Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: erkky2002
avatar Kasutajast erkky2002

HV kasutaja
liitunud:  21.02.2003
viimane külastus:  27.05.2026 13:55:36
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  530
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja erkky2002 sõnumeid
arvuti:  CPU: Intel i7-14700 2.1Ghz
MB: MSI PRO B760M-P
Mälu: 16GB Kingston 6000MHz
GPU: Radeon RX 7800XT
SSD: Samsung 1TB 990 Pro
BluRay: LG BH08LS20 8X
LCD: 34" AOC CU34G2
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt erkky2002
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: erkky2002
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 55 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2014 16:22:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

ostsin tahvli, tehing kiire kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2014 19:41:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Väga kiire tehing. Soovitan!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 11.01.2014 20:35:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! beer_yum.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2013 17:22:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 29.10.2013 10:06:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik thumbs_up.gif Soovitan.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2013 21:46:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Igati positiivne . Sai ketas ostetud jälle . Kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2013 09:10:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Müüs monitori. Kõik 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 23.11.2012 20:55:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin video, kõik OK, soovitan!
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanamees
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2003



sõnumpostitatud: 11.09.2012 17:09:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2010 12:51:10    postituse pealkiri: Conax kaart MPEG-4 - MPEG-2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Tuli ise kohale ja aitas asja korda saada. Väga tore!
_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007



sõnumpostitatud: 06.05.2010 20:58:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Müüs WD TV Live seadme; kaup korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2010 23:22:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin mälud, olen ostuga rahul
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2009 18:59:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

zarc kirjutas:
zarc kirjutas:
Sai ostetud 500w CHIEFTEC toitekas - kõik toimib
Asi müüja garantiiga

veel sai emme ja video ostetud 8500

ja 2,6 prose
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2009 23:53:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

zarc kirjutas:
Sai ostetud 500w CHIEFTEC toitekas - kõik toimib
Asi müüja garantiiga

veel sai emme ja video ostetud 8500
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2009 16:54:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Sai ostetud 500w CHIEFTEC toitekas - kõik toimib
Asi müüja garantiiga
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2009 18:57:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Sai päris tükk aega tagasi talt ketas ostetud - kõik sujus probleemideta
Ketas igaljuhul töötab . icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pohl
HV kasutaja


liitunud: 01.02.2002



sõnumpostitatud: 02.07.2009 23:20:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin video, toimib, pani ilusti paki lubatult teele, kandisn raha ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2009 10:15:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

sai prose ostetud thumbs_up.gif töötab nagu kellavärk beer_yum.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alternate
Kreisi kasutaja
alternate

liitunud: 07.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.05.2009 17:54:53    postituse pealkiri: superluks vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

äri kiire ja korralik
_________________
... Lihtsalt haige ABITI fänn ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2009 17:16:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

ostsin prose thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 21.04.2009 21:17:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus, TEHTUD!icon_smile.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007



sõnumpostitatud: 16.08.2008 14:36:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Äri sai aetud, kaart töötab.

igati positiivne
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.05.2008 23:23:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

video ostetud thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003



sõnumpostitatud: 19.02.2008 16:00:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

korralik müüa
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bagimees
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2003



sõnumpostitatud: 12.02.2008 20:03:37    postituse pealkiri: otsisin emaplaati ja sain vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

arvuti koos uuesti, töötab ja rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 29.01.2008 19:20:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

müüs videokaardi
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2008 15:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin 8800GT, kõik korras! icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002



sõnumpostitatud: 14.01.2008 21:02:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

toide minu - raha tema ... positiivne igatahes thumbs_up.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.12.2007 19:24:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

ostsin arvuti ja kõik paistab oki-toki olema,
ärikogemus meeldiv icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2007 09:00:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Sai veidi juppe soetatud. Suht kiirelt sain asjad kätte ja töötasid ka normaalselt, seega meeldiv kogemus thumbs_up.gif
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 21:23:07    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Müüs terve töötava arvutikomplekti icon_razz1.gif asi töötab nagu kellavärk, väga positiivne
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2007 08:42:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

sai prose ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2007 09:42:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Pärast minupoolset mõnekuulist venitamist toimis kõik ikkagi nagu kokku lepitud.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.05.2007 19:26:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

mis seal ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JK
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2007 21:08:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Teenindus parem kui poes icon_smile.gif
Samsa 940BW
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kilovatt
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2002



sõnumpostitatud: 02.04.2007 16:23:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

hea, kiire tegutsemisega ja usaldusväärne müüja!
soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikatrey
HV vaatleja
vikatrey

liitunud: 02.02.2007



sõnumpostitatud: 23.03.2007 10:08:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Asi aetud kiirelt ja korralikult, kiitus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2007 14:18:19    postituse pealkiri: Canon S2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin fotoka. Mõlemad osapooled on vist tehinguga rahul! Läbi sinu siis 3 kuud garantiid jääb kah kehtima (07.03.2007)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004



sõnumpostitatud: 30.01.2007 14:06:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

taurix kirjutas:
olen nii müüja kui kaubaga v2ga rahul thumbs_up.gif
viis pluss beer_yum.gif

_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004



sõnumpostitatud: 28.01.2007 23:18:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

olen nii myya kui kaubaga v2ga rahul thumbs_up.gif
viis pluss beer_yum.gif
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2006 23:15:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Sai ostetud kodu lähedalt LG L1952TQ-SF. Tuli välja, et tuttav mees icon_lol.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2006 04:02:29    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: erkky2002 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Väga kiirelt tegutses.SOOVITAN thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2006 17:12:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

sai ketas ostetud
thumbs_up.gif
soovitan
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



sõnumpostitatud: 26.07.2006 17:33:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

äri kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2006 13:13:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Sai temalt Samsungi 250GB HDD ostetud - kõik sujus, kaup korralik ning mees asjalik. Teinekordki icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2006 00:34:00    postituse pealkiri: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Meeldiv asju ajada!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2006 20:50:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

kõik bueno. kaamera sai kiirelt ja probleemivabalt ostetud
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2005 22:53:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Ostsin mälu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2005 21:30:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

kõik kombes. orgunnis isegi vahendaja, et transpordikulusid ei tuleks thumbs_up.gif
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2005 23:40:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ erkky2002 ]: Positiivne

Ostsin X800GTO, ise olen väga rahul! Võib usaldada...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

erkky2002 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 90% 26 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 7% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.