| autor |
sõnum |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009

|
postitatud: 22.04.2017 17:51:25 postituse pealkiri: kastid |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 553 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 21.04.2017 14:13:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The RED
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2015
|
postitatud: 24.03.2017 13:47:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.09.2004
|
postitatud: 10.03.2017 14:46:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
postitatud: 17.01.2017 18:28:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Taas sai diili tehtud - 2 laptopi. Hea hinna-kvaliteedi suhe  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.12.2001
|
postitatud: 05.01.2017 21:30:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Olen ostnud arvuteid, monitore, dokke, laadijaid. Kaup alati väga korralik ja hinnad head, tarne kiire! |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 15.12.2016 15:46:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
andsid _paar_ printerit  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
postitatud: 18.11.2016 19:28:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Taaskord annetas mäksivanale hunniku kraami. Suured tänud!
Mingi aeg tulen pealinna ja astun eelneval kokkuleppel läbi ning premeerin annetajat veidi!  _________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
myxzel
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
postitatud: 15.11.2016 09:30:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin projektori. Kõik tiptop.  _________________ CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine. |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 12.11.2016 09:40:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
postitatud: 09.11.2016 01:31:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ilmselt kõige paremini iseloomustab ühte tehingut see, kuidas probleemide ilmnemise korral tegutsetakse.
Ostsin ühe projektori, mis osutus vigaseks. Arvuti järgi panemisel tuli välja viga, mida lihtsalt sisse lülitades oli raske märgata. Juba kartsin arvestades varasemaid kogemusi HV-s katkiste asjadega, et hakkab mingi kammajaa pihta. Oli aga vastupidi, kiiresti pandi mulle asendus teele veel parema projektori näol. Lisaks kõik legaalne, saab arve jne jutud.
Nii et igati julgen soovitada.  _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 30.10.2016 15:07:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Ostsin HP EliteBook 8470w sülearvuti. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 11.10.2016 13:05:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 24.08.2016 15:36:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Sai sülearvuti ostetud. Väga kiire ja asjalik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AA24
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2014
|
postitatud: 17.08.2016 01:23:41 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ AA24 ]: puudub |
|
| Raunci kirjutas: |
| Postkasti tühjendadaes avastasin, et pole jälle tagasisidet jätnud. Mina olen igastahes selle firma tegemistega igati rahul. Olen ostnud ja ka sõpru saatnud ostma projektoreid, monitore ja arvuteid. Alati olen saanud vastutulemise osaliseks. Meeldiv teada, et olete nüd ka Tartus esindatud. Jõudu ja järgmise korrani! |
Hea lugeda. Ja sõbrad on läbi käinud Ikka saame jutule. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 07.08.2016 23:21:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Postkasti tühjendadaes avastasin, et pole jälle tagasisidet jätnud. Mina olen igastahes selle firma tegemistega igati rahul. Olen ostnud ja ka sõpru saatnud ostma projektoreid, monitore ja arvuteid. Alati olen saanud vastutulemise osaliseks. Meeldiv teada, et olete nüd ka Tartus esindatud. Jõudu ja järgmise korrani! |
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fn
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2008
|
postitatud: 05.07.2016 17:03:32 postituse pealkiri: Hitachi |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin projektori, kaup täpselt nii nagu lubati, tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
postitatud: 31.03.2016 13:41:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Annetas mäxivanale taaskord hunniku head ja paremat nänni. Suured tänud asjade eest! |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klausmaria
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2008
|
postitatud: 29.01.2016 10:28:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Sai kaupa tehtud, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
postitatud: 31.12.2015 13:12:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Müüs ja annetas hunniku mulle vajalikku kola. Suured tänud Sulle!
Kordaminekuid ja edu Uuel aastal! |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m3silan3
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2015
|
postitatud: 30.12.2015 19:13:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Müüs korraliku arvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 29.12.2015 23:44:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
müüs neli läpakaroigast. kolm on töötanud nagu peab.  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
postitatud: 24.12.2015 15:04:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka, vastas igati kirjeldatule  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
postitatud: 10.12.2015 23:33:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 10.12.2015 10:45:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
mitu korda juba kaupa tehtud  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 06.12.2015 13:11:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
müüs telekamängu. näis, kas töötab kah. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
postitatud: 03.12.2015 18:03:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Sain endale vajaliku põletaja. Suured tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taff911
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2004
|
postitatud: 03.12.2015 16:05:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Sain HP doki  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guits
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2008
|
postitatud: 25.11.2015 16:22:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Kinkis printerile tahma  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 24.11.2015 21:06:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Loovutas vana kasti, tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
postitatud: 23.11.2015 19:22:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ja sain veel ühe dokki  _________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
postitatud: 16.11.2015 17:17:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Sain docki  _________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalevs
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2007
|
postitatud: 14.11.2015 01:07:13 postituse pealkiri: fujitsu w410 desktop |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| ostsin arvuti - toimetati kiiresti tartus tallinna |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 02.11.2015 19:03:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud arvutikast. Järjekordne meeldiv tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
postitatud: 23.10.2015 18:20:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Sain mõnitori  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 23.10.2015 10:34:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Tänud monitori eest  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlapoiss
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2008
|
postitatud: 02.10.2015 19:46:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Müüs monitori ja lauaarvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 29.09.2015 15:34:06 postituse pealkiri: Tehingud! |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Nüüdseks siis kaks positiivset tehingut tehtud!
Kõik , nagu kokku lepitud! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Graanul
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
postitatud: 26.09.2015 22:14:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Sai arvuti ostetud. Köik toimib. Soovita ikka |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 25.09.2015 12:06:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin kasti, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KKalt
HV vaatleja
liitunud: 21.09.2015
|
postitatud: 25.09.2015 09:35:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin lauaarvuti - kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
postitatud: 24.09.2015 18:28:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
müüs lauaarvuti, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EskimoTimo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2015
|
postitatud: 24.09.2015 17:24:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Kast kohal, kõik [/list] |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 24.09.2015 10:54:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
müüs sülearvuti, suure telekalaadse toote ja asjad. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sbrb
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2004
|
postitatud: 20.09.2015 21:47:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
postitatud: 16.09.2015 13:43:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
| Väga hea konktakt, kelle käest pisut vanema generatsiooni tehnikat osta - hind ja kaup hea. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hillar1993
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
postitatud: 23.08.2015 17:25:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugger
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2010
|
postitatud: 22.08.2015 15:59:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, lisadena kaasa VGA+toite kaablid. Kiire ja konkreetne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eternity
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2008
|
postitatud: 21.08.2015 14:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
Diil sujus kiirelt ja kenasti.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
postitatud: 21.08.2015 08:25:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ AA24 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|