Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: jynger
avatar Kasutajast jynger

HV kasutaja
liitunud:  30.08.2009
postitusi:  385
[0.01% kõigist / 0.06 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja jynger sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt jynger
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: jynger
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 36 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ jynger ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2023 10:22:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kaart korralik, puhas. Ning väga hästi pakitud automaadi jaoks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EskimoTimo
HV kasutaja
EskimoTimo

liitunud: 24.07.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2015 19:06:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Sai ostetud videokaart, ülihea. Soovitan icon_smile.gif
_________________
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] 12tk 4GB RDIMM DDR3
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] 4 x 8GB DDR3 1600MHz
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] i5 4430
[b:46400ff3b7]M:[/b:46400ff3b7] Samsung SSD 850EVO 250GB
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hijacker
HV veteran

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2015 21:04:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin uue SSD posti vahendusel. Kiire ja korralik tehing, kaup nii nagu lubatud. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FluffyOwl
HV vaatleja
FluffyOwl

liitunud: 12.09.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2015 13:54:27    postituse pealkiri: Videokaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin videokaarti HD6950
Kõik korras, töötab thumbs_up.gif
_________________
- : ) -
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K8hv3x
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2013



sõnumpostitatud: 30.03.2015 22:28:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin mälu ja prose, kaup käes ja korras. Hea!
_________________
You are delicious
<--
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tehnikamarket
Kreisi kasutaja
Tehnikamarket

liitunud: 31.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2015 12:03:20    postituse pealkiri: ostsin video vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

igati kiire ja positiivne tehing, minu soovitused!
_________________
http://www.tehnikamarket.ee
http://www.toiduturg.ee
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013



sõnumpostitatud: 01.02.2015 22:10:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Igati aus kaupleja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2014 11:09:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Sai kõvaketas ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plaks
HV kasutaja
plaks

liitunud: 25.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2014 12:11:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin ssd , all good ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OlenSiin
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2014 23:24:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Väga positiivne kogemus. Sai teineteisele kasuks oldud ja tänu sellele hea diil tehtud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2014 23:46:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Kandis raha ette ja panin paki teele. Minu poolt igatahes igati positiivne! icon_cool.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



sõnumpostitatud: 09.01.2014 15:53:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostis paar videokaarti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2014 00:12:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostis videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxkax
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2013 21:17:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

sai soetatud PI,,,igati korralik kaup ja kiire postitamine.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fever
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2005



sõnumpostitatud: 20.09.2013 15:44:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Sai soetatud HDD, kõik OK!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urrucala
freek

liitunud: 27.12.2009



sõnumpostitatud: 19.09.2013 12:04:25    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

ostsin korraliku komplekti
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2013 17:03:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Soetasin SSD, kaup nii nagu lubatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2013 01:45:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Aus kaup, vastutulelik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2013 18:40:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitman
HV veteran
Vitman

liitunud: 15.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2012 18:44:32    postituse pealkiri: emaplaat vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

kqik ok . thanks icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 291
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unistaja
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012



sõnumpostitatud: 09.12.2012 05:07:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Videokaart ostetud, kõik klapib icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2011 22:48:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin mobo. Kaup tuli Smartpostiga kohale nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elbarto77
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2011



sõnumpostitatud: 21.06.2011 18:49:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2011 20:48:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin prose. Usaldas. Igati positiivset väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmen
HV vaatleja
pelmen

liitunud: 18.05.2007



sõnumpostitatud: 23.05.2011 19:41:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostsin RAM'i! OK! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009



sõnumpostitatud: 23.09.2010 20:33:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

sain hea läpaka thumbs_up.gif väga rahul
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2010 22:20:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Müüsin LCD thumbs_up.gif Kõik korras beer_yum.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2010 17:14:33    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Sai ka üks tehing tehtud!
Kõik laabus kenasti!
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2010 22:48:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

ostis pooliku läpa - loodan, et saab endale vajalikud jupid või teeb veel sellegi korda icon_wink.gif minu poolt igal juhul kiidusõnad - tehing kiire ja korrektne!
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixaaa
Kreisi kasutaja
mixaaa

liitunud: 13.01.2010



sõnumpostitatud: 18.05.2010 18:54:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

ostetud laptop, kõik läks kiirelt ja ladusalt!
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allantoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2008



sõnumpostitatud: 11.05.2010 20:38:58    postituse pealkiri: FS klaver ja aku vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Sai müüdud FS-i juppe.
Meeldiv kogemus.
thumbs_up.gif
_________________
Elu on ilus!
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixrix
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2005



sõnumpostitatud: 29.04.2010 19:01:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

edukas tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2010 12:45:37    postituse pealkiri: läpkas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Negatiivne

Sai ostetud läpakas, mis osutus vigaseks.
Raha tagastamise lubadust nihutas kuude kaupa, kuni lõpuks lihtsalt ei vasta enam üldse kirjadele (tänaseks 4 kuud juba).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eikla
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003



sõnumpostitatud: 10.11.2009 21:31:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Oli ostja rollis, kõik väga positiivne! Kannatlikku meelt jagus ka kõvasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2009 18:50:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

Ostis läpaka aku. Kiire tehing, kandis raha ette ja asi läks posti thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeyJIM
HV kasutaja
HeyJIM

liitunud: 11.06.2009



sõnumpostitatud: 05.11.2009 22:40:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeyJIM
HV kasutaja
HeyJIM

liitunud: 11.06.2009



sõnumpostitatud: 01.11.2009 16:55:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

meeldiv ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2009 17:33:19    postituse pealkiri: Kommenteerimine: jynger vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jynger ]: Positiivne

ostsin läpaka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

jynger arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 25 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.