|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tigma |
-Infra-
vastuseid: 34
vaadatud: 18965
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.07.2005 14:36:30 pealkiri: Tigma |
ja väga hea ongi et kõik Tigmat üles ei leia. Nad tegid itti juba siis kui paljud teist veel liivakastis kooke küpsetasid.
ma polegi liivakastis kooke küpsetanud...jäin paljust ilma?  |
teema: array arvutipood |
-Infra-
vastuseid: 59
vaadatud: 35299
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.07.2005 14:48:06 pealkiri: array arvutipood |
Ma olen seal vähemalt 4 emaplaati ja 5 mälu ja hiiri ja kõlareid ja jahutusi ja protsessoreid ostnud. Pole mitte mingeid probleeme olnud.
Kasutatud kettaid pole elus ostnud...seega ei tea selle ... |
teema: SIGN computers |
-Infra-
vastuseid: 150
vaadatud: 52648
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.07.2005 17:17:07 pealkiri: SIGN computers |
PlatoonSgtElias läheb mingi päev sex tarvete poodi.. ütleb seal, et ok ok andke mulle see.. müüa vastu aga see on naistele.. patoon- mul poh**, ma ehitan selle ümber
andekas  |
teema: Millist digifotokat omate? |
-Infra-
vastuseid: 927
vaadatud: 227987
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.07.2005 01:50:29 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Polaroid Fun Flash 640 (minu kõige esimene digifotokas)
Canon Powershot A60
Pentax Optio 50
Olympus C-5060
sügisel plaanis digipeegel ka soetada...silma jäi Canon EOS 350d
Nokia 3230- ... |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
-Infra-
vastuseid: 183
vaadatud: 44294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2005 17:48:45 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
Videokaardid vahetasime kunagi ära ja niisama koos arvuteid lammutatud ja ehitatud...
Värvilist traati ja närimiskummi cargoga tänava otsa!  |
teema: Symbian OS programmide Req/Offer |
-Infra-
vastuseid: 859
vaadatud: 224332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2005 15:35:58 pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer |
no vaatasin järgi ja ei ole...ma päevas ikka korra otsin et kust saaks sellist asja aga näädsa ei leia  |
teema: Symbian OS programmide Req/Offer |
-Infra-
vastuseid: 859
vaadatud: 224332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2005 15:18:25 pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer |
Kas keegi teab series60-le mingit programmijuppi mis töötaks automaatse klahvilukuna?
Jube naljakas et ei ole sellise asja peale mõeldud...6260 on klapiga, sellel polegi vaja aga 3230 jm. klapit ... |
teema: Nokia 7260 |
-Infra-
vastuseid: 23
vaadatud: 7279
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2005 13:13:02 pealkiri: Nokia 7260 |
Telefoni välimus üldiselt ei meeldi. Funktsioonid muidu täitsa OK.
Eks ta olegi rohkem moeinimese telefon. Paljud eelistavad äriinimese telefone, nagu 6230 jne.
Eks ta ole rohkem maitse asi. N ... |
teema: Symbian OS programmide Req/Offer |
-Infra-
vastuseid: 859
vaadatud: 224332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2005 11:27:02 pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer |
| Kas keegi on saanud 3230 peal NGage mänge tööle? Mul hakkab avades nagu mägu minema ja siis korraks flikkerdab ning ops tagasi menüüsse? proovisin Tony Hawk-i ja Tomb Riderit. Sega Rally olen ai ... |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
-Infra-
vastuseid: 2063
vaadatud: 596935
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.07.2005 20:16:27 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
see on rämedalt klokitud tnt2 mis lõpuks andis ATI võimu
Väga kõva! 8) |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
-Infra-
vastuseid: 2063
vaadatud: 596935
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.07.2005 19:30:45 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
ATI Riva TNT2 m64 32Mb
Mis asi see on?  |
teema: CD ja arvuti restart |
-Infra-
vastuseid: 5
vaadatud: 1853
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.07.2005 12:08:12 pealkiri: CD ja arvuti restart |
| Kunagi oli ühe kirjutajaga (20x10x40 AOpen) selline viga. BIOS update ja viga kadus ära. |
teema: Valesti flashitud BIOS |
-Infra-
vastuseid: 8
vaadatud: 2727
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.07.2005 16:52:08 pealkiri: Valesti flashitud BIOS |
| vendid käivad ringi,vindi ajab ka käima ning cd-rom samuti. floppy kohta ei tea kuna ei kasuta. |
teema: Valesti flashitud BIOS |
-Infra-
vastuseid: 8
vaadatud: 2727
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.07.2005 16:29:42 pealkiri: Valesti flashitud BIOS |
Selge, otsin samasuguse emaplaadi ja proovin neid võtteid.
Küsin juurde, et kui suur on risk midagi ära lõhkuda?
aitähh  |
teema: Valesti flashitud BIOS |
-Infra-
vastuseid: 8
vaadatud: 2727
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.07.2005 16:12:11 pealkiri: Valesti flashitud BIOS |
Ma kahtlustan et ta tegi lihtsalt protsessi käigus midagi valesti, kuigi ta mulle ühtegi viga küll ei näidanud...peale rebooti enam pilti ette ei võta.
Pole eriti kokku puutunud sellise asjaga, ... |
teema: Valesti flashitud BIOS |
-Infra-
vastuseid: 8
vaadatud: 2727
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.07.2005 15:53:03 pealkiri: Valesti flashitud BIOS |
Ostsin emaplaadi Abit NF-7 ja peale BIOS-i flashimist enam pilti ette ei võta. Viisin Array-sse, kus 100 krooni eest flashitakse kiipe üle kuid ei saanud nemadki hakkama.
Kogemata võisin vale BIOS ... |
teema: Kommenteerimine: photo123 |
-Infra-
vastuseid: 28
vaadatud: 11729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2005 19:09:36 pealkiri: Kommenteerimine: photo123 |
aitähh ruuteri eest!  |
teema: Nokia 7260 |
-Infra-
vastuseid: 23
vaadatud: 7279
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.04.2005 10:30:13 pealkiri: Nokia 7260 |
Kasutan detsembri algusest saati ja väga rahul võib olla. Miinuseks võibolla see et mälu on minu nõudmistele liiga vähe ja korpus (valge) hakkab kuluma.Muidu täitsa tark-mees-taskus!  |
teema: pc3200 töötab aint 200mhz peal:/ |
-Infra-
vastuseid: 7
vaadatud: 2104
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2004 09:20:31 pealkiri: pc3200 töötab aint 200mhz peal:/ |
Pane BIOS-ist ta 400mhz peale...äkki aitab...  |
teema: P II ülekiirendamise võimalused |
-Infra-
vastuseid: 80
vaadatud: 22121
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.01.2004 11:33:44 pealkiri: P II ülekiirendamise võimalused |
Mul P2 300mhz ja compaci jumperless mammi niiet clockimisest pole mõtet rääkida  |
teema: Siemens C62 |
-Infra-
vastuseid: 412
vaadatud: 109620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.12.2003 12:44:02 pealkiri: Siemens C62 |
| Niipalju kui mina olen mõlemat telefoni näppinud, on Siemens Displei poolest parema mulje jätnud. Tal on palju teravam, kontrastsem displei kui Alcatelil...Funktsionaalsuselt jääb ka siemens tuge ... |
teema: Siemens C62 |
-Infra-
vastuseid: 412
vaadatud: 109620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2003 00:39:43 pealkiri: Siemens C62 |
Eestis vist ei olegi kuskil originaalis teist värvi korpust. ja telefoni aku küll 1 päevaga tühjaks ei saa...laseb ikka nädalake jutti kui mõõdukalt kasutada  |
teema: uus sülearvuti |
-Infra-
vastuseid: 42
vaadatud: 6964
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.12.2003 20:15:33 pealkiri: uus sülearvuti |
 |
teema: uus sülearvuti |
-Infra-
vastuseid: 42
vaadatud: 6964
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.12.2003 15:57:13 pealkiri: uus sülearvuti |
palju vinti on? mis jahutus sellel on?  |
teema: uus sülearvuti |
-Infra-
vastuseid: 42
vaadatud: 6964
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.12.2003 12:35:39 pealkiri: uus sülearvuti |
uvitav kas Doom kolme saab ka jooksma  |
teema: Siemens C62 |
-Infra-
vastuseid: 412
vaadatud: 109620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2003 12:30:41 pealkiri: Siemens C62 |
uvuitav kas sama asi kehtib m55 kohta ka...et java lukus
... kust Sa seda välja lugenud oled ? M55-l kohe kindlasti pole Java lukus, küll on appide telefoni laadimisega rohkem keemiat ja k ... |
teema: Siemens C62 |
-Infra-
vastuseid: 412
vaadatud: 109620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2003 09:15:29 pealkiri: Siemens C62 |
uvuitav kas sama asi kehtib m55 kohta ka...et java lukus  |
teema: Siemens C62 |
-Infra-
vastuseid: 412
vaadatud: 109620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.12.2003 18:55:39 pealkiri: Siemens C62 |
Väga sümpaatne telefon on. Väga ilusti mängib polüfooniat ja pildikvaliteet on viimase peal. Kõik eluks vajalik ta olemas  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
-Infra-
vastuseid: 2063
vaadatud: 596935
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.12.2003 11:04:20 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
esimene arvuti:
1. ATI RageII mach64 2MB PCI
Väga hea 2d kaart, kuid 3d meeletult vilets
2. nVidia Riva TNT2 m64 16MB 4xAGP
Omalajal hea kaart. Ilusti jooksid näiteks Need For Speed seeria m ... |
teema: kas A70 tasub ära...või ikka A60 |
-Infra-
vastuseid: 152
vaadatud: 40544
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.12.2003 10:41:32 pealkiri: kas A70 tasub ära...või ikka A60 |
| Miskine Digifotograafia ajakiri tegi teste pea kõikide suuremate tootjate aparaatidega. Selles testis sai Canon PS A60 rohkem punkte kui Canon PS A70. 8) Vaid väga väikse eduga lõi Minolta DiImag ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
-Infra-
vastuseid: 927
vaadatud: 227987
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.12.2003 10:35:52 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon A60
edit: 16+128 mb mälu  |
teema: winamp`i heli on kahtlane |
-Infra-
vastuseid: 10
vaadatud: 1817
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.12.2003 11:09:30 pealkiri: winamp`i heli on kahtlane |
| Soovitan Quintessentialit 8) LINK |
teema: HELP: 5.1 Comep kõlarid ja SoundBlaster Live 5.1 |
-Infra-
vastuseid: 3
vaadatud: 2152
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.12.2003 09:41:02 pealkiri: Re: HELP: 5.1 Comep kõlarid ja SoundBlaster Live 5.1 |
|
teema: SIGN computers |
-Infra-
vastuseid: 150
vaadatud: 52648
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.12.2003 12:28:27 pealkiri: SIGN computers |
Iseenesest hea kaup ja odavad hinnad, aga teenindus on jah kehv. Eesti keeles suurt seal ära ei tee  |
teema: usb vibraator |
-Infra-
vastuseid: 21
vaadatud: 4521
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.12.2003 14:47:30 pealkiri: usb vibraator |
tüdrukule sünnipäevax  |
| |