| autor |
sõnum |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
postitatud: 05.01.2014 22:12:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Digipulk ostetud, tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinksvonks
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.02.2010
|
postitatud: 29.10.2013 00:23:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Ostsin aku. Kaup korralik ja tehing kiire! |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 21.10.2013 20:21:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud läpakale. Raha nõuti ette, mälud käes nüüd. _________________ --- |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
secrgb
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2003
|
postitatud: 02.08.2013 17:40:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Kiire ja asjalik, väga rahul |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
postitatud: 13.07.2013 10:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Müüs korraliku sülearvuti. |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo53
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.07.2003
|
postitatud: 05.07.2013 09:34:52 postituse pealkiri: varuosad |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weeder
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005
|
postitatud: 11.05.2013 13:12:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Positiivne ja igati operatiivne vend.  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
postitatud: 17.04.2013 13:19:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin ventilaatori iidsele sülearvutile, töötab!  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krqll
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2005
|
postitatud: 08.04.2013 10:40:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
aitas varuosaga  |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
postitatud: 27.03.2013 14:17:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Toimus meeldiv tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iff2
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2006
|
postitatud: 27.03.2013 00:02:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Sai läpakale aku ostetud. Kõik Ok! |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 25.12.2012 17:41:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Meeldiv müüja ja kaup korralik, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
postitatud: 28.11.2012 18:20:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Tundub olevat selline, nagu pidi. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hijacker
HV veteran
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 21.10.2012 11:03:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin Samsung laptopile uue klaviatuuri. Tehing oli kiire ja korrektne! Suurimad tänud Tõnule! Igati positiivne ärikogemus!  |
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Putux
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005
|
postitatud: 18.10.2012 15:54:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Ostsin paar FS varuosa. Kiire postitus ja mõistlikud hinnad. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
postitatud: 15.10.2012 08:02:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka vindi, tutika, briljantses korras, tehing oli meeldiv, tõi ise mulle töö juurde ära.  _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
postitatud: 14.10.2012 18:06:01 postituse pealkiri: FS klaviatuur |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Otsin läpparile klaveri
Kõik nagu peab
Tänud! _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
postitatud: 08.10.2012 12:37:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
ekraan soetatud...  _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dixo
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
postitatud: 08.10.2012 10:53:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud mõistliku hinnaga ekraan sülerile. Kõik toimib nagu reklaamitud. |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puffs
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2007
|
postitatud: 07.10.2012 11:34:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Sain kiirelt ventilaatorit kätte, töötab väga hästi. Hind väga mõistlik. = ) |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
postitatud: 21.09.2012 21:17:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Sai lapse läpakale klaver soetatud, tehing kiire ja korrektne  _________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
postitatud: 26.08.2012 15:23:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
ostsin amilole vendi.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
postitatud: 19.08.2012 19:02:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Sain Amilole inverteri.
Tipp-topp  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhelin
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 18.08.2012 22:08:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Müüs korraliku FS emaplaadi  _________________ Hooldan ja remondin süle-ja lauaarvuteid:) |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
izzo
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 20.07.2012 23:08:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin Fujitsule ventika.
Nalja sai kah, tegi esiti trükivea oma telefoninumbris, seega üritasin võhivõõralt suvainimeselt alul ventilaatorit välja kaubelda.
Andesta meile oma hämming, Andero  _________________ elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni! |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeflyer
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2011
|
postitatud: 20.07.2012 08:58:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin klaveri, tehing sujus hästi ja klaver väga hea  |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lugerus
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009
|
postitatud: 03.07.2012 07:37:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Müüs läpakale uue klaveri, tehing OK... soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 27.05.2012 16:25:33 postituse pealkiri: Fujitsu-Siemens Amilo Pa1510 emaplaat |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Soskin
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2004
|
postitatud: 25.05.2012 08:24:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Kõik sujus, positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viljar77
HV veteran

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 22.05.2012 15:00:47 postituse pealkiri: Vidinad |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakale paar varuosa. Kaup korralik ja kiirelt kohal ka  _________________ Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus. |
|
|
| Kommentaarid: 259 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD power
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2004
|
postitatud: 10.05.2012 00:49:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Sai läpakale videokaart ostetud. Toimib  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
postitatud: 24.04.2012 22:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Ostsin soodsalt tutika laadija. Igati usaldusväärne müüja ja kvaliteetne kaup. |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 03.03.2012 22:31:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
sai yhele amilole kettasahtel muretsetud...akust küll asja ei saanud aga t2nud ka selle eest... _________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
postitatud: 28.02.2012 20:40:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Saatis ketta kenasti kohale  _________________ Arbeit macht frei. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zumin
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
postitatud: 17.02.2012 20:23:08 postituse pealkiri: positiivne diil |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| leidus defitsiitne juhtmeke, äri aetud ja raffas rahul |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
postitatud: 14.02.2012 11:00:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin HDD, kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi701
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005
|
postitatud: 24.05.2011 19:41:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
| Ostsin monitori, kõik ok! |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 22.02.2011 14:44:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Sai üks läpaka ekraanikorpus soetatud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
postitatud: 16.01.2011 01:35:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Müüs FS'i sülearvuti, reageerimine kiire ja hind hea  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
postitatud: 18.11.2010 17:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Järjekordne edukas äritehing lõpule viidud  |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 24.10.2010 17:19:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Müüs ventika. Lasi enne ära testida. Saatis postiga.
Soovitan julgelt!  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
postitatud: 15.10.2010 00:03:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
postitatud: 19.09.2010 23:03:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, kolm päeva näitab juba head pilti  _________________ Dima oli siin |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 09.09.2010 21:46:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Sai m6ned monitorid soetatud, algul küll üks ei t66danud korralikult a vahetas selle lahkesti v2lja seega kogemus igati positiivne minu poolt  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr0ze
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2003
|
postitatud: 12.05.2010 18:00:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
postitatud: 11.04.2010 18:06:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
tegime üks diil  |
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin156
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2005
|
postitatud: 17.03.2010 15:15:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Fotokott tundub ok  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 15.03.2010 16:23:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostis fotokoti, kõik poisitiivne  _________________ -- |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cdrombox
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 07.12.2009 22:28:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri! Tõi ise kohale!  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkj2006
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2006
|
postitatud: 30.11.2009 15:28:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|