Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: konn
avatar Kasutajast konn

HV veteran
liitunud:  02.08.2003
postitusi:  2510
[0.05% kõigist / 0.30 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja konn sõnumeid
amet:  netadmin
arvuti:  Sparc
kontakt konn
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: konn
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 41 häält
Neutraalne: 7% 3 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ konn ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2006 18:50:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

ostsin mälu,kahjuks ei tahtnud 1 sularaha automaat ja ilm meiega koostööd teha aga noh,koju ma vähemalt jõutsin ja mälu kah töötab(suva,et hetkel 39.1 palavik on) icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002



sõnumpostitatud: 08.09.2006 02:42:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Oli meeldiv kaupa teha thumbs_up.gif
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2006 18:57:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002



sõnumpostitatud: 15.12.2005 16:46:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud. Kõik kulges sujuvalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2005 19:43:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

ma vajutasin kaks korda icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2005 19:42:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

äri tehtud thumbs_up.gif
Ei ole probleem. thumbs_up.gif
Ma olen rahul icon_exclaim.gif Ma tellin oma sõber,minu sõber ostas sdram thumbs_up.gif
Ma soovitan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2005 19:42:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

äri tehtud thumbs_up.gif
Ei ole probleem. thumbs_up.gif
Ma olen rahul icon_exclaim.gif Ma tellin oma sõber,minu sõber ostas sdram thumbs_up.gif
Ma soovitan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoSvamm
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



sõnumpostitatud: 18.02.2005 21:56:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Tore ja abivalmis inimene thumbs_up.gif Mina kaubaga rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2005 19:21:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Ostsin vigase prose, kuigi minutõtu veidi asi venis sai äri lõpuks tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001



sõnumpostitatud: 02.01.2005 18:54:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Kiiresti arenev tüüp. Konn 'hüppab' küll teinekord natukene kõrgemale kui jalad hetkel kannavad, aga seda nii, et enamus ei märka. Kui märkama hakkavad, on tal juba järgmisel astmel ka jalad kõvasti maas.
Julgen arvata, et nelja-viie aasta pärast oleks 'konn' Eesti võrgumeeste esimese otsa hulgas.. kui ta siit enne väljamaale suurema raha järele ära ei hüppa.
Arvamus igati positiivne - jõudu ja edu icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003



sõnumpostitatud: 29.10.2004 14:18:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

teab, mida räägib thumbs_up.gif
alati huvitav jutt icon_smile.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2004 20:31:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

sai juhtmeta hiir ja klaver talle äritud. kõik thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2004 09:09:34    postituse pealkiri: TANAN napuka parandamise eest vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Inimene nagi, et olin oma postituses ilmselt vale lingi jatnud ning leidis aega sellele tahelepanu juhtimiseks. Merci.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elu
HV kasutaja
elu

liitunud: 08.02.2003



sõnumpostitatud: 17.08.2004 20:56:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

thumbs_up.gif Soovitan soojalt
_________________
Ja nüüd 🦎
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004



sõnumpostitatud: 18.07.2004 01:00:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne

Tark jutt-Hea jutt. Eeskujuks! (y)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003



sõnumpostitatud: 13.07.2004 16:56:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

on olemas positiivne äri kogemus thumbs_up.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamert
HV kasutaja
Jamert

liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 08.07.2004 13:30:44    postituse pealkiri: soovitan vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne

asi kaes. kiiresti ja mugavalt icon_smile.gif.
_________________
portfolio - www.jamert.ee/v1/portfolio, sait & blog - www.jamert.ee.
disainiteenused (saidid ja firmastiilid) - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=200867&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kiisu
HV vaatleja
Kiisu

liitunud: 05.04.2004



sõnumpostitatud: 24.06.2004 00:30:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

kõik ravi saanud masinad töötavad (isegi windooza omad icon_razz1.gif )
asendamatu arvutiabi icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002



sõnumpostitatud: 15.06.2004 12:44:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne

muidu väga tark poiss, aga hirmsasti üleolev igast vähem erudeeritud rahvaga.
_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2004 08:30:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Pea õigel kohal.
Mees teab, mis mees räägib. thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003



sõnumpostitatud: 23.05.2004 02:26:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Hääd nalja oskab ka siin teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 01.05.2004 22:48:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Kust inimene saab nii palju teada? Aga noud annab paris korralikud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003



sõnumpostitatud: 03.04.2004 19:59:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

hea ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekspert
Aeg maha 20

liitunud: 31.03.2004



sõnumpostitatud: 01.04.2004 22:48:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Äri sujus kiiresti ja plaanipäraselt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 01.04.2004 16:20:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

äri tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 19.02.2004 23:03:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: puudub

raadiot ma kuulasin viimati liiduajal :p
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2004 21:46:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

jah panen sulle positiivse sest midagi vist saand tehtud ka..kuid ennast täis on ta küll..ta probleem on see et vähe naisi ja liiga palju arvuteid..see on ta õelaks teinud.. icon_biggrin.gif
ja vaata see null su kontakt numbris avatari all näitab seda et oled kursis ainult linuxis toimuvaga mitte uudistega raadiost!
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakala84
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 02.02.2004 13:56:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

vahest on abi olnud :)

viimati muutis sakala84 06.02.2004 22:51:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2004 13:37:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Täitsa tarka juttu ajab(vähemalt nendes postitustes mida olen mina näinud)
Abivalmis
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2003 08:10:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

pole viga... thumbs_up.gif arukas jutt
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2003 09:18:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Varsti suudab vend ehk juba ka Markost asendada icon_smile.gif

Tükk aega tagasi sai konna varasemate inkarnatsioonidega (v2lk, filip) ka äri tehtud väheke, võis rahule jääda.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2003 19:59:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Mees teab muidu tarku asju, aga on kole-kole ninatark ja upsakas...

Aga selle tsitaadi eest saab küll positiivse:
konn kirjutas:
/---/
on paar kindlat asja, mille vastu ei saa v6idelda, n2iteks gravitatsioonij6ud, newtoni seadused ja lollus
/---/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2003 17:54:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Maru asjaliku jutu ja laialdaste teadmistega mees.

ninatark ikkagi


viimati muutis tarantel 01.12.2003 20:36:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2003 13:02:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

aruka jutuga thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002



sõnumpostitatud: 25.11.2003 00:08:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

thumbs_up.gif

Muidu tip-top vend, aga mölapidamatust esineb kahjuks. Näiteks Linuxi propaganda Windowsi teemades häirib thumbs_down.gif


viimati muutis Karzum 30.11.2003 16:15:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2003 20:33:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

hmh, ircis nats rääkis cygwinist, jutt tõsi ta on tark. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alep
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2002



sõnumpostitatud: 21.11.2003 16:49:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Kaup sai kiirelt tehtud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003



sõnumpostitatud: 17.11.2003 19:16:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Jutt on hea ja ircus paar korda aidanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2003 22:32:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

päris tark tüüp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2003 01:06:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Paar pisitehingut tehtud ja kõik ok.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2003 01:52:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Tarkuse märke võib ilmutada küll.
_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2003 19:34:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Ilmutab tarkuse märke thumbs_up.gif
Aga veidi ninatark icon_biggrin.gif
Konn kõiketeadja
Konn rules
Konn the man
Konn the ruler of the whole (internet)world


viimati muutis Max Powers 11.02.2004 22:24:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2003 01:00:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

asjalik ja tark tüüp thumbs_up.gif

vahest vb liiga asjalik ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2003 10:05:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Mõistis mis probleem mul oli ja lahendas selle viie minutiga minu postitamise hetkest. Igati kiiduväärt inimene
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2003 20:57:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Tegin äri oli OK icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2003 17:07:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Väga usaldusväärne. thumbs_up.gif
Kandis mulle iseseisvalt 1.50 rohkem üle, kui kuulis, et mu saatmiskulud on suuremad, kui olema pidid, kuigi algul kokku leppisime vähem. thumbs_up.gif
Soovitan teistelegi.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 08.09.2003 17:04:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: puudub

icon_biggrin.gif

viimati muutis konn 11.10.2003 16:15:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roxXxor
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2003



sõnumpostitatud: 06.09.2003 14:43:33    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ konn ] vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

Äri kiiresti ja probleemideta! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Plz, mitte tühja loba, eks! icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JK
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.08.2003 08:55:27    postituse pealkiri: Kommenteerimine: konn vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne

thumbs_up.gif
kogemus emaplaadi ostul täiesti positiivne
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

konn arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 19 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 5% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.