Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: walkman
avatar Kasutajast walkman

Kreisi kasutaja
liitunud:  15.02.2003
viimane külastus:  27.06.2026 13:55:42
HV-OT teenus:  18.10.2026 21:56:49
HV-OT+ teenus:  20.09.2021 15:45:43
postitusi:  1204
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja walkman sõnumeid
arvuti:  Dell
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt walkman
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: walkman
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 74 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ walkman ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2021 21:59:50    postituse pealkiri: Jura Xs9 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai kohvimasin müüdud. Kiire ja konkreetne ostja.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2021 22:03:32    postituse pealkiri: RPI 2B vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostis ühe Raspberry PI.
Tuli kiirelt järele nagu lubatud. Väga positiivne!
_________________
Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tulemees
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2020 14:47:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostsin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2020 07:46:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Positiivne äritehing (teleka müük).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2020 21:28:39    postituse pealkiri: chromecast vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

ostis vidina, kõik sujus.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2020 14:59:20    postituse pealkiri: Polar Vantage M (M/L) must vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kiire ja korralik.
_________________
Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
no s...
HV kasutaja
no s...

liitunud: 22.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2019 13:35:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai üks vanem telekas ostetud, väga rahul kaubaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kre
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2019 17:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne ostja!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2019 17:13:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tuli, nägi, ostis. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2018 16:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kiire diil, tõi kohale ka!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2018 20:57:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Äri tehtud, tehing kiire ja kaup aus.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2017 15:26:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai hea hinnaga klapid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2017 10:08:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kõik 5+ thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2017 10:44:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2016 17:38:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Meeldiv nobe tehing thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2016 12:33:00    postituse pealkiri: Re: Iphone 4s vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: puudub

redbull888 kirjutas:
Kui müüja on paika pannud OK hinna, siis esimesena selle hinna pakkunu saab eesõiguse kauba ostmiseks, hilisem hinna tõstmine pole lubatud.


See oli minu viga, olen küll aastast 2003 kasutaja aga pole reeglitele eriti tähelepanud pööranud. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2016 22:16:20    postituse pealkiri: Iphone 4s vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Negatiivne

Kui müüja on paika pannud OK hinna, siis esimesena selle hinna pakkunu saab eesõiguse kauba ostmiseks, hilisem hinna tõstmine pole lubatud.
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2016 16:01:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostsin digiboksi, kaup väga heas korras ja hästi pakendatud. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beacho
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2015 16:32:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik. beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 14.06.2015 20:10:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tegime kaupa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009



sõnumpostitatud: 05.04.2015 16:37:14    postituse pealkiri: iPhone 5S Space Gray vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostis iPhone, kõik tiptop. Kiire ja korralik tehing.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GuidoS
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2015 22:07:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2015 18:07:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kõik sujus nii kuis vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 26.02.2015 09:43:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Müüsin Maci thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurivaimu
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2007



sõnumpostitatud: 02.11.2014 21:04:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Oo, you do very good business.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2014 13:52:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Usaldusväärne ärimees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2013 13:30:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai müüdud PS3, käis ise järel. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2013 18:07:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimlpyS
HV vaatleja
SimlpyS

liitunud: 07.02.2011



sõnumpostitatud: 28.10.2013 20:39:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Donkey
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2005



sõnumpostitatud: 16.01.2013 17:27:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Kiire tehning ja tõi ise tööle ära ka veel. coolcool
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003



sõnumpostitatud: 15.01.2013 01:19:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Normaalne reo... icon_biggrin.gif
_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2012 13:15:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2012 20:58:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Aus ja korralik kaup beer_yum.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2012 10:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai müüdud üks wwan kaart. Kõik sujus ladusalt.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2012 18:26:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostsin jope thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2012 12:39:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai müüdud telefon, tehing sujus laitmatult, soovitan.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bagimees
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2003



sõnumpostitatud: 30.11.2011 23:05:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2011 22:05:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

5+ ostja.

Soovitused! icon_wink.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2011 15:35:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tuttav mitte-HV lane sai tema käest toreda läpaka!

Kaup igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2011 12:41:11    postituse pealkiri: igati positiivne tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

tegu igati positiivse ostjaga,kandis raha ette,ja väga kiire reageerimisega e-maili teel,kõik sai kokkuleppitud,ja tehtud,rohkem,oleks selliseid,oleks HV-s äri ajamine,suisa lill! loodan,et ostja ise,ka rahul!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2011 12:42:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eikla
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003



sõnumpostitatud: 31.12.2010 19:12:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing ja usaldusväärne müüja! Soovitan soojalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xayqo
HV kasutaja
Xayqo

liitunud: 04.08.2002



sõnumpostitatud: 29.11.2010 13:48:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ladus ja kiire telefonimüük. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2010 13:16:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tuli ise kaubale järgi, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 25.11.2010 22:08:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai IDE karp müüdud. Kandis raha ette kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurajaan
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2010



sõnumpostitatud: 09.10.2010 13:24:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Ostis kenasti aku. Tänud!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 19.07.2010 20:31:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Sai klapid müüdud! Kandis raha ette ja saatsin kauba järgi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2010 17:53:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

Tegime diili thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007



sõnumpostitatud: 12.04.2010 12:57:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikass
HV veteran

liitunud: 30.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2010 08:49:20    postituse pealkiri: mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ walkman ]: Positiivne

müüsin väikses koguses operatiivset mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 289 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

walkman arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 122 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.