| autor |
sõnum |
jansadj
HV Guru
liitunud: 24.05.2002
|
postitatud: 09.05.2026 21:52:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik!Teinekordki  _________________ ARVUTID,LAPTOPID ja KOMPONENDID OST-MÜÜK-VAHETUS-REMONT-HOOLDUS
www.itekspress.eu
Vaja sülearvutile varuosi,küsi minult! |
|
|
| Kommentaarid: 652 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
541 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
postitatud: 13.09.2023 10:20:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire ja meeldiv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
postitatud: 03.09.2020 16:05:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Konsool vahetas omanikku. Ei ole halba sõna öelda, toodi kohale, kõik nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 03.08.2018 17:13:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Hästi abivalmis ja usaldusväärne, sõbrannale sai mobla soetatud. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
postitatud: 11.06.2018 18:25:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostsin Samsungi tahvli, kõik vastas kirjeldusele ning kokkulepped kehtisid.
Rõõm  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 07.06.2018 20:33:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 25.06.2017 14:44:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire äri!  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj z.z.
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2007
|
postitatud: 24.06.2017 17:31:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korrektne tehing. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
postitatud: 28.05.2017 21:31:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Vabastas mind telefonist ja mina teda rahast  _________________ Geek it til it MHz |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
postitatud: 21.05.2017 09:33:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Sai ühe hea hinnaga klassikalise hävitaja
tänud  _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sitren4
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
postitatud: 21.04.2017 21:29:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Maksis kiirelt ette nagu oli kokku lepitut. Kommunikatsioon kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
postitatud: 18.04.2017 00:01:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire ja positiivne tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 09.04.2017 14:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik tehing, eeskujulik  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
postitatud: 11.10.2016 21:34:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud. Pole ühtegi halba sõna öelda! Soovitan soojalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vmpp
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2011
|
postitatud: 01.10.2016 13:32:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus! Väga usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
postitatud: 14.06.2016 16:35:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Üle mere üks vahva masin ostetud, kõik eeskujulik Minu lugupidamine! |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001

|
postitatud: 14.04.2016 11:30:14 postituse pealkiri: HV-positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
postitatud: 20.11.2015 21:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostis ühe arvuti, mis seal ikka öelda nii väga. Raha mulle, kaup talle. _________________ Kamehameha in your face! |
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 31.10.2015 19:41:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Selle mehega võib alati kaupa teha, kokkulepetest peetakse kenasti kinni.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 12.11.2014 12:56:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Väga meeldiv tehing, tänan. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
postitatud: 03.11.2014 21:59:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Kiirelt mõned ddr2 mälupulgad ostetud, 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 22.10.2014 21:03:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
tänud õlle eest, teinekordki  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 20.10.2014 22:08:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Müüsin toiteka, kõik kiire ja asjalik  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvotarvo
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2008
|
postitatud: 20.10.2014 17:10:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kerhli
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2013
|
postitatud: 17.10.2014 09:00:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 15.10.2014 17:54:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geek
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2004
|
postitatud: 03.10.2014 14:42:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
postitatud: 20.05.2014 20:02:12 postituse pealkiri: Netikasti äri |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KriXksu
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
postitatud: 25.04.2014 10:22:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostsin netikasti, 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
postitatud: 11.04.2014 08:03:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Sai mõned netikastid posti teel soetatud  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svennnu
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2013
|
postitatud: 23.03.2014 20:59:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni ja mõlemad osapooled jäid tehinguga rahule. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zercs
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2004
|
postitatud: 20.03.2014 13:33:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Ostsin katkise ekraaniga telefoni, väga meeldiv müüja! |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
postitatud: 27.02.2014 18:15:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostis mu vanad PC rondid ära  |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qexer
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011
|
postitatud: 14.02.2014 00:14:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus!
Julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 12.02.2014 23:38:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
ostis arvuti ja mõned jupid _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
postitatud: 11.02.2014 17:42:06 postituse pealkiri: Ostis videokaardi |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardi, tehing kiire ja korralik!
Soovitan! _________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
|
| Kommentaarid: 804 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
690 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno.K
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2012
|
postitatud: 24.01.2014 21:08:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Tehing oli kiire, kaup suurepäraselt pakitud ja vastas ootustele. Eeskujulik müüja. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 10.01.2014 16:20:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
postitatud: 10.01.2014 15:08:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
kõik kenasti ja kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiking
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
postitatud: 03.01.2014 22:34:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Müüsin mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooliver
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2012
|
postitatud: 29.12.2013 15:59:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kõik nagu lubatud !  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chismatic
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2007
|
postitatud: 28.12.2013 19:25:48 postituse pealkiri: kommentaar |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Hankisin temalt laptopi ekraani. Diil kiire ja korrektne  _________________ Kui Sa minu teemasse pakkumise teed ja ära kaod (PS-i loed, aga ei vasta) saad neutraalse. |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Patroonus
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2012
|
postitatud: 27.12.2013 20:37:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Müüsin emaplaadi ja klaviatuuri. Muidu korralik tehing aga viimase hetke hinna alla kauplemine oleks võinud olemata olla. Jättes selle seiga kõrvale, võib soovitada küll. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
postitatud: 25.12.2013 23:36:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik ostja.Kandis raha üle ja kaup sai teele pandud. _________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etss
HV veteran

liitunud: 13.03.2005
|
postitatud: 10.12.2013 21:48:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvutikasti. Kõik sujus kenasti! |
|
|
| Kommentaarid: 293 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
242 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 10.12.2013 21:06:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ostis prose, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pasatski97
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2006
|
postitatud: 16.09.2013 21:06:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Saime kokku, tegime diili, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tpratka
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2007
|
postitatud: 16.09.2013 12:27:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni. Kõik kiire ja täpne. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
postitatud: 18.08.2013 20:19:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Ülikiire tehing, ideaalne suhtlemine. Kõik tehingud võiksid sellised olla  _________________ Origin/Steam: [b:97a4143c53]CaptainAssRash[/b:97a4143c53]
Social Club: [b:97a4143c53]Cpt.AssRash[/b:97a4143c53]
[b:97a4143c53]Ostan PS4 mänge[/b:97a4143c53] |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 12.08.2013 21:15:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ViskeRelv ]: Positiivne |
|
Kiire diil praktiliselt kodu ukse taga  |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|