Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: matih22
2Fast4You

vastuseid: 235
vaadatud: 48154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2015 21:47:30   pealkiri: Kommenteerimine: matih22
Vabastas üleliigsest kraamist thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: carlosii
2Fast4You

vastuseid: 5
vaadatud: 2154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2014 13:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: carlosii
Kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cybertiger
2Fast4You

vastuseid: 303
vaadatud: 52520

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2014 19:40:10   pealkiri: Kommenteerimine: cybertiger
Vabastas kolast. Väga eeskujulik suhtlus!
  teema: Telia TV
2Fast4You

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181256

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.02.2014 13:46:46   pealkiri: Telia TV
Minu nägemus oleks, lasku kõik kanalid vabaks ja pangu neile normaalne hind ja inimesed saavad ise valida mida tahavad vaadata.
Väidetavalt takistab seda kõike just kanali omanikud.
  teema: Kommenteerimine: hotrat
2Fast4You

vastuseid: 43
vaadatud: 12697

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2014 16:22:48   pealkiri: Kommenteerimine: hotrat
Positiivne kogemus. Vabastas vanarauast.
  teema: IT õppimine
2Fast4You

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320707

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.12.2013 21:23:01   pealkiri: IT õppimine
Minule on siiani arusaamuatu mida selle EUCIPiga teha. Ükski tööandja(siiamaani vähemalt) pole sellest kuulnudki ja neid ka ei huvita see. Endal ka see olemas muidugi.
  teema: Kommenteerimine: Stereo2121
2Fast4You

vastuseid: 65
vaadatud: 17981

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2013 16:13:58   pealkiri: Kommenteerimine: Stereo2121
Tehing korralik!
  teema: Kommenteerimine: fg
2Fast4You

vastuseid: 159
vaadatud: 121073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2013 12:46:12   pealkiri: Kommenteerimine: fg
Järjekordne korralik diil! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RedMist
2Fast4You

vastuseid: 59
vaadatud: 15919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2013 22:59:16   pealkiri: Kommenteerimine: RedMist
Korralik diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IffikaS
2Fast4You

vastuseid: 159
vaadatud: 87780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2013 18:58:46   pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS
positiivne äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FullHC
2Fast4You

vastuseid: 196
vaadatud: 47757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2013 21:59:50   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Tegi elamisse ruumi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: N R
2Fast4You

vastuseid: 9
vaadatud: 4259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2013 14:11:11   pealkiri: Kommenteerimine: N R
Kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kunnar
2Fast4You

vastuseid: 108
vaadatud: 38841

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2013 22:15:43   pealkiri: Kommenteerimine: kunnar
Äri nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Digitaalse infotahvli lahendus
2Fast4You

vastuseid: 12
vaadatud: 7971

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 28.02.2013 22:30:15   pealkiri: Digitaalse infotahvli lahendus
http://elinux.org/RPi_Projects/Digital_Signage võiks ka ideeliselt mingi lahendus eraldi telekate kõlge olla.
  teema: Kommenteerimine: Taux007
2Fast4You

vastuseid: 46
vaadatud: 33318

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2012 20:17:16   pealkiri: Kommenteerimine: Taux007
Korralik äri! soovitan!
  teema: Kommenteerimine: ArturTT
2Fast4You

vastuseid: 152
vaadatud: 58426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2012 20:16:13   pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT
Korralik äri!
  teema: Kommenteerimine: makipull
2Fast4You

vastuseid: 16
vaadatud: 6593

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2012 22:36:02   pealkiri: Kommenteerimine: makipull
Positiivne äri!
  teema: Kommenteerimine: time123
2Fast4You

vastuseid: 203
vaadatud: 159723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2012 13:36:42   pealkiri: Kommenteerimine: time123
Väike äri. Minu poolne väike viivitus kuid sellest hoolimata kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: MorroW
2Fast4You

vastuseid: 375
vaadatud: 156897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2012 18:18:21   pealkiri: Kommenteerimine: MorroW
Ostsin GPS seadme. Eeskujulik äri!
  teema: Kommenteerimine: walwur
2Fast4You

vastuseid: 103
vaadatud: 31994

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2012 12:15:00   pealkiri: Kommenteerimine: walwur
Positiivne äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: busse
2Fast4You

vastuseid: 59
vaadatud: 27804

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2012 12:14:25   pealkiri: Kommenteerimine: busse
Positiivne Äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pinTero
2Fast4You

vastuseid: 149
vaadatud: 38051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2011 21:55:35   pealkiri: Kommenteerimine: pinTero
Positiivne äri. kõik nii nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: IceWeasy
2Fast4You

vastuseid: 77
vaadatud: 18898

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2011 21:52:44   pealkiri: Kommenteerimine: IceWeasy
Eeskujulik äri. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Minimx38
2Fast4You

vastuseid: 67
vaadatud: 24566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2011 17:14:06   pealkiri: Kommenteerimine: Minimx38
thumbs_up.gif
  teema: Remote desktop Ubuntule
2Fast4You

vastuseid: 11
vaadatud: 2900

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.01.2011 22:43:26   pealkiri: Remote desktop Ubuntule
Isiklikult olen kasutanud nii windowsi kui linuxi all Teamviewerit. Teeb asja lihtsamaks mõlemale poolele. Ubuntu all töötas korralikult
  teema: Kommenteerimine: heiki123
2Fast4You

vastuseid: 44
vaadatud: 20575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2011 22:40:37   pealkiri: Kommenteerimine: heiki123
Äri kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: parm
2Fast4You

vastuseid: 56
vaadatud: 22340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2010 15:27:45   pealkiri: Kommenteerimine: parm
Ostsin kasutaja käest läbi sõbra Nokia 770. Kõik sujus nii nagu peab.
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
2Fast4You

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306942

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 26.11.2010 18:14:24   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)


http://www.upload.ee/thumb/946389/26112010708.jpg

Suured tänud suurepärase pildi eest:D
  teema: Kommenteerimine: Prederik
2Fast4You

vastuseid: 149
vaadatud: 41986

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2010 19:32:14   pealkiri: Kommenteerimine: Prederik
Vabastasin kasutaja üleliigsest Hubist. Kõik nii nagu lubatud ja tõi veel ise ära ka.
  teema: Tere unetud programeerijad
2Fast4You

vastuseid: 11
vaadatud: 4993

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.11.2010 18:51:05   pealkiri: Tere unetud programeerijad
On olemas ka uuematele thompsonitele sama asi aga seal kasutatakse juba rainbow tableti meetotit!
  teema: FireSheep - mõnus firefox'i plugin nuhkimiseks
2Fast4You

vastuseid: 36
vaadatud: 14058

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 05.11.2010 13:47:50   pealkiri: FireSheep - mõnus firefox'i plugin nuhkimiseks
Nüüd mingi aeg tagasi tuli ka sellele asjale vasturohi välja: FireShepherd (googeldades leiate kindlasti) kuigi kahjuks see hetkel windows only.
  teema: Kommenteerimine: SmartQ
2Fast4You

vastuseid: 47
vaadatud: 6818

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2010 00:25:08   pealkiri: Kommenteerimine: SmartQ
Sai ostetud monitor. Kõik nii nagu lubatud ja diil kiire. Pakendamise ja asja puhtuse eest(asi näeb välja nagu uus) 5+icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: wunki
2Fast4You

vastuseid: 76
vaadatud: 24042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2010 13:47:29   pealkiri: Kommenteerimine: wunki
Sai kaks kettast ostetud. Kettad olid ikka väga turvaliselt pakitud! Kõik nii nagu peab. Julgen soovitada!
  teema: Küberminevik võib sundida peatselt inimesi nimesid vahetama
2Fast4You

vastuseid: 21
vaadatud: 5140

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.08.2010 12:46:50   pealkiri: Küberminevik võib sundida peatselt inimesi nimesid vahetama
See google ronib peaaegu igaltpoolt läbi. Parooliga lehti saab puhvrist vaadata näiteks foorumid kui teema parooli all on.

See peaks olenema foorumi seadistusest ... vanasti oli kohe forumitel e ...
  teema: Kommenteerimine: kaabel
2Fast4You

vastuseid: 7
vaadatud: 1271

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2010 23:33:33   pealkiri: Kommenteerimine: kaabel
Kõik nii nagu lubatud! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Level
2Fast4You

vastuseid: 68
vaadatud: 32376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2010 22:09:22   pealkiri: Kommenteerimine: Level
Ostsin klapid. Esimesel katsetusel kõik töötas. Kandsin raha ette ja saatis kauba järgi. Helistas ja informeeris ilusasti kui pakki posti pani.
Igati positiivne äri!
  teema: Kommenteerimine: Raunci
2Fast4You

vastuseid: 468
vaadatud: 65147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2010 22:13:59   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Tegin äri. Äri igati korralik ja normaalne. Soovitused minu poolt!
  teema: Kommenteerimine: ajuNolk
2Fast4You

vastuseid: 124
vaadatud: 53816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2010 19:32:34   pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk
Äri sujus. Tõi ise kauba kohale.
  teema: Kommenteerimine: r4ido
2Fast4You

vastuseid: 73
vaadatud: 22693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2010 17:55:44   pealkiri: Kommenteerimine: r4ido
Äri nii nagu peab!
  teema: Kommenteerimine: juku626
2Fast4You

vastuseid: 175
vaadatud: 43982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2010 19:55:38   pealkiri: Kommenteerimine: juku626
Sai Üks asuse läpakas ostetud läbi sõbra.. Siiamaani kõik ok!
  teema: Kuidas on ehitatud sateliit andmeside antenn. Mis põhimõtel jms.
2Fast4You

vastuseid: 16
vaadatud: 6810

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 23.09.2009 20:25:53   pealkiri: Kuidas on ehitatud sateliit andmeside antenn. Mis põhimõtel jms.
pilti saaks ka su wifi antennist ?
  teema: Kommenteerimine: Rainer
2Fast4You

vastuseid: 8
vaadatud: 1673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2009 00:31:41   pealkiri: Kommenteerimine: Rainer
Sai ostetud väline kõvakettas .. Äri möödus hästi.
  teema: Jade Dynasty
2Fast4You

vastuseid: 26
vaadatud: 7837

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2009 14:19:26   pealkiri: Jade Dynasty
IGN: Tibu

Ise alles alustasin 2 päeva tagasi .. nüüd juba lvl 34:D
  teema: Jade Dynasty
2Fast4You

vastuseid: 26
vaadatud: 7837

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2009 20:40:56   pealkiri: Jade Dynasty
Keegi veel seda mängu mängib ka ?
Kui mõnes eestlaste guildis vaba kohta siis andke teada icon_biggrin.gif
  teema: World of Warcraft
2Fast4You

vastuseid: 19219
vaadatud: 3448931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2009 16:39:56   pealkiri: World of Warcraft
OT:Heips icon_biggrin.gif Mul selline mure, et kas kegi pärnakatest saaks mulle wowi plaate laenata installimiseks?Kui keegi saab sisi paluks PS postkasti:D
  teema: Gallery2 planet.ee-s
2Fast4You

vastuseid: 7
vaadatud: 2177

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.05.2009 22:36:20   pealkiri: Gallery2 planet.ee-s
Mul endal oli sama probleem CMS made simple paigaldamisel planet.ee keskkonda.. küsisin ka nad saaksid seda aega suurendada ja vastuseks öeldi ei saa kuna siis võivad scriptid serverit koormata hakk ...
  teema: Kommenteerimine: DODONPACHI
2Fast4You

vastuseid: 22
vaadatud: 20620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2008 15:35:16   pealkiri: Kommenteerimine: DODONPACHI
Äri sai korralikult aetud. Kõik oli nii nagu oli kokkuleppitud . soovitan
  teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong)
2Fast4You

vastuseid: 725
vaadatud: 293958

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.09.2008 23:01:31   pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong)
Igal juhul üks rännaks selle asutusega käsil 9 päeva vana läpakaga ... see oli esimene kord kui ma sealt midagi ostsin ja ka viimane kord .. klienditeenindus on küll väga nullilähedane osade e ...
  teema: Kommenteerimine: 407kete
2Fast4You

vastuseid: 63
vaadatud: 24215

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2008 19:27:04   pealkiri: Kommenteerimine: 407kete
Kõik laabus normaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
2Fast4You

vastuseid: 1904
vaadatud: 589062

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.05.2008 12:14:23   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
kellelgi ka kuskil dj tehnika või palaadi poes käpp sees?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.