Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Incikas
avatar Kasutajast Incikas

HV veteran
liitunud:  12.09.2004
viimane külastus:  30.05.2023 21:35:45
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2473
[0.04% kõigist / 0.31 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Incikas sõnumeid
amet:  teen kõike,mis vähegi sisse toob
huvid:  kõik mis liigub
arvuti:  töö/kodumasin Lenovo Thinkpad core i7
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Incikas
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Incikas
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 64 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Incikas ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2013 15:14:58    postituse pealkiri: Kaamera vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Ostis kaamera, kõik OK! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2012 19:41:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Müüs telefoni. Kõik OK!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seier
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2003



sõnumpostitatud: 11.12.2012 22:39:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Väike diil sai tehtud thumbs_up.gif Kõik sujus suurepäraselt nagu ka kõik varasemad kokkupuuted icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2012 22:19:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Ise oled karvane, bööööö icon_biggrin.gif
Kaup ja raha vahetasid mitu korda omanikku, lõpuks istusime ikka, et mina oma telefoni otsas ja tema oma raha otsas.
Eih, ilus oli...
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 27.11.2012 14:08:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2012 16:07:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Telefon ostetud. Kõik nagu peab ja ei miskit halba!
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2011 09:35:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Ostsin läppari, kõik tibens-tobens thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 17.03.2011 23:51:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

läks androidilainega kaasa ja enam pidama ei saa icon_biggrin.gif F....G rõdusi on vaja näppida.
Norm vana thumbs_up.gif
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2011 09:32:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2011 21:34:06    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kiire tegutseja icon_biggrin.gif
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008



sõnumpostitatud: 15.09.2010 14:52:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

TipTop telefon väga hea hinnaga. thumbs_up.gif Kõik korras. icon_cool.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2010 23:39:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Sai telefon ostetud. Töötab ilusti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skaff2
HV kasutaja
skaff2

liitunud: 27.02.2005



sõnumpostitatud: 24.01.2010 21:16:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JR
HV vaatleja
JR

liitunud: 06.03.2009



sõnumpostitatud: 21.03.2009 16:42:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Norm "vana" icon_lol.gif Julgen soovitada küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2008 22:12:33    postituse pealkiri: M300 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Väga hea kaup.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2008 20:31:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Ostsin SATA ketta. Ketas oli kinnises pakendis järelikult uus nagu lubatud. Kaup töötas ja tõi isegi kohale minupoole thumbs_up.gif.
_________________
Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2007 17:25:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Tõi "veekindlat" õlut thumbs_up.gif
Norm.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002



sõnumpostitatud: 23.09.2007 21:47:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002



sõnumpostitatud: 20.05.2007 20:18:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dron33
Kreisi kasutaja
Dron33

liitunud: 01.12.2005



sõnumpostitatud: 21.03.2007 20:01:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

kiire thumbs_up.gif
_________________
O: Sony PlayStation2 - original games PS1/2 (30-100 eek mang)/Memory card (kuni 90 eek)/Original vibro joustik ( kuni 190 eek).

M: Nokia 3310 - Laadjaga/ hea aku
M: Nokia 6100 - Laadjaga/ Nagu uus
M: Nokia 8210 - laadija/ Aku kaks paeva
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2006 22:21:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Tehing väike, kuid kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 27.04.2006 22:50:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

igati laheda 6kilose toshiba läppari uus omanik thumbs_up.gif
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002



sõnumpostitatud: 11.03.2006 17:34:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

sai juttu aetud, diili tehtud ja vähendas oluliselt ka jalavaeva teel koju. Igati muhe vend. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yakamoto
HV kasutaja
Yakamoto

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 07.02.2006 14:58:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

mis viga :?:
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2006 16:59:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Tema oli kauba VÄ,mina ÄA
Kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike34
HV kasutaja
mike34

liitunud: 15.11.2003



sõnumpostitatud: 29.12.2005 14:54:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Nice tõepoolest eestimaa on väike
Ent seega tekib suuremal hulgal uusi ja vanu tuttavaid icon_smile.gif
Minu soojad soovitused
_________________
Arvuteid vahetame tavaliselt aeg ajalt aga inimesi mitte !!!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2005 22:15:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

korralik mees
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2005 19:16:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Inimene 6igel ajal 6iges kohas ning tehing ka kiire, mida enamat tahtagi. Igati positiivne m2lestus.
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003



sõnumpostitatud: 18.11.2005 18:02:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

usaldusväärne,äri sujus ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2005 12:57:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

1hea tehing tehtud thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidop
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2003



sõnumpostitatud: 25.10.2005 19:50:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

sai kaubeldud!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 27.09.2005 17:33:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kõik sujus kenasti,minu arvamus ühtib varasemate kommenteerijatega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2005 22:25:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kokkulepitud ajal (isegi varemgi) õiges kohas, diil ilus ja kiire. Sain ära toomise eest parajalt raha veel otsa, siiani üks positiivsemateist kogemustest thumbs_up.gifthumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2005 21:47:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

äri pole veel ajanud, aga esmamulje päris thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2005 20:52:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

asi toimis nii, nagu toimima pidi!!! icon_wink.gif
muhe vend!

soovitan! thumbs_up.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiiT
Kreisi kasutaja
TiiT

liitunud: 07.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2005 12:41:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Igati lahe sell, soovitan icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2005 01:19:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Müüsin võtmehoidjad. Äri läks hästi. Täitsa tore vend! Soovitan. thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2005 20:58:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Sain hea telefoni, hea hinnaga. icon_smile.gif
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003



sõnumpostitatud: 12.08.2005 16:18:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Tuli ise järgi. Positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priidikxxx
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2005



sõnumpostitatud: 25.07.2005 03:11:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

ostsin telefoni. kõigega väga rahul. soovitan.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mpls
HV veteran
mpls

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2005 18:51:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

kiire tehing, hea inimene.
positiivne minu poolt thumbs_up.gif
soovitan!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.t
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2005 14:24:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

ostsin telefoni. kaup oli korralik thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2005 15:08:29    postituse pealkiri: Vahetasin Nokia 6100 Nokia 6220 vastu ja vahe kompenseerisin vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kaup oli korektne ja usaldatav.

Positiivne thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2005 00:22:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Müüsin arvuti koos klaviatuur, hiire ja kõlaritega, tuli ilusti kraamile järgi.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2005 17:02:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

sain toeka telefoni omale thumbs_up.gif
muidu ka tore kautaja siin
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003



sõnumpostitatud: 28.06.2005 23:09:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Sai modem müüdud, usaldusväärne ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 21.06.2005 21:54:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Igati asjalik Hv`lane tundub olevat thumbs_up.gif
Laurikre:.
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andres76
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2005



sõnumpostitatud: 18.06.2005 08:39:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas, kokkulepitud summaga. Ootas ka ilusti mu väikse hilinemise ära, vabandused.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 12.06.2005 18:28:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Asjalik meez!
Lasime väikse õlle ka ja muidu ka jutt sobis!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004



sõnumpostitatud: 12.06.2005 14:01:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne

Tegime ühe diili. Kõik oli OK. Soovitan.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Incikas arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 82 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 1% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.