| autor |
sõnum |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 18.04.2006 19:37:12 postituse pealkiri: Tabatud |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
| Sarge kirjutas: |
Tegu on jah petturiga. Ootan juba kolmandat nädalat kuna kaup kohale tuleb, aga ei midagi. Ta ütles, et ei hakka asja kommenteerime ja saadab raha tagasi. Aga seda ka ootan juba teist nädalat.
29.12.2005 |
Mina tegin peale pettust avalduse politseisse ja nüüd lõpuks on T* T* (nimi muudetud - HV toimetus) tabatud Rakverest ja läheb nüüd kohtu alla. Kohtu otsus on juba kindel ja need kes on veel viitsinud avaldust teha peaks ka mingi aeg oma raha tagasi saama. _________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
postitatud: 20.03.2006 16:07:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sashaobrok
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
postitatud: 02.03.2006 02:32:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
kas keegi on ka petturiga suhtluses edu saavutanud?
politsei? midagigi? |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
postitatud: 04.01.2006 09:46:06 postituse pealkiri: !! |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Ostsin eelmise kuu alguses temalt emaplaadi omaarust.. saatsin raha ära.. Plaati ei tulnud. Ütles, et saadab raha tagasi. Pole saatnud. Kõnedele ei vasta.. Kirjale samuti mitte
---
Andsin samuti tüübi politseisse  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 02.01.2006 21:14:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Tähelepanu! Tegu on petturiga!! |
Paraku on see tõsi, käisin täna politseis avaldust tegemas antud petturi kohta. Kui hästi läheb saan oma raha tagasi.. _________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sashaobrok
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
postitatud: 31.12.2005 15:15:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Soovisin emaplaati osta, tyyp saatis privaatsõnumi ja pakkus m6istliku hinna. Kandsin raha üle. Nüüd pole pea kuu aega ei kipu ega kõppu. Telefonile ei vasta. Privaatsõnumid on lugemata. Kindlasti ei soovita selle inimesega äri ajada. Eelnev suurem hulk positiivseid kommentaare tundub müstilisena.
viimati muutis sashaobrok 17.01.2006 22:42:25, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 30.12.2005 02:01:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
| Mis mul öelda on. Selle inimesega mitte äri teha. |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
postitatud: 30.12.2005 00:17:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
| ma panen ka negatiivse, pidi mulle ka kauba juba mitu päeva tagasi saatma, kandsin rahagi üle, aga siiani ei kipu ega kõppu |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarge
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
postitatud: 29.12.2005 21:27:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Tegu on jah petturiga. Ootan juba kolmandat nädalat kuna kaup kohale tuleb, aga ei midagi. Ta ütles, et ei hakka asja kommenteerime ja saadab raha tagasi. Aga seda ka ootan juba teist nädalat.
29.12.2005 |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
postitatud: 29.12.2005 05:16:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Ostsin antud isikult (24.12.2005) 2x TwinMOS DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 (mälud), tegin talle ettemaksu ja kokkulepe oli, et toob kauba hiljemalt 26. dets. ära. Saatis kirja, et jõuab varsti Tallinnasse ja siis helistab kuid pole siiamaani saanud ühtki kõnet pole kaupa, pole raha. Olen ise kõnesid teinud kuid keegi ei vasta ja mõni aeg hiljem lylitati telefon ylce välja :S mida peaxin sellest järeldama?! Täna juba 29.12 ja valitseb vaikus.. kui ma 2 päeva jooksul kaupa või raha tagasi ei saa, läheb asi karmix, sest mulle ei meeldi kui kokkulepetest kinni ei peeta!! _________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkxs
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
postitatud: 26.12.2005 16:30:10 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: puudub |
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Tähelepanu! Tegu on petturiga!! |
no komments
ootame siis homseni
NB petturid on petturid
nemad oma asju korda ei aja
mina olen seda kogu aeg tenud!! |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
postitatud: 13.12.2005 23:25:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 22.11.2005 01:07:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Esialgu siis neutraalne, kui mees oma sõna peab.
EDIT!!!
Praegu juba 12.märts 2006 aasta. Tüüp on mulle senini eelmise aasta suvest 8200.- võlgu, mida lubas siis 2005 aasta lõpust hakata tagasi maksma 1000.- kaupa/kuus arvele. Senini pole rahast ega temast kipu ega kõppu. Seda meest ei saa absoluutselt usaldada, kuna tegemist tõesti parandamatu petturiga, kellele meeldib lõpmatuseni anda lubadusi, mida kunagi ei täida.
Kui kellelgi õnnestub siiski kontakti saada, andku palun teada!!! _________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
viimati muutis terminator 12.03.2006 18:34:38, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 04.07.2005 23:59:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
positiivne _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahmed
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002
|
postitatud: 01.06.2005 20:35:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Neutraalne |
|
Nüüdseks on probleem lahenenud.
Hr. Sharkzs on mulle tagastanud raha nagu ta viimati ka lubas.
Täitmata on jäänud vaid suur lubadus kinkida raha tagastamise ja kogu juhtunud jama korvamiseks paar korralikke kõlarikaableid.
Ise nagu pakkus, aga nüüd vist lubaduse unustanud 
viimati muutis Ahmed 14.08.2005 20:58:37, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 25.05.2005 13:14:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 23.05.2005 21:31:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
postitatud: 14.05.2005 14:51:08 postituse pealkiri: P2 ost |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
Kauba kättesaamisega oli suur vaev! Tegin juba politseisse avalduse ning politsei kontakteerus temaga, ta siis saatis paki mulle ja praegu asjaga ok.
viimati muutis tonu89 26.05.2005 17:10:45, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ermop
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2004
|
postitatud: 14.05.2005 12:51:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
mõttetu tüüp lubas samuti raha tagasi saata kuna kaup oli tuksis, kuid juba nädala olen oodanud aga raha ei näe kuskilt, isegi sõnumitele ei taha vastata enam.
Sellistega tuleks midagi ette võtta!!! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahmed
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002
|
postitatud: 12.05.2005 13:35:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Neutraalne |
|
| maka1 kirjutas: |
| sama jama ootan juba teine päev videokaarti aga ei midagi.Kuradi tüüp ,peab vist POLITSEISSE helistama. |
Tüüp võttis ühendus ja vabandas, lubas raha tagasi kanda...pidi probleeme olema...mainis ka paari teist HV kasutajat kes on ootele jäänud.
Hetkel pole pappi kuskil
PS! Politseisse helistamisest ei piisa, tuleb avaldus teha.
Odav viis elu persse keerata 
viimati muutis Ahmed 01.06.2005 20:39:42, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maka1
HV veteran

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 12.05.2005 10:44:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Negatiivne |
|
| sama jama ootan juba teine päev videokaarti aga ei midagi.Kuradi tüüp ,peab vist POLITSEISSE helistama. |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahmed
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002
|
postitatud: 12.05.2005 09:23:34 postituse pealkiri: Onkyo |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Neutraalne |
|
Kuna keeras ostetava resiiveri perse lubas raha tagasi kanda.
Ootan raha tagasi juba 4 päeva!!!
Olen ilma rahata ja uus resiiver vaja välja osta, no kurta sellise jama keeras kokku. Vaja resiiverile järele minna aga raha ikka pole tagasi kandnud nagu lubas 
viimati muutis Ahmed 14.05.2005 10:02:22, muudetud 6 korda |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepyhead
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
postitatud: 08.05.2005 14:38:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R75
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
postitatud: 27.04.2005 21:43:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Ostsin kõrvaklapid.Äri oli kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Widric
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2002
|
postitatud: 25.04.2005 13:44:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Tehing kiire. Kaup korralik. Kõik ok!  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinr112
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2003
|
postitatud: 18.04.2005 12:21:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Korralik kaupmees  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 15.04.2005 15:45:15 postituse pealkiri: Ostsin välgu :))) |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jupiter
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
postitatud: 13.04.2005 19:33:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
| PC-133 SDRAM mälude ost kulges kiirelt ja soodsa hinnaga! |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 11.04.2005 21:59:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
postitatud: 10.04.2005 19:33:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
| Sai äri tehtud, kuid sain vigase asja. Mees vahetas ilusti tagasi. Kui vaheraha ka tagasi saan siis jääbki arvamus positiivseks. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JohnT
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
postitatud: 21.03.2005 19:39:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Nii nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
postitatud: 14.03.2005 21:21:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Äri oli kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 04.03.2005 01:15:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
| Sai telefon ostetud, tundub OK olevat ja asi toimis kiiresti. |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kingshark
HV veteran

liitunud: 26.10.2004
|
postitatud: 27.02.2005 21:22:28 postituse pealkiri: Mälud |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
| Sai mälud ostetud, hea hinnaga. Käima lähevad ning hetkel tundub et päris hea kaup:D |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
que
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 21.02.2005 18:51:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
hea kaup, hea hinnaga  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
praetor
HV veteran

liitunud: 17.11.2002
|
postitatud: 27.01.2005 21:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
| ostsin mitu arvutit, kõik laabus normaalselt. |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pejbox
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
postitatud: 14.01.2005 21:43:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
just t6in koju tema kaudu ostetud arvutit. paistab korras olevat  _________________ it's nice to be important, but it's more important to be nice. |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 31.12.2004 19:08:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
ajasin küll teise mehe kaudu tema müüdavaid asju taga,aga kaup väga hea.
julgen vabalt soovitada...oleks raha,ostaks veel.
 _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 23.12.2004 11:43:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Äri korras  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
postitatud: 15.12.2004 23:42:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
müüs pII kasti mulle mingi kolmanda isiku kaudu
ei tea mis tegelane too viimane oli, aga abistas igal võimalusel mind ja vaatas, et kaup oleks ikka korras
(tõi minu+10kilose koti trammilt ja viis minu+15kilose koti trammile tagasi kah jne... )
sain saundi korda. driverite reinstall.. |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 07.10.2004 22:39:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Väga PRO. _________________ PT: väike kujunduslik tööots html ja disaini vallas pisikese lehe tegemiseks. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
postitatud: 13.09.2004 16:05:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Mis muud kui thumbs up  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
postitatud: 06.09.2004 19:53:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Ostsin võrgukaardi. Loodetavasti korras ka  |
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 26.06.2004 15:02:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
kaup selline nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mortem
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2004
|
postitatud: 24.05.2004 21:21:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
postitatud: 13.05.2004 20:55:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 07.04.2004 22:40:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Kena, et moos sobib! Igati arvestatav partner.  _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 30.03.2004 21:51:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
emaplaat jõudis operatiivselt minuni  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
postitatud: 29.03.2004 20:28:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: Positiivne |
|
Kaup töötab igati pro  |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkxs
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
postitatud: 21.03.2004 13:55:26 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ sharkxs ]: puudub |
|
| dvd vader kirjutas: |
| ma üldiselt ei kommenteeri kasutajaid, veel vähem negatiivsete kommentaaridega, aga nagu paljud teavad, siis mulle ei meeldi kaks asja: nõuetele mittevastav avatar või allkiri (mis näitab kasutaja mittehoolimist reeglitest ja kokkulepetest - st. kokkulepe foorumiga registreerumisel, et kasutab foorumit reeglite kohaselt) ja kui postitatakse mitu smiley't järjest ja need moodustavad postituse ainsa sisu ja eriti siis, kui kõik järjest olevad smiley'd on täpselt ühesugused. mõlemad tingimused on antud kasutaja suutnud täita (eelkõige oma 20KB avatariga) ja seepärast kuulub talle minu mittelugupidamine |
avatari kohta ei oska ise kommenteerida kuna palusin ühel tuttaval selle nõuete kohaselt teha , lasen selle ümber teha kui ei sobi
see et ma ühte post panin mitu smily ei tohiks nüüd küll põhjus kriitikaks olla saatnud priva ja ma oleks ümber muutnud (tegemist oli naljakate juhtumistega ja naer oli ainuke kommentaar kommenteerida naeru)
ja minu allkiri ei puuduta mitte kedagi[/b] |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|