Avaleht
otsing leidis 308 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
2mblik

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784910

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.03.2015 20:23:10   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Hoidsin eile Huawei Ascend G740 mudelit käes, ja no oli väga ilus ja lahe thumbs_up.gif. Ainuke miinus mis silma jäi oli 1gb mälu ja see tundus, et saab koguaeg igahetk täis. Eriti kuna telefon on vanema j ...
  teema: Nokia 500, 600,700
2mblik

vastuseid: 33
vaadatud: 17102

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.07.2012 21:56:04   pealkiri: Nokia 500, 600,700
proovisin oma 500ga selle assisted kepsu ära - tallinn-tartu-jõgeva-tartu 78kb. pole küll palju, aga ovi maps on ikkagi mugavam ja kiirem suts. kellel on netiga head suhted (lisaraha ei taheta), si ...
  teema: Nokia 500, 600,700
2mblik

vastuseid: 33
vaadatud: 17102

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2012 20:00:12   pealkiri: Nokia 500, 600,700
ilmselt tehaseseadete taastamine ja vastavalt siis vajadusele, kas on vaja uuesti updateda või mitte. Läbi Ovi suite'i peaksid nägema kõiki uuendusi, mis ta pakub ja soovitan need ka kõik peale l ...
  teema: Nokia 500, 600,700
2mblik

vastuseid: 33
vaadatud: 17102

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.03.2012 14:33:21   pealkiri: Nokia 500, 600,700
noh okei, tegin asja magusamaks, kui asi tegelikult oli, 109€ tuli ikka välja käia. icon_biggrin.gif Jah, sellise hinnaga on ta siin.. Androidiga telefonid ei ole palju kallimad. LG P690 on siin nt 119€, mis ...
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.03.2012 23:33:52   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
vau, siis on nad küll lollakad.. minu paha, sõbrad. Tean, et kui see numbri liikuvus pihta hakkas, siis hõigati välja, et telefone ei lukustata ja kui ma mäletan, et 2005 ostsin omale Samsung D60 ...
  teema: Nokia 500, 600,700
2mblik

vastuseid: 33
vaadatud: 17102

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.03.2012 23:11:53   pealkiri: Nokia 500, 600,700
Itaalias on Nokia 500 hind 100€. Ostsin endale ka siis juba, kui nii odavalt antakse.
Hea, mõnus. Selle raha eest 1 GHz ja 2GB sisemälu on piisav. Mälukaart läks sisse muidugi ikka. Wifi olemas ...
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.03.2012 23:04:31   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
juba viimased 7.a ei lukusta ükski operaator telefone.
vähemalt ei tohiks. EMT siiski seda pidi tegema.. teised ei lukusta keegi.
  teema: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi
2mblik

vastuseid: 295
vaadatud: 206297

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.02.2012 20:48:21   pealkiri: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi
, thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi
2mblik

vastuseid: 295
vaadatud: 206297

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.02.2012 20:09:01   pealkiri: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi
peab ka kuhugi kurtma, mul tööalaselt vaja aegajalt torrentit kasutada, aga nät, hiljuti veel toimis, nüüd on 0.. nagu täiesti kutu... :?
kuskilt midagi vist muuta ei anna jah?
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.02.2012 13:42:26   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2011 02:31:14   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.12.2011 23:44:36   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
like. thumbs_up.gif
Häid pühi sullegi.
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.12.2011 00:51:20   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
, tänud. icon_smile.gif siinsamas HV's keegi kurtis, et app'e ei saa mälukale suunata... nojamh, siis on asi otsustatud, esimeseks ISIKLIKUKS androidiks võiks selle võtta küll...
X5 eelis on vist parem kaam ...
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.12.2011 13:51:14   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
no siin elisa kodukal üks väitis, et veab 5 päevaka välja, kui ülemäära ei näpi.. interneeduse keskmne 2-3 päeva... Pole vist isegi paha.
Kuskil räägiti ka, et Hiina toode, tootja valitsu ...
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.12.2011 19:42:16   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
ok, palju sul , , aku kestvus on?
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.12.2011 20:08:21   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
sorry, Etz.. oleks pidand täpsustama, et ma mõtlesin X8't icon_redface.gif icon_redface.gif minu vabandused..
jah, selle Xperiaga võrdlust tõesti ei kannata, v-a juhul, kui on tegu väikese eelarvega, aga androi ...
  teema: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
2mblik

vastuseid: 82
vaadatud: 35953

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.12.2011 00:52:55   pealkiri: Huawei Sonic U8650 - säästuandroid
ma ootaks küll pisut põhjalikumat revüü'd, kui et keegi ütleb, et "mõttetu luts ja jeerikupoeg on parim!"
hinnad on Elisas praegu head ja kliendile soodsad, miks mitte proovida? kõik eeldused ...
  teema: Kommenteerimine: murka390
2mblik

vastuseid: 80
vaadatud: 27997

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2011 23:35:34   pealkiri: Kommenteerimine: murka390
Väga meeldiv on äri teha. Positiivse osas pole kahtlust.
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
2mblik

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211788

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2011 16:53:38   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
pane reso siis 4:3 oma ning windowsi seest videokaardi settingutes määra ära et ta ei venitaks pilti laiaks kui vale suhtega pilti kuvatakse. Peaks kenasti ekraani keskele asi jääma ja äärtess ...
  teema: Kommenteerimine: jviidas
2mblik

vastuseid: 19
vaadatud: 5308

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2011 17:54:36   pealkiri: Kommenteerimine: jviidas
Positiivse osas ei ole kahtlust.
Meeldiv inimene, kellega äri teha. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: GIMP vs. Photoshop
2mblik

vastuseid: 45
vaadatud: 14709

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.08.2011 22:25:55   pealkiri: GIMP vs. Photoshop
unity'ga neh... no classic menu on ka täitsa alles, aga noh.. lasin teadjamatel üle kaeda kohvikõrvaseks lugemiseks ja häkkis asja kuidagi paika. Kahjuks ei ole pädev vastust siia kirjutama, mida ...
  teema: GIMP vs. Photoshop
2mblik

vastuseid: 45
vaadatud: 14709

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 04.08.2011 11:46:21   pealkiri: GIMP vs. Photoshop
jees. töötab.

E:
ok, kerge küsimus.
Kolisin nüüd Estobuntu 11.06 peale ning ei ava Gimpi ikoonist. Terminalist siiski käivitub edukalt.
Kas on nüüd mingi link kuskil katki? Lasin ta korr ...
  teema: Windows XP installimine Acer AspireOne sülearvutile?! :: Sülearvutid
2mblik

vastuseid: 14
vaadatud: 5179

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.06.2011 14:09:46   pealkiri: Windows XP installimine Acer AspireOne sülearvutile?!
tootja kodulehelt peaksid saama õiged driverid.. ilmselt on ikka kõvakettal mingi manager puudu.. Mul on olnud sama asi ka tavamasinate puhul, et peale clean-installi jääb uimerdama. Eks muidugi s ...
  teema: Kommenteerimine: veixv
2mblik

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2011 16:37:28   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Positiivne ka minu poolt. icon_smile.gif Kaup vastab kirjeldusele. thumbs_up.gif
Vastutulev inimene ja igati abivalmis!
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
2mblik

vastuseid: 2303
vaadatud: 956891

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.02.2011 13:25:52   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
siuke küsimus - Samsung B2100 - üks tohlakas pistis jogase peaga telefoni mikrouuni - emaplaadil on mõlemast otsast mingid paar pisikest vidinat ära põlenud.. ega siin vist remondi peale pole mõ ...
  teema: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine
2mblik

vastuseid: 11
vaadatud: 3240

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 21.02.2011 09:31:14   pealkiri: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine
No mis itimees on jätnud dns-i dhcpst välja. Kaebus teha!
ega jah.. kui aus olla, siis on väga vilets itimees võetud, mingi noor nagamann on.. isegi MS Office on kehvasti peale lastud, alati vann ...
  teema: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine
2mblik

vastuseid: 11
vaadatud: 3240

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 20.02.2011 23:01:29   pealkiri: Ubuntu 10.04 ja dns serveri määramine
  teema: probleem kmessiga
2mblik

vastuseid: 12
vaadatud: 5730

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.02.2011 16:56:35   pealkiri: probleem kmessiga
mul on 2.0.6git üldse. siin eespool on link ka, kust see saada. 2.0.6 peaks olema Live 8.5 väärne ja Live-serveri update on juba sisse kirjutatud.
link debi saamiseks - http://www.lekensteyn.nl/fi ...
  teema: GIMP vs. Photoshop
2mblik

vastuseid: 45
vaadatud: 14709

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 13.02.2011 01:05:42   pealkiri: GIMP vs. Photoshop
GIMPi ei taha kasutada juba seetõttu, et terve ekraan on seda jura täis.

alates GIMP 2.7.2 on "Single Window mode olemas ning TAB klahv toggleb mugavalt kõiki tööriistu.

sudo add-apt-reposi ...
  teema: GIMP vs. Photoshop
2mblik

vastuseid: 45
vaadatud: 14709

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 10.02.2011 22:04:25   pealkiri: GIMP vs. Photoshop
wineHQ'st saingi niipalju targemaks, et minu masinale on vaja OpenGL 2.0... aga mu kaart üle 1.4 ei toeta.. täna tuli videodraivule ka uuendus, äkki see aitab midagi. Vähemalt hetkel ei toimu kül ...
  teema: GIMP vs. Photoshop
2mblik

vastuseid: 45
vaadatud: 14709

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 09.02.2011 21:38:30   pealkiri: GIMP vs. Photoshop
tõmbaks ka teema üles,
proovisin pulli pärast PS 7.0 surada linuxisse, winega läheb käima. töötab täismahus. Probleem aga tekib nüüd, kui mingi mõne pildi sisse tõstan, et suurust muuta ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
2mblik

vastuseid: 2885
vaadatud: 703613

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 09.02.2011 20:29:56   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
D'OH!
no just, needsamad.. hmm.. siis peab ikkagi need sinna kopima, kuigi ma mõtlesin, et mugavam on määrata folder lihtsalt.. ok, ma proovin selle creBS'i ära ikka. icon_biggrin.gif
Aitäh, ,
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
2mblik

vastuseid: 2885
vaadatud: 703613

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 09.02.2011 15:25:44   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
vaatan, et Ubuntu alateemas on ikka tõsine vaikus icon_biggrin.gif keegi ei kurda, kõik küsivad, kuda twiikida icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

eem, minu küsimus - lahe asi see Dynamic Background.. aga kust ma saan muuta folderit? Võ ...
  teema: Muusikamängijad linuxile.
2mblik

vastuseid: 58
vaadatud: 9753

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.02.2011 23:06:49   pealkiri: Muusikamängijad linuxile.
ei oodanudki nii elavat vastukaja icon_biggrin.gif
peale hiljutist süsteemiuuendust märkasin ka seda, et Rhytmbox ei taha kuidagi kinni jääda icon_biggrin.gif üks kolm-neli korda pean ta kinni panema, siis enam ei hüppa ...
  teema: Muusikamängijad linuxile.
2mblik

vastuseid: 58
vaadatud: 9753

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.02.2011 17:29:28   pealkiri: Muusikamängijad linuxile.
Milline on kõige etem musamängija üldse Linuxile?
Otsisin ennast siin segaseks, no ei ole sõnagi ühest või teisest..
Praegune Rhytmbox nt alati alustab otsast peale, kuigi minu soov oleks, et ...
  teema: Windows Vista
2mblik

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621587

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.02.2011 16:51:40   pealkiri: Windows Vista
see ongi see häda nende 64-bitistega. et liiga vähe on tüürereid, mis seadmeid ära tunneks, kuna need loodud enamjaolt 32'stele. Või siis kasua linuxit ja veidi muretum elu. icon_smile.gif
  teema: probleem kmessiga
2mblik

vastuseid: 12
vaadatud: 5730

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.01.2011 14:58:34   pealkiri: probleem kmessiga
jah, seda hõigati ka kmessi kommuunis developeri enda poolt, et tuleb ilmselt oodata, millal õiged parameetrid kättesaadavaks muutuvad..
ühest küljest saan aru, et kasumit peab tootma, kuid teh ...
  teema: probleem kmessiga
2mblik

vastuseid: 12
vaadatud: 5730

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.01.2011 14:43:11   pealkiri: probleem kmessiga
vana teema, kuid elustame.. oma murest mainisin väga õrnalt ubuntu põhiteemas..
nimelt 10.10 Maverick peal ja Kmess 2.0.5.
Probleem siis selline, et sisselogimisel kuvab ära 2-3 kontakti ja koh ...
  teema: Elisa Mint tööle saamine Linux Mintiga (või Estobuntuga)
2mblik

vastuseid: 21
vaadatud: 12292

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 11.01.2011 23:03:25   pealkiri: Elisa Mint tööle saamine Linux Mintiga (või Estobuntuga)
mõtlesin, et panen ka paar rida.. Mul on nüüd Ubuntu uuendatud 6.06st 10.10 peale ja kartus, et Elisa Mint ei toimi, oli olemas.. Olgu ka ära öeldud, et mul on kõige odavam Mint.. Panin siis tõ ...
  teema: Probleem kmessi hüpikakentega!
2mblik

vastuseid: 8
vaadatud: 2012

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 30.12.2010 13:11:14   pealkiri: Probleem kmessi hüpikakentega!
ma siis kaaperdan ka pisut - KMess ei toimi 10.10 all... install OK, käivitub ka, nii kui user'i ja parooli ära toksid, nii paneb end ise kinni. Errori viskab ka mingise.
On selle vastu mingit roht ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
2mblik

vastuseid: 2885
vaadatud: 703613

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.12.2010 17:47:04   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
aitäh, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: batman
2mblik

vastuseid: 188
vaadatud: 54121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2010 20:36:55   pealkiri: Kommenteerimine: batman
Positiivne Number 80 on minu poolt teele pandud. icon_smile.gif
Ostetud kaup vastas ootustele.

kõike kaunist, batman! icon_smile.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
2mblik

vastuseid: 1131
vaadatud: 300766

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.12.2010 21:02:26   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
minul läksid järjepanu telefond tööohvriks - telefon ise tunke taskus, aga küll sattus sinna vett ja mootoriõli ja piduriõli ja ühe telefoni lõhkusin ära sellega, et auto sõitis tõstuki pe ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
2mblik

vastuseid: 2885
vaadatud: 703613

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.12.2010 00:52:39   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
uih, unustasin siia kiigata.. jah Audacious täitsa toimib.. aga nagu ma ütlesin, see rohkem minu pseudoprobleem.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
aga selle kohta pole miskit kosta, et kui ma näiteks WIN logoklahvi käpin, ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
2mblik

vastuseid: 2885
vaadatud: 703613

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 05.12.2010 16:34:27   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
mul tekkis mõningane pseudoprobleem - Rhytmbox ja emesene (msn), peaks nagu näitama ka muusikat, mida hetkel kuulad, kuid msni aknas ütleb nupukesele klikates, et muusika ei mängi.. ometi mõlemas ...
  teema: Kommenteerimine: sanchos
2mblik

vastuseid: 165
vaadatud: 66366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2010 20:03:39   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
positiivne ka minu poolelt. icon_smile.gif
Kiirelt tulid mälud kohale. icon_smile.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
2mblik

vastuseid: 2303
vaadatud: 956891

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.07.2010 21:43:34   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
2 muret - Nokia 6210 (jah, täitsa kasutan sellist kühvlit veel icon_biggrin.gif) - levi kaob ära, vahel laseb minuti rääkida, vahel 10 ja vahel juba numbrit valides on levi kadunud ja teeks nagu kiire restardi ...
  teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
2mblik

vastuseid: 29
vaadatud: 26804

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.06.2010 22:00:05   pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
proovisin ka 780WL konfida.. olen ma loll või lihtsalt saamatu icon_neutral.gif
no ei võta seda 4ndat porti omaks... event logis näitab, et telneti kaudu on muudatus, kuid tegin ruuterile resa ja ei ikka mid ...
  teema: Windows XP install
2mblik

vastuseid: 39
vaadatud: 11070

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.02.2010 18:59:11   pealkiri: Windows XP install
unustasin teid tänada, ja tõepoolest, BIOSist sai IDE peale pandud, siis sai lõpuks asja liikuma. beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Windows XP install
2mblik

vastuseid: 39
vaadatud: 11070

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.02.2010 14:37:07   pealkiri: Windows XP install
tuhlasin kogu foorumi läbi, ilmselt paremat teemat ei leia...

Minu mure selline - on lauaarvuti, kus HDD on jagatud partideks. Tuli viirus sisse, saime välja, kuid peale seda kadusid LAN ja WiFi ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.