Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Jorsik
avatar Kasutajast Jorsik

HV kasutaja
liitunud:  20.12.2001
viimane külastus:  02.02.2026 23:58:46
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  631
[0.01% kõigist / 0.07 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Jorsik sõnumeid
amet:  töötaja
arvuti:  protsessor: Core2Duo E6750
mälu: 4x1 Gb A-Data Extreme Overclock Edition
kõvaketas: WD 250Gb + WD 500Gb + Seagate 750 Gb
emaplaat: Asus P5K-E
helikaart: Audigy2
GFX: Sapphire HD5770 1 Gb
DVD +/- RW: Liteon iHAS122
monitor: iiyama ProLite E2403WS
kontakt Jorsik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Jorsik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 29 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Jorsik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2022 09:31:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostis läpaka, kõik super
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trannu
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2019 21:40:47    postituse pealkiri: Corsair XMS3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Mälud sulle ja raha mulle. Kõik tip-top.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Becks
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.11.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2018 16:42:25    postituse pealkiri: Iphone diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Kiire diil, kõik tip-top. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008



sõnumpostitatud: 09.12.2014 10:47:27    postituse pealkiri: plönn vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostis toreda julla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008



sõnumpostitatud: 05.12.2014 13:05:43    postituse pealkiri: plönn vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostis bitcoini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri311
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



sõnumpostitatud: 07.06.2014 00:21:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Korralik ostja, raha kandis üle koheselt. Kõik OK
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pägalik
HV kasutaja
Pägalik

liitunud: 11.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2013 01:05:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Müüsin tema kaudu mediaplayeri, kõik sujus. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
selle koha peal peaks olema allkiri
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2011 23:29:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Aitas mind õige mehega kokku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramba
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2011 17:11:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Kõik OK!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2011 08:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Müüs igati supper helikaardi. Toode väga ilusti hoitud. Kiitused müüjale. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005



sõnumpostitatud: 18.08.2010 00:17:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostsin ressiiveri. Kõik korras ja tip top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2010 00:27:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Müüsin prose. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 13.06.2009 21:33:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

ostis hulganisti asju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002



sõnumpostitatud: 10.03.2008 14:44:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

juba teist korda äri teinud temaga ja hinnang ikka veel positiivne. mõned mehed kohe ikka ei muutu kohe kuidagi icon_razz.gif
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2008 23:09:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostsin arvutikomplekt, tehing käis kiiresti ja korralikult. Loodame, et töötab ka.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2007 09:49:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Tegin kõrvaklapiäri. Meeldiv ning asjatundlik inimene, soovitan.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002



sõnumpostitatud: 29.05.2007 11:58:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

kaup oli korralik. soovitan.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muumy
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2004



sõnumpostitatud: 06.03.2007 22:42:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus - kaup kiirelt kätte ja kõik toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2007 18:58:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostsin telefoni kahjuks pidi asja minupärast nädalakese edasi lükkama aga tehtud sai icon_smile.gif
siiamaani on telefoniga kõik korras ja ta on paremas seisukorras kui räägiti
(smside kättesaamisega pidavat probleeme olema aga ma olen kätte saanud omad siiamaani)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2006 20:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostis mälu, oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, kõik läks hästi, positiivne! 8)
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oodi200
HV kasutaja
oodi200

liitunud: 29.04.2005



sõnumpostitatud: 03.05.2006 22:56:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Väga positiivne, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
away112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2006 13:31:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Igati positiivne vend! Äri sai kiirelt ja viisakalt aetud thumbs_up.gif
Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.04.2006 15:37:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Sai kiirelt pleier ostetud, hea korralik ja ise olen väga rahul. Väga positiivne thumbs_up.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2006 15:11:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

müüsin telefon
oli õigel ajal kohal
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004



sõnumpostitatud: 26.01.2006 21:07:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

äri väga kiire ja meeldiv, isegi veel sai asju kaasa millest polnud juttugi, soovitan VÄGA, kõik ärikad peaks just sellised olema! 5++++
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suits
HV vaatleja
suits

liitunud: 30.10.2002



sõnumpostitatud: 09.01.2006 15:36:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

asjalik, soovitan
_________________
wtf
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001



sõnumpostitatud: 24.12.2005 12:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: puudub

tjj kirjutas:

Said kätte, jah.. icon_wink.gif


Ei saanud, on hea meel nüüd? Ostsingi amd64 3200+ Darknezzi käest, vähemalt sain kätte kiiresti ja korralikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trek
HV kasutaja
Trek

liitunud: 01.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2005 20:27:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ostsin V400 hiire, ideaalne läppari hiir:) Positiivne ärikogemus - kiire ja konkreetne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005



sõnumpostitatud: 21.12.2005 02:03:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Negatiivne

Jorsik kirjutas:
tjj kirjutas:
haige mees.. thumbs_down.gif Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema..


Paistab mida paistab, sina võiksid ikka vastata oma PS-idel või kuidas? Loogiline et tellisin sealt kui sa ei olnud peale 2 nädalat ootamist vastanud. Mingi elementaarne viisakus võiks olemas olla ikka, hale vend icon_lol.gif


Said kätte, jah.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 19.12.2005 22:09:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Müüsin venice, sorri kui liiga halvasti pakkisin, aga pold rohkem käepäraseid vahendeid. :( :P
Muidu teging toimus kiirelt ja valutult.

(y)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2005 15:57:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

1. 17.12.2005 - Ostsin Hiire MX1000 ( Kõik OK )
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2005 23:19:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Ei sai hiiri vahetatud..Kõik oli tip-top 8)
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004



sõnumpostitatud: 20.11.2005 01:02:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

Sai kunagi äri aetud.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001



sõnumpostitatud: 19.11.2005 13:22:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: puudub

tjj kirjutas:
haige mees.. thumbs_down.gif Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema..


Paistab mida paistab, sina võiksid ikka vastata oma PS-idel või kuidas? Loogiline et tellisin sealt kui sa ei olnud peale 2 nädalat ootamist vastanud. Mingi elementaarne viisakus võiks olemas olla ikka, hale vend icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005



sõnumpostitatud: 16.11.2005 20:27:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Negatiivne

haige mees.. thumbs_down.gif Ei tea palju veel morons HVs on, iga kord imestan.. Räägib sellest, mida ei tea ja paneb negatiivse, kui ta pole oma küsimusele vastust saanud.. Nädal tagasi olen näinud, et sa pakkusid Opteron-i photopoint-ist osta. Paistab, et oled sa ise sealt tellinud.. Ja nüüd komenteerid, et sa pole vastust saanud.. Milleks sulle vastata nädala pärast, kui sul on juba prose olemas/tellitud? Njah, morons.. Igaüks mõtleb, et ta on ainuke inimene maailmas ja kui tal aega on suht palju, siis teistel peaks asi ka nii olema..
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilvezz
HV vaatleja
ilvezz

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 16.11.2005 17:12:26    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Jorsik vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Jorsik ]: Positiivne

positiivne..soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Jorsik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 31 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.