| autor |
sõnum |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
postitatud: 12.09.2013 15:14:58 postituse pealkiri: Kaamera |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Ostis kaamera, kõik OK! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 31.12.2012 19:41:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seier
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2003
|
postitatud: 11.12.2012 22:39:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Väike diil sai tehtud Kõik sujus suurepäraselt nagu ka kõik varasemad kokkupuuted  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
postitatud: 27.11.2012 22:19:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Ise oled karvane, bööööö
Kaup ja raha vahetasid mitu korda omanikku, lõpuks istusime ikka, et mina oma telefoni otsas ja tema oma raha otsas.
Eih, ilus oli... _________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juho99
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2006

|
postitatud: 27.11.2012 14:08:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 09.11.2012 16:07:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
| Telefon ostetud. Kõik nagu peab ja ei miskit halba! |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 30.05.2011 09:35:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Ostsin läppari, kõik tibens-tobens  |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
postitatud: 17.03.2011 23:51:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
läks androidilainega kaasa ja enam pidama ei saa F....G rõdusi on vaja näppida.
Norm vana  _________________ eGun ftw |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
postitatud: 02.02.2011 09:32:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
 _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
postitatud: 29.01.2011 21:34:06 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Kiire tegutseja
Soovitan  _________________ Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
postitatud: 15.09.2010 14:52:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
TipTop telefon väga hea hinnaga. Kõik korras.  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
postitatud: 09.03.2010 23:39:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Sai telefon ostetud. Töötab ilusti.  |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skaff2
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005
|
postitatud: 24.01.2010 21:16:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kõik positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JR
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009
|
postitatud: 21.03.2009 16:42:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Norm "vana" Julgen soovitada küll  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 24.10.2008 22:12:33 postituse pealkiri: M300 |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AFFmees
HV veteran

liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 22.02.2008 20:31:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Ostsin SATA ketta. Ketas oli kinnises pakendis järelikult uus nagu lubatud. Kaup töötas ja tõi isegi kohale minupoole . _________________ Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida. |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 29.09.2007 17:25:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Tõi "veekindlat" õlut
Norm. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nalja44
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
postitatud: 23.09.2007 21:47:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 20.05.2007 20:18:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dron33
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2005
|
postitatud: 21.03.2007 20:01:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
kiire  _________________ O: Sony PlayStation2 - original games PS1/2 (30-100 eek mang)/Memory card (kuni 90 eek)/Original vibro joustik ( kuni 190 eek).
M: Nokia 3310 - Laadjaga/ hea aku
M: Nokia 6100 - Laadjaga/ Nagu uus
M: Nokia 8210 - laadija/ Aku kaks paeva |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 18.07.2006 22:21:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Tehing väike, kuid kiire ja korralik  _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 27.04.2006 22:50:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
igati laheda 6kilose toshiba läppari uus omanik  _________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darcen
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
postitatud: 11.03.2006 17:34:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
sai juttu aetud, diili tehtud ja vähendas oluliselt ka jalavaeva teel koju. Igati muhe vend.  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yakamoto
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 07.02.2006 14:58:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 11.01.2006 16:59:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Tema oli kauba VÄ,mina ÄA
Kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike34
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2003
|
postitatud: 29.12.2005 14:54:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Nice tõepoolest eestimaa on väike
Ent seega tekib suuremal hulgal uusi ja vanu tuttavaid
Minu soojad soovitused _________________ Arvuteid vahetame tavaliselt aeg ajalt aga inimesi mitte !!! |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 21.11.2005 22:15:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
korralik mees _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmg
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
postitatud: 18.11.2005 19:16:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Inimene 6igel ajal 6iges kohas ning tehing ka kiire, mida enamat tahtagi. Igati positiivne m2lestus. _________________ |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357 |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
postitatud: 18.11.2005 18:02:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
usaldusväärne,äri sujus ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 29.10.2005 12:57:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
1hea tehing tehtud  _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidop
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2003
|
postitatud: 25.10.2005 19:50:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 27.09.2005 17:33:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Kõik sujus kenasti,minu arvamus ühtib varasemate kommenteerijatega  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
postitatud: 11.09.2005 22:25:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Kokkulepitud ajal (isegi varemgi) õiges kohas, diil ilus ja kiire. Sain ära toomise eest parajalt raha veel otsa, siiani üks positiivsemateist kogemustest   |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
postitatud: 07.09.2005 21:47:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
äri pole veel ajanud, aga esmamulje päris  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
postitatud: 07.09.2005 20:52:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
asi toimis nii, nagu toimima pidi!!!
muhe vend!
soovitan!  _________________ White Powwa! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TiiT
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2002
|
postitatud: 30.08.2005 12:41:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Igati lahe sell, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 15.08.2005 01:19:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Müüsin võtmehoidjad. Äri läks hästi. Täitsa tore vend! Soovitan.  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
postitatud: 12.08.2005 20:58:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Sain hea telefoni, hea hinnaga.  _________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 12.08.2005 16:18:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni. Tuli ise järgi. Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priidikxxx
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2005
|
postitatud: 25.07.2005 03:11:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
| ostsin telefoni. kõigega väga rahul. soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mpls
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 19.07.2005 18:51:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
kiire tehing, hea inimene.
positiivne minu poolt
soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.t
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
postitatud: 08.07.2005 14:24:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni. kaup oli korralik soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 05.07.2005 15:08:29 postituse pealkiri: Vahetasin Nokia 6100 Nokia 6220 vastu ja vahe kompenseerisin |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Kaup oli korektne ja usaldatav.
Positiivne . |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 05.07.2005 00:22:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti koos klaviatuur, hiire ja kõlaritega, tuli ilusti kraamile järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 03.07.2005 17:02:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
sain toeka telefoni omale
muidu ka tore kautaja siin |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
postitatud: 28.06.2005 23:09:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Sai modem müüdud, usaldusväärne ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 21.06.2005 21:54:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Igati asjalik Hv`lane tundub olevat
Laurikre:. _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andres76
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2005
|
postitatud: 18.06.2005 08:39:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
| Kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas, kokkulepitud summaga. Ootas ka ilusti mu väikse hilinemise ära, vabandused. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 12.06.2005 18:28:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Asjalik meez!
Lasime väikse õlle ka ja muidu ka jutt sobis! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
postitatud: 12.06.2005 14:01:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Incikas ]: Positiivne |
|
Tegime ühe diili. Kõik oli OK. Soovitan. _________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|