| autor |
sõnum |
trullu
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2017
|
postitatud: 27.05.2026 14:18:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
ostsin monitori, 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
huviline64
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2015
|
postitatud: 15.11.2025 22:35:41 postituse pealkiri: i9-13900K/Z790 Aorus Elite |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Ostsin protsessori ja emaplaadi, kiire tehing |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 13.11.2025 22:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin hiiremati - kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
postitatud: 12.11.2025 20:20:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roooland
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2019
|
postitatud: 01.11.2025 13:45:22 postituse pealkiri: Ram |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostetud ram, järgmisel päeval oli postis  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karol
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2012
|
postitatud: 18.10.2025 01:16:55 postituse pealkiri: Razer Viper 8khz hiir |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Ostsin hiire, pani samal päeval posti ning kõik timm! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsi
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2020
|
postitatud: 15.10.2025 18:52:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Ostsin klaviatuuri, kõik Tip-Top! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
II_rebane
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009
|
postitatud: 27.08.2025 14:17:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Ostsin ühed kõrvaklapid. Sain kiirelt kätte ja arved ka klaaritud. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rad01
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2012
|
postitatud: 20.08.2025 17:40:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin kõrvaklapid.  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
postitatud: 19.08.2025 17:59:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin Razer Atlas hiiremati. Kokkulepped pidasid ning kiire suhtlus  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
postitatud: 16.04.2025 21:37:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin toiteploki. Korralikult tehase pakendis ja komplektsuses, lisaks ka ostudokument.
Ka minu poolt positiivne ! |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Junken
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2015
|
postitatud: 07.04.2025 22:51:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostis toite  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 25.03.2025 18:54:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe videokaardi, saime kiirelt tehingu tehtud.  _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
postitatud: 08.09.2024 17:23:37 postituse pealkiri: Hoiatus |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Negatiivne |
|
Naljakas tegelane. Pakub monitori eest kõige suurema summa (280€) ning võidab oksjoni. Siis aga kaob ca nädalaks ära - sõnumeid loeb aga ei vasta. Siis ärkab ning küsib, et kas saan monitori Tartusse toimetada - tegelen ja leian mooduse ning küsin täpsemalt kuhu Tartusse saata. Siis kaob jälle ära ning lõpuks kirjutan SMSi ja saan vastuse:
"Tere! Leidsin kahjuks yhe 360hz monitori soodsamalt, aga kui lased 250€ peale siis pakuks sinu mudel rohkem huvi".
Ehk ei soovita aega raisata.
Teema:https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=852183 _________________ Buildwill AI
Hertwill
Saapavabrik |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svetlana_k
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2013
|
postitatud: 09.05.2024 18:47:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Neutraalne |
|
| Teeb pakkumise, lubab järele tulla ja lõpuks teavitamata kaob. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veikss
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2017
|
postitatud: 19.09.2023 21:05:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OmmOs
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2002
|
postitatud: 21.03.2022 19:29:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Sai üks tehnika vahetuse tehing tehtud. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punker
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2006
|
postitatud: 29.11.2021 11:52:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin teleka, kõik sujus ideaalselt  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 22.03.2021 18:02:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Tuli järgi, kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 16.03.2021 19:13:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Kiire ja meeldiv prose diil  |
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
postitatud: 14.02.2021 13:42:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Negatiivne |
|
| Pakkusin OK, otsustas mitte müüa vaid hinda tõsta |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 14.05.2020 12:09:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostutehing käis kiirelt ja viivitusteta  _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krooks2
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2018
|
postitatud: 07.05.2020 17:45:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi. Kiire ning meeldiv tehing!  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 18.02.2020 18:42:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
edukas tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F00ked
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
postitatud: 19.12.2019 23:15:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Saime kiirelt asja aetud. Hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avastaja
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
postitatud: 16.12.2019 09:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Kiire tehing, soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
postitatud: 15.11.2019 18:02:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin kahe tuulikuga FPS tõstmise riistapuu.
Asi käis kärmelt. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 27.03.2019 08:58:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Kôik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
postitatud: 18.03.2019 20:45:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
postitatud: 13.03.2019 22:47:29 postituse pealkiri: Kraam |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Igati kiire ja posiktivne diil, järgmise korrani.  _________________ Teostan autode värvimis- ja keretöid! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
postitatud: 03.03.2019 18:25:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Ostis EVGA GTX 1070 SC. Asjajamine kiire. |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 16.02.2019 18:53:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe toiteploki, kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kdsafda
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2015
|
postitatud: 16.02.2019 17:32:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Tehing sujus kenasti ja kiirelt.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 01.09.2017 10:56:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, kõik sujus kenasti.  |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 26.02.2017 17:30:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Ostsin GPU, tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romax11
HV veteran

liitunud: 13.05.2015
|
postitatud: 17.02.2017 22:36:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüs mulle arvuti, tegin 100% ettemaksu ning sain kõik kätte. Usaldusväärne inimene, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndriiP
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2016
|
postitatud: 04.09.2016 19:27:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Müüsin arvuti juppe, kõik sujus ilusti ja kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
postitatud: 03.09.2016 10:28:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Kiire tehing ja kõik ok! Soovitused!  _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 18.05.2015 17:05:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Kõik sujus ladusalt, korralik kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 23.02.2015 12:56:01 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: CMAXHDA |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
| Fever kirjutas: |
Sai tehtud väga korralik diil! Soovitan  |
Meeldiv ostja, kiire tehing. Soovitan _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fever
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2005
|
postitatud: 28.04.2010 00:08:45 postituse pealkiri: Kommenteerimine: CMAXHDA |
|
Arvamus kasutajast [ CMAXHDA ]: Positiivne |
|
Sai tehtud väga korralik diil! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|