Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: OlenSiin
avatar Kasutajast OlenSiin

HV kasutaja
liitunud:  05.03.2011
viimane külastus:  04.02.2025 19:41:41
HV-OT teenus:  12.05.2022 03:52:36
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  315
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja OlenSiin sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt OlenSiin
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: OlenSiin
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006



sõnumpostitatud: 22.12.2021 08:17:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kiire ja korrektne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meim
HV veteran

liitunud: 19.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2021 22:30:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Konkreetne ja kiire kaup. Üks PSU vahetas omanikku. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
"Me ei saa ühtegi päeva oma elust vahele jätta. Kõik tuleb järjest ära elada." /Hardi Tiidus/
Jaanalindu mitte ehmatada-betoonpõrand!
Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja.
psauce is so mean that even the Devil would send his/her soul back.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2021 23:34:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis propelleri
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avastaja
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2019 20:40:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kiire ja meeldiv tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2016 16:36:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kaup koos! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2015 22:27:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostsin GPU jahutuse. Kaup korralik ja tehing kiire ning konkreetne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2015 20:20:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Meeldiv tehing, kaart oodatust kiiremgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werra
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2002



sõnumpostitatud: 13.12.2014 19:56:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kaup nagu kirjeldet, kiire ja asjalik tehing.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapsauss
HV veteran


liitunud: 07.12.2002



sõnumpostitatud: 01.10.2014 19:37:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Sai paar kiiret tehingu järjest tehtu! Igati tore ja abivalmis müüja thumbs_up.gif Soovitan!
_________________
Õnnetusi ikka juhtub ..
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edmundo
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2009



sõnumpostitatud: 08.07.2014 11:06:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2014 09:52:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Väike diil tehtud, tõrgeteta!
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2014 09:50:32    postituse pealkiri: Hea, kiire, usaldusväärne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Hea, kiire, usaldusväärne
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzztan
HV vaatleja
Zzztan

liitunud: 06.01.2005



sõnumpostitatud: 11.05.2014 13:16:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Kõik OK icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2014 09:47:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Tip-top. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitman
HV veteran
Vitman

liitunud: 15.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2014 14:48:35    postituse pealkiri: p67 emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

super seller thumbs_up.gif
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 291
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 20.03.2014 17:57:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostsin mõned jupid. Kõik sujus 5+
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2014 20:52:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Müüs videokaarti ja saatis postiga selle thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2014 23:16:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostsin paar riserit beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2014 21:30:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

ostetud mälu ddr3, kõik tip top korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jynger
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2014 15:42:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2014 13:48:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tax2
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2014 21:22:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Müüsin arvuti, tuli ise järgi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Peale tehingut palun alati tagasisidet hinnanguna, soovitavalt positiivsena.
Enne negatiivset tagasisidet saada PS, leiame tekkinud probleemile lahenduse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2014 17:48:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Müüsin emaplaadi, käis järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2014 08:44:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

ostis toite, kõik sujus kiirelt! soovitan
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2014 14:04:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis paar videokaarti thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2014 04:23:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

5+ kogemus! icon_smile.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OlenHea
HV kasutaja
OlenHea

liitunud: 23.01.2009



sõnumpostitatud: 27.12.2013 23:41:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis vga, tuli ise järgi, meeldiv ja kiire tehing. Soovitan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2013 23:30:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Sai väike diil tehtud, äri aetud kiirelt, igati positiivne
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2013 13:54:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Meeldiv tehing! Teinekordki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daidalus
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2013 10:37:24    postituse pealkiri: ostsin kasti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

töötab
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2013 13:50:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

sai soetatud üks x-fi helikaart, esialgsed probleemid olid tingitud hoopis mobost endast, niiet see diil igati positiivne
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2013 23:20:05    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

kaup ja kõik ok.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2013 13:08:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Soetasin ühe võimsama PSU. Tehing probleemideta ning kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007



sõnumpostitatud: 05.07.2013 21:54:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Diil ilusti tehtud , ostsin emaplaadi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2013 16:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Müüs videokaardi ja emaplaadi, kõik korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salamander
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2013 00:00:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostsin kaardi, kõik tip-top. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 04.06.2013 22:05:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis komponendid, oli v2ike mure, aga tema oli vastutulelik inimene, soovitan!! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009



sõnumpostitatud: 19.05.2013 23:28:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostsin kaardi.
Kõik töötab nii nagu peab icon_cool.gif

beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaenlane
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2005



sõnumpostitatud: 17.05.2013 11:06:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis emaplaadi. Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Masq
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 30.04.2013 00:26:01    postituse pealkiri: Kommenteerimine: OlenSiin vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ OlenSiin ]: Positiivne

Ostis emaplaadi ja prose, tuli kiirelt järgi, kõik sujus!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

OlenSiin arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 38 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.