| autor |
sõnum |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
postitatud: 20.10.2016 19:42:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
sai ostetud konsool
kõik sujus kiirelt ja igale küsimusele tuli vastus |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 29.07.2016 09:46:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Müüs monitori. Kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xire
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2007
|
postitatud: 03.05.2013 09:11:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
asjalik jutt ja asjalik äri.
teeks kaupa teine kordki. |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bantid
HV veteran

liitunud: 07.03.2006
|
postitatud: 28.08.2011 11:15:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
postitatud: 24.10.2010 00:46:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
sai xbox soetatud, läks natuke kauem kui lootsin, aga lõpuks kaup käes ja kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
postitatud: 02.08.2010 22:12:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| ostsin xboxi mänge, kõik sujus hästi. soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DumptyLook
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2008
|
postitatud: 03.03.2010 22:59:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostsin temalt Forza 3'e. Väga positiivne kogemus, soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
postitatud: 27.02.2010 19:18:10 postituse pealkiri: Kõlarid |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Suur tänu sulle ja Quodopobile! Sain ilusti kätte ja kõik töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cynic
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2005
|
postitatud: 13.12.2009 19:14:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
ostsin xbox360 eliidi väga hea hinnaga. aitäh . |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
postitatud: 07.12.2009 11:22:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Tõi UKst 2 mängu oma kohvris eestisse. Jalavaeva eest võttis sümboolse summa. Igati abivalmis HV'lne  |
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
postitatud: 12.11.2009 00:58:38 postituse pealkiri: X360 |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai kunagi soetatud X360 temalt.
Hea tehing, hea hind, head mängud.
Tuli korralikult kohale kokkulepitud ajaks. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 31.03.2009 11:17:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Neutraalne |
|
Teeb siinkohal siiski märkuse. Tegu võib olla küll vastutuleliku HV-lasega kuid lepped on lepped ja soovitav oleks kokkuleppeid ka täita. Negatiivset siiski ei pane küll aga annan mõtlemisainet teistele...
Sai tehtud pakkumine vastavasse teemasse ja pakkumisele tuli ka vastav vastus ning leppisime kokku, et kuna käest kätte jääb tehing ära siis saadab kauba postiga
hiljem aga jäin ootele kuna vastavat saadetist ei tulnud mõne päeva jooksul. Siinkohal väike tsitaat:
| silicoid kirjutas: |
oot see 120GB Seagate on juba posti pandud või veel mitte?
... ja privasse tuli vastuseks:
| ex6 kirjutas: |
Ei ole pannud posti - pidin selle andma sellele kasutajale kes ostis teise 120Gb vindi, kuna tema arvates tegi see teine liiga kõva häält. Ma ise pole veel proovinud, aga vägagi võimalik.  |
Eks ole rõõm teada saada, et ese mille saatmise osas on juba telefonitsi kokku lepitud - on läinud!  |
Seega - kes ees see mees ja sellest pole ka lugu, et ühele vastu tulles rikutakse teist kokkulepet  |
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
akibo
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
postitatud: 20.03.2009 20:56:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai üks IDE ketas soetatud. Diil hea ja müüja ka väga koostööaldis. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
postitatud: 15.03.2009 21:01:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| Ää küll paneme siis positiivse ära... sai PGR3 soetatud ja plaat kenasti kätte saadud. |
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
postitatud: 13.03.2009 19:01:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Tehing toimus nagu lepase reega ja juttu sai ka veel puhutud Igati soovitatud! |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooo989
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2008
|
postitatud: 12.03.2009 00:54:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
sai mäng vahetatud 2 mängu vastu. väga positiivne soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 07.03.2009 01:07:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
ostsin akulaadija. kõik sujus nagu pidi  _________________ Tere. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
postitatud: 17.02.2009 11:23:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bablos
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008
|
postitatud: 14.02.2009 14:07:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sain ühe mängu, mida olin otsinud palju aega. . . + korraliku pulti!
Tõeline ärimees. . . ja teda huvitavad head vahetus pakkumised, ka!
Kiire ja konkretne tehing. . . Soovitan!  _________________ M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100% |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
postitatud: 31.01.2009 00:06:50 postituse pealkiri: postitiivne |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Viis mu xboxi adapteri minema.  |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz88
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
postitatud: 07.01.2009 21:56:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud gta 4. Kaubaga rahul ja igati positiivne tegelane. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
postitatud: 18.10.2008 22:59:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
ostsin kaabli! kaup käes!  |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
postitatud: 17.10.2008 15:34:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai taaskord äri tehtud .
Tegime x360 mängudega vahetuse .
Täiesti positiivne tegelane !
 |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigr
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 12.09.2008 14:31:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
ostsin mängud, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitch
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2007
|
postitatud: 10.09.2008 21:17:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
aitas paari asjaga tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
postitatud: 10.09.2008 09:59:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Eks ta nadi laisk ja aeglaselt reageeriv ole, kuid vennale ei saa ju positiivsest kehvemat panna  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3dd3vil
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2006
|
postitatud: 08.09.2008 20:22:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sain temalt kaks mängu hea hinnaga. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 08.09.2008 11:11:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostsin hea hinnaga X360 mängu.  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 07.09.2008 12:05:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
3 kuu live tellitud ja kätte saadud!  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
postitatud: 04.09.2008 10:12:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai kah paar xbox360 mängu soetatud, äri käest-kätte ja müüja igati korrektne.  |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
postitatud: 22.08.2008 13:04:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| Taaskord sai tehtud tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
postitatud: 19.08.2008 17:50:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai paar xboxi mängu ostetud. Kõik käis kiirelt ja libedalt. Soovitan  _________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
postitatud: 18.07.2008 12:48:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| 3 korda äri tehtud ja sama palju kordi on kõik väga hästi läinud. HVs üks usaldatavamaid inimesi. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nuubkook
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2008
|
postitatud: 16.07.2008 09:40:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostetud sai Crackdown ja hiljem ka Xbox live 12K kõik sujus ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
postitatud: 14.07.2008 13:33:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 14.07.2008 11:57:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
väga viis ka teistkordsel tehingul
crackdown lausa jõudis personaalselt minu kätte ja mees on muhe ja sõbralik kuju
midagi muud kui kiita oleks küll patt  _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
postitatud: 10.07.2008 18:13:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
aitas XBOXile gold kaarti ja MS pointse osta. väga tore ja abivalmis tüüp  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s2de
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2007
|
postitatud: 07.07.2008 21:54:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Tiptopp  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 04.07.2008 07:45:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| Müüs mulle Command & Conqur 3 - Tiberium Wars'i XBOX 360-le. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
postitatud: 01.07.2008 16:57:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
| ostsin xbox360 vga kaabli, tehing sujus ja monitoris pilt ees |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 25.06.2008 16:15:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostsin Xbox Live Goldi...kõik läks hästi. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
postitatud: 05.06.2008 14:59:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Teiskordne bisnis läks sama hästi Et nagu... hästi siis.. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 04.06.2008 14:54:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Müüs mulle Crackdown'i XBOX 360-le.
Get crackin', man  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
postitatud: 30.05.2008 18:00:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostsin Xbox Live Gold-i, äri käis kiirelt ja mugavalt. _________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
postitatud: 27.05.2008 21:13:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai taaskord temaga äri tehtud. 8)
Raha saatsin ette ja probleeme polnud.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 27.05.2008 00:09:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Sai läbi tema üks ost tehtud, kuna endal polnud selleks võimalust.
Seega, raha talle, tema saatis raha edasi ja mina sain oma vajaliku asja kätte.
Igati usaldatav ja vastutulelik inimene!  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
postitatud: 26.05.2008 15:07:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Ostsin tema kaudu xbox live punkte kõik toimis kiiresti ja korralikult  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 24.05.2008 09:52:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 24.05.2008 05:01:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
ostsin ka ühe xbox mängu - paari päevaga asi kohal ja oli suhtlusaldis ja abivalmis.
positiivne  _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
postitatud: 20.05.2008 13:08:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ex6 ]: Positiivne |
|
Äri aus ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|