Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: _marek
avatar Kasutajast _marek

HV Guru
liitunud:  31.12.2002
viimane külastus:  27.06.2026 14:43:50
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  6046
[0.11% kõigist / 0.70 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja _marek sõnumeid
arvuti: 

    LAPTOP:
    Dell Vostro 1400 - 14,1'' (1440x900)
  • CPU: Intel Core2Duo T5470 @ 1,6GHz
  • MEM: 4096MB (2x2048MB) DDR2
  • HDD: 250GB 7200rpm Hitachi
  • GPU: Intel X3100
  • ROM: DVD+-RW/RAM
  • SYS: Win7 Ultimate
  • BATT: 9cell

    PC:
  • CPU: AMD Athlon XP 2200+@2,13GHz (12x177@1,8V) ThoroughBred B-Core (PcMark2002 6407p.)
  • CPUFAN: Spire WhisperRock4 radikas + Nexus 80mm
  • MOBO: Epox EP-8RDA+ nForce2 Ultra 400 rev. 2.1
  • MEM: 1024MB (2x512MB) Apacer DDR PC3200 @ 354MHz (PcMark2002 4571p.)
  • HDD: 160GB 7200rpm 8MB Seagate Barracuda 7200.9 ST3160812A
  • GPU: Powercolor ATI Radeon 9200 128Mb DDR 250/400Mhz (3dMark2001 6922p.) (passiivis)
  • ROM: DVD+-RW/RAM Nec ND-4571A Labelflash
  • PSU: Nexus 400W
  • CASE: Codegen ATX Miditower (self-tuned icon_razz1.gif)
  • SYS: Win XP Pro SP2

  • LG LCD L1730BSFH
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt _marek
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: _marek
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 118 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ _marek ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2024 18:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: puudub

T2nel kirjutas:
Kahjuks peab tõdema, et ka staažikas kasutaja võib käituda väga arusaamatult. icon_rolleyes.gif

Ostsin antud kasutajalt kirjelduse järgi uue Apple'i nutikella rihma, tegin ülekande 27. märtsil. Pakk pandi pakiautomaadiga teele järgmisel päeval ning 30. märtsil sain DPD-lt sõnumi, et pakk on kohal. Kuna see oli nädalavahetus, siis sain pakile järele minna alles 2. aprillil ehk siis 6 päeva hiljem kui olime tehingu kokku leppinud. Ise veel vaatasin, et huvitav-huvitav, müügiteema on jätkuvalt aktiivne. Nüüd tagantjärele saan aru, et ju müüja aimas, et see tehing ei pruugi sellisel kujul õnnestuda. Andsin samal päeval kasutajale teada, et kellarihm ei vasta kirjeldusele (on ilmselgete kasutusjälgedega ning määrdunud) ning soovin tehingust taganeda. Kasutaja ei osanud määrdumist kuidagi põhjendada. Pakkusin omapoolse vastutulekuna, et võin kauba tagastada oma kuludega ning palun temal raha tagasi kanda. Vastuväited kasutajal puudusid. 3. aprilli panin paki DPD-ga teele, 4. aprillil jõudis see pakiautomaati ning 8. aprillil võttis kasutaja paki pakiautomaadist välja. 10. aprillil maksis kasutaja osa raha tagasi, aga jättis esialgse postikulu üle kandmata, väites, et on igati mõistlik, et tema saab otsesed kulud kaetud. Mina loomulikult sellise väitega nõus polnud, sest eksimus oli temapoolne ning tegelikult peaks tema kandma kõik otsesed kulud (sest kirjeldusega on eksinud tema, mitte mina). Isegi siis olin vastutulekuna nõus kompromissiga, et ühe osa postikulust kannan mina ja teise osa tema. Kahjuks antud kasutajal puudub igasugune tahe teema õiglaselt lahendada, seega kogemus on äärmiselt negatiivne. Asi pole isegi mitte rahas (2,65 € kõigest), aga põhimõttes ja õigluses. Julged teha, julge tunnistada ja teha vastavad järeldused ning parandused, aga antud kasuataja leiab, et tal on rohkem õigust ja tema ei pea midagi vastutama. Leian, et selline käitumine on äärmiselt nõme ja isegi argpükslik, edaspidi väldin selle kasutajaga igauguseid kokkupuuteid.

Eile, 11. aprillil, andis kasutaja teada, et tal on kellarihmale veel üks huviline. Kui ma soovin, siis saan kanda talle uuesti raha ning saadab kellarihma uuesti mulle. Ma seda ei soovinud ja ju siis sai kellarihm müüdud teisele huvilisele, sest teema suleti samal päeval. Eks igaks saab ise siit teha omad järeldused.

Olgu see kommentaar minule meenutuseks ning teistele õpetuseks.


Kasutaja T2nel soovis osta minu poolt müügis olevat Apple Watch Ultra originaalrihma. Tegu oli uue kellaga kaasa tulnud originaaltootega, mille pakend sai avatud, mida sai proovitud ning mille suurus ei sobinud. Antud informatsioon oli tehingu eelselt ostjale teada. Vastavalt oli ka toote hind 60% poehinnast soodsam.

1) T2nel kauples postikulu müüja kuluks, mille osas sai talle vastu tuldud.
2) Kaup sai teele pandud
3) T2nel sai kauba kätte ning avaldas soovi tehingust taganeda väidetavate kasutusjälgede tõttu. Kuna olin kella ise uuena ostnud, pakendi avanud ja korra proovinud, siis olin kindel, et mingeid kasutusjälgi seal olla ei saa (foto tootest allpool). Andsin sellest T2nelile ka teada. Tema jäi enesele kindlaks, et soovib kauba tagastada. Olgugi, et mul puudus igasugune kohustus kaupa tagasi osta, siis tulin ka selle osas T2nelile vastu, kuna olin veendunud kauba kvaliteedis ja ei näinud probleemi seda kellelegi teisele müüa.
4) T2nel saatis kauba tagasi, mina kandsin tagasi 100% ostusumma, millest arvestasin maha otsese transpordikulu 2.65 eurot
5) Järgmisel päeval pärast kauba tagasi jõudmist avaldas soovi teine huviline toode ära osta. Tehing toimus käest kätte ja kvaliteedi osas mingeid pretensioone polnud.
6) T2nel solvus 2.65 eurose postikulu kinnipidamise tõttu hingepõhjani, kirjutas mulle pikki kirju ja ähvardas rikkuda minu HV profiili. Minu hinnangul olen antud kasutajale korduvalt vastu tulnud ning kulutanud ebaproportsionaalselt palju aega ja ressurssi temaga tegelemisele.

Foto kaubast:

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2024 14:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Negatiivne

Kahjuks peab tõdema, et ka staažikas kasutaja võib käituda väga arusaamatult. icon_rolleyes.gif

Ostsin antud kasutajalt kirjelduse järgi uue Apple'i nutikella rihma, tegin ülekande 27. märtsil. Pakk pandi pakiautomaadiga teele järgmisel päeval ning 30. märtsil sain DPD-lt sõnumi, et pakk on kohal. Kuna see oli nädalavahetus, siis sain pakile järele minna alles 2. aprillil ehk siis 6 päeva hiljem kui olime tehingu kokku leppinud. Ise veel vaatasin, et huvitav-huvitav, müügiteema on jätkuvalt aktiivne. Nüüd tagantjärele saan aru, et ju müüja aimas, et see tehing ei pruugi sellisel kujul õnnestuda. Andsin samal päeval kasutajale teada, et kellarihm ei vasta kirjeldusele (on ilmselgete kasutusjälgedega ning määrdunud) ning soovin tehingust taganeda. Kasutaja ei osanud määrdumist kuidagi põhjendada. Pakkusin omapoolse vastutulekuna, et võin kauba tagastada oma kuludega ning palun temal raha tagasi kanda. Vastuväited kasutajal puudusid. 3. aprilli panin paki DPD-ga teele, 4. aprillil jõudis see pakiautomaati ning 8. aprillil võttis kasutaja paki pakiautomaadist välja. 10. aprillil maksis kasutaja osa raha tagasi, aga jättis esialgse postikulu üle kandmata, väites, et on igati mõistlik, et tema saab otsesed kulud kaetud. Mina loomulikult sellise väitega nõus polnud, sest eksimus oli temapoolne ning tegelikult peaks tema kandma kõik otsesed kulud (sest kirjeldusega on eksinud tema, mitte mina). Isegi siis olin vastutulekuna nõus kompromissiga, et ühe osa postikulust kannan mina ja teise osa tema. Kahjuks antud kasutajal puudub igasugune tahe teema õiglaselt lahendada, seega kogemus on äärmiselt negatiivne. Asi pole isegi mitte rahas (2,65 € kõigest), aga põhimõttes ja õigluses. Julged teha, julge tunnistada ja teha vastavad järeldused ning parandused, aga antud kasuataja leiab, et tal on rohkem õigust ja tema ei pea midagi vastutama. Leian, et selline käitumine on äärmiselt nõme ja isegi argpükslik, edaspidi väldin selle kasutajaga igauguseid kokkupuuteid.

Eile, 11. aprillil, andis kasutaja teada, et tal on kellarihmale veel üks huviline. Kui ma soovin, siis saan kanda talle uuesti raha ning saadab kellarihma uuesti mulle. Ma seda ei soovinud ja ju siis sai kellarihm müüdud teisele huvilisele, sest teema suleti samal päeval. Eks igaks saab ise siit teha omad järeldused.

Olgu see kommentaar minule meenutuseks ning teistele õpetuseks.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008



sõnumpostitatud: 16.04.2022 17:02:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin rehvid. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2021 19:28:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Tuli kinkekatele ise järgi, kõik tiptop, soovitan, usaldusväärne ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2021 18:16:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kinkekaardid vahetasid omanikku, kõik bueno thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2021 06:42:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

5+
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commandert
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2021 22:45:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Iphone SE 2
Kiire ja konkreetne, tänud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2019 21:28:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Samsungi teler
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2019 19:05:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin kinkekaarte.

Kõik nagu kokku lepitud. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2018 19:50:32    postituse pealkiri: Kinkekaardid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Oli meeldiv äri teha! Julgen soovitada.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2018 12:18:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis ROIDMI telefonihoidja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2018 19:25:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai ostetus alkomeeter. Kõik sujus hästi! Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2018 16:44:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai apollo kinkekaardi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2018 09:01:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Soetasin Garmini spordikella.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2017 12:56:58    postituse pealkiri: Rehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kiire ja hea tehing! Meeldiv!
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zhade
HV kasutaja
zhade

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2017 20:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin televiisori. Tuli kaubale kiirelt järgi ja kõik sujus. Viisakas ja korrektne. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2017 16:46:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüs meeste kingad Clarks (uued karbis) nr 42 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2017 20:39:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HobbitHIF
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



sõnumpostitatud: 29.06.2017 12:56:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik tip-top
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrkaman69
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2015



sõnumpostitatud: 03.05.2017 08:13:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin teleka. Vastab kiirelt ja äri teeb veel kiiremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2017 13:43:54    postituse pealkiri: Kinkekaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2016 18:36:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kinkekaardid said uue omaniku!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2016 17:25:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis tahvli, maksis kenasti ära. 5+
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 01.04.2016 10:43:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin Ipad, kaup nagu lubatud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2016 03:12:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin ipadi e-lugeriks. Kôik tip-top!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2015 09:38:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

5+ AHV, tegime kinkekaardi äri.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010



sõnumpostitatud: 04.09.2015 23:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

kõik läks hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011



sõnumpostitatud: 02.09.2015 19:18:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

ostetud telefon thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robi95
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.04.2010



sõnumpostitatud: 12.08.2015 11:51:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin PS3, kõik korras. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2015 21:07:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostetud telefon. Tehing kiire ja korralik, kõik vastas kirjeldatule. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2015 21:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni- Tehing kiire ja sujuv!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
belvedere
HV vaatleja
belvedere

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2014 16:29:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai ostetud üks telefon. Korralik kaup, mõistlik hind. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2014 22:35:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Saime kenasti kaubale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2013 22:11:14    postituse pealkiri: Penosil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Sai tarvilkku kraami soetatud thumbs_up.gif
_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vesipyks
HV kasutaja
vesipyks

liitunud: 11.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2013 02:04:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Kaup sai tehtud kiiresti, korralikult ja meeldivalt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2013 13:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zekon
HV vaatleja


liitunud: 22.11.2002



sõnumpostitatud: 15.04.2013 09:04:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kaup sai aetud nagu kord ja kohus! Kiitus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2012 16:53:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kineskoop kirjutas:
Äri aetud, igati viisakas ja kiire thumbs_up.gif icon_cool.gif


+1
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008



sõnumpostitatud: 20.07.2012 20:16:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Äri aetud, igati viisakas ja kiire thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2012 07:58:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Jälle üks väike positiivne äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superuser
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011



sõnumpostitatud: 30.03.2012 03:48:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis SSD, organiseeris ise sobiliku transpordi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2012 13:33:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostis Arc S-i ära, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ar7sova
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2010



sõnumpostitatud: 26.02.2012 18:30:29    postituse pealkiri: Hey vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2012 16:05:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik väga viis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Montecito
HV kasutaja
Montecito

liitunud: 02.12.2001



sõnumpostitatud: 16.02.2012 00:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Järjekordne positiivne tehing.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2012 11:42:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Positiivne tehing - saatsin kauba ilma ettemaksuta, vaatas ja uuris kaupa, küsis ja siis tegi ülekande. Kõik läks üsna ladusalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2012 23:54:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

sai tv ja digibox ostetud. kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas ja kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2011 03:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

kiire tehing
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silk45
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2011 00:05:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2011 13:43:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ _marek ]: Positiivne

Müüdud thumbs_up.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

_marek arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 126 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.