| autor |
sõnum |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 06.08.2025 08:30:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis paar arvutit  |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
postitatud: 18.02.2024 12:30:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Tegime dokidiili, siitpoolt läks sujuvalt, soovitan! _________________ Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9 |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILLOTEX
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014
|
postitatud: 03.01.2023 19:19:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Sujuv tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
postitatud: 25.07.2022 10:27:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ostis vana graafikakaardi posti teel. |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
postitatud: 09.08.2021 18:29:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
TinyPC vahetas omanikku. Kõik OK ja soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 14.07.2020 18:48:13 postituse pealkiri: MacBook Pro |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Üks MacBook Pro vahetas omanikku, eeskujulik ostja...  _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GuidoS
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2004
|
postitatud: 29.10.2019 20:27:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 24.08.2019 12:41:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Igati positiivne tehing. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etss
HV veteran

liitunud: 13.03.2005
|
postitatud: 21.05.2019 21:42:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv äri ajada!  |
|
|
| Kommentaarid: 293 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
242 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuusu
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2018
|
postitatud: 06.03.2019 20:58:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi. Igati asjalik ja kiire tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
postitatud: 21.01.2019 23:53:43 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Zooter ]: puudub |
|
Positiivne äritehing.
Soovitan.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus27
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2007
|
postitatud: 06.11.2018 21:49:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis ühe Delli tahvli - kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinAa
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2013
|
postitatud: 13.09.2018 09:59:20 postituse pealkiri: Sai tehingut tehtud |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Kõik sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo112
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008
|
postitatud: 26.05.2016 15:17:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ostis xboxi, kõik sujus ideaalselt! |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
postitatud: 18.05.2015 23:12:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis playstationi. Kiire äri. Soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
postitatud: 15.05.2015 20:47:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ostis SNES-i ja NES-i. Saime ilusti kokkuleppele, tehing läks igati ladusalt. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
postitatud: 05.05.2015 22:22:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud,väga viis. _________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 05.03.2015 12:25:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis ühe vidina - konkreetne ja positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
postitatud: 11.02.2015 16:53:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis Xboxi puldi  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rizzla
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2007
|
postitatud: 29.07.2014 09:35:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostsin heliriba.
Tehing kiire ja kaup korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 06.05.2014 21:14:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkz0r
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
postitatud: 20.03.2014 12:18:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Müüsin mälud, äri korralik ja kiire.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krahv
HV veteran
liitunud: 12.02.2003
|
postitatud: 19.10.2013 16:57:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Sain digiboksi  |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 02.09.2013 14:39:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Natuke hiline tagasiside, aga kiidan kasutajat. Kaup nagu lubatud, lisaks kiire tehing. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
postitatud: 30.08.2013 10:31:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostsin kontrolleri  _________________ pWn |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mercury1
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
postitatud: 16.05.2013 21:15:55 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Tegime Smartposti teel kaupa, kõik kiire ja korralik. Soovitan  _________________ By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
postitatud: 14.05.2013 15:56:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni, kõik läks nagu kokkulepitud  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
postitatud: 27.11.2012 13:21:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Äri kulges probleemideta.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 14.11.2012 13:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Raha kauba vastu, kiirelt ja korralikult  _________________ minu lugupeetus |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
postitatud: 01.02.2011 19:34:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostis ühe UPSi, tuli kohale, tõstsin UPSi autosse ja sain raha vastu.  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
postitatud: 25.12.2009 15:59:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Leppisime kohtumispaiga kokku ja VGA kaabel vahetaski omanikku. _________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kAmiKaZe
HV veteran

liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 08.12.2009 23:19:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Sai üks projektor vahendatud.
Konkreetne pakkumine ja kiire äraviimine
väga positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 294 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
254 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
postitatud: 02.09.2009 23:48:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ülimõistlik ostja, aega läks aga sai soovitud tulemuse!
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
postitatud: 11.10.2008 19:13:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Viitsis ise kauba mulle koju tuua.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 25.09.2008 22:47:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostsin tv-kaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alex.
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2007
|
postitatud: 11.09.2008 23:21:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Kõik oli tipp-topp- Soovitan!!! _________________ I`M Too Old For This Shit... |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
postitatud: 04.09.2008 13:36:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ostsin mängu, tõi töö juurde ära, nagu kokku lepitud. Kõik tip-top. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas900
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2005
|
postitatud: 14.08.2008 13:16:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrek67
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
postitatud: 15.05.2007 18:17:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ps2 sai müüdud kiirelt ja asjalikult. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hapukas
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006
|
postitatud: 03.05.2007 22:59:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Vidiokaart müüdud, raha saadud...It's okhay  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bantid
HV veteran

liitunud: 07.03.2006
|
postitatud: 28.04.2007 16:22:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Tuli kohale ning sai diil ära tehtud  _________________ Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 29.03.2007 20:06:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
postitatud: 25.03.2007 00:20:31 postituse pealkiri: cambridge soundworks |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
sai kunagi kõlarid ostetud, nüüdseks need pool aastat juba igapäevases kasutuses ja igati rahul nendega  _________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krzn
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2004
|
postitatud: 24.11.2006 00:27:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Ostsin kuvari.  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 06.09.2006 18:59:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jey
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2002
|
postitatud: 04.07.2006 09:55:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
postitatud: 13.06.2006 15:01:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
| Ostis 10" LCD monitori ära. Kaup kiire ja korralik |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 18.02.2006 22:32:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Neutraalne |
|
Ärid on hästi läinud. Julgen soovitada. _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus25
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004
|
postitatud: 11.02.2006 21:25:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
Oskab kokkulepetest kinni pidada  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rannuman
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 10.02.2006 14:20:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Zooter ]: Positiivne |
|
müüsin vendid kiire korralik soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|