Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: estoonia
avatar Kasutajast estoonia

HV kasutaja
liitunud:  22.04.2005
viimane külastus:  17.01.2015 02:30:24
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  520
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja estoonia sõnumeid
huvid:  audiotehnika
arvuti:  amd xp1800+ ,2x40gb ketast,audigy2 heli,gf4 64mb video,512mb ram ehk siis kokkuvõttes netiarvuti icon_biggrin.gif
kontakt estoonia
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: estoonia
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 34 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 5% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2012 11:02:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

sai üks delli klaver soetatud thumbs_up.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010



sõnumpostitatud: 13.02.2011 19:29:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Sai HDD ostetud! Kõik nii nagu olema pidi! Väga mõistlik tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 03.11.2010 11:25:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

tennar kirjutas:
Väga ebameeldiv kasutaja. Ostis inverteri. Proovis mitu korda jne ja ütles et sobib. Paar päeva hiljem ütleb et ma talle paska müünd.
sa ei lasknud proovidagi ega tagastadagi niet
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 26.10.2010 21:26:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

Väga ebameeldiv kasutaja. Ostis inverteri. Proovis mitu korda jne ja ütles et sobib. Paar päeva hiljem ütleb et ma talle paska müünd.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2010 21:34:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Ostsin posti teel kõvaketta. Kaup oli aus ning liikus kiiresti. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 11.05.2010 13:43:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

oliver989 kirjutas:
Kõik OK thumbs_up.gif

sry kui üks sata juhe katki oli... ei olnud sellest teadlik icon_redface.gif

õnneks neid piisavalt seal..icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2010 07:17:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif

sry kui üks sata juhe katki oli... ei olnud sellest teadlik icon_redface.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
One_Of_Us
Kreisi kasutaja
One_Of_Us

liitunud: 24.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2010 21:18:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

tehing kasutajaga läbi kasutaja sõbra, positiivne hinnang sõbrale
_________________
mida saab öelda, saab öelda lühidalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2010 15:18:49    postituse pealkiri: Prose ja jahutus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Kaup saabus ja saatsin raha vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax451
HV kasutaja
jax451

liitunud: 23.01.2004



sõnumpostitatud: 21.04.2010 23:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Kandsin raha ette, sain kauba postiga kätte. Meeldiv diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006



sõnumpostitatud: 21.04.2010 14:55:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

sa mälud müüdud thumbs_up.gif
kiire ja korrektne icon_cool.gif
soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2010 12:46:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Sai LCD ostetud. Midagi halba öelda pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoff
HV veteran

liitunud: 11.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2010 09:07:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Suur TÄNU ESTOONIAle hea DVD eest!
Kommentaarid: 287 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2009 16:33:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 06.11.2009 18:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

väga viis thumbs_up.gif
ostsin helikaardi. sain mille tahtsin beer_yum.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2009 21:33:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

villu70 kirjutas:
Ostsin ühe mälu juurde.
thumbs_up.gif

Ostsin ühe lisaks
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2009 18:25:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Ostsin ühe mälu juurde.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 30.07.2009 13:21:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

233MMX kirjutas:
võim mis ta lubas et on 2x300w

http://siim.pri.ee/index.php?id=372


Uus link kunagisele tevalo teemale :
http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/showthread.php?t=25747

Meeldetuletuseks kõigile, et tema müüdud asju tuleb kontrollida enne ostmist.
Ja uus meeldetuletus Sulle estoonia , et sa sitta ei müüks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ripspeed
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2009 01:50:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Laenasin kaablit icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2008 22:22:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2008 20:34:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2007 14:18:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Ostis ketta. Kiire ja korralik. thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 26.09.2007 21:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

Ostis peakomplekti ja olen rahul...
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.07.2007 21:24:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Neutraalne

Erinevalt esimesest äritehingust läks teine väga negatiivselt.
Inimene müüs mulle tema jutu järgi korras olevat radiotehnika y101 võimu mis osutus olevaks ainult selle võimu maiseks jäänuseks!!!!
Igatahes soovitaks enne sellelt kasutajalt asja ostu see asi läbi proovida ja üle vaadata korralikult!!!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2007 10:59:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Neutraalne

Sai kõlarid ostetud.Igati kiire ja tore tehing oli!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 14.02.2007 17:35:41    postituse pealkiri: Re: postiga äri ei õnnestunud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

grand kirjutas:
Minu viga, ei tabanud alguses ära, et cargoga tuleb, vabandused.
Lõppkokkuvõttes äri õnnestus.



siis kõik finito icon_wink.gif
teinekord ole tähelepanelikum icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 28.12.2006 18:25:35    postituse pealkiri: Re: postiga äri ei õnnestunud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

grand kirjutas:
kandsin 180.- üle, platet ei ole postkontorisse ilmunud kolme nädalaga, olevat aga saadetud cargo-ga paidesse



noo..sai ju kirjutatud et cargoga nad sinna külasse ei saada ju...ja 3 nädalat või mitte..ma olen sulle vahepeal 2 korda kirjutanud et mine too ära ükskord kuna nad ei hoia seal seda miljon aastat
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grand
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2006



sõnumpostitatud: 25.12.2006 01:20:12    postituse pealkiri: postiga äri ei õnnestunud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Minu viga, ei tabanud alguses ära, et cargoga tuleb, vabandused.
Lõppkokkuvõttes äri õnnestus.


viimati muutis grand 29.12.2006 15:41:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 23.12.2006 10:04:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

võim mis ta lubas et on 2x300w

http://siim.pri.ee/index.php?id=372
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 11.12.2006 15:24:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

ausaltyeldes..see küll ju ei ole minuteha kui elemendi sukka on eelnevalt parandatud ja mingi piinamisejärel järgi annab yhenduskohast m6ned kuud hiljem icon_neutral.gif
samahea näide kui müüsin klassivennale audes 003 kõlarid aastaaega tagasi...nüüd paarnädalat tagasi tuli bassielementidega kylla mulle..kurtis et sukad lahti murdnud ja kummil6dvik hakkas purunema (päikesekäes kogu seeaeg olnud ja päike ära söönud tasapisi) + pidev valju kuulamine..ega selles ei saa ju müüjat süüdistada

ja s90`te kohta veel..et kusjuures..mul olid nad ainult 2 nädalat minukäes...v6tsin korra lahti..kontrollisin yhendused asjad üle et miskit pornot poleks...töötasid ilusti mul..ja tõesti ma ei oska ette aimata kaua nad vastu peavad kui 24/7 neile valju muusikat sisse kütta..


aga olgu..loodan mõistva suhtumise yle beer_yum.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 10.12.2006 23:55:36    postituse pealkiri: assi nii vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Paari kuu eest ostsin temalt s90. Nüüdseks olen parandanud ühte madalsagedus element ja seda oli ka varem samast kohast parandatud( arvatavasti oli probleem minu kuulamis harjumuste juures). Mõni päev tagasi avastasin et kõrgsagedus element ei tee enam häält. Pealtki on juba näha et isendit tinutatud ja peale selle näeb suht jube välja kahh. Ei saa kül otseselt teda süüdistada, sest probleemid tekkisid hiljem peale ostu, aga element vajab välja vahetada. Soovitaksin tema puhul kaupa hoolikamalt uurida enne ostu. Iseeneselt tüüp on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek16
HV kasutaja
Marek16

liitunud: 05.11.2006



sõnumpostitatud: 28.11.2006 20:10:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Ostsin mobiili! icon_lol.gif soovitan 8)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2006 19:44:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

kõik ok, sry et papiga tiba aega läks
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005



sõnumpostitatud: 09.11.2006 09:54:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

äri kiirelt kärmelt thumbs_up.gif
soovitan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 03.11.2006 17:39:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

gnoom kirjutas:
Mälu mulle, raha sinu naisele. icon_smile.gif thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003



sõnumpostitatud: 02.11.2006 17:40:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Mälu mulle, raha sinu naisele. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 04.10.2006 21:54:44    postituse pealkiri: kom vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Äri tehtud nagu pidi aga unustas lubatud juhtme kaasa andmata.

Ise viivitasin ülekandega lubatust rohkem

Sorry algul unustasin positiivse peale klikkida thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2006 13:10:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Äri tehtud, kaup korralik ja kõik rahul. Soovitan!
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 02.09.2006 21:41:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Tegi tuppa ruumi juurde thumbs_up.gif ja maksis veel peale icon_smile.gif .
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.A.Bach
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2006 11:38:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Vahetas raha videokaardi vastu.
Äri kiire ja korralik. Võib soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2006 21:19:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Ostsin audi rs6 336kw. Väga tsill ärimees on, poole hinnaga tegi icon_biggrin.gif soovitan thumbs_up.gif

viimati muutis keeRISTOrm 15.11.2006 00:30:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2006 11:29:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

tehing oli konkreetne ja positiivne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2006 17:14:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Sai ostetud 2xCorsair CMX256A-3500C2 rev.1.1 aka BH-5
Kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 21.02.2006 23:26:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

korralik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2005 17:54:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Sai ostetud emaplaat, äri oli kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaze
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2005 23:41:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Positiivne

Kõik hästi.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 28.07.2005 18:52:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

tee pilte! eks siis kaheajuga mõtleme välja mis juhtmed on
ja aivar SAAR elab tartus..Rannu vald ERVU küla ..isikukood midagi 3860203****
ja tee pilte.. 8)

ja üldiselt.seda teemat võiks arutada privas..
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 28.07.2005 13:35:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

olin teadlik et pidin eelvõimu ise ühendama. kuid miks oli niipalju lahtiseid juhtmeid ? ilma kaant avamata ma sain aint voolu ühendada, ülejäänud ühendused olid kuskile sisse kadundu !?. kaane pealt avades leidsin et enamus joodetud ühendused on hoopis lahti tulnud. miks nad lahti olid ???
mingi nädal aega pusisimist ja näkku nu**imist sain mingi imepisikese heli välja. ma andsin sulle oma konto numbri, tee esimene makse see 150.- ära. niikuinii tuleb sellest puudu ja eks ma ütlen siis ülejäänud summa hiljem.
anna selle aivari kodune aadress.

miks oli neid lahtiseid juhtmeid nii palju ?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estoonia
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2005



sõnumpostitatud: 27.07.2005 17:25:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: puudub

2)see tüüp aitas mind jah. kuid asi jäigi pooleli sellepärast et tüüp lõpuni ei aidanud icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ta lihtsalt kadus msnist ära nagu sinagi.

SA PIDID MULLE KORRAS VÕIMU SAATMA.[/quote]

näed..ise sööd oma sõnu just icon_smile.gif
punkt kahes kirjutad et tema pidi sind aitama..see tähendab seda..ett sa olid teadlik selles et eelvõim tuleb sul ühendada?! on mul õigu..on...voot

edasi ülejärgmises reas kirjutad aga et ma pidin sulle "korras" võimu saatma..milles aga väidad vastupidist et ei olnud teadlik...

kolmandaks..ma pakkusin sulle varianti..et saad 150eek milles sisaldub see et laseksid panna kellelgi need juhtmed siis kui sa ei suuda ise...ja sellerahaeest ma usun et teeks paljudki meistrimehed asja ära kes jagavad veidikenegi seda teemat...aga sina väidad et ei tee keegi sellerahaeest....ja kui sulle ei sobi minu pakutud variant see 150eek..siis ok..pöördu aivaripoole..võin ta koduse aadressi ka anda kui tahad..kuna sain ta kodused andmed...

1 asi aga veel..et huvipärast võid pildid teha isendist..nendest juhtmetest asjadest korralikult..iganurgapealt jne...võimalik et saame selle kooski ära lahendatud...aga ma vaatan et sulle ei meeldi millegipärast üldse koostöö ja kukud siin tõmblema...kuigii mina ple ju selles süüdi et kutt hakkas blokkima nii Mind..kui ka Sind ja mix mina msnnist ära olen kadund on see et mul on uus msnn
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 27.07.2005 13:40:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ estoonia ]: Negatiivne

estoonia kirjutas:
noojaa...seda sa ju ei mäleta..et asjal oli vaja eelvõim ära ühendada ja sellejaoks andsin y101 eelvõimu kaasa...ja ise olid nõus et asi sellises olukorras...ja et ise saad hakkama selle ühendamisega..on mul ju õigus?
ja ma ei saa sellest ikkagi aru..et kui see vend pidi aitama siind..see aivar..kes hakkas aga blokkima nii mind/kui sind...ma ei saa aru ikkagi mix siis kõik viha minupeale valad..kui diilis oli selgelt see üeldud temasõnadejärgi..et tema aitab sind selles osas..kuna see oli tema võim eelnevalt... icon_rolleyes.gif


jälle hakkab sama jant peale.

1) kui sa omandasid selle ja siis mulle müüsid siis sa pidid mulle tagama selle kvaliteedi et ta vähemalt normaalselt tööle hakkaks ilma eelvõimuta.

2)see tüüp aitas mind jah. kuid asi jäigi pooleli sellepärast et tüüp lõpuni ei aidanud icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ta lihtsalt kadus msnist ära nagu sinagi.

SA PIDID MULLE KORRAS VÕIMU SAATMA.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

estoonia arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 35 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.