Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: nax
avatar Kasutajast nax

HV kasutaja
liitunud:  30.06.2003
postitusi:  691
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja nax sõnumeid
kontakt nax
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: nax
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 49 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ nax ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2016 19:17:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

tegime siin eelmise aasta lõpus pisikese diili ... korralik ostja ... loodetavasti jäi adapteriga rahule ... thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2015 23:20:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostis mult ühe kasti. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2014 23:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Saatis oneplus one kutse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cretzky
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2002



sõnumpostitatud: 14.02.2014 11:48:18    postituse pealkiri: Ostis läpaka kõik sujus hästi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Igati aus kaupmees!
_________________
www.artogram.eu
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2014 19:07:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Müüsin mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qaswed
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006



sõnumpostitatud: 30.01.2013 11:57:06    postituse pealkiri: toimib vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostsin monitori
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2013 12:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Mulle raha ja talle läpakas. Kõik sujus kenasti thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2012 20:58:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostis dv2000 seeria sülearvuti inverteri. Tegi ettemaksu täies ulatuses nii, nagu ma palusin ja mina saatsin kauba ära. Kõik kena.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taims11
HV kasutaja
taims11

liitunud: 15.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2011 22:57:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostsin jahutuse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 24.04.2011 14:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

saatis kenasti pakitud korpuse ja muud
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2011 22:22:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

(y)kandis ära,saatsin paki.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2011 23:05:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Smartpostitehing! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2011 19:28:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Videokaardi müük laabus kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2010 12:32:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Veel üks tehing seekord ekraani näol thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003



sõnumpostitatud: 22.08.2009 12:58:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sai wifi nänni soetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2009 21:43:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Väga meeldiv kogemus, kaup laabus kenasti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003



sõnumpostitatud: 16.07.2009 17:30:24    postituse pealkiri: Digibox vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sai üks digiboks pika maa tagant müüdud...
Raha laekus lubatult. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.07.2009 16:03:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

positiivne thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitch
HV kasutaja
bitch

liitunud: 03.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2009 18:28:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

kaup sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meelis239
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2009 20:48:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostsin wifi seadmed, igati toredad asjandused ning kaup kenasti käes, aitäh!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risti8
HV vaatleja
Risti8

liitunud: 01.03.2009



sõnumpostitatud: 20.04.2009 23:04:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Neutraalne

Ostsi sülearvuti Amilo pro v2030 kauba sain ilusasti kätte ja puhastamise käigus leidsin klaveratuuri all lahtise kruvi, muidu oli okk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Listreader
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2008



sõnumpostitatud: 26.01.2009 09:24:54    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Kõik nagu kokku lepitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmot
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2008 09:16:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Tehing sujus ilusti:
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miaeliel
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2008



sõnumpostitatud: 13.08.2008 19:01:54    postituse pealkiri: mees teab mis mees ostab vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

jutt on sama, mis pealkirigi, et mees teab mis mees ostab icon_smile.gif ning maksis ausalt raha ära, peale seda, kui oli arvuti kätte saanud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2008 19:43:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Tegime väikse tehingu, kõik ok!
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 07.07.2008 10:22:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostsin prose. postiga tehing sujus ilusti ja pakitud oli korralikult thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metavo
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2008 20:51:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Asjalik ja rahulik ostja, hästi mõnus äri teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaker
HV veteran


liitunud: 08.03.2003



sõnumpostitatud: 20.12.2007 18:22:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Kiire toimetamine icon_biggrin.gif Müüsin ketta thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2007 22:21:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostis ketta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2007 23:10:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostsin protsessori, asi laabus - ei saa nuriseda beer_yum.gif
_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002



sõnumpostitatud: 16.09.2007 18:28:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostis arvuti, kahe päeva jooksul pole protestinud...loodan, et masin sobis.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 13.09.2007 12:18:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

kõik tip-top
kandis raha julgelt ette
post venis järjekordselt kaua, kahtles juba et petan icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.08.2007 11:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sai talle ruuter müüdud. Mina panin asja ELS'iga teele, tema kandis mulle raha üle. Probleeme polnud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zep
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2007 15:52:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Toide sai uue omaniku
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2007 08:33:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

tegi pakkumise, saime kokku ja tehing tehtud!
soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
positiivne kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2007 21:49:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sain mida vajasin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2007 18:17:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

müüsin mälud; saime ilusti kaubale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2007 20:42:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

sai siis ka üks pisike helikaardi ost sooritatud - cargo liigutas kaardi minuni (loodan, et on ikka toimiv eksemplar icon_wink.gif
... ja pank liigutas papi temani - diil oma olemuselt igati OK thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2007 10:12:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Kiiresti ja kolmanda osapoole vahendusel tegin kaupa, müüsin ühe mälukepikese. Ostjana positiivne kuju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NFSMW
Piiratud kasutaja
NFSMW

liitunud: 24.01.2006



sõnumpostitatud: 24.03.2007 19:36:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostis toiteka, tuli ise järgi icon_smile.gif Positiivne müügikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.01.2007 22:27:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Ostsin mälu, pidi olema mingiste samsung kividega aga polnud. aga ikkagi sain mis tahtsin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006



sõnumpostitatud: 03.12.2006 19:24:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Vägagi Bueno ostja ! Tuli ise Võrru videokaardile järgi icon_biggrin.gif vaatas üle raha mulle - VGA talle. Soovitan 5+ thumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gifthumbs_up.gif+
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2006 22:56:27    postituse pealkiri: asi mis muudab voolu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sai toitekas müüdud, kiire ja korrektne thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djwhisper
Piiratud kasutaja

liitunud: 21.01.2005



sõnumpostitatud: 13.10.2006 14:37:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

tehing sujus hästi. aus ostja
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003



sõnumpostitatud: 05.09.2006 17:12:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

sai ka mälu soetatud ning mälu jõudis õnnelikult kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004



sõnumpostitatud: 31.08.2006 20:57:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Müüsin ruuteri talle. Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xclobe
HV kasutaja
xclobe

liitunud: 11.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2006 23:55:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

sai järjekordselt mälu ostetud ja asi toimib, toodi kohale isegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2006 08:56:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

sai mälu ostetud, tehing hea ja korrektne, soovitan icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xclobe
HV kasutaja
xclobe

liitunud: 11.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2006 23:08:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

Sai ostetud 1 gigane mälu ja asi toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2006 19:36:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ nax ]: Positiivne

ostsin 256MB PC133 PQI. Mees tõi mälu koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

nax arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 41 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.