Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ex6
avatar Kasutajast ex6

Kreisi kasutaja
liitunud:  24.09.2003
viimane külastus:  15.01.2023 21:18:17
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1751
[0.03% kõigist / 0.21 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ex6 sõnumeid
arvuti:  Self build Desktop:
* MB: AsRock
* CPU: AMD Athlon X4 860K Quad Core
* RAM: 32Gb
* OS: 64-bit Windows 10
* HDD: 4x3Gb HDD in Raid 10
* Dual monitor system: LG L204WT + Samsung T24D390S (monitor/SmartTV)
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt ex6
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ex6
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 54 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ex6 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2016 19:42:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

sai ostetud konsool
kõik sujus kiirelt ja igale küsimusele tuli vastus
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2016 09:46:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Müüs monitori. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xire
HV kasutaja
xire

liitunud: 18.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2013 09:11:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

asjalik jutt ja asjalik äri.
teeks kaupa teine kordki.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bantid
HV veteran
bantid

liitunud: 07.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2011 11:15:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003



sõnumpostitatud: 24.10.2010 00:46:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

sai xbox soetatud, läks natuke kauem kui lootsin, aga lõpuks kaup käes ja kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2010 22:12:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin xboxi mänge, kõik sujus hästi. soovitan!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2010 22:59:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostsin temalt Forza 3'e. Väga positiivne kogemus, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2010 19:18:10    postituse pealkiri: Kõlarid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Suur tänu sulle ja Quodopobile! Sain ilusti kätte ja kõik töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cynic
HV vaatleja
cynic

liitunud: 31.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2009 19:14:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin xbox360 eliidi väga hea hinnaga. aitäh icon_smile.gif.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2009 11:22:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Tõi UKst 2 mängu oma kohvris eestisse. Jalavaeva eest võttis sümboolse summa. Igati abivalmis HV'lne icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2009 00:58:38    postituse pealkiri: X360 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai kunagi soetatud X360 temalt.
Hea tehing, hea hind, head mängud.
Tuli korralikult kohale kokkulepitud ajaks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2009 11:17:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Neutraalne

Teeb siinkohal siiski märkuse. Tegu võib olla küll vastutuleliku HV-lasega kuid lepped on lepped ja soovitav oleks kokkuleppeid ka täita. Negatiivset siiski ei pane küll aga annan mõtlemisainet teistele...
Sai tehtud pakkumine vastavasse teemasse ja pakkumisele tuli ka vastav vastus ning leppisime kokku, et kuna käest kätte jääb tehing ära siis saadab kauba postiga
hiljem aga jäin ootele kuna vastavat saadetist ei tulnud mõne päeva jooksul. Siinkohal väike tsitaat:
silicoid kirjutas:
oot see 120GB Seagate on juba posti pandud või veel mitte?
... ja privasse tuli vastuseks:
ex6 kirjutas:
Ei ole pannud posti - pidin selle andma sellele kasutajale kes ostis teise 120Gb vindi, kuna tema arvates tegi see teine liiga kõva häält. Ma ise pole veel proovinud, aga vägagi võimalik. icon_sad.gif
Eks ole rõõm teada saada, et ese mille saatmise osas on juba telefonitsi kokku lepitud - on läinud! thumbs_down.gif
Seega - kes ees see mees ja sellest pole ka lugu, et ühele vastu tulles rikutakse teist kokkulepet icon_wink.gif
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akibo
HV vaatleja
akibo

liitunud: 26.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2009 20:56:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai üks IDE ketas soetatud. Diil hea ja müüja ka väga koostööaldis. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2009 21:01:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ää küll paneme siis positiivse ära... sai PGR3 soetatud ja plaat kenasti kätte saadud.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2009 19:01:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Tehing toimus nagu lepase reega ja juttu sai ka veel puhutud icon_smile.gif Igati soovitatud!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooo989
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2008



sõnumpostitatud: 12.03.2009 00:54:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

sai mäng vahetatud 2 mängu vastu. väga positiivne soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2009 01:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin akulaadija. kõik sujus nagu pidi thumbs_up.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 17.02.2009 11:23:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai mängud vahetadud kõik ok nagu lubatud
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bablos
HV vaatleja
bablos

liitunud: 09.09.2008



sõnumpostitatud: 14.02.2009 14:07:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sain ühe mängu, mida olin otsinud palju aega. . . + korraliku pulti!
Tõeline ärimees. . . ja teda huvitavad head vahetus pakkumised, ka!
Kiire ja konkretne tehing. . . Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100%
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2009 00:06:50    postituse pealkiri: postitiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Viis mu xboxi adapteri minema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005



sõnumpostitatud: 07.01.2009 21:56:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai ostetud gta 4. Kaubaga rahul ja igati positiivne tegelane.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2008 22:59:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin kaabli! kaup käes! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007



sõnumpostitatud: 17.10.2008 15:34:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai taaskord äri tehtud .
Tegime x360 mängudega vahetuse .

Täiesti positiivne tegelane !
icon_smile.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigr
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



sõnumpostitatud: 12.09.2008 14:31:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin mängud, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitch
HV kasutaja
bitch

liitunud: 03.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2008 21:17:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

aitas paari asjaga tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008



sõnumpostitatud: 10.09.2008 09:59:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Eks ta nadi laisk ja aeglaselt reageeriv ole, kuid vennale ei saa ju positiivsest kehvemat panna icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3dd3vil
HV kasutaja
r3dd3vil

liitunud: 08.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2008 20:22:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sain temalt kaks mängu hea hinnaga. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2008 11:11:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostsin hea hinnaga X360 mängu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 07.09.2008 12:05:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

3 kuu live tellitud ja kätte saadud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2008 10:12:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai kah paar xbox360 mängu soetatud, äri käest-kätte ja müüja igati korrektne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007



sõnumpostitatud: 22.08.2008 13:04:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Taaskord sai tehtud tehing.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2008 17:50:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai paar xboxi mängu ostetud. Kõik käis kiirelt ja libedalt. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2008 12:48:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

3 korda äri tehtud ja sama palju kordi on kõik väga hästi läinud. HVs üks usaldatavamaid inimesi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuubkook
HV kasutaja
Nuubkook

liitunud: 26.06.2008



sõnumpostitatud: 16.07.2008 09:40:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostetud sai Crackdown ja hiljem ka Xbox live 12K kõik sujus ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2008 13:33:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Nõustun- 5+ äri thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2008 11:57:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

väga viis ka teistkordsel tehingul thumbs_up.gif
crackdown lausa jõudis personaalselt minu kätte ja mees on muhe ja sõbralik kuju icon_smile.gif
midagi muud kui kiita oleks küll patt beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004



sõnumpostitatud: 10.07.2008 18:13:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

aitas XBOXile gold kaarti ja MS pointse osta. väga tore ja abivalmis tüüp beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s2de
HV kasutaja
s2de

liitunud: 29.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2008 21:54:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Tiptopp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001



sõnumpostitatud: 04.07.2008 07:45:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Müüs mulle Command & Conqur 3 - Tiberium Wars'i XBOX 360-le. Tänud!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2008 16:57:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin xbox360 vga kaabli, tehing sujus ja monitoris pilt ees
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2008 16:15:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostsin Xbox Live Goldi...kõik läks hästi. Soovitan! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2008 14:59:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Teiskordne bisnis läks sama hästi thumbs_up.gif Et nagu... hästi siis..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001



sõnumpostitatud: 04.06.2008 14:54:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Müüs mulle Crackdown'i XBOX 360-le.
Get crackin', man icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004



sõnumpostitatud: 30.05.2008 18:00:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostsin Xbox Live Gold-i, äri käis kiirelt ja mugavalt.
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007



sõnumpostitatud: 27.05.2008 21:13:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai taaskord temaga äri tehtud. 8)
Raha saatsin ette ja probleeme polnud.

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2008 00:09:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Sai läbi tema üks ost tehtud, kuna endal polnud selleks võimalust.

Seega, raha talle, tema saatis raha edasi ja mina sain oma vajaliku asja kätte.

Igati usaldatav ja vastutulelik inimene! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2008 15:07:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Ostsin tema kaudu xbox live punkte kõik toimis kiiresti ja korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2008 09:52:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin 360 mängu, kõik tipp topp thumbs_up.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2008 05:01:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

ostsin ka ühe xbox mängu - paari päevaga asi kohal ja oli suhtlusaldis ja abivalmis.
positiivne thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004



sõnumpostitatud: 20.05.2008 13:08:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne

Äri aus ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

ex6 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 52 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.