks tööl sebimiseks ja pidin välja logima ning enam ei mäleta ka kellele sai saadetud ...
  teema: Ringnet OÜ ehk minupood.ee
57

vastuseid: 45
vaadatud: 20930

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.07.2008 20:31:56   pealkiri: Ringnet OÜ ehk minupood.ee
Tellisin sealt eila mälud ja ühe juhtmejupi. Raha maksin ära, lubati tükid esmaspäevaks orgunnida, nüüd ootan ja vaatan mis edasi saab. icon_rolleyes.gif

e: Esmaspäeval saadeti mail ja vabandati, et s ...
  teema: www. Aare . ee
57

vastuseid: 179
vaadatud: 79975

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.01.2008 23:37:41   pealkiri: www. Aare . ee
Jutu järgi paistab aurum ise olevat aare või tema suuvooder. No nii imelikku möla annab ikka ajada!!!
  teema: Kommenteerimine: Karlsson
57

vastuseid: 89
vaadatud: 37766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2006 23:26:08   pealkiri: Kommenteerimine: Karlsson
Müüsin grafakaardi. Seltsimees Karlsson viitsis pühapäevasel päeval ise asja ärä viia! Igati positiivne ärikogemus thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: jansadj
57

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2006 17:59:59   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Ostsin temalt täiesti töökorras (uue icon_biggrin.gif ) protsessori. Tuli ise poole tee peale vastu asja tooma icon_biggrin.gif.
  teema: Kommenteerimine: tomacce
57

vastuseid: 30
vaadatud: 12610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2006 20:47:54   pealkiri: Kommenteerimine: tomacce
Viitsis oma kauba Cargobusiga Talinasse saatmisega jamada. Protsessor oli superhoolikalt pakitud. Kõik sujus väga ilusti thumbs_up.gif !
  teema: Kommenteerimine: Totu user
57

vastuseid: 148
vaadatud: 57746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 00:52:13   pealkiri: Kommenteerimine: Totu user
Müüsin talle tüki asja. Kõik toimis nii nagu peab thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: madest
57

vastuseid: 12
vaadatud: 9676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2005 01:53:39   pealkiri: Kommenteerimine: madest
Tuli, nägi, võttis nii nagu kokkulepe oli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: no s...
57

vastuseid: 94
vaadatud: 23294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2005 23:42:28   pealkiri: Kommenteerimine: no s...
Täitsa lõpp! Tuli ise asjale järele (õhta hilja) ja maksis raha kah icon_biggrin.gif . thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: e-Thug
57

vastuseid: 229
vaadatud: 91350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2005 21:49:05   pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug
Sai tükk asja müüdud. Vana oli nii õnnelik, et kandis mulle raha topelt icon_biggrin.gif (loomulikult tagastasin üleliigse). Temaga võib äri teha küll thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: -sSs-
57

vastuseid: 59
vaadatud: 19156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2005 00:44:28   pealkiri: Kommenteerimine: -sSs-
Sai küll läbi kaugjuhtimise talle tükk asja müüdud aga õnnestus!
  teema: Kommenteerimine: commer
57

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2005 15:09:04   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Mõistlik tegelane. Temaga võib luurele küll minna thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serxx
57

vastuseid: 160
vaadatud: 47099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2005 20:34:44   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Bizness toimus kiiresti ja raha ei olnudki võltsitud icon_biggrin.gif
Täiesti usaldatav tegelane thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harley
57

vastuseid: 108
vaadatud: 40904

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2005 00:58:19   pealkiri: Kommenteerimine: Harley
Kõik sujus nii nagu kokku lepitud. Teinekordki! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.