Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: decrakas
avatar Kasutajast decrakas

HV kasutaja
liitunud:  21.09.2003
viimane külastus:  16.06.2026 06:42:26
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  23.05.2014 17:56:29
postitusi:  689
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja decrakas sõnumeid
amet:  elupõletaja
arvuti:  PROSE:AMD Ryzen 5 1600X Six-Core Processor, 3600 Mhz, 6 Core(s), 12 Logical Processor(s)
EMME: Gibabyte B450 AORUS M
MÄLU: 2x16GB Kingston Hyperx Fury
VIDEO: AMD Radeon RX 6600 XT
TOIDE: 750W Qtec
HDD: 2x 500GB SSD
HELI: Inspire 6700 kõllid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt decrakas
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: decrakas
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 44 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 4% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ decrakas ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2023 22:14:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Müüsin GPU, kõik korras ja kiire diil. Maksis isegi raha ette!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kibbirniit
HV veteran
kibbirniit

liitunud: 29.06.2020


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2020 21:02:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin mälud, väga kenasti pakendatud. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2019 14:32:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Sain posu mälusid thumbs_up.gif
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KomisjoniK
HV vaatleja
KomisjoniK

liitunud: 07.06.2016



sõnumpostitatud: 21.06.2016 15:32:09    postituse pealkiri: müüs kõvakettad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

müüs kettaid, soovitan
_________________
http://www.komisjonikaup.ee
Sinu kasutatud elektroonika pood
MÜÜK - OST - RENT - HOOLDUS - REMONT - KONSULTATSIOON - PAIGALDUS - GARANTII - TASUTA TRANSPORT ÜLE EESTI
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ropsie
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2016 15:59:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostis ss siberiad. 5+
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kadett99
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2014 20:50:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Müük kiire ja korralik!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2011 20:34:29    postituse pealkiri: Mälud! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Müüs hea hinnaga korralikud mälud,lisaks tõi ise veel kohale 5+ thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2011 20:49:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin protsessori, tehing kiire ning probleemideta. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2011 10:49:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin mälu - kõik sujus
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2010 17:38:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Kaup koos!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2009 17:29:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Vahetasime mänge. Julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2009 19:31:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Sai soetatud videokaart. tõi ise ära. väga viis!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2009 18:46:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

aga mina ostsin mälu icon_smile.gif
tõi kohale kah thumbs_up.gif
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GreyHorizon
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2007 15:33:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Müüsin mälu. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2007 16:38:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne

mees ei saanud aru et aega on ikkagi v2ga v2he icon_smile.gif)) beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalek
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005



sõnumpostitatud: 04.05.2007 00:53:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Kokkuvõtes thumbs_up.gif
_________________
www.comvesco.ee
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wil
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2003



sõnumpostitatud: 09.04.2007 22:10:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin ruuteri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyborg
HV kasutaja
Cyborg

liitunud: 26.01.2003



sõnumpostitatud: 30.03.2007 18:17:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin Dtv komplekti. Asi venis ja venis .......... ning venis natuke veel tänu minule. Aga lõpuks sai tehing aetud.
Väga kannatlik inimene.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2007 23:46:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin ruuteri kõik igati ok! Soovitan
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2007 21:01:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

müüs korraliku wifi ruuteri. Tehing sujus laitmatult. Igatahes soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2007 12:05:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

läks mingi 3 kuud diili lõpuni, kuid ikka edukalt seega pos. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kose-
HV vaatleja
-Kose-

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 30.10.2006 16:10:51    postituse pealkiri: Kõik korras vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostin wifi ruuteri ja nii kokku saamine kui kauba vahetus toimus kiirelt ja korralikult!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prox
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 25.10.2006 19:31:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Kiire ja korralik. Soovitan.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2006 08:45:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin prose.Kiire ja konkreetne tegutseja.Vaatamata ~200km vahemaale sai ELS abiga tehing kiiremini tehtud kui mõnegi teisega lähemalt.Kaup ka korralik.Soovitan!
5+
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oodi200
HV kasutaja
oodi200

liitunud: 29.04.2005



sõnumpostitatud: 28.09.2006 07:52:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin mälu ja kõik oli tipp topp
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit62
HV kasutaja
tiit62

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 13.09.2006 22:13:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin emme ja ei kurda.....mees aus ja korralik....soovitan thumbs_up.gif
_________________
olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 22.06.2006 16:49:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin ruuteri ning see ruudib hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hdi28
HV kasutaja


liitunud: 09.08.2002



sõnumpostitatud: 16.06.2006 20:55:22    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: decrakas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Tõi isegi kohale. Soovitan
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2006 16:31:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin ka ja olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2006 22:10:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin Linksysi ruutri.

Tõi ise kohale icon_smile.gif.

thumbs_up.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 25.04.2006 22:34:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

sai äri tehtud..
tli maja ette thumbs_up.gif
teinekordki icon_wink.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nizu
HV kasutaja
nizu

liitunud: 22.09.2004



sõnumpostitatud: 26.12.2005 16:02:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Väga negatiivne,olukord sama nagu eelmisel HV kasutajal - tel mustas nimekirjas,lubadusi tuli,privaatsõnumeid aga enam ei loe.Asi lahenes,küll minu kahjuks aga ma ei ole pahane sest mees võttis vähemalt ühendust ja vabandas.Võibolla ei olnud probleem temast tingitud!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim86
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2005 19:29:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne

Ostin tel. Peale kuud aega kasutamist, läks musta nimekirja. Müüaga võtsin kontaki, lubas kiirelt lahendada. Nüüd juba ligi 2 kuud möödas, olen saanud erinevaid lubadusi, ja püüdnud olla mõistev, kuid lubadust pole siiamaani täidetud. Kõik kokkulepitud tähtajad on möödas.
Igatahes negatiivne seekord.

17.04.06
Väidetavalt asi lahenes eelmine nädal, kontrollida ei saa, kuna müüsin lukus ja mustas nimekirjas telefoni ennem maha varuosadeks.

Loodan, et kasutaja väitel on tõepõhi all.


viimati muutis siim86 17.04.2006 09:59:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilvezz
HV vaatleja
ilvezz

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 29.10.2005 11:38:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

positiivne.. soovitan

äri käis ruttu icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim86
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2005 00:47:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Negatiivne

väike probleem..

viimati muutis siim86 29.10.2005 19:59:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nobody
HV kasutaja
Nobody

liitunud: 03.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2005 10:13:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Äri sujus, tõi telefoni öösel maja ette ära icon_smile.gif igati positiivne
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 21.04.2005 19:34:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Telefon mulle, raha sulle. icon_razz1.gif
Mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aadu
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004



sõnumpostitatud: 02.04.2005 11:14:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

mobiili ostsin, hetkel kõik ok 8)
_________________
ei noh....andke minna! Tel:53597999
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2005 18:25:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Sai kaks UPSi ja suhteliselt haruldane modem soetatud thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Man1
Kreisi kasutaja
Man1

liitunud: 03.03.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2005 15:14:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Leppisime kokku.
Kõik toimis nii nagu pidi.
Kindlasti positiivne.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xXx-
Kreisi kasutaja
-xXx-

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 21.02.2005 19:07:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

sai äri temaga tehtud . thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
SOOVITAN icon_smile.gif
_________________
Eks me kõik siin ole parajad AHV-ID...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cot
HV kasutaja
cot

liitunud: 05.09.2003



sõnumpostitatud: 26.01.2005 00:58:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

positiivsed ärikogemused thumbs_up.gif
_________________
[b:f643bdee82][i:f643bdee82]It´s my Luv icon_smile.gif[/b:f643bdee82][/i:f643bdee82] http://carrating.ee/car.php?2527

[b:f643bdee82]MÜÜA 1994a Ford Scorpio Turnier 2.5 TDi[/b:f643bdee82]
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=121581-www_auto24_ee.html
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 22.01.2005 19:24:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Äri tehtud ja kõik nii nagu peab! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2005 17:48:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

ostsin cdrw, 10 plaati juba kribatud, tundub et kirjutab ilusti icon_biggrin.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline





sõnumpostitatud: 28.11.2004 21:59:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: puudub

Ost - Müük läks nii nagu peab. 8) thumbs_up.gif
tagasi üles
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2004 21:54:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Ostsin Logitech-i rooli. Tehing igati hea. Hind oli ka hea.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2004 19:33:25    postituse pealkiri: Kommenteerimine: decrakas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ decrakas ]: Positiivne

Kõik ok.
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

decrakas arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 34 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.