| autor |
sõnum |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 31.12.2011 15:30:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
müüsin laadija ja aku.. tegi ka kohe ette maksu ära soovitan  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sur4er
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 03.08.2010 20:35:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Aus ja kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
postitatud: 07.03.2009 05:21:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
väga hea ja meeldiv kogemus, sai siis kokku lepitud et kella 8 paiku viskan kõlari tema juurde et vahetab elemendi ära... aga jäin hiljaks ja mees võttis ikka vastu keui ma ei eksi siis kümme läbi igati hea ja mõnus  _________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 16.02.2009 17:58:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Ostis mälu  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
postitatud: 16.11.2008 22:58:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Kaup käis kiirelt, ostetud videokaart on  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 09.11.2008 22:51:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik ostja/vahetaja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 07.11.2008 12:33:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
tehing j2i meil küll 2ra a minu poolt positiivne m6istva suhtumise eest  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
postitatud: 06.11.2008 08:30:11 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Kiire tehing, maksis pool raha ette, teine pool laekus samal päeval kui kaup kohale jõudis.
Igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
postitatud: 26.06.2008 18:56:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
sai supakas müüdud ilma probleemideta  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 04.02.2008 01:26:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
korralik helikaart ostetud 8)
 |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 29.01.2008 20:13:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 29.12.2007 13:48:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Ostis win vista ultimate  |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slayer
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
postitatud: 31.10.2007 09:31:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
TT korpuse uus omanik
Tehing sujus probleemideta, soovitan igati. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
isanelamma
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2007
|
postitatud: 24.10.2007 12:12:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
| Väga normaalne mees, kandis raha ette... Tasub äri ajada! |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krqll
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2005
|
postitatud: 23.10.2007 14:12:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
| sõnapidaja mees, soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 15.09.2007 19:59:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Kõik ok- asi müüdud.
Loodan, et kauba ja tehinguga rahul. _________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek00
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2007
|
postitatud: 05.08.2007 23:47:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 31.07.2007 09:47:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
sai üks keerulisemat sorti tehing tehtud 8)
ainult positiivsed kogemused  |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 19.07.2007 00:27:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Müüsin radika.
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
postitatud: 26.05.2007 21:54:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Müüsin jahutuse. Äri laabus hästi. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
postitatud: 15.05.2007 22:54:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
sai videokaart ostetud, esmased muljed ainult positiivsed
äri kiire ja korrektne  _________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 12.05.2007 14:58:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Tegelikult see juba teine kord kui sai äritsetud. Enne läks opteron, nüüd videokaart.  |
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
postitatud: 19.04.2007 20:39:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
andis head nõu probleemi lahendamiseks, aitäh  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran
liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 15.04.2007 19:06:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
sai mälu müüdud _________________ [url=http://images.koffer.ee][img:3924d9f11a]http://images.koffer.ee/uploads/c3df716c1d.gif[/img:3924d9f11a][/url] |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
postitatud: 14.04.2007 13:59:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
müüsin videokaardi.
Kõik ok! _________________ http://spam/?r=sixa8 [rega] ja hakka ka ise raha teenima. sellel lehel on raha ka välja makstud. |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CIRPITCH
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2006
|
postitatud: 06.04.2007 12:28:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus, kõik töötab, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
notmy
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2004
|
postitatud: 21.02.2007 21:34:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
kaup korralik, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
postitatud: 21.02.2007 18:07:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: puudub |
|
| mul on küll asi rahas.....pakuti lihtsalt rohkem ja omavahel me kindlat veel kokku ju midagi ei leppinud, kui oleksime kokku leppinud siis oleks sulle läinud |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
postitatud: 21.02.2007 12:06:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Negatiivne |
|
Pakkusin Qteki eest 2.6k
| blaster1 kirjutas: |
| Põhimõtteliselt võid järgi tulla |
| sakunne kirjutas: |
| OK! Homme kus liigud |
Vastust ei tulnud.
Järgmine päev helistasin - ei võtnud vastu
Siis saatsin ps'i - vastus:
| blaster1 kirjutas: |
| olen tööl ja siis ei saa vastata telefonile......kui see sina olid kes helistas,tahtsin juba eile sulle õhtul öelda et qteki eest pakutud 2700.kr |
Asi pole rahas - võin ka 3k maksta, a'kaup on kaup - miks ta kohe ei teatanud siis - oli teine pakkumine ka - see läks selle junnamise peale minema!
Jätan modede otsustada, kas selline asi väärib negatiivset, a'vihane olen küll  _________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 22.01.2007 12:00:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi.  |
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
postitatud: 13.01.2007 12:11:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 08.01.2007 03:34:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud. Kõik läks niinagu pidi. _________________ Tere. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 07.01.2007 20:15:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Õigel ajal kokkulepitud kohas ja ostetud mälu on töökorras, seega positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 07.01.2007 16:54:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 24.12.2006 23:06:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Väike äri tehtud ja kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 21.12.2006 20:41:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 20.12.2006 01:36:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Sai ost tehtud. Tehing viisakas ja kaup korras  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafishas
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 20.11.2006 12:50:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
 _________________ "Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others." |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
access
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 25.10.2006 18:56:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
| Soovitan, aus ärimees, maksis võla kah ilusti ära. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 22.10.2006 16:33:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
postitatud: 18.09.2006 15:26:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Kokkuvõttes hea tehing, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 22.08.2006 20:44:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Maksis nagu lubatud ja ei pahandanud, et päevake lubatust kauem läks  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 19.08.2006 22:51:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik  _________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 13.08.2006 15:59:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
ostsin emaplaadi, kannatas ka tingida  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebuprofen
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
postitatud: 09.08.2006 15:04:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Väike probleem lahendatud  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
postitatud: 07.07.2006 20:25:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
igati normaalne tehing soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 16.04.2006 15:06:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Videokaart ostetud, kõik sujus positiivselt  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran
liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 14.04.2006 14:07:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
usaldasin ja ei vedanud alt  _________________ [url=http://images.koffer.ee][img:3924d9f11a]http://images.koffer.ee/uploads/c3df716c1d.gif[/img:3924d9f11a][/url] |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
postitatud: 25.03.2006 16:17:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Positiivne |
|
Müüsin talle kaabelmodemi. Äri sujus  _________________ There is no such thing as allkiri! |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsolgoman1
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2005
|
postitatud: 29.12.2005 13:55:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ blaster1 ]: Neutraalne |
|
Lubas telefonid ära osta, kuid siis otsustas, et kirjadele ei vasta ja pidas paremaks ära kaduda . Hoidsin telefoni tema pärast kinni umbes 2-3 nädalat. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|