| autor |
sõnum |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
postitatud: 09.10.2019 08:13:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti, kõik timm  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
postitatud: 02.04.2012 23:40:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Müüs hea teleka. Aega läks, aga asja sai  |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
postitatud: 28.03.2012 00:32:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Korralik ostja.
Müüsin monitori, maksis sulas ja kõik sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 24.08.2009 15:10:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Väga positiivne ostmiskogemus. Soovitan.  _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyrus
HV veteran

liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 07.12.2006 23:22:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus olemas  |
|
|
| Kommentaarid: 447 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
403 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 19.10.2006 18:45:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Kaup kenasti koos ja kõik töötab suurepäraselt  _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 04.09.2006 21:57:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Sai kunagi ammu monitor müüdud (tegu väga ammuse asjaga aga tehing läks minu mäletamist mööda ja parem hilja kui mitte kunagi ). _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cubik
HV veteran
liitunud: 02.08.2003
|
postitatud: 14.11.2005 08:39:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Sai monitor müüdud...äri kiire ja korralik...SOOVITAN! |
|
|
| Kommentaarid: 192 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
postitatud: 12.11.2005 13:04:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Sai graafikakaart ostetud. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 28.04.2005 15:21:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
sai mälu ostetud äri kiire ja korralik, liist juba järgmisel päeval käes  |
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maqu
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 23.02.2005 21:55:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
ostsin celeron prose. Tehing oli kiire, kaup töötas. Seega kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 23.02.2005 17:57:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Seekord olin ostja rollis. Tõi vidina ise kohale. Suured tänud  _________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kagemusha
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 16.06.2004 22:15:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
usaldusväärne ja meeldiv müüja  _________________ Kui teadmised ei sega on lihtne otsustada! |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tisko
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2004
|
postitatud: 16.06.2004 22:01:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Negatiivne |
|
Oli kontaktivõimetu entusiastliku potentsiaalse kliendi suhtes, kes soovis lisainfot. Ei vastanud meilidele.
viimati muutis Tisko 17.06.2004 13:36:57, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leech
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
postitatud: 13.06.2004 01:08:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Negatiivne |
|
Ah kõik asjad vennal off-line  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 12.06.2004 16:14:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| usaldatav .. gar lehe oleks võinud yles leida ainult ..muidu ok..positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 09.06.2004 09:16:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 04.06.2004 15:07:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Kaup käes! Usaldusväärne mees! |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjand
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
postitatud: 04.06.2004 00:33:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
väga bro mees ! _________________ ----
-----
------
--------
-----------
[color=#FFFFFF:d04aaee764][size=1:d04aaee764]andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, andre oolo, [/size:d04aaee764][/color:d04aaee764] |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
postitatud: 28.05.2004 10:14:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Asjalik ostja 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hypogenic
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2003
|
postitatud: 27.05.2004 09:21:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne tüüp, aitasin sõbral arvuti maha müüa, väidetavasti oli kõik tip-top.  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
postitatud: 05.05.2004 16:44:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu.
Kõik oli ok(mälu), aga saatmine venis veidikene, aga saan aru.
Inimene oli tööl ja alati ei saa päeval ära käia, kui vaja.
Kuid üldmulje on väga positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
que
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 04.04.2004 14:50:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose404
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 03.04.2004 12:44:41 postituse pealkiri: Pos. |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
tehing toimus kiirelt ja probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_fred_
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
postitatud: 01.04.2004 22:32:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Juba teine positiivne tehing. Sain pilti näitava monitori odavalt  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martini
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 30.03.2004 14:16:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Tänan vahendamise eest - meeldiv kogemus ja lift ennekõike  _________________ (Minu lugupidamine) |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aare
HV veteran
liitunud: 19.01.2004
|
postitatud: 28.03.2004 22:56:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
mitu korda nii müüsin, kui ka ostsin -
------------------------------------------------------
www.aare.ee - Computers, Design, Hosting |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vulpino
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2002
|
postitatud: 21.03.2004 18:11:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Kaup kiirelt käes ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
postitatud: 17.03.2004 22:00:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Ega jah kaart ise töötas laitmatult kuid venitkas oma aja ära elanud..vahetasin viimase ära ja kõik ok. Soovitused siis  |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaker
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 17.03.2004 00:14:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
väga meeldiv oli äri ajada soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
postitatud: 20.02.2004 01:55:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Äri sai ilusti sooritatud. |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 28.01.2004 15:49:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Isiklikult küll ei kohtunud, aga ostis mult juhtmeta telefoni. Asjaajamine oli 
viimati muutis raamat 23.02.2005 17:58:23, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 24.01.2004 15:40:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Mitu tehingut juba tehtud ja alati kõik korrektne  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 22.01.2004 17:40:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Norm ostja, tehing kiire. _________________ PT: väike kujunduslik tööots html ja disaini vallas pisikese lehe tegemiseks. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 21.01.2004 14:08:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Tehing toimus kiirelt ja probleemideta. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
postitatud: 20.01.2004 11:57:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Prose töötab nüüdsest minu masinas...
Hoidis kursis toimuvaga, äri sai aetud Cargobussi ja pangaülekannet kasutades... |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
postitatud: 19.01.2004 14:01:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
Kaubad said kenasti tehtud. Kraam vastas ka põhimõtteliselt ootustele. Fuun ise on juba Tele2 lukust vabastatud, omab uut esimest ja tagumist korpust ning antenni, elastomeeri sai veidi muditud, ning pilt seisab ees nagu vanem mees. Kõik see upgrade ilma sentigi kulutamata ning veidi nokitsemisega tegeledes.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 19.01.2004 04:50:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
tore kutt, pidin talt TNT2e ostma aga viimasel hetkel selgus, et tal seda endal vaja. nii et müüs selle asemel Voodoo3e sama raha eest. kaart töötab paremini kui soovida oleks võinud.  |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eimar1
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 14.01.2004 23:30:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
korralik ostja 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
postitatud: 11.01.2004 12:26:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meankorner
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2003
|
postitatud: 06.01.2004 02:52:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
natuke oli minu poolset pidurdust aga  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjsmart
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2002
|
postitatud: 30.12.2003 13:45:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Sai talle kunagi mälud müüdud. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavelnec
HV Guru

liitunud: 06.11.2002
|
postitatud: 02.10.2003 14:40:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
arvutikomplekt sai ostetud, rikkised asjad tagasi antud, ülejäänud korralikud!  |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
176 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 09.09.2003 14:01:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Neutraalne |
|
Inimene, kes ei ole kindel mida talle vaja on...
aga muidu on norm.
viimati muutis JevgeniT 07.01.2004 15:45:33, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 28.08.2003 20:45:21 postituse pealkiri: Kommenteerimine: jupiter |
|
Arvamus kasutajast [ jupiter ]: Positiivne |
|
| Positiivne; asjad ja rahad liiguvad |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|