| autor |
sõnum |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
postitatud: 03.03.2017 19:22:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
ostis ruuteri  |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bestgamer
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2004
|
postitatud: 17.10.2016 08:16:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Maksis raha ette, läpakas postiautomaadis. Minu poolt OK. _________________ Igal yhel juhtub, kellel vähem, kellel ... |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
postitatud: 24.10.2013 13:10:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elmutiit
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2012
|
postitatud: 18.04.2013 11:24:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 27.03.2013 19:56:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
0k.  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crife
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2012
|
postitatud: 26.03.2013 19:57:18 postituse pealkiri: Ostsis videokaardi |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Aega läks aga asja sai, ostis videokaardi.
 |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
postitatud: 22.03.2013 18:11:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
| Minimx38 kirjutas: |
Müüs ühe läpaka mulle  |
Tuli külma ja päris korraliku tuulega omal jalal järgi, vägagi positiivne ja kiire diil.  _________________ Sounds?... |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoobarEst
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2011
|
postitatud: 21.03.2013 23:33:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Müüsin läpaka, kõik  _________________ Tallinn.
[img:e1a0c7ed1b]http://www.upload.ee/image/1639559/noobar.jpg[/img:e1a0c7ed1b] |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bandiit
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2003
|
postitatud: 18.03.2013 14:35:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Seekordne ost edukalt sooritatud temalt. _________________
Antiik müüa profiilis |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
postitatud: 30.11.2011 00:22:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
| Soovis osta mobiili, aga kui talt raha ette küsisin, siis peale lubadust osta hakkas vassima, et mu saadetud kontonr oli vigane. Peale teistkordset kontonr ja andmete saatmist enam sõnumitele ei reageerinud. Kehv ostja. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 21.11.2011 11:36:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 18.11.2011 18:25:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Teist korda just äri ajanud ja kõik ok. Küsis 2€ posti raha ette, kandsin kogu summa ja pakk oli kenasti kohal. Täname!
Ei usu, et poiss paadunud suli on, vaid teeb pigem valearvetusi kaupa võttes ja kui maksmiseks läheb ei saa loodetud summat kokku. Kuna kõik ei edene nagu plaanib.  |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 09.11.2011 14:26:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
Müüsin telefoni ning monitori, paki panin teele 27.10 kuid senimaani ei ole raha laekunud minu kontole. Nädal pärast paki teelepanekut kirjutasin, et kas on kohale jõudnud ning asjaga rahul, ei vastatud. Alles mitmeid päevi hiljem ning pärast kolmandat kirja, kus lubasin negatiivse kommentaari panna, suvatses ülbelt vastata, et ei ole aega vastata olnud ning et milles probleem Lubas samal õhtul ka samast pangast, kus endalgi konto, rahad teele panna. Läks 5 päeva mööda, rahast endiselt haisugi. Helistasin, vastu ei võetud, kuid väga kiirelt tuli kiri, et "mingitel põhjustel" ei olnud ülekanne toimunud, teeb uuesti ülekande ära. Paar päeva hiljem, ehk täna, pole endiselt rahad kohale tulnud ning kõnele samuti ei vastata. Äärmiselt valelik/pohhuistlik tegelane, kellele kauba eest tasumine pole mittemingisugune kohustus. Äri tegemisel selle tüübiga soovitan enne rahad ära oodata ning siis pakk teele panna, sest 2 nädalat ei võta aega, et 5minutilist ülekannet teha. Kui rahad kohal või asjad tagasisaadetud, suvatsen VÕIBOLLA kommentaari neutraalseks muuta, kuid hetkel on see kogemus äärmiselt negatiivne olnud.
Innu18. |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
audiboy
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2007
|
postitatud: 03.11.2011 21:57:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Sai üks jupp sülearvutile ostetud, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parody
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 26.10.2011 10:57:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Täitsa OK tehing.
Emaplaat jõudis tervelt pealinna.
 |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
postitatud: 30.09.2011 12:02:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
Täpselt sama stsenaarium (samuti lubas mälud ära osta), mis kasutaja aerozolic puhul. Oli esialgu väga hakkamas, aga lõpuks vajus ära ja mitte mingit vastust sõnumitele ei tulnud (kuigi ta need läbi luges).
Negatiivset kommentaari ma poleks kirjutanud, kui inimene oleks siis öelnudki, et "ei, ma ikkagi loobun". Eks omad vitsad peksavad. |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 29.09.2011 15:17:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
| Minimx38 kirjutas: |
Müüs mulle sff kasti juppe, pani kiiresti teele ja kaup oli igat hää  |
Äri kiire ja korralik! Soovitan. Täname! |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
postitatud: 19.09.2011 20:01:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
Pidi mälud ära ostma. Sai kokku lepitud, et nädalavahetuse jooksul teeb ettemaksu ära ja saadab mulle oma andmed, kuhu pakk saata. Pühapäeva õhtuks polnud temast midagi kuulda ja saatsin ps-i, mille ta ilusti kenasti läbi luges, aga millele ta praeguseni midagi vastanud pole  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
postitatud: 17.09.2011 16:21:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
postitatud: 07.08.2011 20:49:26 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: puudub |
|
| Kiez kirjutas: |
| Lahmib negatiivseid ajaviiteks |
Pidid mobiili ostma ju mult, pakkusid hinna ma juba lubasin sulle ära aga sinust polnud märku kuni nüüdseni kui sa panid mulle negatiivse, sellega pidid isegi osad ostjad loobuma kuna sa pakkusid selle hinna oksjoni lõpus ja ma uskusin et sa ostad selle ka, aga nüüd kui juba ma sulle olen 100 korda helistand ja ps e saatnud paned sa mulle negatiivse, aga eks ise tead.  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
postitatud: 07.08.2011 20:45:52 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: puudub |
|
| djuuk kirjutas: |
10.06.2011 ostis mult defektiga laptopi. Ettmaksuna sain pool rahast. Nüüd on teise poolega kadunud juba 5 nädalat, telefonile ja PSile ei vasta. Ei soovita äri ajada!
Kui sa ise seda loed, tea, et see asi niisama ei jää. Kui sul raha ei ole teise poole maksmiseks, saada see laptop KIIREMAS korras tagasi.
Või kui julged, helista 51 595 74. |
Kus nüüd, ma ostsin sinult läpaka, täiesti vigase, tahtsin tagasi saata, sa ajad et kui tagasi saadan siis seda raha ka tagasi ei saada, küll sa saatsid mulle ram. e . Ei jõudnud kokkuleppele ja siis järsku ähvardas mendiga ja hellas vanematele, ise lõpuks lubas, et teeb teise poole tagasi. No saatsin tagasi läpaka ja veel koos läpaka kotiga ja tüüp ei tee mulle mitte sentigi tagasi.
on ikka küll....  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djuuk
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2007
|
postitatud: 19.07.2011 18:33:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
10.06.2011 ostis mult defektiga laptopi. Ettmaksuna sain pool rahast. Nüüd on teise poolega kadunud juba 5 nädalat, telefonile ja PSile ei vasta. Ei soovita äri ajada!
Kui sa ise seda loed, tea, et see asi niisama ei jää. Kui sul raha ei ole teise poole maksmiseks, saada see laptop KIIREMAS korras tagasi.
Või kui julged, helista 51 595 74. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kiez
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2006
|
postitatud: 29.06.2011 07:59:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Negatiivne |
|
Lahmib negatiivseid ajaviiteks _________________ V:Club 3D 7950GT parema kaarti vastu + komp |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaleStinre
külaline
|
postitatud: 30.04.2011 20:18:46 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: puudub |
|
Müüs posti teel läpaka, kaup kohal- terve ja vastab kirjeldusele. Seega võib selle kasutaja käest julgelt postiga kiirelt asju osta.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 18.04.2011 13:26:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
| Ostis kenasti aku! Usaldusväärne. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jankii
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2009
|
postitatud: 16.04.2011 21:26:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
postitatud: 12.04.2011 18:15:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Ainuke pidur suurepärase tehingu puhul selle kasutajaga oli Eesti Post, muidu julgen soovitada päris kindlasti  _________________ www.asicom.ee |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 25.03.2011 12:37:59 postituse pealkiri: Ketas +Hiir |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
 _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2Fast4You
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 24.03.2011 17:14:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
postitatud: 22.03.2011 01:01:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
viis minua VANAEMA sussid minema...tegi tolmus puhtaks ja pistis jalga...igati positiivne  _________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 20.03.2011 21:36:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Positiivne äri  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 20.03.2011 20:57:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Bueno  |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bamfreek
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2004
|
postitatud: 17.03.2011 15:02:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Diil toimus ilusti ja kenasti .  _________________ Dead Serious |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
postitatud: 16.03.2011 02:05:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Ostsin SmartPosti vahendusel prose, töötab  _________________ Dima oli siin |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 15.03.2011 23:06:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
postitatud: 14.03.2011 20:49:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Sai väike diil tehtud! Korralik klient! Soovitan  _________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
postitatud: 13.03.2011 17:10:41 postituse pealkiri: LG KM900 Arena |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
postitatud: 09.03.2011 00:03:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Tõi mul lausa koda ära asjad, respect
Kaup kah tip-top.
Igati super  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
postitatud: 08.03.2011 23:09:42 postituse pealkiri: + |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Sai toitekas ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
postitatud: 24.02.2011 14:59:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
positiivne ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 17.02.2011 19:05:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
5+  |
|
|
| Kommentaarid: 400 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 16.02.2011 21:16:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
sai siis üks pisike diil tehtud ... EP vahendusel ... probleeme polnud ...  _________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roltz418
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2008
|
postitatud: 15.02.2011 21:17:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
| Müüsin videokaardi , oli väike viivitus kuid kõik on korras. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 14.02.2011 19:32:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Üks suuremat sorti radikas laekus just posti teel.  _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profit83
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2005
|
postitatud: 09.02.2011 14:04:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Ostsin peotäie vurre, kaup nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala007
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 07.02.2011 23:18:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Sai arvuti ostetud, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
postitatud: 04.02.2011 15:33:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Ostsin hea ventilaatori  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
postitatud: 01.02.2011 11:27:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Neutraalne |
|
Tegi teemasse pakkumise (teavitasin teema sulgemise kuupäeva)
Ei vaevunud teemasse teatama, et ei soovi enam. _________________ joodan ja mõõdan |
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 25.01.2011 14:45:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Videokaarti ostis, kõik  _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 18.01.2011 22:45:39 postituse pealkiri: Mobo! |
|
Arvamus kasutajast [ Minimx38 ]: Positiivne |
|
Müüs ühe mobo!Kõik nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|