Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: blaster1
avatar Kasutajast blaster1

Kreisi kasutaja
liitunud:  02.03.2005
viimane külastus:  01.08.2017 19:39:49
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1024
[0.02% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja blaster1 sõnumeid
arvuti:  Intel q6600@3200Mhz
2Gb DDR2 pc-8500
Ati 4870x2
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt blaster1
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: blaster1
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 47 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ blaster1 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 31.12.2011 15:30:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

müüsin laadija ja aku.. tegi ka kohe ette maksu ära soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2010 20:35:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Aus ja kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2009 05:21:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

väga hea ja meeldiv kogemus, sai siis kokku lepitud et kella 8 paiku viskan kõlari tema juurde et vahetab elemendi ära... aga jäin hiljaks ja mees võttis ikka vastu keui ma ei eksi siis kümme läbi icon_smile.gif igati hea ja mõnus thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2009 17:58:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Ostis mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2008 22:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kaup käis kiirelt, ostetud videokaart on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 09.11.2008 22:51:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja/vahetaja w00t.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.11.2008 12:33:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

tehing j2i meil küll 2ra a minu poolt positiivne m6istva suhtumise eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2008 08:30:11    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kiire tehing, maksis pool raha ette, teine pool laekus samal päeval kui kaup kohale jõudis.

Igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



sõnumpostitatud: 26.06.2008 18:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

sai supakas müüdud ilma probleemideta thumbs_up.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2008 01:26:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

korralik helikaart ostetud 8)
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2008 20:13:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 29.12.2007 13:48:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Ostis win vista ultimate thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2007 09:31:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

TT korpuse uus omanik thumbs_up.gif

Tehing sujus probleemideta, soovitan igati.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isanelamma
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2007



sõnumpostitatud: 24.10.2007 12:12:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Väga normaalne mees, kandis raha ette... Tasub äri ajada!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krqll
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2007 14:12:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

sõnapidaja mees, soovitan.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2007 19:59:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kõik ok- asi müüdud.
Loodan, et kauba ja tehinguga rahul.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek00
HV vaatleja


liitunud: 25.03.2007



sõnumpostitatud: 05.08.2007 23:47:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2007 09:47:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

sai üks keerulisemat sorti tehing tehtud 8)
ainult positiivsed kogemused thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 19.07.2007 00:27:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Müüsin radika.
Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005



sõnumpostitatud: 26.05.2007 21:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Müüsin jahutuse. Äri laabus hästi. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2007 22:54:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

sai videokaart ostetud, esmased muljed ainult positiivsed
äri kiire ja korrektne thumbs_up.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 12.05.2007 14:58:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Tegelikult see juba teine kord kui sai äritsetud. Enne läks opteron, nüüd videokaart. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005



sõnumpostitatud: 19.04.2007 20:39:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

andis head nõu probleemi lahendamiseks, aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2007 19:06:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

sai mälu müüdud
_________________
[url=http://images.koffer.ee][img:3924d9f11a]http://images.koffer.ee/uploads/c3df716c1d.gif[/img:3924d9f11a][/url]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixa
Kreisi kasutaja
sixa

liitunud: 17.02.2007



sõnumpostitatud: 14.04.2007 13:59:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

müüsin videokaardi.
Kõik ok!
_________________
http://spam/?r=sixa8 [rega] ja hakka ka ise raha teenima. sellel lehel on raha ka välja makstud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CIRPITCH
HV vaatleja
CIRPITCH

liitunud: 11.07.2006



sõnumpostitatud: 06.04.2007 12:28:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Positiivne kogemus, kõik töötab, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
notmy
HV kasutaja
notmy

liitunud: 17.08.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2007 21:34:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

kaup korralik, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2007 18:07:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: puudub

mul on küll asi rahas.....pakuti lihtsalt rohkem ja omavahel me kindlat veel kokku ju midagi ei leppinud, kui oleksime kokku leppinud siis oleks sulle läinud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2007 12:06:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Negatiivne

Pakkusin Qteki eest 2.6k
blaster1 kirjutas:
Põhimõtteliselt võid järgi tulla
sakunne kirjutas:
OK! Homme kus liigud
Vastust ei tulnud.
Järgmine päev helistasin - ei võtnud vastu
Siis saatsin ps'i - vastus:
blaster1 kirjutas:
olen tööl ja siis ei saa vastata telefonile......kui see sina olid kes helistas,tahtsin juba eile sulle õhtul öelda et qteki eest pakutud 2700.kr

Asi pole rahas - võin ka 3k maksta, a'kaup on kaup - miks ta kohe ei teatanud siis - oli teine pakkumine ka - see läks selle junnamise peale minema!
Jätan modede otsustada, kas selline asi väärib negatiivset, a'vihane olen küll icon_evil.gif
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 22.01.2007 12:00:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2007 12:11:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Hea tehing.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2007 03:34:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Sai äri aetud. Kõik läks niinagu pidi.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 07.01.2007 20:15:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Õigel ajal kokkulepitud kohas ja ostetud mälu on töökorras, seega positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2007 16:54:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

ostsin mälu, tundub OK thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2006 23:06:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Väike äri tehtud ja kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004



sõnumpostitatud: 21.12.2006 20:41:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2006 01:36:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Sai ost tehtud. Tehing viisakas ja kaup korras thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2006 12:50:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
access
Kreisi kasutaja
access

liitunud: 18.01.2006



sõnumpostitatud: 25.10.2006 18:56:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Soovitan, aus ärimees, maksis võla kah ilusti ära.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 22.10.2006 16:33:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kõik positiivne.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005



sõnumpostitatud: 18.09.2006 15:26:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Kokkuvõttes hea tehing, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2006 20:44:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Maksis nagu lubatud ja ei pahandanud, et päevake lubatust kauem läks thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 19.08.2006 22:51:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2006 15:59:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

ostsin emaplaadi, kannatas ka tingida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebuprofen
HV kasutaja
ebuprofen

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2006 15:04:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Väike probleem lahendatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2006 20:25:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

igati normaalne tehing icon_biggrin.gif soovitan
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 16.04.2006 15:06:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Videokaart ostetud, kõik sujus positiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2006 14:07:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

usaldasin ja ei vedanud alt thumbs_up.gif
_________________
[url=http://images.koffer.ee][img:3924d9f11a]http://images.koffer.ee/uploads/c3df716c1d.gif[/img:3924d9f11a][/url]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2006 16:17:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne

Müüsin talle kaabelmodemi. Äri sujus thumbs_up.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsolgoman1
HV vaatleja
tsolgoman1

liitunud: 26.09.2005



sõnumpostitatud: 29.12.2005 13:55:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Neutraalne

Lubas telefonid ära osta, kuid siis otsustas, et kirjadele ei vasta ja pidas paremaks ära kaduda icon_rolleyes.gif. Hoidsin telefoni tema pärast kinni umbes 2-3 nädalat.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

blaster1 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.