Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Oveman
avatar Kasutajast Oveman

HV kasutaja
liitunud:  11.01.2002
postitusi:  836
[0.02% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Oveman sõnumeid
kontakt Oveman
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Oveman
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 64% 21 häält
Neutraalne: 12% 4 häält
Negatiivne: 24% 8 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Oveman ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004



sõnumpostitatud: 05.11.2004 22:54:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Neutraalne

uus kasutaja konto on tal mobiil24
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003



sõnumpostitatud: 18.08.2004 14:30:57    postituse pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ Oveman ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

pots4t4j4 kirjutas:
Petise näru rsk kärvaku icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matt
HV kasutaja
matt

liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 10.08.2004 23:53:57    postituse pealkiri: whore vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

whore
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.07.2004 19:06:46    postituse pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ Oveman ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

Petise näru rsk kärvaku icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vend15
HV kasutaja
vend15

liitunud: 27.04.2003



sõnumpostitatud: 05.07.2004 12:37:01    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ Oveman ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Neutraalne

lõpuks kandis ära kuna tegin kohtule avalduse......siis oli mehel küll siuke nutu maiks suus et vähe ei olnud...[/b]
_________________


LIIKLUSPOLITSEI SPONSOR..icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 6 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002



sõnumpostitatud: 02.07.2004 00:38:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

rakvere g2ngster thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matt
HV kasutaja
matt

liitunud: 19.02.2003



sõnumpostitatud: 30.06.2004 00:36:54    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

totaalne petis, petab inimesi oma kaubaga.
müüb katkist tehnikat ja keeldub isegi suhtlemast/aitamast hiljem.

veel veidi aega ja tuleb rahavas kokku kutsuda ja nägu roheliseks tümitada, niiet ema koos arstiga ka ära ei tunne enam. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CB
HV vaatleja
CB

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 29.06.2004 22:55:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

KimsSky kirjutas:
Ove va ärikas! Normaalne kutt on aga vahel nussib näkku ka aga eks meil kõigil omad vead icon_wink.gif


nussib jah, pea 5 nädalat saadab lubatud Palmi pliiatsit, telefonile vastata ei julge või paneb kohe ära.
vähe sellest saamata pliiatsist, ta müüs terve Palmi pähe katkise kiibiga isendi, mille parandus 1000.- eeku maksab
icon_evil.gif
normaalsega siin tegemist ei ole

EI SOOVITA
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2004 17:45:13    postituse pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ Oveman ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Neutraalne

vend15 kirjutas:
ostis mult 2 telefoni ära aga raha ei ole üle kandnud.....iga päev lubab et homme kannab jne......kui raha kätte saan siis muudan arvamust

asi algas sellest et ostsin endale ühelt peolt nokia1100 ja sain seda kasutada mingi 2 kuud ja siis pandi see äkki musta nimekirja...pakkusin seda Oveman`ile...ta oli nõus selle ära ostma 250 eeku ( hinna sees ka postikulu rakverre) ja siis ühe simensi müüsin ka talle....ta sai telefonid kätte 11 juuni....ja lubas samal õhtul raha üle kanda...aga ei teinud seda.....möödus nädalavahetus ja ma helistasin talle esmaspäeval...algul võttis vastu ja siis viskas toru ära...peale seda enam telefonile ei vastanud....siis õnnestus mul ta msn`i teel kätte saada....küsisin et miks raha pole kandnud...ta ütles et ta pole konto nr`i ja ootas seda telefoni teel...andsin siis talle konto nr`i ja muud andmed mis vaja........esmaspäeval 15 juuni helistasin uuesti ja siis ütles et kandis 15 juuni raha üle aga praeguseks hetkeks pole raha veel minuni jõudnud.....ootan veel mingi tunnikese ja kui siis raha ei tule l2hen teen ta kohta menti avalduse et las politsei tegeleb tema sugustega...


Teed menti avalduse, et ostsid varastatud/kaotatud telefoni ja kui see lukku pandi, siis müüsid maha aga ostja tõmbas naha üle kõrvade ja raha pole sa siiani saanud icon_biggrin.gif
Ainus mis sa mendist saad, on omale jama kaela icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vend15
HV kasutaja
vend15

liitunud: 27.04.2003



sõnumpostitatud: 16.06.2004 15:03:02    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ Oveman ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Neutraalne

ostis mult 2 telefoni ära aga raha ei ole üle kandnud.....iga päev lubab et homme kannab jne......kui raha kätte saan siis muudan arvamust

asi algas sellest et ostsin endale ühelt peolt nokia1100 ja sain seda kasutada mingi 2 kuud ja siis pandi see äkki musta nimekirja...pakkusin seda Oveman`ile...ta oli nõus selle ära ostma 250 eeku ( hinna sees ka postikulu rakverre) ja siis ühe simensi müüsin ka talle....ta sai telefonid kätte 11 juuni....ja lubas samal õhtul raha üle kanda...aga ei teinud seda.....möödus nädalavahetus ja ma helistasin talle esmaspäeval...algul võttis vastu ja siis viskas toru ära...peale seda enam telefonile ei vastanud....siis õnnestus mul ta msn`i teel kätte saada....küsisin et miks raha pole kandnud...ta ütles et ta pole konto nr`i ja ootas seda telefoni teel...andsin siis talle konto nr`i ja muud andmed mis vaja........esmaspäeval 15 juuni helistasin uuesti ja siis ütles et kandis 15 juuni raha üle aga praeguseks hetkeks pole raha veel minuni jõudnud.....ootan veel mingi tunnikese ja kui siis raha ei tule l2hen teen ta kohta menti avalduse et las politsei tegeleb tema sugustega...
_________________


LIIKLUSPOLITSEI SPONSOR..icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 6 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PALMM
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2004 16:11:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

Miskipärast sai prose kiiruseks hoopis 133Mhz ja videomälu suuruseks 1Mb.Ning kaane peale oli miskipärast auk sisse sulanud.Aga tegelt mul poogen mulle kõlbab selline asi ka.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehnik00
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2004 20:36:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

selle tüübiga küll äri ei soovita teha saadab mulle telefoni juba üle kuu aja icon_evil.gif PS loeb ära aga ei vasta kui telefoni kätte saan siis muudan arvamust
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EeroH
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004



sõnumpostitatud: 12.05.2004 19:17:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Isik on väga thumbs_up.gif
saatis mulle pool raha ehk 950.- ja ma panin fööni teele, kätte sai ja maksis teise 950.- kah kohe paugult ära


IGATI thumbs_up.gif
_________________
Tegudega MEES icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose404
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 10.05.2004 11:40:37    postituse pealkiri: Re: PETTUR vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

jälle kuu aega möödas.
Leppisime kokku et vahetame kõik asjad tagasi. Ja kumbgi ei tahtnud enne teist asju posti viia. siis leppisime kokku et viime ühel ajal ja saame 0,5e tunnise ajavahega kätte kauba(mina ennem). läksin siis täpselt Cargosse ja sain telefoni kätte, millel oli korpus katki ja levi ei leidnud, ta ütles et see on sama telefon mis mina talle saatnud aga imei ei klappind ja mul oli eesti keel tema omal polnud. siis kui ytlesin et olin cargosse teatanud et talle pakki kätte ei antaks sattus tyyp paanikasse et ei saanudki mind alt vedada. ja käskis mul Cargosse avaldus teha et nemad on telefoni ära lõhkunud ja tema peab oma asjad kätte saama.

Lõpptulemuseks on mind 2 korda petta püüdnud, kuid praeuseks olen mina kasumis ja ta ise on ära kadunud, olen helistanud ja kirju saatnud kuid ei vasta. icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


viimati muutis kose404 08.07.2004 15:13:36, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose404
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 09.05.2004 23:24:36    postituse pealkiri: Re: PETTUR vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

võttis ühendust(kuu aega on möödas) ja ütles et tal pole enda kaitseks midagi öelda. leppisime kokku et müüb mulle veel ühe telefoni ja selle saadab ette ja siis raha pärast, telefonile pani eluhinna (umbes 3-400.- kallima kui siin HV-s tuuväärtus oli) aga eks ma pidin leppima kuna ta lubas tseki kah saata mida mul vaja oli. Tsekile kirjutas vale summa, ja uut tsekki ei suutnud saata enne kui ära maksan, mina teda aga ei usaldanud.

viimati muutis kose404 08.07.2004 15:09:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oveman
HV kasutaja


liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 09.05.2004 23:13:09    postituse pealkiri: Re: PETTUR vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: puudub

kose404 kirjutas:
VAHETUSE pool kaupa saatmata ja RAHA MAKSMATA, valetas et pani asjad teele aga seda ei teinud.

mis udu sa siin ajad?


telefonid olid 1 vs 1 + 200.- ootasin ära vaatasin kas ikke terve mobnla saadad kuna saatisd ilma laadijatta saatsin sullegi ilma laadijatta icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 4 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose404
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 08.05.2004 20:23:26    postituse pealkiri: PETTUR vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

Ütles et pani asja teele samal ajal kui mina, kuid kui Cargobus-ist järgi vaatasin oli pannud oma pakutava telefoni teele täpselt 5minutit pärast minu saadetise kättesaamist. Kuna mina ununustasin nokia telefonile laadija panna ei pannud tema Sony laadijat mis on palju haruldasem, ja hiljem ütles et kui palju seletan siis võin laadija osta 200.- ga tema käest kuigi nokia laadija maksab ~50.- Sain siis lõpuks telefonile laadija ja selgus et see ei tööta korrektselt. Ja kuna ta lubas 200.-eeki peale maksta vahetusele seda ootasin nädal aega, enne seda katkestas kõned kui teiselt numbrilt vastu võttis ja häält kuulis pani toru ära icon_confused.gif .

viimati muutis kose404 08.07.2004 15:05:49, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003



sõnumpostitatud: 08.05.2004 01:56:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

sain display ja väga soodsalt 8)
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 06.05.2004 23:49:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Neutraalne

asi parem juba...
thumbs_up.gif
_________________
JOHHOHAIA!


viimati muutis ferrum 18.05.2004 18:36:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oveman
HV kasutaja


liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 26.04.2004 19:16:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: puudub

matipold kirjutas:
Seni, kui tema müüdaval kaubal midagi viga pole on kõi ok. Lubab garantiid jne. Kui aga midagi tegelikult juhtub, siis võib selle tema antud garantiiga p**set pühkida. Kaob ära, ajab udu jne. Ei soovita sellist inimest kellelegi. icon_mad.gif


andsin sulle numbri, kelle telefon see oli, ole hea inimene ja võta taga ühendust, ära kraakus minukallal, mina olin vaid kergeusklik edasimüüja, kellele keeldub telefonivana omanik midagi andmast, ja väidab , et see oli terve, kumba nüüd kuratküll ukusma peaksin icon_question.gif icon_question.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 4 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matipold
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004



sõnumpostitatud: 23.04.2004 15:02:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

Seni, kui tema müüdaval kaubal midagi viga pole on kõi ok. Lubab garantiid jne. Kui aga midagi tegelikult juhtub, siis võib selle tema antud garantiiga p**set pühkida. Kaob ära, ajab udu jne. Ei soovita sellist inimest kellelegi. icon_mad.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topcat
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002



sõnumpostitatud: 20.04.2004 00:18:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

päris hea ärikas
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002



sõnumpostitatud: 19.04.2004 22:01:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

asi klaaritud

viimati muutis rajo 26.04.2004 12:23:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UkuS
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2001



sõnumpostitatud: 17.04.2004 12:09:54    postituse pealkiri: Positiivne!!! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Kaup korralik ja nagu lubatud ning kiire postitamine. Soovitan kindlasti ka teistele kasutajatele! 5+

Uku
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazen
HV vaatleja
dazen

liitunud: 28.03.2004



sõnumpostitatud: 16.04.2004 12:17:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

äri korrektne ja aus, mees kandis raha ja mina saatsin asja thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
ja nii jääb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2004 22:27:33    postituse pealkiri: Käitumine vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

icon_biggrin.gif ma pikka viha ei pea
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose404
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 14.04.2004 22:16:39    postituse pealkiri: Pos. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Negatiivne

myysin tyybile telefoni, lubas järgmine päev maksta siis vabandas et ei ole raha kätte saanud kaks päeva ja lõpputlemuseks peale 3e peva möödudes maksis ära.

viimati muutis kose404 08.07.2004 15:01:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003



sõnumpostitatud: 09.04.2004 23:49:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Müütasin ühe telefoni, mille ta kiitis hea olevat, kuigi minu teada tal kerged kalad olid, aga nendest ta pidi teadlik olema.
Ega midagi kurta saagi, kõik käis plaanipäraselt ja kokkulepitult.
Võib usaldada.
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.


viimati muutis dvdzoid_est 15.04.2004 16:38:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2004 00:31:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

ylinorm kuju icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003



sõnumpostitatud: 07.04.2004 22:01:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

aitas targa nõuga : )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz16
HV veteran
antz16

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 04.04.2004 23:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

asjalik kutt, jagab telefonidest palju
_________________
LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2004 09:13:38    postituse pealkiri: Naljamees vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

icon_biggrin.gif

viimati muutis Superglue 14.04.2004 23:14:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2004 13:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Teab palju mobiilidest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2004 23:59:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

selle ta siis korda tegi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2004 04:02:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Tema telefon minu raha vastu. Mina rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 14.02.2004 00:29:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

kõlarid saadetud õigeks ajaks kohale, pisut kõrge hinnaga kaupa kvaliteedi suhtes, kuid pisut nokitsedes saan neid paremaks teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oveman
HV kasutaja


liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 13.02.2004 12:16:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: puudub

KimsSky kirjutas:
Ove va ärikas! Normaalne kutt on aga vahel nussib näkku ka aga eks meil kõigil omad vead icon_wink.gif

ei tea mis mõttes?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 4 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2004 03:30:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

Ove va ärikas! Normaalne kutt on aga vahel nussib näkku ka aga eks meil kõigil omad vead icon_wink.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oveman
HV kasutaja


liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 22.11.2003 17:08:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: puudub

ivo16 kirjutas:
äri käis ilusti..mina sain asja..tema saab varsti raha icon_biggrin.gif

raha kääs icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 4 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivo16
HV vaatleja
ivo16

liitunud: 03.11.2002



sõnumpostitatud: 19.11.2003 19:19:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

äri käis ilusti..mina sain asja..tema saab varsti raha icon_biggrin.gif
_________________
TRÄÄNZ RUULZ!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2003 19:23:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

äri kiire ja korralik
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2003 16:51:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

täitsa norm vennike, vahest paneb natuke beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif aga täitsa usaldusväärne isi, võib äri ajada !!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002



sõnumpostitatud: 01.11.2003 23:27:26    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Oveman vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Oveman ]: Positiivne

ei igati huvitav kuju icon_smile.gif
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Oveman arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 31 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 9% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.