Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Olaf
avatar Kasutajast Olaf

 
liitunud:  14.11.2003
postitusi:  2046
[0.04% kõigist / 0.25 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Olaf sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Olaf
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Olaf
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Olaf ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2023 00:19:46    postituse pealkiri: PS4 peli vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Tehing kiire ja mugav-soovitan julgelt!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
buld00zer
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2019 01:21:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin elektrilise hambaharja.
5+ müüja, usaldusväärne. Kõik kulges kiiresti ja sujuvalt.
Soovitan!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2018 06:56:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin ketta. Korralik kaup.
Raha kandsin üle, kaup saabus ootuspäraselt. thumbs_up.gif
Usaldusväärne icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2017 21:04:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin Philips kõrvaklapid posti teel, maksin ette ja pakk tuli ilusti kohale.
Viisakas müüja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimond
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2007



sõnumpostitatud: 27.09.2016 16:58:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

positiivne tehing
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2016 22:33:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Sain endale lõpuks spordikella icon_smile.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003



sõnumpostitatud: 26.05.2016 10:48:08    postituse pealkiri: Aus kaupleja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Sain lemmikängu kätte hea hinnaga, Uncharted 4! icon_smile.gif Soovitan.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maali33
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2008



sõnumpostitatud: 28.01.2016 10:18:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin PS4 NFS 2015. Diil kiire ja korralik. Soovitan. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GSP
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2015 00:51:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostetud PS4 mängu. Kõik positiivne!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2015 17:08:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2015 21:33:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Väike tehing thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pirtet
HV vaatleja
pirtet

liitunud: 11.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2014 08:20:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Väga usaldusväärne, soovitan!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2014 18:28:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin posti teel telefoni. Kiire tehing, ok kaup. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2014 10:48:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Müüs Ps4 mängu, plaat korralik ja mäng töötab!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu122
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2014 13:01:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin Asus Fonepadi, kõik töötab, pakk jõudis ühes tükis kohale. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponks
HV kasutaja
ponks

liitunud: 21.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2013 09:20:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ostis fotopäästiku, kõik sujus. eeskujulik HV-lane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2013 18:42:34    postituse pealkiri: monitor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Kõik korras ja töötab.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2013 17:11:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Müüs väärt kauba, väärt hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2013 16:53:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Sülearvuti vahetas kiiresti omaniku, kõik sujus hästi!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2012 21:06:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin macbook pro thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennart.
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2012 19:51:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Kiire ja positiivne tehing. Raha talle, pakk mulle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2012 21:36:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2012 18:17:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Aitas Androidi temaatikal.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmo026
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2011



sõnumpostitatud: 15.03.2012 21:03:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

hea ostja.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2012 01:19:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostis mängu. Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2012 19:46:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostis mängu, kandis raha kohe üle thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2011 21:29:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Võib usaldada! icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010



sõnumpostitatud: 11.09.2011 12:44:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Mobiil vahetas omanikku!
5+ beer_yum.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2011 21:48:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Äri sujus ilusasti. Kõik segadust tekitavad asjad said ilusasti lahendatud ja kokkuvõttes positiivne kogemus.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabanna852
HV kasutaja
cabanna852

liitunud: 03.08.2009



sõnumpostitatud: 18.03.2011 17:37:23    postituse pealkiri: Nikon D3000 + 18-55mm VR + Tamron 70-300mm vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin digipeegli. Kaup korralik ning aus.
Järgmise korrani.
_________________
Kui pingutada, siis ikka üle!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anzeiger
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2011 14:15:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Väga positiivne kontakt. Kiire tegutsemine ja soodne kaup.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2011 03:04:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostsin iPod-i, positiivsed kogemused, usaldusväärne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.Einstein
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2010 22:01:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Sai temaga edukalt äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2010 17:07:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ostis kaamera, kõik ok
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiez
HV kasutaja
Kiez

liitunud: 30.09.2006



sõnumpostitatud: 10.08.2010 17:27:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Ostis ipodi väga positiivne thumbs_up.gif
_________________
V:Club 3D 7950GT parema kaarti vastu + komp
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2010 10:36:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Meeldiv kogemus, kaup vastab kirjeldusele ning oli kiirelt kohal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007



sõnumpostitatud: 25.04.2009 15:16:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

müüsin xboxi puldi, eeskujulik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008



sõnumpostitatud: 24.04.2009 19:20:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ostsin 2 m2ngu thumbs_up.gif tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
retsets
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



sõnumpostitatud: 24.04.2009 17:39:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Väga kiire tehing , mulle meeldib
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cynic
HV vaatleja
cynic

liitunud: 31.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2009 20:20:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ostsin mängu. kõik tip top thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2009 14:48:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Sai väike äri tehtud:D
Kõik läks hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
retsets
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



sõnumpostitatud: 25.03.2009 23:50:54    postituse pealkiri: tore vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

väga tore ja usaldusväärne isik .12 punkti
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe20
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2009 12:03:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Väike kõvaketta äri. Laabus kenasti. Aitäh. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2008 12:53:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Vahendasin LCD ostu, pidas lubadusest kinni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008



sõnumpostitatud: 01.11.2008 22:42:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Müüsin xboxi mängu.Tuli ise järgi ka veel thumbs_up.gif Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxd5
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2005



sõnumpostitatud: 02.10.2008 18:35:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ostsin DSLR, kõik nägu lubatud oli, soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002



sõnumpostitatud: 24.08.2008 13:43:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

ipod nano, kaup töötab endiselt nii nagu manual kirjutab thumbs_up.gif
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rihostern
HV vaatleja
Rihostern

liitunud: 07.03.2006



sõnumpostitatud: 23.07.2008 19:14:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

probably the greatest seller ever! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 03.07.2008 14:58:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Korralik ärimees.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2008 00:15:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Olaf ]: Positiivne

Igati meeldiv kogemus oli temaga äri teha. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Olaf arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 85 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.