praegune kellaaeg 26.06.2026 14:49:15
|
| Kasutajate arvamused :: kommipaber |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ kommipaber ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
postitatud: 21.09.2009 20:03:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ kommipaber ]: Neutraalne |
|
Ärge tehke ettemaksu selle kasutajaga, kahtlane isiksus vähemalt seniks, kuni on toimunud mõni reaalne äritehing ja kauba olemasolus on veendutud. Soovis kohe ettemaksu ja ajas üsna keerulist juttu läbi msni keskkonna, olgugi et siin foorumis on juba tükk aega tavaks ikka uute kasutajate puhul paki ette saatmine ja seejärel raha laekumine. Msn ei lange samuti kokku praeguse HV omaga.
Veelkord : Ettemaksu ja kauba saatmist esimesena mitte teha! |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 21.09.2009 19:25:20 postituse pealkiri: Kommenteerimine: kommipaber |
|
Arvamus kasutajast [ kommipaber ]: Neutraalne |
|
Julgen siin julgelt väita et tegu on järjekordse petisega, pakkus müüa uut PS3 pult odava hinnaga, nõudis raha ettekandmist kuigi ise on täiesti verivärske kasutaja..
Põhjuse andis selle kommentaari kirjutamiseks teise kasutaja kiri mulle kus pakuti telefoni odava hinnaga ja nõuti ettemaksu, midagi veel tehtud pole aga lisan siia hoiatuse ! _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|