Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: paulpihu
avatar Kasutajast paulpihu

HV kasutaja
liitunud:  14.04.2003
viimane külastus:  16.11.2014 19:10:45
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  488
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja paulpihu sõnumeid
amet:  toetan meelelahutust
huvid:  kärakas meeldib
arvuti:  MacBook Pro vs Xbox360
kontakt paulpihu
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: paulpihu
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 36 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ paulpihu ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003



sõnumpostitatud: 29.08.2011 09:11:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Sai veidi suurem vana kineskooptelekas äiale-ämmale kingiks odavalt, äi ütles, et nüüd näeb F1 vaadates alt ka lugeda midagi icon_biggrin.gif Tänud!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2010 15:30:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Kokkulepped laabusid,järgmise korrani!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004



sõnumpostitatud: 19.12.2008 14:52:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Tarisin printeri ära. Tänud! thumbs_up.gif
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ron
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002



sõnumpostitatud: 23.07.2008 10:21:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

positiivne ärikogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2007 13:33:25    postituse pealkiri: VHS Hitachi - 96/4A vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Saatis mulle toreda vana aparaadi. Tänud. :)
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2007 23:43:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

ostsin digiboxi ja veel ühe kaabel-neti seadme.
kõik väga hea ja saatis kiiresti ära ka ja väga viisakas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ritsu82
Kreisi kasutaja
Ritsu82

liitunud: 26.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2007 20:43:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Sai diil tehtud ja kõik nii nagu pidi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2007 16:55:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

müüs mulle korpuse thumbs_up.gif
igati positiivne kogemus icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2007 02:39:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Sai ostetud Asus N7600GS vdeokaart.
Müüjaga ise küll kohtuda ei saanud, aga läbi tema tuttava sai videokaart kätte saadud.. Kunagi kohtume ikka thumbs_up.gif
Usaldusväärne ärimees... beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zerokas
Kreisi kasutaja
zerokas

liitunud: 02.08.2002



sõnumpostitatud: 17.11.2007 12:11:58    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Viisin tyybile Ipodi. Kõik laabus ideaalselt icon_smile.gif
_________________
M: HARULDASI RETRO VINTAGE MOBIILTELEFONE!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 23:20:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2007 16:20:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Väga positiivne ja kiire tehing, teine kordki icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2007 21:46:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Kõik nii nagu peab! Lahe meha ja kaup nii nagu lubatud.
HV-positiivne!
_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007



sõnumpostitatud: 20.06.2007 10:27:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Õeke.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cryp7on
Kreisi kasutaja
Cryp7on

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2007 01:20:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Ostis mälud, probleeme ei tekkinud... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 24.12.2006 15:33:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Järjekordne tehing tehtud, kõik laabus nii, nagu laabuma pidi (:
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003



sõnumpostitatud: 18.08.2006 16:31:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

ostisn dell c610, kõik siiani ok thumbs_up.gif
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enaber
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004



sõnumpostitatud: 02.06.2006 11:25:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Norm ostja. Müüsin talle videokaardi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 21.03.2006 22:38:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Sai üks DVD-kirjutaja maha müüdud. Raha sain kätte, mina rahul icon_wink.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2005 01:02:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

ostis katoodi ja tuli ise kohale. thumbs_up.gif soovitan
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005



sõnumpostitatud: 01.11.2005 21:37:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

kõik läks väga hästi.ainult positiivesle mõtlen


btw mis su reit on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2005 21:38:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Norm tüüp paistis olevat thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yakamoto
HV kasutaja
Yakamoto

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 09.10.2005 13:38:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Neutraalne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2005 11:51:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Tehing tehtud, kõik ok!
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 08.10.2005 16:38:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Tore mees,soovitan soojalt thumbs_up.gif
Äri läks sipa nihu,a jõudsime kenasti kokkuleppele.
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 08.08.2005 20:59:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Tuli ise kohale ja pärast viis veel trenni ka mind :)

positiivne missugune
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2005 17:56:03    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Usaldusväärne ja sõbralik müüja.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2005 12:08:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Muhe kursavend, saab alati nalja temaga. thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 29.12.2004 15:39:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Et läks vist õigesse kohta kommentaar. icon_biggrin.gif
Äri sujus libedalt 8)
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DDA
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2004



sõnumpostitatud: 27.12.2004 23:43:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Ostsin videokaardi ja äri läks sujuvalt ja kiirelt.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 26.12.2004 10:34:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2004 02:33:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Muhe sell;)
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2004 17:02:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitbull
HV kasutaja
bitbull

liitunud: 03.01.2002



sõnumpostitatud: 25.10.2003 10:28:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Pole muudkui ain positiivne kogemus tehingust ja mina ka jälle rahul! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002



sõnumpostitatud: 14.10.2003 18:15:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

äri kulges kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2003 23:16:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

Toimiv tegelane.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002



sõnumpostitatud: 10.09.2003 14:06:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

suht ponks tüüp jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2003 15:06:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Positiivne

niikaua kui mina teda tundnud olen(~15 a) on ta küll normaalne olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002



sõnumpostitatud: 24.08.2003 00:16:47    postituse pealkiri: Kommenteerimine: paulpihu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ paulpihu ]: Neutraalne

ostis mult helikaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

paulpihu arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.