|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: avastaja |
[raVen]
vastuseid: 70
vaadatud: 16144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2025 19:59:02 pealkiri: Kommenteerimine: avastaja |
| Ostsin videokaardi, kõik suprim. |
teema: Terminator: Resistance |
[raVen]
vastuseid: 9
vaadatud: 4305
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2025 00:28:16 pealkiri: Terminator: Resistance |
, Annihilation Line on sisuliselt sama kaardi tagurpidi läbi jooksmine, lihtsalt seal pole enam kedagi peale robotite.
Erilist lisasisu just ei ole, aga tegijaid tuleb tunnistada, tehniliselt nutika ... |
teema: Kommenteerimine: NNk2 |
[raVen]
vastuseid: 207
vaadatud: 58863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2025 19:38:07 pealkiri: Kommenteerimine: NNk2 |
Ostsin sülearvuti, kõik hästi.
Kohapeal oli tal ex-prompt üks vajalik jubin veel pakkuda  |
teema: Gothic 1 |
[raVen]
vastuseid: 15
vaadatud: 4171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2024 07:50:35 pealkiri: Gothic 1 |
Tunniajane mängitav demo oli Steamis saadaval, aga see oli rohkem tagasiside saamiseks ja tõmmati maha.
Sa ei jäänud ka millestki ilma, see oli halb. Pärast seda on asjad edasi liikunud, varasem ... |
teema: Fallout 4 |
[raVen]
vastuseid: 1399
vaadatud: 367572
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2024 22:00:22 pealkiri: Fallout 4 |
Fallout: London tuli täna välja, ma ei tea, kas peaks selle kohta eraldi teema tegema, aga kuna see on full conversion mod Fallout 4 GOTY'le, lisan lingi siia:
https://www.gog.com/game/fallout_lo ... |
teema: Gothic 2 |
[raVen]
vastuseid: 184
vaadatud: 39466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.07.2024 20:26:51 pealkiri: Gothic 2 |
Tšehhid lasid just välja total conversion modi, mis jookseb Gothic II mootoril ja lisab uue saare 46 questi, ühe liitutava factioni ja kokku 3 factioni +
iseseisvate NPC'dega. See on mitmekeelsena ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
[raVen]
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2024 10:02:08 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostsin 4tb kõvaketta, vana 15-20 aastat töötanud ketas kloonitud ja kõik on hästi. |
teema: The First Descendant |
[raVen]
vastuseid: 7
vaadatud: 2236
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2024 16:43:58 pealkiri: The First Descendant |
Hehe, Nexon. Ma mängisin kunagi nende Maple Storyt, cute game, aga tasuta mängitav - no ütleme nii, et piisavalt, et sõltuvust tekitada, aga mingist punktist,
ma ei mäleta, kas lv100/200 muutus ... |
teema: Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) |
[raVen]
vastuseid: 45
vaadatud: 7735
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2024 13:57:45 pealkiri: Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) |
HOMM 3D (see Steami oma) on küll rohkem sõimusõna, see on ainult Restaration of Erathia ilma järgnevate mängudeta (Armageddon's Blade, Shadow of Death).
Kui sa Heroest mängid, siis pigem HOMM3 ... |
teema: Fallout 4 |
[raVen]
vastuseid: 1399
vaadatud: 367572
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.05.2024 13:48:58 pealkiri: Fallout 4 |
Hakkasin Next Gen versiooniga uuesti mängima. Mängib küll, aga vaatan, et moditud vanilla on ikka ilusam.
Omal ajal sai suhteliselt kehva masina peal ja ilma modideta mängitud, nii et ise ei tea ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2023 22:10:29 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Toxic Rain on minu meelest täitsa okei, OP, enam vast mitte. See sai nerfi mõni aeg tagasi, aga täiesti mängitav väikeste kulutustega.
Ise olen valinud Raider ascendancy, alguses parema kaitse p ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2023 17:31:30 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Uhoh, uue 6GB patchiga lajatati peale PoE2 graafikamootor, mis senise CPU-põhise renderdamise asemel annab rohkem tööd GPU'le.
Ma ei tea, kuidas teiega, aga minu i7 4770K + GTX 1060 6GB peal lää ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2023 03:34:08 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| Tuli isu TR pathfinder teha. Joptvaimatt kui raske on nüüd Catarinalt diademi saada.Ma olen TR'i mänginud mitu liigat, misasi on Catarina diadem? Raske on saada hoopis Ashes of the Starsi, mis maks ... |
teema: SystemShock remake |
[raVen]
vastuseid: 7
vaadatud: 2802
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2023 01:38:29 pealkiri: SystemShock remake |
Viisakas oleks siis treiler ka panna.
|
teema: Diablo IV |
[raVen]
vastuseid: 869
vaadatud: 174882
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2023 14:07:46 pealkiri: Diablo IV |
Häh, ma mängin just druidi lvl 20, siiani küll ei tunne, et kuidagi nõrk oleks, veteran raskusel.
Mul oma vana rondiga jookseb 1080p ilusti, 1 crashi olen saanud, aga ma muidugi seda 85gb versioo ... |
teema: Diablo IV |
[raVen]
vastuseid: 869
vaadatud: 174882
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2023 10:32:17 pealkiri: Diablo IV |
| Mul ei lähe mäng isegi käima, eile crashis kohe, täna (pärast update) näitas mingi algusvideo ära, mis tundus nagu pool tundi mõttetust, crashis siis teatega, et leidis korrumpeerunud andmeid ... |
teema: Squad |
[raVen]
vastuseid: 66
vaadatud: 31642
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2023 16:01:32 pealkiri: Squad |
Tundub, et need Discordi invited on mõlemad aegunud, Discord ilmselt aeg-ajalt muudab neid.
Mäng tundub isegi huvitav, aga raha, eriti sellist, ilma proovimata kulutama ei hakkaks.
Mõnel tasuta n ... |
teema: Atomic Heart |
[raVen]
vastuseid: 99
vaadatud: 28231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2023 17:53:56 pealkiri: Atomic Heart |
Lausa Supernaturali Jensen Ackles treilerisse toodud, saab olema huvitav näha, kas ta ka ülejäänud mängus osaleb.
Voice actori roll sobib talle, Supernatural on tihedalt dialoogipõhine sari, mi ... |
teema: Dark and Darker |
[raVen]
vastuseid: 8
vaadatud: 2993
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2023 00:38:59 pealkiri: Dark and Darker |
| Mis ta siis on, PvP või mis :-?PVP+E, tegin just esimese mängu solo kaardil, seal on nii, et randomiga valitakse lobbyst 9 mängijat, kes võitlevad üksteise ja kaardile paigutatud monsterite vas ... |
teema: Dark and Darker |
[raVen]
vastuseid: 8
vaadatud: 2993
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2023 02:14:44 pealkiri: Dark and Darker |
| Põgusal otsimisel ei leia mängu kohta just palju infot, arendaja Korea kompanii We are a merry band of veteran game developers disillusioned by the exploitative and greedy practices we once helped c ... |
teema: Elex II |
[raVen]
vastuseid: 4
vaadatud: 3608
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2023 22:30:49 pealkiri: Elex II |
Mul oli probleem rohkem dünaamilise kaameraga, paneb pikapeale pea ringi käima. Üsna laialt mainitud probleem: https://steamcommunity.com/app/900040/discussions/0/3190242354886905987/
See on see e ... |
teema: unreal tournament |
[raVen]
vastuseid: 39
vaadatud: 12463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2022 18:35:22 pealkiri: unreal tournament |
Pole see UT3 nii halb midagi, UT99 vastu muidugi ei saa, aga pärast seda minumeelest esimene õnnestunud mäng seerias.
Launch kukkus kuidagi halvasti välja ja võrguosa kohta ei oska öelda, mul p ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
[raVen]
vastuseid: 2204
vaadatud: 468250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2022 20:01:05 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Hea mäng on hea ka aastate pärast, ma väga ei tõtta CP2077 lõpetama (mängisin the point of no returnini), ootan enne laienduse ära.
Mass Effect jäi ka omal ajal vahele, võtsin alles Legendar ... |
teema: Prodeus |
[raVen]
vastuseid: 2
vaadatud: 1466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2022 11:46:27 pealkiri: Prodeus |
Väike update, sain just kampaania läbi. Completioni % näitab ainult 56%, aga see on ilmselt üles korjatud orede pealt, millega saab osta relvi, boostereid ja laskemoona.
Early accessis oli selles ... |
teema: Diablo Immortal |
[raVen]
vastuseid: 42
vaadatud: 10348
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2022 15:41:54 pealkiri: Diablo Immortal |
1 pani 100k $ alla ja nüüd on nii tugev et ei leia endale mänge:P 1 v 8 ja 300\3 võitu. Pay to win? lol
Hehe, pisut OT, aga hea näide raskekujulisest mängusõltuvusest. Meenutab ilusat aega, k ... |
teema: Scorn |
[raVen]
vastuseid: 6
vaadatud: 2189
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2022 12:42:40 pealkiri: Scorn |
https://www.denofgeek.com/wp-content/uploads/2020/10/scorn-hr-giger.jpg?resize=480%2C280
• Koduleht: |
teema: Far Cry 6 |
[raVen]
vastuseid: 85
vaadatud: 22939
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2022 14:53:17 pealkiri: Far Cry 6 |
FC4 siiani parim saaks cutte skippida mängiks isegi uuesti.Selle jaoks on väidetavalt lausa mod olemas: https://www.nexusmods.com/farcry4/mods/98
Pean ka tunnistama, et pärast 4. osa pole ükski F ... |
teema: Dead Space |
[raVen]
vastuseid: 506
vaadatud: 102981
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2022 23:43:41 pealkiri: Dead Space |
Dead space'is oli jahh see, et tegelase juhtimine oli siuke sluggish - ei pea silmas seda, et tüübil pmst raudrüü seljas ja peabki raske olema
Siis te ei ole vist armoris ringi käinud, sest ma v ... |
teema: Dead Space |
[raVen]
vastuseid: 506
vaadatud: 102981
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2022 04:02:22 pealkiri: Dead Space |
Näeb väga hea välja. Ma olen üks neist, kes tutvus sarjaga alles 3. osa kaudu ja erinevalt kriitikutest mulle see meeldis.
Proovisin ka 1. ja 2. pärast kolmanda läbimängimist, võib-olla need ... |
teema: Prodeus |
[raVen]
vastuseid: 2
vaadatud: 1466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2022 16:47:02 pealkiri: Prodeus |
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f0/Prodeus_logo.jpg
• Koduleht: https://www.prodeusgame.com/
• Arendaja: Bounding Box Software Inc.
• Väljaandja: Humble Games
• Väljalaske ku ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
[raVen]
vastuseid: 2204
vaadatud: 468250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.09.2022 11:52:11 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| mina soovitan pigem mitte otsida neid parimaid relvi ja lihtsalt teha läbiJep, relvad ja varustus ei ole nii olulised. Head asjad leiab niisama vedelemas, panen spoilerisse mõned, mille varakult kä ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2022 16:37:10 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| Häbi tunnistadagi, aga minu kui suhteliselt passiivse mängija jaoks on kõige lihtsam ja töökindlam osta kokku max rollile lähedasi asju, mida ma ise kasutan või olen eelnevates liigades kasutan ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2022 02:28:58 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Heist on alati hea mõte, kui varakult alustada, saab korraliku taskuraha - rohkem kui kampaanias. Ma pole uunikumide sadu näinud, aga nodi ikka tassib kokku.
Kui grand heistideni jõuad, siis sealt ... |
teema: Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) |
[raVen]
vastuseid: 45
vaadatud: 7735
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2022 16:02:09 pealkiri: Songs of Conquest (Heroes of Might & Magic stiilis uus mäng) |
Kaugele mängisid? Sa oleks pidanud tutvustuse tegema kampaania teisest osast, seal läheb juba huvitavaks ja kolmas on juba nagu päris HoMM.
Paraku läheb kampaania iga osaga järsult raskemaks, vi ... |
teema: Gothic 2 |
[raVen]
vastuseid: 184
vaadatud: 39466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.01.2022 20:11:13 pealkiri: Gothic 2 |
Kirjalikud teated viitavad, et kõik on korras:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hSd2Ug9V4HE[/youtube]
Ise mängisin esimese külani ja pole eriti aega pühendanud, aga kuulujutud on, et esi ... |
teema: Gothic 2 |
[raVen]
vastuseid: 184
vaadatud: 39466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2021 09:41:26 pealkiri: Gothic 2 |
Ei hakka hetkel eraldi teemat tegema, aga 10. detsembril tuli Gothic 2 mootoril välja kommuuni poolt arendatud mod, mis on sisuliselt täismäng Gothicu maailmas 10 aastat enne kolooniat.
The Chro ... |
teema: unreal tournament |
[raVen]
vastuseid: 39
vaadatud: 12463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2021 04:10:05 pealkiri: unreal tournament |
| Tahaks iCTF mängida aga eelmise postituse lingid ei tööta. Kuidas toimida edasi. Sai kunagi 15-20 aastat tagasi päris palju seda mängitud.Mul nagu töötavad küll, see Eesti Discord pole küll e ... |
teema: Elex II |
[raVen]
vastuseid: 4
vaadatud: 3608
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2021 19:40:02 pealkiri: Elex II |
Kinnitati Piranha Bytesi (tuntud Gothic, Risen ja võib öelda, et ka Elex sarjadest) uue RPG Elex II ilmumiskuupäev: 1. märts 2022
Story trailer:
Faction trailer:
Mäletatavasti leidis PB'l ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2021 15:47:32 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| Tegin ühe video kus seletan kuidas oma Generals Cry Blade Flurry karakterit siin ehitan. Hetkel algsetes red mappides on okei aga noo kurat see 1C mõõk on ajast ja arust (kopp)Proovin su buildi, ku ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2021 14:59:49 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Flask chargesid hakkab ka vähem tulema. Eks näis. Mõtlen, et müüks mänguarvuti maha ja paneks huvi pärast midagi muud, esialgu ilma mängukaardita kokku.
Lõppenud liigas jõudsin ühe chariga ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2021 21:25:55 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Mingi aktiivsem kogukond täna ka veel Paris (EU) serveris tegutseb?
Eraldi maailmad eksisteerivad sc/hc/ssf liigadena. See serveritest ei olene.
Jep. Mustleib gild on aktiivne ikka, esimese ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
[raVen]
vastuseid: 2204
vaadatud: 468250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2021 09:30:23 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Võtsin uuesti ette ja hakkasin otsast pihta, et natuke teistmoodi proovida, noh, näiteks et ei kütaks Fingersile molli, kuigi ta põhimõtteliselt norib seda, ja et Panamaga suksutada saaks.
Perfi ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
[raVen]
vastuseid: 2204
vaadatud: 468250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2020 15:21:14 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| Sattusin sellisesse kummalisse olukorda, et kuskil Act 2 alguses jäin paar korda tänaval auto alla, HP 0/0, healida ei saa (animatsiooni teeb ära, aga mingit efekti sellel pole), samas surma ka ei ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2019 06:00:45 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| Sattusin teist korda elus scammeri ohvriks. Olin tükk aega 6-link armori jaoks raha kogunud ja vaatasin, et kena 6-link Carcass Jack 3 exaltiga müügis. Kutt pani trade aknasse 4-link 6sloti ja mina ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2019 17:18:05 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Damn, trade'imine on fun siin pelas. Head Diablo 3'e ajad tulevad meelde, ainult, et PoE's on asi lahedam. Kui droppidega ei vea, siis mõne hea flipi ikka leiab.
Jah, flippime on tõesti alternatiiv ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2019 15:43:08 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Mis kauplemisse puutub, siiis Trade chat on jah juba ammu surnud. Mingid aastad tagasi hakkas osa rahvast vist makrosid kasutama ja chati spämmima, ise ilmselt läksid kodust ära.
Ja kui mõnelt se ... |
teema: Rage 2 |
[raVen]
vastuseid: 89
vaadatud: 28730
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2019 21:11:50 pealkiri: Rage 2 |
Üle pika aja üks mäng, mida viitsin teist ja kolmandat korda käima panna. Kaugel küll ei ole veel, jäin ChazCari pealesunnitud võidusõidu juurde toppama.
Korra proovisin, sõitsin teelt välj ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
[raVen]
vastuseid: 2476
vaadatud: 630840
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2019 19:54:50 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Hei, kui gildis ruumi siis lisage ka palun - https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Jaajog/characters
Paar kohta on, aga kutsumiseks peavad nii kutsutav kui mõni juunior/master korraga mä ... |
teema: Kommenteerimine: polaarhunt |
[raVen]
vastuseid: 22
vaadatud: 7515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2019 23:41:15 pealkiri: Kommenteerimine: polaarhunt |
| Ostsin mälud, kõik hästi. |
teema: Kommenteerimine: gertp |
[raVen]
vastuseid: 344
vaadatud: 107627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2019 23:37:57 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Ostsin kiired mälud, töötavad hästi  |
| |