| autor |
sõnum |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
postitatud: 08.09.2006 18:50:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
ostsin mälu,kahjuks ei tahtnud 1 sularaha automaat ja ilm meiega koostööd teha aga noh,koju ma vähemalt jõutsin ja mälu kah töötab(suva,et hetkel 39.1 palavik on)  |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
postitatud: 08.09.2006 02:42:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv kaupa teha  _________________ ... |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 13.01.2006 18:57:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
postitatud: 15.12.2005 16:46:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud. Kõik kulges sujuvalt  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 08.12.2005 19:43:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
ma vajutasin kaks korda  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 08.12.2005 19:42:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
äri tehtud
Ei ole probleem.
Ma olen rahul Ma tellin oma sõber,minu sõber ostas sdram
Ma soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 08.12.2005 19:42:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
äri tehtud
Ei ole probleem.
Ma olen rahul Ma tellin oma sõber,minu sõber ostas sdram
Ma soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoSvamm
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
postitatud: 18.02.2005 21:56:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Tore ja abivalmis inimene Mina kaubaga rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 06.01.2005 19:21:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Ostsin vigase prose, kuigi minutõtu veidi asi venis sai äri lõpuks tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 02.01.2005 18:54:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Kiiresti arenev tüüp. Konn 'hüppab' küll teinekord natukene kõrgemale kui jalad hetkel kannavad, aga seda nii, et enamus ei märka. Kui märkama hakkavad, on tal juba järgmisel astmel ka jalad kõvasti maas.
Julgen arvata, et nelja-viie aasta pärast oleks 'konn' Eesti võrgumeeste esimese otsa hulgas.. kui ta siit enne väljamaale suurema raha järele ära ei hüppa.
Arvamus igati positiivne - jõudu ja edu  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
postitatud: 29.10.2004 14:18:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
teab, mida räägib
alati huvitav jutt  _________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 04.09.2004 20:31:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
sai juhtmeta hiir ja klaver talle äritud. kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 26.08.2004 09:09:34 postituse pealkiri: TANAN napuka parandamise eest |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
| Inimene nagi, et olin oma postituses ilmselt vale lingi jatnud ning leidis aega sellele tahelepanu juhtimiseks. Merci. |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elu
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
postitatud: 17.08.2004 20:56:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Soovitan soojalt _________________ Ja nüüd 🦎 |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
postitatud: 18.07.2004 01:00:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne |
|
| Tark jutt-Hea jutt. Eeskujuks! (y) |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
postitatud: 13.07.2004 16:56:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jamert
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 08.07.2004 13:30:44 postituse pealkiri: soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kiisu
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2004
|
postitatud: 24.06.2004 00:30:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
kõik ravi saanud masinad töötavad (isegi windooza omad )
asendamatu arvutiabi  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ekskavaator
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
postitatud: 15.06.2004 12:44:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Neutraalne |
|
muidu väga tark poiss, aga hirmsasti üleolev igast vähem erudeeritud rahvaga. _________________ param-paraa |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 26.05.2004 08:30:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
postitatud: 23.05.2004 02:26:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Hääd nalja oskab ka siin teha.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
postitatud: 01.05.2004 22:48:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Kust inimene saab nii palju teada? Aga noud annab paris korralikud!  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
postitatud: 03.04.2004 19:59:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
hea ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekspert
Aeg maha 20
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 01.04.2004 22:48:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Äri sujus kiiresti ja plaanipäraselt  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
postitatud: 01.04.2004 16:20:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
äri tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
postitatud: 19.02.2004 23:03:57 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ konn ]: puudub |
|
| raadiot ma kuulasin viimati liiduajal :p |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
postitatud: 18.02.2004 21:46:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
jah panen sulle positiivse sest midagi vist saand tehtud ka..kuid ennast täis on ta küll..ta probleem on see et vähe naisi ja liiga palju arvuteid..see on ta õelaks teinud..
ja vaata see null su kontakt numbris avatari all näitab seda et oled kursis ainult linuxis toimuvaga mitte uudistega raadiost! |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakala84
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 02.02.2004 13:56:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
vahest on abi olnud :)
viimati muutis sakala84 06.02.2004 22:51:06, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
postitatud: 08.01.2004 13:37:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Täitsa tarka juttu ajab(vähemalt nendes postitustes mida olen mina näinud)
Abivalmis |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 11.12.2003 08:10:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
pole viga... arukas jutt |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
postitatud: 02.12.2003 09:18:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Varsti suudab vend ehk juba ka Markost asendada
Tükk aega tagasi sai konna varasemate inkarnatsioonidega (v2lk, filip) ka äri tehtud väheke, võis rahule jääda. |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
postitatud: 01.12.2003 19:59:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Mees teab muidu tarku asju, aga on kole-kole ninatark ja upsakas...
Aga selle tsitaadi eest saab küll positiivse:
| konn kirjutas: |
/---/
on paar kindlat asja, mille vastu ei saa v6idelda, n2iteks gravitatsioonij6ud, newtoni seadused ja lollus
/---/ |
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 01.12.2003 17:54:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Maru asjaliku jutu ja laialdaste teadmistega mees.
ninatark ikkagi
viimati muutis tarantel 01.12.2003 20:36:44, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
postitatud: 29.11.2003 13:02:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
aruka jutuga  _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
postitatud: 25.11.2003 00:08:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Muidu tip-top vend, aga mölapidamatust esineb kahjuks. Näiteks Linuxi propaganda Windowsi teemades häirib 
viimati muutis Karzum 30.11.2003 16:15:37, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003
|
postitatud: 24.11.2003 20:33:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
hmh, ircis nats rääkis cygwinist, jutt tõsi ta on tark.  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alep
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2002
|
postitatud: 21.11.2003 16:49:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Kaup sai kiirelt tehtud.  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 17.11.2003 19:16:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Jutt on hea ja ircus paar korda aidanud  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 14.11.2003 22:32:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
päris tark tüüp  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 08.11.2003 01:06:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
| Paar pisitehingut tehtud ja kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poco
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 25.10.2003 01:52:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Tarkuse märke võib ilmutada küll. _________________ Ei tea vist üldse midagi... või siiski? |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 10.10.2003 19:34:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Ilmutab tarkuse märke
Aga veidi ninatark
Konn kõiketeadja
Konn rules
Konn the man
Konn the ruler of the whole (internet)world
viimati muutis Max Powers 11.02.2004 22:24:26, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
postitatud: 06.10.2003 01:00:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
asjalik ja tark tüüp
vahest vb liiga asjalik ...  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
postitatud: 05.10.2003 10:05:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Mõistis mis probleem mul oli ja lahendas selle viie minutiga minu postitamise hetkest. Igati kiiduväärt inimene _________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
postitatud: 08.09.2003 20:57:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Tegin äri oli OK  |
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
postitatud: 08.09.2003 17:07:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Väga usaldusväärne.
Kandis mulle iseseisvalt 1.50 rohkem üle, kui kuulis, et mu saatmiskulud on suuremad, kui olema pidid, kuigi algul kokku leppisime vähem.
Soovitan teistelegi. _________________ Hapud viinamarjad |
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
postitatud: 08.09.2003 17:04:59 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ konn ]: puudub |
|

viimati muutis konn 11.10.2003 16:15:02, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roxXxor
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2003
|
postitatud: 06.09.2003 14:43:33 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ konn ] |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
Äri kiiresti ja probleemideta! Soovitan  _________________ Plz, mitte tühja loba, eks!  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JK
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2001
|
postitatud: 28.08.2003 08:55:27 postituse pealkiri: Kommenteerimine: konn |
|
Arvamus kasutajast [ konn ]: Positiivne |
|
kogemus emaplaadi ostul täiesti positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|