Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Bazix
avatar Kasutajast Bazix

HV kasutaja
liitunud:  11.06.2003
postitusi:  317
[0.01% kõigist / 0.04 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Bazix sõnumeid
kontakt Bazix
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Bazix
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 31 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Bazix ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
mfwic
HV kasutaja
mfwic

liitunud: 26.06.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2023 21:27:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Ostis arvuti, tunniga järgi ja ülekandega kohe korras.
Igati viisakas ja positiivne.
_________________
Jätan endale alati valiku kas, kellega ja mis tingimustel kaupa teen!!! beer_yum.gif
Palun hinnapakkumised alati ka teemasse! Vingumistest kõrini! beer_yum.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.08.2011 01:13:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

sai kiire tehing tehtud, köik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2006 13:14:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

1 hea ärikogemus jälle juures icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2006 13:48:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

ost tehtud.positiivne!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2006 19:08:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

sai m2lud ostetud, t88tavad ilusasti....
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bazix
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2003



sõnumpostitatud: 23.08.2006 01:37:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: puudub

inca kirjutas:
Telefoni küll tiba kardab, aga muidu kõik väga hea thumbs_up.gif


tegelikult ei karda icon_wink.gif unustasin numbri anda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebuprofen
HV kasutaja
ebuprofen

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2006 00:18:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Norm mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2006 17:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Telefoni küll tiba kardab, aga muidu kõik väga hea thumbs_up.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoubleHelix
HV kasutaja
DoubleHelix

liitunud: 12.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2006 20:56:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Kõik ok! Asjalik ja usaldusväärne...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2006 14:52:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Ostsin fan controlleri, asi klappis. Usaldusväärne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiis
HV vaatleja
Hiis

liitunud: 05.11.2005



sõnumpostitatud: 23.03.2006 19:48:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Ostsin hiire, kaup kiire ja korralik, igati vastutulelik, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2006 18:19:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Sain kvaliteetse kauba ilusti postiga kätte. pool raha ette, pakk tuli kenasti ära ja pool raha järgi thumbs_up.gif Positiivne äri.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004



sõnumpostitatud: 13.02.2006 16:23:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Usaldusväärne, soovitan ! thumbs_up.gif
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 22:16:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

igati usaldusväärne kasutaja, tean teda thumbs_up.gif
müüs mulle kunagi epoxi plaadi, mis oli igati tasemel icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 19:15:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Sai äri aetud. Maksin pool ette ja pool kui kaup käes. Kõik läks nii nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2005 19:14:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

normaalne vend. usaldage teda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2004 20:34:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Sain korraliku hiire, positiivne ärikogemus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001



sõnumpostitatud: 10.10.2004 22:17:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaZ
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2004 19:43:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Hea sõber. Mitu korda ka äri tehtud ja kõik hästi kulgenud. Ärimehena usaldusväärne icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2004 22:58:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

ostsin molli.
Pidi teine korralik olema, oli kah.
Orgunniti operatiivselt kodulinna. thumbs_up.gif
Võib soovitada küll.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003



sõnumpostitatud: 27.06.2004 22:39:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

ostsin talt asju, kõik väga kiire ja korralik, soovitan ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Talumees
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001



sõnumpostitatud: 04.03.2004 22:11:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

sai talle kunagi mingit kola müüdud icon_smile.gif
probleeme ei old... niisama kah lahe säga icon_razz.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2004 21:48:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

video vahetus korralikult tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topcat
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002



sõnumpostitatud: 16.01.2004 18:13:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Sai Rammid ostatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2004 19:15:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Väga aus kaup oli-kiire kaubavahetus ja asjalik abi pärast kaubavahetust icon_smile.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2004 12:29:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Normaalne tegelane! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspektor
HV kasutaja
Inspektor

liitunud: 23.04.2002



sõnumpostitatud: 14.12.2003 18:00:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Kaup korras ja vastas ootustele(tegelikult on mälupulk isegi parem, kui lootsin icon_biggrin.gif). Tehing käis kiiresti ja probleemideta. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2003 17:19:01    postituse pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ Bazix ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Ostsin 75.- (kaup toodi õigeaegselt ja kokkulepitult) thumbs_up.gif

Socket3 emmega
prose: 486DX2/80MHz
video: int. 2MB (andis kookida välja 1MB mälu ja teha PCI 1MB-sest 2MB-ne icon_wink.gif ),
mälu: 4x4MB SIMM (FPM))
HDD: 850MB (badideta ja korras icon_wink.gif )
AT toitekas 200W
lamav korpus



predator kirjutas:
icon_neutral.gif

icon_exclaim.gif predator põhjenda oma neutraalsust...kas kaup jäi katki (või panid niisma icon_evil.gif ) icon_question.gif
_________________
Ükski asi pole mõttetu
[img:ac4dfdec14]http://linn.pri.ee/ru/webdozor_userbar_1.gif[/img:ac4dfdec14]
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002



sõnumpostitatud: 06.09.2003 08:20:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Ostsin talt korpuse ja veel mõned vidinad.. kõik sujus normaalselt.
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 04.09.2003 20:47:06    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ Bazix ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Neutraalne

icon_neutral.gif

viimati muutis predator 25.09.2003 22:58:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 30.08.2003 21:32:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

No problemo, biznis sai ilusti tehtud thumbs_up.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
much
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 30.08.2003 17:43:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

olen tema käest videokaardi ostnud.
kaup korras, olen rahul thumbs_up.gif aga võiks odavam ära anda icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2003 15:12:49    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Bazix vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Bazix ]: Positiivne

Sai talle natuke asju müüdud kunagi.
Väga hea ostja on igatahes thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Bazix arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 35 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.