Minu nägemus oleks, lasku kõik kanalid vabaks ja pangu neile normaalne hind ja inimesed saavad ise valida mida tahavad vaadata.
Väidetavalt takistab seda kõike just kanali omanikud.
Minule on siiani arusaamuatu mida selle EUCIPiga teha. Ükski tööandja(siiamaani vähemalt) pole sellest kuulnudki ja neid ka ei huvita see. Endal ka see olemas muidugi.
Ostsin klapid. Esimesel katsetusel kõik töötas. Kandsin raha ette ja saatis kauba järgi. Helistas ja informeeris ilusasti kui pakki posti pani.
Igati positiivne äri!
Mul endal oli sama probleem CMS made simple paigaldamisel planet.ee keskkonda.. küsisin ka nad saaksid seda aega suurendada ja vastuseks öeldi ei saa kuna siis võivad scriptid serverit koormata hakk ...
Igal juhul üks rännaks selle asutusega käsil 9 päeva vana läpakaga ... see oli esimene kord kui ma sealt midagi ostsin ja ka viimane kord .. klienditeenindus on küll väga nullilähedane osade e ...