Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: anb
avatar Kasutajast anb

HV kasutaja
liitunud:  31.10.2003
postitusi:  705
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja anb sõnumeid
amet:  projektijuht (IT)
arvuti:  Chiefteci SH-01B-B-SL korpus

emaplaat ASRock Socket AM2 AM2NF3-VSTA (ainuke AGP + AM2)
Semfron AM2 3000+ 35W 1.6Ghz
Arctic cooling Freezer 64 PRO

512Mb DDR2 6400 / 800Mhz
SATA Seagate 250 Gb
PovewColer Radeon 9200 VIVO 128Mb 128bit @AGPx8 passiivjahutusega
Audigy 4 @ kX
NEC 3540A DVD-RW

17" LCD Viewsonic VP171s ja Samsung 204B dualis
28" 100hz Nokia teler VIVO sükroniseerimisega icon_smile.gif
Powercolor kineskoop

Kõlarid: Logitech 5.1 Z-5300 THX 280W

Faili server IBM P3 667Mhz 256 Ram 120GB

Sennheiser HD212 Pro
Canos S5 IS

Nokia 8910 black
kontakt anb
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: anb
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 43 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ anb ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Mrx01
HV kasutaja
Mrx01

liitunud: 30.01.2004



sõnumpostitatud: 08.03.2010 01:34:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Kaup ja raha vahetasid omaniku. Tuli kohale ka. Supper. Soovitan!!! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
56781757 Margus, margus167@gmail.com
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2009 22:47:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

positiivne ostja
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2007 00:12:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Ostis tõeliselt korraliku vanakooli telefoni.Kaup ning raha olid ausad.Tehing igati laitmatu,lisaks viskas oma tõllaga linnast koju ära ka icon_biggrin.gif Muheda jutuga vana aga Tallina ostukeskused on küll lootusetult sassis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2007 23:08:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Neutraalne

Ostsin fotoka, äri oli kiire ja korralik, maksis ise postikulud. Fotokasse jäetud akudest 1 lekkis :S
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007



sõnumpostitatud: 05.07.2007 22:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Sai ostetud 4GB SD mälukaart ja hetkel veel tundub töötavat kuigi alles paar päeva kasutanud. Äri oli igati aus nagu inimene isegi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2007 12:30:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Sain soc AM2 emaplaadi. Mina olen rahul thumbs_up.gif
Positiivne tuli sellepärast hiljem, et ootasin oma X2 proset. Nüüd sain masina valmis ja testitud. Väga hea ärikogemus: kiire ja puha.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullmeez
HV veteran

liitunud: 19.08.2002



sõnumpostitatud: 19.03.2007 23:13:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

ostis mu truu läpaka ära...normaalne ostja
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 12.11.2006 14:42:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

tegime kaupa, kõik läks hästi thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrneutron
HV vaatleja
mrneutron

liitunud: 09.12.2003



sõnumpostitatud: 06.11.2006 23:36:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

ostsin, töötab
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2006 20:38:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Väikesed möödarääkimised olid. Saime lõpuks hakkama.
Vast võib soovitada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2006 14:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Vahetasin mälu kõvaketta vastu, kõik ok
Usaldusväärne bisnis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 06.07.2006 14:07:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

korralik ostja icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif tehing sujus ilusti icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2006 02:06:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Positiivne tehing
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zloy
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2006 22:07:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Väga hea mees! Soovitan .))
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nosferatu
HV kasutaja
Nosferatu

liitunud: 11.09.2003



sõnumpostitatud: 14.12.2005 23:48:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

äri aetud, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virtuoso
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.11.2002



sõnumpostitatud: 19.10.2005 12:33:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus:)
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2005 08:04:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

meeldiv äri beer_yum.gif

5+
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2005 08:59:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Ostis hiire, klaviatuuri ja veebikaamera. Saime kokku ja kaup vahetas omanikku nii angu kokku lepitud thumbs_up.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 10.09.2005 09:44:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

tehing toimus probleemideta icon_smile.gif usaldusväärne HV-lane icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matkamees
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2005 03:29:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Abivalmis inimene!Äri oli korralik ja kaup ka väga hea!Soovitan!
_________________
Just do it!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 31.08.2005 18:53:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

ostis prose ning tuli ise veel järgi ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kAmiKaZe
HV veteran
kAmiKaZe

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2005 20:46:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Neutraalne

ei müünud mulle telefoni, kuigi tegin kõrgeima pakkumise.
sai juba teiste inimestega asja ost ja transport teises linnas kokku lepitud.
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 254
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2005 17:12:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Kiire tehing! thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2005 20:37:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Väga positiivne ärikogemus. Kiire ning korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2005 10:07:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Äri käis kiirelt ja korralikult.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2005 09:37:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

puhas ärimees
saatis asja ära õigel ajal
väga 5
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDR2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2004



sõnumpostitatud: 11.03.2005 09:29:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2005 18:21:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Äri käis kiiresti ja probleemideta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võõba
HV kasutaja
võõba

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2005 14:25:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Igati normaalne vend, võib usaldada. Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dZ1
Aeg maha 10

liitunud: 29.12.2003



sõnumpostitatud: 06.01.2005 11:49:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

thumbs up!
_________________
Don't Panic
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2005 21:27:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Müüs (ostsin) Creative Inspire 6.1 komplekti.
Kaup korralik ja müüja korrektne.
Sõbralik ja positiivne suhtumine.

Soovitan!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004



sõnumpostitatud: 26.12.2004 20:22:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Tehing kiire ja probleemivaba, soovitan igati. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain
Kreisi kasutaja
Rain

liitunud: 06.04.2002



sõnumpostitatud: 01.12.2004 15:09:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jcw
HV kasutaja
jcw

liitunud: 06.02.2002



sõnumpostitatud: 28.11.2004 23:46:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pajuinz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



sõnumpostitatud: 27.11.2004 15:52:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Kaup aus ja äri sujus meeldivalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2004 21:59:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

helistasime, kohtusime, vahetasime raha ja kauba... kõik sujus just nagu pidi icon_biggrin.gif
väga positiivne kogemus, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2004 15:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

siitpoolt ka +++ tehingu eduka ja kiire soorituse puhul!
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2004 10:57:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Ja minu 21" molu on tema laual thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cretzky
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2002



sõnumpostitatud: 23.08.2004 08:51:30    postituse pealkiri: norm tüüp vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Ostis mult ühe P4 masina. Igati korralik inimene võib usaldada.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arxxxbad
HV kasutaja
Arxxxbad

liitunud: 11.07.2003



sõnumpostitatud: 04.03.2004 18:42:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

sai äri tehtud kõik oli korras probleeme ei tekkind thumbs_up.gif
_________________
Rätsepa juures: "Tule sisse, proovi selga - tule selga, proovi sisse!"


viimati muutis Arxxxbad 20.10.2006 20:33:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2004 19:38:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Ostsin ruuteri, kaabliga oli väike probleem, aga see-eest õpetas kuidas tööle saada thumbs_up.gif Nii et lõpp hea, kõik hea icon_confused.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxs
HV vaatleja
Marxs

liitunud: 19.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2004 23:37:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

sai vahetust tehtud, igati normaalne vend soovitan ka teistele beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaak82
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2004 11:26:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Kaup saadetud cargoga - raha minu pangaarvel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashaobrok
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003



sõnumpostitatud: 21.01.2004 12:33:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

sujus
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2004 13:10:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

Äri toimus kiirelt.
Soovitan
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002



sõnumpostitatud: 05.11.2003 01:07:46    postituse pealkiri: Kommenteerimine: anb vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ anb ]: Positiivne

sai postiga üks asi ostetud ja kõik oli OK.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

anb arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 32 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.