|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
2mblik
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784910
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.03.2015 20:23:10 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Hoidsin eile Huawei Ascend G740 mudelit käes, ja no oli väga ilus ja lahe . Ainuke miinus mis silma jäi oli 1gb mälu ja see tundus, et saab koguaeg igahetk täis. Eriti kuna telefon on vanema j ... |
teema: Nokia 500, 600,700 |
2mblik
vastuseid: 33
vaadatud: 17102
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.07.2012 21:56:04 pealkiri: Nokia 500, 600,700 |
| proovisin oma 500ga selle assisted kepsu ära - tallinn-tartu-jõgeva-tartu 78kb. pole küll palju, aga ovi maps on ikkagi mugavam ja kiirem suts. kellel on netiga head suhted (lisaraha ei taheta), si ... |
teema: Nokia 500, 600,700 |
2mblik
vastuseid: 33
vaadatud: 17102
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2012 20:00:12 pealkiri: Nokia 500, 600,700 |
| ilmselt tehaseseadete taastamine ja vastavalt siis vajadusele, kas on vaja uuesti updateda või mitte. Läbi Ovi suite'i peaksid nägema kõiki uuendusi, mis ta pakub ja soovitan need ka kõik peale l ... |
teema: Nokia 500, 600,700 |
2mblik
vastuseid: 33
vaadatud: 17102
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2012 14:33:21 pealkiri: Nokia 500, 600,700 |
noh okei, tegin asja magusamaks, kui asi tegelikult oli, 109€ tuli ikka välja käia. Jah, sellise hinnaga on ta siin.. Androidiga telefonid ei ole palju kallimad. LG P690 on siin nt 119€, mis ... |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2012 23:33:52 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
| vau, siis on nad küll lollakad.. minu paha, sõbrad. Tean, et kui see numbri liikuvus pihta hakkas, siis hõigati välja, et telefone ei lukustata ja kui ma mäletan, et 2005 ostsin omale Samsung D60 ... |
teema: Nokia 500, 600,700 |
2mblik
vastuseid: 33
vaadatud: 17102
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.03.2012 23:11:53 pealkiri: Nokia 500, 600,700 |
Itaalias on Nokia 500 hind 100€. Ostsin endale ka siis juba, kui nii odavalt antakse.
Hea, mõnus. Selle raha eest 1 GHz ja 2GB sisemälu on piisav. Mälukaart läks sisse muidugi ikka. Wifi olemas ... |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.03.2012 23:04:31 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
juba viimased 7.a ei lukusta ükski operaator telefone.
vähemalt ei tohiks. EMT siiski seda pidi tegema.. teised ei lukusta keegi. |
teema: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi |
2mblik
vastuseid: 295
vaadatud: 206297
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.02.2012 20:48:21 pealkiri: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi |
,  |
teema: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi |
2mblik
vastuseid: 295
vaadatud: 206297
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.02.2012 20:09:01 pealkiri: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi |
peab ka kuhugi kurtma, mul tööalaselt vaja aegajalt torrentit kasutada, aga nät, hiljuti veel toimis, nüüd on 0.. nagu täiesti kutu... :?
kuskilt midagi vist muuta ei anna jah? |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2012 13:42:26 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
|
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2011 02:31:14 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
|
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.12.2011 23:44:36 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
like.
Häid pühi sullegi. |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.12.2011 00:51:20 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
, tänud. siinsamas HV's keegi kurtis, et app'e ei saa mälukale suunata... nojamh, siis on asi otsustatud, esimeseks ISIKLIKUKS androidiks võiks selle võtta küll...
X5 eelis on vist parem kaam ... |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.12.2011 13:51:14 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
no siin elisa kodukal üks väitis, et veab 5 päevaka välja, kui ülemäära ei näpi.. interneeduse keskmne 2-3 päeva... Pole vist isegi paha.
Kuskil räägiti ka, et Hiina toode, tootja valitsu ... |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.12.2011 19:42:16 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
| ok, palju sul , , aku kestvus on? |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.12.2011 20:08:21 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
sorry, Etz.. oleks pidand täpsustama, et ma mõtlesin X8't minu vabandused..
jah, selle Xperiaga võrdlust tõesti ei kannata, v-a juhul, kui on tegu väikese eelarvega, aga androi ... |
teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
2mblik
vastuseid: 82
vaadatud: 35953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.12.2011 00:52:55 pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid |
ma ootaks küll pisut põhjalikumat revüü'd, kui et keegi ütleb, et "mõttetu luts ja jeerikupoeg on parim!"
hinnad on Elisas praegu head ja kliendile soodsad, miks mitte proovida? kõik eeldused ... |
teema: Kommenteerimine: murka390 |
2mblik
vastuseid: 80
vaadatud: 27997
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2011 23:35:34 pealkiri: Kommenteerimine: murka390 |
| Väga meeldiv on äri teha. Positiivse osas pole kahtlust. |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
2mblik
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211788
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.09.2011 16:53:38 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| pane reso siis 4:3 oma ning windowsi seest videokaardi settingutes määra ära et ta ei venitaks pilti laiaks kui vale suhtega pilti kuvatakse. Peaks kenasti ekraani keskele asi jääma ja äärtess ... |
teema: Kommenteerimine: jviidas |
2mblik
vastuseid: 19
vaadatud: 5308
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2011 17:54:36 pealkiri: Kommenteerimine: jviidas |
Positiivse osas ei ole kahtlust.
Meeldiv inimene, kellega äri teha.  |
teema: GIMP vs. Photoshop |
2mblik
vastuseid: 45
vaadatud: 14709
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.08.2011 22:25:55 pealkiri: GIMP vs. Photoshop |
| unity'ga neh... no classic menu on ka täitsa alles, aga noh.. lasin teadjamatel üle kaeda kohvikõrvaseks lugemiseks ja häkkis asja kuidagi paika. Kahjuks ei ole pädev vastust siia kirjutama, mida ... |
teema: GIMP vs. Photoshop |
2mblik
vastuseid: 45
vaadatud: 14709
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 04.08.2011 11:46:21 pealkiri: GIMP vs. Photoshop |
jees. töötab.
E:
ok, kerge küsimus.
Kolisin nüüd Estobuntu 11.06 peale ning ei ava Gimpi ikoonist. Terminalist siiski käivitub edukalt.
Kas on nüüd mingi link kuskil katki? Lasin ta korr ... |
teema: Windows XP installimine Acer AspireOne sülearvutile?! :: Sülearvutid |
2mblik
vastuseid: 14
vaadatud: 5179
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.06.2011 14:09:46 pealkiri: Windows XP installimine Acer AspireOne sülearvutile?! |
| tootja kodulehelt peaksid saama õiged driverid.. ilmselt on ikka kõvakettal mingi manager puudu.. Mul on olnud sama asi ka tavamasinate puhul, et peale clean-installi jääb uimerdama. Eks muidugi s ... |
teema: Kommenteerimine: veixv |
2mblik
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2011 16:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Positiivne ka minu poolt. Kaup vastab kirjeldusele.
Vastutulev inimene ja igati abivalmis! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
2mblik
vastuseid: 2303
vaadatud: 956891
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.02.2011 13:25:52 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| siuke küsimus - Samsung B2100 - üks tohlakas pistis jogase peaga telefoni mikrouuni - emaplaadil on mõlemast otsast mingid paar pisikest vidinat ära põlenud.. ega siin vist remondi peale pole mõ ... |
teema: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine |
2mblik
vastuseid: 11
vaadatud: 3240
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.02.2011 09:31:14 pealkiri: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine |
No mis itimees on jätnud dns-i dhcpst välja. Kaebus teha!
ega jah.. kui aus olla, siis on väga vilets itimees võetud, mingi noor nagamann on.. isegi MS Office on kehvasti peale lastud, alati vann ... |
teema: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine |
2mblik
vastuseid: 11
vaadatud: 3240
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.02.2011 23:01:29 pealkiri: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine |
|
teema: probleem kmessiga |
2mblik
vastuseid: 12
vaadatud: 5730
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.02.2011 16:56:35 pealkiri: probleem kmessiga |
mul on 2.0.6git üldse. siin eespool on link ka, kust see saada. 2.0.6 peaks olema Live 8.5 väärne ja Live-serveri update on juba sisse kirjutatud.
link debi saamiseks - http://www.lekensteyn.nl/fi ... |
teema: GIMP vs. Photoshop |
2mblik
vastuseid: 45
vaadatud: 14709
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.02.2011 01:05:42 pealkiri: GIMP vs. Photoshop |
GIMPi ei taha kasutada juba seetõttu, et terve ekraan on seda jura täis.
alates GIMP 2.7.2 on "Single Window mode olemas ning TAB klahv toggleb mugavalt kõiki tööriistu.
sudo add-apt-reposi ... |
teema: GIMP vs. Photoshop |
2mblik
vastuseid: 45
vaadatud: 14709
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.02.2011 22:04:25 pealkiri: GIMP vs. Photoshop |
| wineHQ'st saingi niipalju targemaks, et minu masinale on vaja OpenGL 2.0... aga mu kaart üle 1.4 ei toeta.. täna tuli videodraivule ka uuendus, äkki see aitab midagi. Vähemalt hetkel ei toimu kül ... |
teema: GIMP vs. Photoshop |
2mblik
vastuseid: 45
vaadatud: 14709
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.02.2011 21:38:30 pealkiri: GIMP vs. Photoshop |
tõmbaks ka teema üles,
proovisin pulli pärast PS 7.0 surada linuxisse, winega läheb käima. töötab täismahus. Probleem aga tekib nüüd, kui mingi mõne pildi sisse tõstan, et suurust muuta ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
2mblik
vastuseid: 2885
vaadatud: 703613
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.02.2011 20:29:56 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
D'OH!
no just, needsamad.. hmm.. siis peab ikkagi need sinna kopima, kuigi ma mõtlesin, et mugavam on määrata folder lihtsalt.. ok, ma proovin selle creBS'i ära ikka.
Aitäh, , |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
2mblik
vastuseid: 2885
vaadatud: 703613
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.02.2011 15:25:44 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
vaatan, et Ubuntu alateemas on ikka tõsine vaikus keegi ei kurda, kõik küsivad, kuda twiikida
eem, minu küsimus - lahe asi see Dynamic Background.. aga kust ma saan muuta folderit? Võ ... |
teema: Muusikamängijad linuxile. |
2mblik
vastuseid: 58
vaadatud: 9753
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.02.2011 23:06:49 pealkiri: Muusikamängijad linuxile. |
ei oodanudki nii elavat vastukaja
peale hiljutist süsteemiuuendust märkasin ka seda, et Rhytmbox ei taha kuidagi kinni jääda üks kolm-neli korda pean ta kinni panema, siis enam ei hüppa ... |
teema: Muusikamängijad linuxile. |
2mblik
vastuseid: 58
vaadatud: 9753
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.02.2011 17:29:28 pealkiri: Muusikamängijad linuxile. |
Milline on kõige etem musamängija üldse Linuxile?
Otsisin ennast siin segaseks, no ei ole sõnagi ühest või teisest..
Praegune Rhytmbox nt alati alustab otsast peale, kuigi minu soov oleks, et ... |
teema: Windows Vista |
2mblik
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621587
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.02.2011 16:51:40 pealkiri: Windows Vista |
see ongi see häda nende 64-bitistega. et liiga vähe on tüürereid, mis seadmeid ära tunneks, kuna need loodud enamjaolt 32'stele. Või siis kasua linuxit ja veidi muretum elu.  |
teema: probleem kmessiga |
2mblik
vastuseid: 12
vaadatud: 5730
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.01.2011 14:58:34 pealkiri: probleem kmessiga |
jah, seda hõigati ka kmessi kommuunis developeri enda poolt, et tuleb ilmselt oodata, millal õiged parameetrid kättesaadavaks muutuvad..
ühest küljest saan aru, et kasumit peab tootma, kuid teh ... |
teema: probleem kmessiga |
2mblik
vastuseid: 12
vaadatud: 5730
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.01.2011 14:43:11 pealkiri: probleem kmessiga |
vana teema, kuid elustame.. oma murest mainisin väga õrnalt ubuntu põhiteemas..
nimelt 10.10 Maverick peal ja Kmess 2.0.5.
Probleem siis selline, et sisselogimisel kuvab ära 2-3 kontakti ja koh ... |
teema: Elisa Mint tööle saamine Linux Mintiga (või Estobuntuga) |
2mblik
vastuseid: 21
vaadatud: 12292
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.01.2011 23:03:25 pealkiri: Elisa Mint tööle saamine Linux Mintiga (või Estobuntuga) |
| mõtlesin, et panen ka paar rida.. Mul on nüüd Ubuntu uuendatud 6.06st 10.10 peale ja kartus, et Elisa Mint ei toimi, oli olemas.. Olgu ka ära öeldud, et mul on kõige odavam Mint.. Panin siis tõ ... |
teema: Probleem kmessi hüpikakentega! |
2mblik
vastuseid: 8
vaadatud: 2012
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 30.12.2010 13:11:14 pealkiri: Probleem kmessi hüpikakentega! |
ma siis kaaperdan ka pisut - KMess ei toimi 10.10 all... install OK, käivitub ka, nii kui user'i ja parooli ära toksid, nii paneb end ise kinni. Errori viskab ka mingise.
On selle vastu mingit roht ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
2mblik
vastuseid: 2885
vaadatud: 703613
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.12.2010 17:47:04 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
aitäh,  |
teema: Kommenteerimine: batman |
2mblik
vastuseid: 188
vaadatud: 54121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2010 20:36:55 pealkiri: Kommenteerimine: batman |
Positiivne Number 80 on minu poolt teele pandud.
Ostetud kaup vastas ootustele.
kõike kaunist, batman!  |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
2mblik
vastuseid: 1131
vaadatud: 300766
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.12.2010 21:02:26 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
| minul läksid järjepanu telefond tööohvriks - telefon ise tunke taskus, aga küll sattus sinna vett ja mootoriõli ja piduriõli ja ühe telefoni lõhkusin ära sellega, et auto sõitis tõstuki pe ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
2mblik
vastuseid: 2885
vaadatud: 703613
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.12.2010 00:52:39 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
uih, unustasin siia kiigata.. jah Audacious täitsa toimib.. aga nagu ma ütlesin, see rohkem minu pseudoprobleem..
aga selle kohta pole miskit kosta, et kui ma näiteks WIN logoklahvi käpin, ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
2mblik
vastuseid: 2885
vaadatud: 703613
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 05.12.2010 16:34:27 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| mul tekkis mõningane pseudoprobleem - Rhytmbox ja emesene (msn), peaks nagu näitama ka muusikat, mida hetkel kuulad, kuid msni aknas ütleb nupukesele klikates, et muusika ei mängi.. ometi mõlemas ... |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
2mblik
vastuseid: 165
vaadatud: 66366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2010 20:03:39 pealkiri: Kommenteerimine: sanchos |
positiivne ka minu poolelt.
Kiirelt tulid mälud kohale.  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
2mblik
vastuseid: 2303
vaadatud: 956891
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.07.2010 21:43:34 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
2 muret - Nokia 6210 (jah, täitsa kasutan sellist kühvlit veel ) - levi kaob ära, vahel laseb minuti rääkida, vahel 10 ja vahel juba numbrit valides on levi kadunud ja teeks nagu kiire restardi ... |
teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
2mblik
vastuseid: 29
vaadatud: 26804
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.06.2010 22:00:05 pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
proovisin ka 780WL konfida.. olen ma loll või lihtsalt saamatu
no ei võta seda 4ndat porti omaks... event logis näitab, et telneti kaudu on muudatus, kuid tegin ruuterile resa ja ei ikka mid ... |
teema: Windows XP install |
2mblik
vastuseid: 39
vaadatud: 11070
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.02.2010 18:59:11 pealkiri: Windows XP install |
unustasin teid tänada, ja tõepoolest, BIOSist sai IDE peale pandud, siis sai lõpuks asja liikuma.  |
teema: Windows XP install |
2mblik
vastuseid: 39
vaadatud: 11070
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.02.2010 14:37:07 pealkiri: Windows XP install |
tuhlasin kogu foorumi läbi, ilmselt paremat teemat ei leia...
Minu mure selline - on lauaarvuti, kus HDD on jagatud partideks. Tuli viirus sisse, saime välja, kuid peale seda kadusid LAN ja WiFi ... |
| |