| autor |
sõnum |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 05.01.2025 00:02:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing! _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1514 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1018 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 22.12.2024 18:28:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
ostis plaadi /prose  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
postitatud: 11.06.2024 00:00:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Positiivne äritehing!  _________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mumbles
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2007
|
postitatud: 20.08.2020 15:56:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Tuli ise kaubale järgi ja kõik tiptop, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DooDleZ*
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2015
|
postitatud: 28.08.2018 22:11:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Andis Wifi dongle ära, 5+  _________________ "A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others." |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FullHC
HV Guru
liitunud: 26.05.2011
|
postitatud: 10.08.2018 09:12:48 postituse pealkiri: CRT-monitor |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Tegime ühe retrodiili, kõik sujus kenasti. Igati positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
postitatud: 12.01.2018 16:40:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Kaup koos  |
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
postitatud: 01.08.2017 18:54:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing. Tuli ise järele. |
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 10.07.2017 17:39:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Müüsin protsessori.  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
postitatud: 17.03.2017 19:10:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Müüs arvutiosi, kõik töötab nagu peab.  _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carlsair
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2016
|
postitatud: 08.02.2017 18:25:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Kiire ning igati positiivne tehing ja sain isegi kahe saia jagu raha rohkem  |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ptbl
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
postitatud: 28.01.2017 19:30:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Ostsin lauaarvuti. Kõik tiptop!  |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
postitatud: 24.01.2017 19:36:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Ostis ettemaksuga võrgukaardi ja helikaardi. |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 20.01.2017 17:59:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixmaan
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
postitatud: 18.01.2017 18:15:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Kandis raha ette, kiire tehing. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qball
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2010
|
postitatud: 23.11.2012 01:41:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Kiire ja meeldiv tehing. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 06.09.2006 21:23:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
kaup igati korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 05.01.2006 14:53:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Kõne, järgmine päev saime kokku, viskasime käppa ning raha ja video vahetasid omaniku.
kiirelt ja lihtsalt  _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaz32
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
postitatud: 25.11.2005 16:57:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Ostsin mobo ja prose
usaldusväärne ja kiire
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike34
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2003
|
postitatud: 31.10.2005 11:43:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Tuli õigeks ajaks kohale
Raha ja asjad vahetasid omaniku nagu kokku lepitud
Soovitan Soojalt. _________________ Arvuteid vahetame tavaliselt aeg ajalt aga inimesi mitte !!! |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
postitatud: 16.06.2005 20:29:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Hästi vahva oli  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 07.06.2005 21:44:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Müüsin Heroes of Might and Magic IV.
Tehing toimus ilusti, ainult mina jäin hiljaks. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 07.06.2005 07:57:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 26.05.2005 20:13:56 postituse pealkiri: PC 133 512MB |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Ostsin 512MB RAMi ja jäin kaubaga täitsa rahule  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002
|
postitatud: 24.05.2005 10:12:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Ostsin 2x256MB ja 128MB sdrami 256-sed olid ok, 128 pole veel proovinud, aga ju see ka töötab.  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tlwww
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 19.05.2005 21:05:03 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 25.02.2005 15:14:04 postituse pealkiri: SELLE MEHEGA VÕIB ÄRI TEHA KÜLL |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Õige kaup leidis õige omaniku. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
postitatud: 06.02.2005 08:16:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Äri sujus probleemivabalt
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
postitatud: 10.01.2005 18:26:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Müüsin playstationi, raha tuli kohale nagu lubatud. Meeldiv oli äri ajada! |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacker
HV veteran
liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 29.12.2004 23:06:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
oli meeldiv diili teha  _________________ Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one" |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sven00
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
postitatud: 29.12.2004 20:58:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pol777
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 27.10.2004 12:49:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Muusin GF4 ,kiiresti ja normaalse hinnaga  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 12.09.2004 14:56:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
kandsin raha ette ja järgmine päev jalutasin järgi.
hea rahulik oli kaupa teha, mälu töötab kah kenasti  _________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
postitatud: 06.09.2004 20:57:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.05.2003
|
postitatud: 15.07.2004 16:14:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Positiivne siitpooltki, kena ostja. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 23.05.2004 11:34:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Aitas Seti Hide alal soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muku
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
postitatud: 16.05.2004 23:08:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
postitatud: 10.05.2004 00:24:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
ikka aitab, kus vaja. tore inimene  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurnäuskas
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 18.04.2004 19:23:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
ostis ära ühe monitori  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 26.03.2004 20:01:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
daman on minu kõigeparem sõber @ hvf. Mega kihvt kuju
kuid võib-olla küsin vahest rohkem kui daman suudab vastata
Tahsin ühte HV casebadi saatasis oopis kaks ja mõlemad sain TASUTA supper
ja on veel aidanud teistes küsimustes nii et 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
postitatud: 14.01.2004 18:27:24 postituse pealkiri: peeter otsib saiakesi |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
maru vahva töökaaslane, aitab alati kui vaja (tegelikult on tal ka päevad, siis tal pole eriliselt hea tuju ) aga muidu üldiselt ülipositiivne kuju 
viimati muutis limp 21.04.2004 21:32:32, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 22.10.2003 22:42:12 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ daman ]: puudub |
|
| ants300 kirjutas: |
Sai videokaart ostetud,kaup tip top.Saatis kauba ennem kui ülekande olin teinud igati usaldusväärne tüüp  |
Ja ka potentsiaalne lollike  _________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants300
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2003
|
postitatud: 22.10.2003 22:23:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Sai videokaart ostetud,kaup tip top.Saatis kauba ennem kui ülekande olin teinud igati usaldusväärne tüüp  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nasaponic
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2003
|
postitatud: 26.09.2003 13:06:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Ostsin HDD ja video.
Kõik nii nagu leppitud.
Ja veel - ootas mind 15 min.
Sorry. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 22.09.2003 18:19:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Pole ühtegi halba sõna (tehing sujus ilusasti )  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacky
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
postitatud: 10.09.2003 10:50:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
Saadud protsessor korralik, vahetus kulges meeldivalt. _________________ I have a nice car, to which I unfortunetely dont have legal access... |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kesva
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2002
|
postitatud: 03.09.2003 18:03:38 postituse pealkiri: Kommenteerimine: daman |
|
Arvamus kasutajast [ daman ]: Positiivne |
|
| Tehing Damaniga sujus kenasti ja operatiivselt ---> Usaldusväärne! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|