praegune kellaaeg 23.06.2026 02:07:28
|
| Kasutajate arvamused :: 4lo |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ 4lo ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 25.09.2011 21:30:26 postituse pealkiri: Kommenteerimine: 4lo |
|
Arvamus kasutajast [ 4lo ]: Positiivne |
|
Müüsin läpakale ekraani ja aitasin ka ära vahetada tehing sujus hästi ja olime mõlemad tehinguga rahul soovitan  _________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
| 4lo arvab teistest |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
| Positiivne: |
 |
100% |
1 häält |
| Neutraalne: |
 |
0% |
0 häält |
| Negatiivne: |
 |
0% |
0 häält |
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|