| autor |
sõnum |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
postitatud: 13.10.2023 10:22:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Kaart korralik, puhas. Ning väga hästi pakitud automaadi jaoks.  |
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EskimoTimo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2015
|
postitatud: 13.08.2015 19:06:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Sai ostetud videokaart, ülihea. Soovitan  _________________ [b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] 12tk 4GB RDIMM DDR3
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] 4 x 8GB DDR3 1600MHz
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] i5 4430
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] Samsung SSD 850EVO 250GB |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hijacker
HV veteran
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 08.05.2015 21:04:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin uue SSD posti vahendusel. Kiire ja korralik tehing, kaup nii nagu lubatud. Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FluffyOwl
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2014
|
postitatud: 04.04.2015 13:54:27 postituse pealkiri: Videokaart |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaarti HD6950
Kõik korras, töötab  _________________ - : ) - |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K8hv3x
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2013
|
postitatud: 30.03.2015 22:28:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu ja prose, kaup käes ja korras. Hea! _________________ You are delicious
<-- |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tehnikamarket
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2008
|
postitatud: 13.03.2015 12:03:20 postituse pealkiri: ostsin video |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 01.02.2015 22:10:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Igati aus kaupleja  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 21.12.2014 11:09:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Sai kõvaketas ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plaks
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2010
|
postitatud: 24.11.2014 12:11:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin ssd , all good !  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OlenSiin
HV kasutaja
liitunud: 05.03.2011
|
postitatud: 01.03.2014 23:24:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
| Väga positiivne kogemus. Sai teineteisele kasuks oldud ja tänu sellele hea diil tehtud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 10.01.2014 23:46:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Kandis raha ette ja panin paki teele. Minu poolt igatahes igati positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005
|
postitatud: 09.01.2014 15:53:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostis paar videokaarti  |
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
postitatud: 07.01.2014 00:12:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxkax
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
postitatud: 26.09.2013 21:17:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
| sai soetatud PI,,,igati korralik kaup ja kiire postitamine. |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fever
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2005
|
postitatud: 20.09.2013 15:44:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
| Sai soetatud HDD, kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urrucala
freek
liitunud: 27.12.2009
|
postitatud: 19.09.2013 12:04:25 postituse pealkiri: ok |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
| ostsin korraliku komplekti |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 27.08.2013 17:03:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Soetasin SSD, kaup nii nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F00ked
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
postitatud: 28.06.2013 01:45:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Aus kaup, vastutulelik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 09.01.2013 18:40:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vitman
HV veteran

liitunud: 15.04.2010
|
postitatud: 31.12.2012 18:44:32 postituse pealkiri: emaplaat |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
kqik ok . thanks  |
|
|
| Kommentaarid: 326 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
291 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unistaja
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
postitatud: 09.12.2012 05:07:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Videokaart ostetud, kõik klapib  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
postitatud: 21.06.2011 22:48:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin mobo. Kaup tuli Smartpostiga kohale nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elbarto77
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2011
|
postitatud: 21.06.2011 18:49:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
postitatud: 31.05.2011 20:48:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin prose. Usaldas. Igati positiivset väärt.  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmen
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2007
|
postitatud: 23.05.2011 19:41:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostsin RAM'i! OK!  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackSmoke
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2009
|
postitatud: 23.09.2010 20:33:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
sain hea läpaka väga rahul |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 03.09.2010 22:20:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Müüsin LCD Kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 01.09.2010 17:14:33 postituse pealkiri: Tervitus! |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Sai ka üks tehing tehtud!
Kõik laabus kenasti! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 14.08.2010 22:48:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
ostis pooliku läpa - loodan, et saab endale vajalikud jupid või teeb veel sellegi korda minu poolt igal juhul kiidusõnad - tehing kiire ja korrektne! _________________ What ever you say, I do that my way... |
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixaaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
postitatud: 18.05.2010 18:54:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
| ostetud laptop, kõik läks kiirelt ja ladusalt! |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allantoo
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
postitatud: 11.05.2010 20:38:58 postituse pealkiri: FS klaver ja aku |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Sai müüdud FS-i juppe.
Meeldiv kogemus.
 _________________ Elu on ilus! |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixrix
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2005
|
postitatud: 29.04.2010 19:01:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
edukas tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
postitatud: 13.03.2010 12:45:37 postituse pealkiri: läpkas |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Negatiivne |
|
Sai ostetud läpakas, mis osutus vigaseks.
Raha tagastamise lubadust nihutas kuude kaupa, kuni lõpuks lihtsalt ei vasta enam üldse kirjadele (tänaseks 4 kuud juba). |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eikla
HV vaatleja
liitunud: 09.02.2003
|
postitatud: 10.11.2009 21:31:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Oli ostja rollis, kõik väga positiivne! Kannatlikku meelt jagus ka kõvasti  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
postitatud: 06.11.2009 18:50:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
Ostis läpaka aku. Kiire tehing, kandis raha ette ja asi läks posti  _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HeyJIM
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2009
|
postitatud: 05.11.2009 22:40:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HeyJIM
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2009
|
postitatud: 01.11.2009 16:55:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
meeldiv ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viljar
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 15.09.2009 17:33:19 postituse pealkiri: Kommenteerimine: jynger |
|
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne |
|
ostsin läpaka  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|