Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: hugo
avatar Kasutajast hugo

HV veteran
liitunud:  01.12.2005
postitusi:  2199
[0.04% kõigist / 0.29 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja hugo sõnumeid
kontakt hugo
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: hugo
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ hugo ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2025 16:17:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2023 15:39:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostis iphonei. Kõik timm.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2022 08:55:50    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Müüs paar airtagi
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2022 13:34:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

5++
Kiire, korrektne, konkreetne! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JK
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2022 12:32:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Tehing nagu lubatud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2021 21:10:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Soovitan!
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaar3l
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2020 21:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin Samsung A3.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Täägu
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2020 21:26:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Müüsin telefoni, raha ette, kaup järgi ja kõik timm! icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006



sõnumpostitatud: 26.10.2019 20:34:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Sai monitor müüdud. Kiire ja viisakas tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnExX
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2018 21:29:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Raamat samal päeval käes. 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iambaked
HV kasutaja
iambaked

liitunud: 10.06.2013



sõnumpostitatud: 24.08.2017 12:42:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

5+
Minu poolt pisike viivitus kauba tegemisel.
Vastutulelik.
_________________
Remondin nutiseadmeid kiirkorras parima kvaliteediga
Müün uusi/kasutatud nutikate varuosi ja aksessuaare.
Ostan kokku katkiseid Samsa/Hu/Apple
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iambaked
HV kasutaja
iambaked

liitunud: 10.06.2013



sõnumpostitatud: 26.07.2017 18:26:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Tellis S7e müügikomplekti, maksis raha ette.
_________________
Remondin nutiseadmeid kiirkorras parima kvaliteediga
Müün uusi/kasutatud nutikate varuosi ja aksessuaare.
Ostan kokku katkiseid Samsa/Hu/Apple
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidoa
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002



sõnumpostitatud: 26.04.2016 19:12:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Sai ostetud Galaxy S4 mini.
Kaup oli nagu lubatud ja tehing sujuv. Igati rahul. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2016 09:35:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Sai ruuter müüdud, kõik tip top! thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 05.01.2016 09:20:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Soetasin Gear VR`i - kõik tip-top!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
super_ee
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2008



sõnumpostitatud: 21.12.2015 16:01:55    postituse pealkiri: Ostsin Dell XPS m1330 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Hea diil
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcolio22
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006



sõnumpostitatud: 15.12.2015 15:04:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin Galaxy S4 Mini. Oksjonijärgsed kokkulepped said kiiresti tehtud. Kaup nägi välja nagu lubatud ja töötab senini icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2015 23:01:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Müüs Xiaomi Mi Smartband-i

Kaup oli nagu lubatud ja kiire tehing käest-kätte thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2015 12:47:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Müüs mulle läbi smartposti telefoni. Kiire ja korralik tehing, kõik nii nagu lubatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2015 10:32:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Kaup raha vastu. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KKalve
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2015 15:30:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin raamatu. Kaup lubatud ajal lubatud seisukorras lubatud kohas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2014 23:57:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin vahva mobiilihoidja. thumbs_up.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2014 21:42:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2012 14:02:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostis telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcelius1
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.09.2010



sõnumpostitatud: 23.04.2012 16:08:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ikka positiivne icon_wink.gif thumbs_up.gif olen rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjandus1
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2007



sõnumpostitatud: 11.10.2011 21:21:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin telefoni, saime kokku, kõik hea!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2011 14:05:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

ostis neti pulga
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2011 11:44:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostis telefonile invisibleSHIELD kaitsekile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egon
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2009



sõnumpostitatud: 21.06.2011 20:27:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin SE Elm-i. Poleks uskunud, et nii kiiresti on ka võimalik äri ajada icon_biggrin.gif
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2010 17:47:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Tipp-topp ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2010 18:37:58    postituse pealkiri: Hazel vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Hazel thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2010 19:41:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostis nokia kaabli! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2010 22:10:04    postituse pealkiri: E51 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Kaup vastav kirjeldusele, asja ajamine kiire ja korrektne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
giuseppe
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003



sõnumpostitatud: 31.10.2009 01:20:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

ostsin kohvimasina thumbs_up.gif
kõik ok.
_________________
ostan, müün ja kahetsen
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kammkala
HV kasutaja
Kammkala

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2009 23:52:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2008 16:16:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Käest-kätte diil kiire ja korralik icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2008 01:53:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Ostsin Nokia 3110 classic'u, konkreetne ja operatiivne tehing.

Soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2008 20:16:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Sai siis kaks mobla ostetud ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defka
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2005



sõnumpostitatud: 27.01.2008 15:59:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

töö kiire ja korralik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2008 14:33:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Tehing käis kiirelt...
Kaup korralik...
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoopismina
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2007 22:32:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Kõik töötab kenasti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005



sõnumpostitatud: 12.08.2006 23:12:36    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: hugo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: puudub

forest kirjutas:
Väga mõnus ja aus äripartner thumbs_up.gif
Pane või mitu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


usaldus maksab äris palju
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002



sõnumpostitatud: 12.08.2006 20:24:40    postituse pealkiri: Kommenteerimine: hugo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

Väga mõnus ja aus äripartner thumbs_up.gif
Pane või mitu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005



sõnumpostitatud: 29.03.2006 15:20:18    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: hugo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: puudub

jamaylem kirjutas:
vaga positiivne kogemus...toi kauba pea et ukse alla icon_biggrin.gif



vihma sadas ja polnud probleem tulla ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2006 14:40:22    postituse pealkiri: Kommenteerimine: hugo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

vaga positiivne kogemus...toi kauba pea et ukse alla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2006 14:39:27    postituse pealkiri: Kommenteerimine: hugo vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ hugo ]: Positiivne

vaga positiivne kogemus...toi kauba pea et ukse alla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

hugo arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.