Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Tõnu
avatar Kasutajast Tõnu

Kreisi kasutaja
liitunud:  05.11.2001
viimane külastus:  28.12.2020 18:53:17
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1245
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Tõnu sõnumeid
kontakt Tõnu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Tõnu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 89 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Tõnu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 05.01.2014 22:12:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Digipulk ostetud, tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinksvonks
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2013 00:23:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin aku. Kaup korralik ja tehing kiire!
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2013 20:21:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin mälud läpakale. Raha nõuti ette, mälud käes nüüd.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
secrgb
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2013 17:40:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Kiire ja asjalik, väga rahul
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002



sõnumpostitatud: 13.07.2013 10:52:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Müüs korraliku sülearvuti.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003



sõnumpostitatud: 05.07.2013 09:34:52    postituse pealkiri: varuosad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Kaup korralik, tänud
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2013 13:12:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Positiivne ja igati operatiivne vend. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003



sõnumpostitatud: 17.04.2013 13:19:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin ventilaatori iidsele sülearvutile, töötab! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krqll
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2013 10:40:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

aitas varuosaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 27.03.2013 14:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Toimus meeldiv tehing. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iff2
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2013 00:02:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai läpakale aku ostetud. Kõik Ok!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2012 17:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Meeldiv müüja ja kaup korralik, soovitan! thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2012 18:20:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin läpaka. Tundub olevat selline, nagu pidi. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hijacker
HV veteran

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2012 11:03:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin Samsung laptopile uue klaviatuuri. Tehing oli kiire ja korrektne! Suurimad tänud Tõnule! Igati positiivne ärikogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Putux
HV vaatleja
Putux

liitunud: 06.08.2005



sõnumpostitatud: 18.10.2012 15:54:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin paar FS varuosa. Kiire postitus ja mõistlikud hinnad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2012 08:02:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin läpaka vindi, tutika, briljantses korras, tehing oli meeldiv, tõi ise mulle töö juurde ära. icon_smile.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2012 18:06:01    postituse pealkiri: FS klaviatuur vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Otsin läpparile klaveri

Kõik nagu peab icon_biggrin.gif

Tänud!
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2012 12:37:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

ekraan soetatud... thumbs_up.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2012 10:53:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai ostetud mõistliku hinnaga ekraan sülerile. Kõik toimib nagu reklaamitud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puffs
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007



sõnumpostitatud: 07.10.2012 11:34:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sain kiirelt ventilaatorit kätte, töötab väga hästi. Hind väga mõistlik. = )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2012 21:17:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai lapse läpakale klaver soetatud, tehing kiire ja korrektne thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrxx
Kreisi kasutaja
mrxx

liitunud: 27.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2012 15:23:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

ostsin amilole vendi.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2012 19:02:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sain Amilole inverteri.
Tipp-topp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2012 22:08:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Müüs korraliku FS emaplaadi thumbs_up.gif
_________________
Hooldan ja remondin süle-ja lauaarvuteid:)
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003



sõnumpostitatud: 20.07.2012 23:08:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin Fujitsule ventika.
Nalja sai kah, tegi esiti trükivea oma telefoninumbris, seega üritasin võhivõõralt suvainimeselt alul ventilaatorit välja kaubelda.
Andesta meile oma hämming, Andero icon_biggrin.gif
_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeflyer
HV kasutaja
Freeflyer

liitunud: 27.12.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2012 08:58:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin klaveri, tehing sujus hästi ja klaver väga hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lugerus
HV vaatleja
Lugerus

liitunud: 22.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2012 07:37:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Müüs läpakale uue klaveri, tehing OK... soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2012 16:25:33    postituse pealkiri: Fujitsu-Siemens Amilo Pa1510 emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin Amilole emaplaadi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soskin
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004



sõnumpostitatud: 25.05.2012 08:24:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Kõik sujus, positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar77
HV veteran
viljar77

liitunud: 06.08.2010



sõnumpostitatud: 22.05.2012 15:00:47    postituse pealkiri: Vidinad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin läpakale paar varuosa. Kaup korralik ja kiirelt kohal ka thumbs_up.gif
_________________
Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus.
Kommentaarid: 259 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD power
HV kasutaja
AMD power

liitunud: 10.02.2004



sõnumpostitatud: 10.05.2012 00:49:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai läpakale videokaart ostetud. Toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2012 22:29:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin soodsalt tutika laadija. Igati usaldusväärne müüja ja kvaliteetne kaup.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2012 22:31:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

sai yhele amilole kettasahtel muretsetud...akust küll asja ei saanud aga t2nud ka selle eest...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005



sõnumpostitatud: 28.02.2012 20:40:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Saatis ketta kenasti kohale thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zumin
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2012 20:23:08    postituse pealkiri: positiivne diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

leidus defitsiitne juhtmeke, äri aetud ja raffas rahul
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2012 11:00:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin HDD, kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi701
HV kasutaja
taavi701

liitunud: 26.05.2005



sõnumpostitatud: 24.05.2011 19:41:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik ok!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 22.02.2011 14:44:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai üks läpaka ekraanikorpus soetatud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



sõnumpostitatud: 16.01.2011 01:35:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Müüs FS'i sülearvuti, reageerimine kiire ja hind hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2010 17:48:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Järjekordne edukas äritehing lõpule viidud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2010 17:19:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Müüs ventika. Lasi enne ära testida. Saatis postiga.
Soovitan julgelt! thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2010 00:03:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Monitor osteud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2010 23:03:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin monitori, kolm päeva näitab juba head pilti thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2010 21:46:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Sai m6ned monitorid soetatud, algul küll üks ei t66danud korralikult a vahetas selle lahkesti v2lja seega kogemus igati positiivne minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003



sõnumpostitatud: 12.05.2010 18:00:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

ostis gps'i
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2010 18:06:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

tegime üks diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin156
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2005



sõnumpostitatud: 17.03.2010 15:15:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Fotokott tundub ok icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005



sõnumpostitatud: 15.03.2010 16:23:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostis fotokoti, kõik poisitiivne thumbs_up.gif
_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cdrombox
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2002



sõnumpostitatud: 07.12.2009 22:28:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri! Tõi ise kohale! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkj2006
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006



sõnumpostitatud: 30.11.2009 15:28:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Tõnu ]: Positiivne

5+ abi eest!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Tõnu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 46 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.