| autor |
sõnum |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
postitatud: 20.01.2023 22:14:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| Müüsin GPU, kõik korras ja kiire diil. Maksis isegi raha ette! |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kibbirniit
HV veteran

liitunud: 29.06.2020
|
postitatud: 28.10.2020 21:02:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, väga kenasti pakendatud. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 05.02.2019 14:32:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Sain posu mälusid  _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KomisjoniK
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2016
|
postitatud: 21.06.2016 15:32:09 postituse pealkiri: müüs kõvakettad |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
müüs kettaid, soovitan _________________ http://www.komisjonikaup.ee
Sinu kasutatud elektroonika pood
MÜÜK - OST - RENT - HOOLDUS - REMONT - KONSULTATSIOON - PAIGALDUS - GARANTII - TASUTA TRANSPORT ÜLE EESTI |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ropsie
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2015
|
postitatud: 13.04.2016 15:59:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kadett99
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2006
|
postitatud: 08.12.2014 20:50:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 13.04.2011 20:34:29 postituse pealkiri: Mälud! |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Müüs hea hinnaga korralikud mälud,lisaks tõi ise veel kohale 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 06.04.2011 20:49:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, tehing kiire ning probleemideta. Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 22.03.2011 10:49:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
postitatud: 01.07.2010 17:38:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HHE
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2006
|
postitatud: 11.05.2009 17:29:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Vahetasime mänge. Julgen soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
postitatud: 07.02.2009 19:31:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Sai soetatud videokaart. tõi ise ära. väga viis! _________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 17.01.2009 18:46:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
aga mina ostsin mälu
tõi kohale kah  _________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GreyHorizon
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2003
|
postitatud: 12.06.2007 15:33:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Müüsin mälu.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
postitatud: 05.05.2007 16:38:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne |
|
mees ei saanud aru et aega on ikkagi v2ga v2he ))  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalek
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2005
|
postitatud: 04.05.2007 00:53:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wil
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2003
|
postitatud: 09.04.2007 22:10:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
ostsin ruuteri  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyborg
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2003
|
postitatud: 30.03.2007 18:17:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin Dtv komplekti. Asi venis ja venis .......... ning venis natuke veel tänu minule. Aga lõpuks sai tehing aetud.
Väga kannatlik inimene.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
postitatud: 23.02.2007 23:46:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| ostsin ruuteri kõik igati ok! Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
postitatud: 22.02.2007 21:01:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
müüs korraliku wifi ruuteri. Tehing sujus laitmatult. Igatahes soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 21.02.2007 12:05:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
läks mingi 3 kuud diili lõpuni, kuid ikka edukalt seega pos.  |
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kose-
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 30.10.2006 16:10:51 postituse pealkiri: Kõik korras |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| Ostin wifi ruuteri ja nii kokku saamine kui kauba vahetus toimus kiirelt ja korralikult! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prox
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 25.10.2006 19:31:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korralik. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
postitatud: 30.09.2006 08:45:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin prose.Kiire ja konkreetne tegutseja.Vaatamata ~200km vahemaale sai ELS abiga tehing kiiremini tehtud kui mõnegi teisega lähemalt.Kaup ka korralik.Soovitan!
5+ |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oodi200
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2005
|
postitatud: 28.09.2006 07:52:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| ostsin mälu ja kõik oli tipp topp |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit62
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2005
|
postitatud: 13.09.2006 22:13:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
ostsin emme ja ei kurda.....mees aus ja korralik....soovitan  _________________ olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 22.06.2006 16:49:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
ostsin ruuteri ning see ruudib hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hdi28
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
postitatud: 16.06.2006 20:55:22 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: decrakas |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| Tõi isegi kohale. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 26.05.2006 16:31:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin ka ja olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
postitatud: 18.05.2006 22:10:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin Linksysi ruutri.
Tõi ise kohale .
 _________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 25.04.2006 22:34:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
sai äri tehtud..
tli maja ette
teinekordki  _________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nizu
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004
|
postitatud: 26.12.2005 16:02:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
| Väga negatiivne,olukord sama nagu eelmisel HV kasutajal - tel mustas nimekirjas,lubadusi tuli,privaatsõnumeid aga enam ei loe.Asi lahenes,küll minu kahjuks aga ma ei ole pahane sest mees võttis vähemalt ühendust ja vabandas.Võibolla ei olnud probleem temast tingitud! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 18.12.2005 19:29:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne |
|
Ostin tel. Peale kuud aega kasutamist, läks musta nimekirja. Müüaga võtsin kontaki, lubas kiirelt lahendada. Nüüd juba ligi 2 kuud möödas, olen saanud erinevaid lubadusi, ja püüdnud olla mõistev, kuid lubadust pole siiamaani täidetud. Kõik kokkulepitud tähtajad on möödas.
Igatahes negatiivne seekord.
17.04.06
Väidetavalt asi lahenes eelmine nädal, kontrollida ei saa, kuna müüsin lukus ja mustas nimekirjas telefoni ennem maha varuosadeks.
Loodan, et kasutaja väitel on tõepõhi all.
viimati muutis siim86 17.04.2006 09:59:57, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilvezz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2004
|
postitatud: 29.10.2005 11:38:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
positiivne.. soovitan
äri käis ruttu  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 11.09.2005 00:47:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne |
|
väike probleem..
viimati muutis siim86 29.10.2005 19:59:36, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nobody
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
postitatud: 07.05.2005 10:13:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Äri sujus, tõi telefoni öösel maja ette ära igati positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 21.04.2005 19:34:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Telefon mulle, raha sulle.
Mina rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aadu
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2004
|
postitatud: 02.04.2005 11:14:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
mobiili ostsin, hetkel kõik ok 8) _________________ ei noh....andke minna! Tel:53597999 |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 11.03.2005 18:25:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Sai kaks UPSi ja suhteliselt haruldane modem soetatud  _________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Man1
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2003
|
postitatud: 03.03.2005 15:14:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Leppisime kokku.
Kõik toimis nii nagu pidi.
Kindlasti positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xXx-
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 21.02.2005 19:07:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
sai äri temaga tehtud .
SOOVITAN  _________________ Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID... |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cot
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003
|
postitatud: 26.01.2005 00:58:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikliiv
HV veteran
liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 22.01.2005 19:24:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Äri tehtud ja kõik nii nagu peab!  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 22.01.2005 17:48:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
postitatud: 28.11.2004 21:59:38 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ decrakas ]: puudub |
|
Ost - Müük läks nii nagu peab. 8)  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
postitatud: 28.08.2004 21:54:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
Ostsin Logitech-i rooli. Tehing igati hea. Hind oli ka hea. _________________ Rakvere parasiit |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 21.01.2004 19:33:25 postituse pealkiri: Kommenteerimine: decrakas |
|
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|