Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: chatwalker
avatar Kasutajast chatwalker

HV kasutaja
liitunud:  04.04.2006
viimane külastus:  03.10.2024 14:16:42
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  688
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja chatwalker sõnumeid
arvuti:  Aorus 1080ti 11GB
Asrock z390 Taichi
G.Skill Trident z RGB 32GB 3200
Intel Core i9 9900k
Phanteks Enthoo Pro White
EKWB G280
Samsung EVo 860 m.2
Evo 850 sata
Steelseries Rival 600
Apex M750 TKL
Sennheiser Game One
Acer Predator x34
Strix Raid DLX
kontakt chatwalker
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: chatwalker
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 86% 24 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 14% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2014 13:04:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Tellis foorumi vahendusel ettevõttele logo ja tasus operatiivselt vastavalt lubadustele, seega igati positiivne tehing beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 15.05.2012 15:47:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

tennar kirjutas:
Lubas automaki osta. 8tles t2pse kuup2eva millal 8lekande teeb, pole siiani teinud. Telefonile ei vasta jne thumbs_down.gif


Ei pannud seda paar aastat tähelegi. Sulle ütlen ainult, et õpi käituma, mees.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 03.12.2009 01:53:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

Lubas automaki osta. 8tles t2pse kuup2eva millal 8lekande teeb, pole siiani teinud. Telefonile ei vasta jne thumbs_down.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2009 08:34:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Koralik klient! Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 04.10.2009 11:24:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

Sai tehtud väike vahetus posti teel thumbs_up.gif Positiivne.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2009 12:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

11.03 tasuti võlg 40.-.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2009 13:15:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

Ei suuda paartkümment krooni 7 kuu jooksul üle kanda! 12.07.2008 saadik on mulle võlgu. Vältige.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4966856
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2008 00:36:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Ostsin Nokia E51.
tuli ise õhtul rakverest jõgevale ja kõik seniks ok.
rahul
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2008 18:54:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Ostis telefoni ära. Kaup ette - raha järele thumbs_up.gif
Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005



sõnumpostitatud: 31.10.2008 01:17:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

müüsin digika .
jäin rahule thumbs_up.gif ja ka tema jäi rahule nagu ma kuulsin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2008 20:12:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

pro thumbs_up.gif
soovitan thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007



sõnumpostitatud: 22.07.2008 17:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Kiire ja aus äri, sai läptop müüdud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2008 18:00:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Müüs vinge uue Celeron CPU icon_razz1.gif Raha kandsin ette ja paki sain ülejärgmine päev postist kätte,5+
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 13.05.2008 16:19:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2008 22:47:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

papp ette-kaup järele. Tundub mõistlik diil. Soovitan.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006



sõnumpostitatud: 17.04.2008 19:43:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

njah sebi jama oli, ei tulnd raha üle lihtsalt mitu korda, kandis ilusti üle thumbs_up.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 16.04.2008 21:32:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

matzz007 kirjutas:
ostis bt pulga Samuti lubas kanda mingi summa + posti, siiamaale pole raha tulnud, psidele ka pole vastanud (N)

seb kalas.
_________________
[img:8236251191]http://91.205.62.50/hlstatsx/sig.php?player_id=569&background=random[/img:8236251191]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006



sõnumpostitatud: 15.04.2008 06:41:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

ostis bt pulga Samuti lubas kanda mingi summa + posti, siiamaale pole raha tulnud, psidele ka pole vastanud (N)
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2008 16:17:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 04.04.2008 17:10:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

kristo520 kirjutas:
Ostis bluetoothi aga raha ei maksnud.
Ja hiljem kirjadele ka ei vasta.
thumbs_down.gif


Mis asja sa ajad? Ei ostnud ma sult midagi, pidin ostma. Esimest korda panin arve numbri valesti, teist korda ei kandnudki enam, sest huvi kadus ära. Ja mis kirjadele ei vasta? Mitu kirja sa mulle saatsid? Põhjenda ikka enne ära, miks sa mulle negatiivse paned.
_________________
[img:8236251191]http://91.205.62.50/hlstatsx/sig.php?player_id=569&background=random[/img:8236251191]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 02.04.2008 12:43:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Ostsin telefonide varuosi. Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2008 21:01:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2008 20:17:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

korra mees thumbs_up.gif rahul
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2008 14:39:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Sain temalt pisut vesijahutuseks vajalikku icon_biggrin.gif

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo520
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2006



sõnumpostitatud: 13.02.2008 19:24:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

kristo520 kirjutas:
Ostis bluetoothi aga raha ei maksnud.
Ja hiljem kirjadele ka ei vasta.
thumbs_down.gif

Täpsustan veel, et bluetoothi ma talle ette ei saatnud, niiet materiaalselt ta mulle kahju tekitanud ei ole.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo520
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2006



sõnumpostitatud: 07.02.2008 21:11:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

Ostis bluetoothi aga raha ei maksnud.
Ja hiljem kirjadele ka ei vasta.
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2008 08:41:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

oleks andnud mulle samsa laadija, aga ei läind siiski vaja
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 24.01.2008 19:56:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

tennar kirjutas:
Müüsin m2lud. Raha tuli ca n2dala p2rast! icon_sad.gif aga ikkagi tuli icon_wink.gif thumbs_up.gif


Sorry veelkord, nagu ütlesin, siis viibisin suts aega kaugemal icon_smile.gif Loodan, et pikka viha ei pea icon_smile.gif
_________________
[img:8236251191]http://91.205.62.50/hlstatsx/sig.php?player_id=569&background=random[/img:8236251191]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2008 17:53:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Viis üleliigset kaupa ära ja jäi 5.- sisse 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 22.01.2008 16:20:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Negatiivne

Müüsin m2lud. Raha tuli ca n2dala p2rast! icon_sad.gif aga ikkagi tuli icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008



sõnumpostitatud: 12.01.2008 21:54:15    postituse pealkiri: Müüsin telefoni vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 31.12.2007 15:31:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Ostsin paar telefoni.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo12
Aeg maha 30

liitunud: 06.07.2005



sõnumpostitatud: 28.12.2007 22:22:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Müüsin telefoni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 23.12.2007 21:12:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007



sõnumpostitatud: 23.12.2007 21:08:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Müüsin telfi talle... Soovitan kindlasti temaga äri teha 8) .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki123
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 21.12.2007 13:19:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007



sõnumpostitatud: 11.12.2007 21:39:06    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

Ostis mult telefoni. icon_smile.gif
Hea ja kiire tehing. icon_smile.gif
Müüsin tema kaudu kulda, hea tehing(Y) icon_smile.gif
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2007 23:05:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

väike diil aga thumbs_up.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2007 14:13:14    postituse pealkiri: 7360 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Hea kaup! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006



sõnumpostitatud: 23.04.2006 14:29:20    postituse pealkiri: Kommenteerimine: chatwalker vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ chatwalker ]: puudub

Lõpp lahe mees olen icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

chatwalker arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 28 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.