| autor |
sõnum |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
postitatud: 13.09.2006 17:07:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
hea mees _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JB
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
postitatud: 31.01.2006 12:09:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 28.11.2005 21:41:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
no igatahes mina sain oma kaardi cargo teel kätte. töötab kaa! ei oska midagi paha öelda, aint positiivne ärikogemus  _________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 08.11.2005 00:05:14 postituse pealkiri: väga hea |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
pos vastu ka  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
osturalli
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
postitatud: 07.11.2005 15:31:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
igati positiivne kogemus, asjalik ja täpne sell  _________________ www.hifiweb.net |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pcworld
Bännitud
liitunud: 17.03.2005
|
postitatud: 05.11.2005 13:45:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Minu poolt positiivne, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 05.11.2005 10:17:30 postituse pealkiri: wtf |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
HV naljafoorumi postikoguja  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blind
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2005
|
postitatud: 02.10.2005 14:52:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Minu Arust Väga Asjalik Vana!!! Müüs Mulle Oma Videokaardi..... ( Mõistliku Hinnaga)
Tema Abi Peale Võib Lootma Jääda!!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
postitatud: 31.08.2005 19:45:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Sai videokaart müüdud.
Kiire ja täpne ostja.  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
postitatud: 19.08.2005 17:40:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Väga bueno - tuli ise kohale ja raha//kaup vahetasid omanikke ...  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
postitatud: 16.08.2005 23:26:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
igati usaldusväärne tegelane, ostis mälu ja mobo, kandis isegi raha ette  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
postitatud: 16.08.2005 16:50:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Müüsin mälud , positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 09.08.2005 16:40:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
minu poolt väga positiivne
oli õigel ajal õiges kohas ja äri oli  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 31.07.2005 20:43:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
kandis raha ette ning mina üritan paki lähipäevil cargosse lükata.
5+ |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 25.07.2005 21:24:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Tehing leidis aset, sõnapidaja, soovitan  _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 28.03.2005 18:58:22 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
| Getomees kirjutas: |
Head näärid! Häid nääre!
PS! Sa midagi autoriõigustest tead? Vaata näiteks enda "kodukat" ja siis serverimaailma Server Manageri! |
võibolla oled kuulnud sellistest asjadest nagu playstationi mitte sony poolt valmistatud mälukaartidest,sama siin,sama disain peaaegu aga teine nimi jne,stfu! 
viimati muutis sirtauri 29.11.2005 18:21:50, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 05.03.2005 14:09:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Neutraalne |
|
Head näärid! Häid nääre!
PS! Sa midagi autoriõigustest tead? Vaata näiteks enda "kodukat" ja siis serverimaailma Server Manageri! _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 27.02.2005 13:08:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
krdi tyyp küll, pole kuulnud arvuti maailmas küll halligi, teema rikkuja  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 12.02.2005 19:03:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
| [Pec] kirjutas: |
| sirtauri kirjutas: |
PS! Edaspidi võiksid kusagil mujal foorumis tõmmelda.
|
PS! Sama käib ka sinu kohta. Väga usaldusväärse mulje oled jätnud küll.
Palju õnne
vär**as |
Palju õnne!
Palju õnne!
said ära öeldud. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madsoaper
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002
|
postitatud: 09.02.2005 01:23:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
vaatasin su tausta ja mina sellise hälvikuga äri küll ei tee ja veel vaadates su juttu tundub küll et sa oled vist üks tsernooboli katastroofi ohvritest
"750 see on ju sul klokatud kõvasti ja kaart vana"
negatiivne sulle selle eest, et sa tuled ennast veel õigustama
ja btw see neutraalse põhjus mis mulle panid , oli mõeldud sulle AINULT SULLE (kromosoom 47 saad aru ???) mitte teistele kasutajatele.
ühesõnaga negatiivne minu poolt sest sul ikka pole seal üleval kõik korras ja peale selle üritad veel tark välja näha _________________ <i have spoken> |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
postitatud: 08.02.2005 14:31:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Neutraalne |
|
| üks küsimus-kui saladus ei ole siis palju vanust on? |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 05.02.2005 14:18:12 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: sirtauri |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
..... kustutasin mõttetu möga maha
viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:53:48, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 03.02.2005 20:49:20 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
| loomulikult segan kui näen et asi kuidagi kellelgi kahtlane vms. puhast soga esineb väga arva. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
postitatud: 29.01.2005 14:48:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
korralik?? segab teiste teemasi nagu aru saan ning peksab täiega lampi  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
postitatud: 28.01.2005 22:15:07 postituse pealkiri: ??? |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
| Mis teil kõigil viga on ta on ju suht korralik inimene! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 15.01.2005 11:00:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
viimasel ajal ennast ikka tohutult parandanud, uued kasutajad võiksid eeskuju võtta 
viimati muutis razor 30.10.2005 05:26:42, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
postitatud: 13.01.2005 00:47:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
| sirtauri kirjutas: |
PS! Edaspidi võiksid kusagil mujal foorumis tõmmelda.
|
PS! Sama käib ka sinu kohta. Väga usaldusväärse mulje oled jätnud küll.
Palju õnne
vär**as _________________ www.kolkbeer.ee |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 12.01.2005 16:30:03 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
mul on sügav puue, nimelt ma olen samast rassist, mis enamus eestlastest.
ja ma ei soovi vaielda avalikult.
viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:52:14, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
postitatud: 11.01.2005 18:48:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
Minul vähemalt on siiani kõik positiivsed kogemused olnud Ja seda ka ei usu et tema petma hakkaks aga kes teab... see minu arvamus  _________________ Kogun protsessoreid  |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 07.01.2005 16:23:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
...
viimati muutis incognito 12.12.2005 21:07:20, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 07.01.2005 15:34:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
...
viimati muutis incognito 12.12.2005 21:07:01, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 07.01.2005 14:41:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
...
viimati muutis razor 30.10.2005 05:26:58, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 07.01.2005 13:42:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
IRW:D ma sain aru küll mis hmekkile nii nalja tegi  
GPU on videokaardi protsessor (ehk siis Graphics processing Unit), ning ta EI võrdu CPU-ga (Central Processing Unit, ehk siis "tavaline" protsessor).  lahe videokaart on sul siis peab tunnistama
GFX lühendiga ei tähistata videokaart, sellega tähistatakse graafikaeffekte
ei no... tee kõigepealt endale lühendid selgeks ja teiseks... läbutse vähem      _________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 07.01.2005 13:38:54 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
no comments
| tsitaat: |
madedog
HV veteran
|
php viga 
viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:55:58, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 07.01.2005 13:32:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
...
viimati muutis razor 30.10.2005 05:27:09, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 07.01.2005 12:51:36 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
| hmekk kirjutas: |
IRW @ VIDEOKAART  |
no comments
viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:54:45, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
postitatud: 07.01.2005 10:47:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
IRW @ VIDEOKAART
gpu:amd athlon xp 2200+ ( 1800mhz)
gfx:video g4 mx 440 , |
| sirtauri kirjutas: |
| eks igaühe enda asi mis avatari ta omale valib aga see lesbi teema käib küll nüüd pinda,nagu sa reklaamiks seda mida arvad , |
solvab kahh veel _________________ Fotoblogi / Flickr
viimati muutis hmekk 07.01.2005 14:54:04, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 31.12.2004 15:56:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
...
viimati muutis razor 30.10.2005 05:27:19, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 28.12.2004 12:05:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne |
|
muutunud positiivsemaks
viimati muutis incognito 12.12.2005 21:06:34, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 23.12.2004 21:19:39 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
loe edasi
viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:45, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 03.09.2004 12:39:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
loe edasi...
viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:30, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 03.08.2004 23:25:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
| Kuule mine kooli ja õpi kirjutama: "acount" no kuule nüüd seda nüüd ka ei oska kirjutada. Tulevane McDonaldsi müüja Tauri Piir. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 02.08.2004 16:22:57 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
loe edasi...
viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:07, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
postitatud: 27.07.2004 04:09:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
| eriline pauk on jah. paras siberisse saata, mölakas mcdonaldsilaps muud midagi. |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 05.07.2004 19:06:55 postituse pealkiri: Vaata kuupäeva |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
Google veel beta staadiumis olev meiliteenus GMail uuendas 28.06. oma Program Policies, milles keelas ära igasuguse oma kontodega kaubitsemise.
Kuna konto loomiseks GMail'is on vaja saada kutse GMail'i kasutajalt, hakati neid kutseid ja juba olemas olevaid kontosi populaarsete nimedega internetioksjonitel müüma. Hetkel on Ebay.com keskkonnas müügil 1665 GMail kutset või olemasolevat kontot, millede hinnad algavad $0,01 ja küünivad $1999,99-ni. Samuti on loodud internetikeskkond GMail Swap, kus viiakse kokku inimesed kes soovivad kontot, inimestega, kel on kutseid pakkuda.
Samas on teateid, et konkureeriva MSN Hotmail'i aadressile ei jõua saadatud kutsed kohale. MSN tootemänedžeri Brooke Richardson'i sõnul käsitsevad nad neid kutseid nagu iga sissetulevat meilisõnumit. Sama olevat esinenud ka Google suhtluskeskkonna, Orcut.com kutsetega.
Lisaks on grupp paranoilisi inimesi kutsunud üles ignoreerima GMail'i ja mitte saatma seal olevatele aadressidele meile. Nad muuseas väidavad, et Googlel on kahtlased sidemed riikidega, kus nad tegutsevad ja Google võib avaldada võimuorganite nõudel kasutajate kirjavahetuse. Kuna kasutatav postkasti ruum on suur, meili kustutamine keerulisem, kui arhiveerimine (üks klikk kolme asemel) ja väide, et ka peale kustutamist säilivad kirjad süsteemis mingi ajavältel, siis on kogu inimeste kirjavahetus võimuorganitele ligipääsetav.
Loe korralikult läbi!!!  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 05.07.2004 16:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
| sirtauri kirjutas: |
| mõned jagavad neid ju tasuta |
Kurat aga miks sa siis tasuta seda kutset ei saand kellegi käest, kui neid jagati tasuta. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 05.07.2004 14:03:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
Kuule sa kuupäeva oskad vaadata või ei. Vist mitte. Kutt on mingi nolk kelle jutt ei vasta tema tegudele.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 02.07.2004 22:15:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
ei täida lubadusi
kõigepealt lubab loosida viie esimese vahel läpaka, siis ütleb, et läheb esimesele ja kui mõistsin, et olen esimene ja proovisin ühendust võtta, ütles, et keegi saatis privas enne mind.
teema ka kohe kustus. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l@ta
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
postitatud: 02.07.2004 22:12:14 postituse pealkiri: lapakas |
|
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 02.07.2004 22:00:04 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub |
|
lugege edasi...
viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:16:44, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|