Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: jossniiger
avatar Kasutajast jossniiger

HV kasutaja
liitunud:  08.06.2009
viimane külastus:  08.06.2026 11:19:52
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  725
[0.01% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja jossniiger sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt jossniiger
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: jossniiger
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 82% 46 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 18% 10 häält
Sinu arvamus kasutajast [ jossniiger ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
xett1
HV kasutaja
xett1

liitunud: 11.02.2018



sõnumpostitatud: 13.03.2024 18:59:52    postituse pealkiri: Läppar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin läppari , igati viisakas läppar, paar nuppu rohkem ei toimi kui müügipostituses kirjas oli aga sellest pole midagi , igati väärt kraam selle raha eest, püstitamine oli kiire ja kõik sujus ilusti. beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2023 19:41:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Varasemad tehingud, nii ostud kui müügid, on toimunud vägagi edukalt, sellel korral läks väga negatiivselt.
Ainus hea asi meie viimase tehingu puhul oli see, et kasutaja tõi kauba ise kohale.
Kaubast - ostsin puudustega Dell sülearvuti. Puudustega olin arvestanud, kuna läks tööle arvutiks muusikat mängima, aga tuli välja, et lisaks puudustele olid veel mitmed probleemid (puudu ODD sahtel, klaver saanud löögi, peaaegu kõik kruvid puudu, välimus oli õudne). Kõige tipuks tuli välja, et Windowsisse jõudes oli prose kinni 0.35GHz peal ning masinaga ei saanud miskit teha, lisaks CMOS pataka pesa oli ka emaplaadilt lahti rebitud. Kuigi ühe suutsin korda teha, siis prose jäi probleemiks ja ka plaadidoonoriks ei kõlba.
Ühesõnaga jah, negatiivne.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rad01
HV kasutaja
rad01

liitunud: 23.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2023 12:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2022 17:00:39    postituse pealkiri: Shuttle X50V5 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Korralik tehing. Aitäh.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannesx
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2022 16:51:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ostsin 11 päeva tagasi mälud, tänaseni pole kaupa ega vasta kirjadele ega kõnedele.
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kmm
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2021 15:34:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis arvuti
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cartman33
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2020


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2020 22:30:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Tehing toimus kiirelt ja valutult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2020 16:03:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Pean kahjuks oma esimese negatiivse jätma siinses foorumis.

Kasutaja tegi mu müügiteemas pakkumise ja lubas kauba kohe ära osta. Kauples isegi välja, et tooksin talle Nõmmele ära. Samal päeval talle helistades (teavitamaks, et hakkan peatselt tema suunas sõitma) tuli vastuseks, et hetkel pole raha ja soovib broneerida kuni 9. oktoobrini, sest siis saab mingeid toimetulekutoetuseid. Kuna mul on positiivne ärikogemus kasutajaga olemas, siis olin nõus, kuigi broneerimisega ei soovi üldiselt tegeleda.

10. oktoobril sai päeval kasutajale helistatud, sest foorumis PS-ile vastust ei tulnud. Väidetavalt oli tööl ja lubas tagasi helistada. Samal õhtul tagasi helistades ei vastanud enam telefonile. Täna hommikul saatsin SMS-i, et ootan kella 16:00-ks mingitki vastust või läheb kaup uuesti müüki järgmisele pakkujale. Seda tulnud pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scirocco
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2020 18:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Kõik tip-top, nii nagu kokku lepitud. Ostis telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2020 13:33:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsis mini-pc, kandis kiiret raha ette ja sai kauba vastu. Probleeme ei tekkinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2020 10:45:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

laurx kirjutas:
Herald kirjutas:
Kahjuks siis nii, et pole oma negatiivsest taustast õppinud.

Ostsin sülearvuti, mille kirjeldus oli: "ideaalses korras kulumisjalgi pole kuna enamus ajast seisnud. "

Kuna pani teele ära, siis tegin ka kande, läks tema ema kontole, tal oli kiirelt raha vaja ja summa polnud nii suur, pigem see negatiivne kommentaar siin teistel hoiatuseks.

Arvuti jõudis kohale, puudu oli laadija, põhjakaas on katki, üks täht on sulanud, ideaalsest masinast asi kaugel. Minu pärimise peale saatis sms-i, et lahendab probleemi ja saadab laadija ka järgi. Hetkel siis ei vasta ja mingit lahendust ei paku. Mina ei saanud suurelt kõrvetada, aga ilmselt võib sääraseid asju ka suuremates summades juhtuda.


eelmisel laupäeval (30.05) kandsin tema ema kontole 40 eurot ühe backard- belli eest, mida mul justkui vaja oleks ja mille ta oli valmis mulle kohe müüma. pidi KOHE HOMME (pühapäeval posti ka panema) täna pole ma seda masinat saanud kuigi ma olen teisipäeva õhtust tallinnas olnud. SAMAl AJAL ostab ja müüb tehnikahuviline noormees foorumis endiselt asju. MUL ON seda masinat tarvis!


"edit: pistitasin kell 22:25, kell 22:35 tuli vastu võtmata telefonikõne vastuseks sms, et kui hiiule järgi tulen, saan selle masina kella 23 paiku kätte. läksin järgi ja sain kätte. aga see, et " mul oli tegemist " ei päde - kui oled lubanud, et paned posti aga midagi tuleb vahele, helistad või annad teada, et midagi tuli vahele ja siis räägime edasi, enamasti annab midagi kokku leppida aga see, et kaod ära , " ma helistan sulle 2 minuti pärast tagasi" ja ma ise 24h jooksul uuesti helistama pean, ei ole ok"

kuna ma kauba sain ja kaup vastas kirjeldusele v.a. katkine laadijapistik, mille ma tolmupuhastuse ajal ära parandasin" võiks negatiivsest neutraalne saada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2020 22:25:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Herald kirjutas:
Kahjuks siis nii, et pole oma negatiivsest taustast õppinud.

Ostsin sülearvuti, mille kirjeldus oli: "ideaalses korras kulumisjalgi pole kuna enamus ajast seisnud. "

Kuna pani teele ära, siis tegin ka kande, läks tema ema kontole, tal oli kiirelt raha vaja ja summa polnud nii suur, pigem see negatiivne kommentaar siin teistel hoiatuseks.

Arvuti jõudis kohale, puudu oli laadija, põhjakaas on katki, üks täht on sulanud, ideaalsest masinast asi kaugel. Minu pärimise peale saatis sms-i, et lahendab probleemi ja saadab laadija ka järgi. Hetkel siis ei vasta ja mingit lahendust ei paku. Mina ei saanud suurelt kõrvetada, aga ilmselt võib sääraseid asju ka suuremates summades juhtuda.


eelmisel laupäeval (30.05) kandsin tema ema kontole 40 eurot ühe backard- belli eest, mida mul justkui vaja oleks ja mille ta oli valmis mulle kohe müüma. pidi KOHE HOMME (pühapäeval posti ka panema) täna pole ma seda masinat saanud kuigi ma olen teisipäeva õhtust tallinnas olnud. SAMAl AJAL ostab ja müüb tehnikahuviline noormees foorumis endiselt asju. MUL ON seda masinat tarvis!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2020 11:59:35    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

läpakas leidis uue omaniku, diil nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2020 16:04:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Meeldiv ostja, kiire tehing . Soovitan!
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2019 17:43:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Soovitan
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2019 09:14:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis netikasti. Kõik ok.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2019 15:04:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Kahjuks siis nii, et pole oma negatiivsest taustast õppinud.

Ostsin sülearvuti, mille kirjeldus oli: "ideaalses korras kulumisjalgi pole kuna enamus ajast seisnud. "

Kuna pani teele ära, siis tegin ka kande, läks tema ema kontole, tal oli kiirelt raha vaja ja summa polnud nii suur, pigem see negatiivne kommentaar siin teistel hoiatuseks.

Arvuti jõudis kohale, puudu oli laadija, põhjakaas on katki, üks täht on sulanud, ideaalsest masinast asi kaugel. Minu pärimise peale saatis sms-i, et lahendab probleemi ja saadab laadija ka järgi. Hetkel siis ei vasta ja mingit lahendust ei paku. Mina ei saanud suurelt kõrvetada, aga ilmselt võib sääraseid asju ka suuremates summades juhtuda.
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2019 15:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin vana rauda 👍
_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SEnno
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2019 11:43:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin videokaardi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2019 11:18:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin PS4 mängud, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2019 22:26:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004



sõnumpostitatud: 11.12.2018 16:12:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis PS Vita. Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rops123
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2018 20:21:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ostsin sülearvutile kõvaketta, selgus et ei tööta. Saatsin isikule kirja ja isegi kui on foorumis käinud pole suvatsenud isegi kirjale vastata.
Update: 5.nov pidi raha tagasi maksma. Peale 5ndat jälle täielik vaikus ning ei suvatse isegi privaatsõnumile vastata.
Väga ebameeldiv kogemus. icon_evil.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2018 00:37:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ostis läpaka, viisin kohale, ostis ära. Oleme mõlemad rahul! icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rops123
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2018 14:39:41    postituse pealkiri: Läpaka kõvaketas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ostsin sülearvutile kõvaketta, selgus et ei tööta. Saatsin isikule kirja ja isegi kui on foorumis käinud pole suvatsenud isegi kirjale vastata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2018 20:11:52    postituse pealkiri: 2x2GB 10600 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ostsin läpakale mälusid thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scrooge
HV kasutaja


liitunud: 06.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2018 21:27:19    postituse pealkiri: Videokaart vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Tegi pakkumise videokaardile aga enam telefonile ei vasta
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2018 20:05:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin talt kolm PS4 mängu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2018 08:31:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Müüsin PS3'e. Kõik sujus kenasti ning saime asjad kiirelt aetud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2018 15:55:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2018 13:00:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

5+ videokaardi diil
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2017 12:28:42    postituse pealkiri: hv-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Sai ostetud üks arvutikast.
Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muganbeat
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2017 19:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin PS4 mängu. Kõik sujus. Soovitan.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exess
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2010



sõnumpostitatud: 01.02.2017 14:16:19    postituse pealkiri: PS4 pult vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Sai PS4-le pult soetatud, kõik sujus kenasti
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yz3
HV vaatleja
yz3

liitunud: 27.04.2006



sõnumpostitatud: 26.08.2016 15:35:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis PS4 mängu (Tom Clancy's: The Division). Tehing toimus probleemideta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2015 00:15:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Müüs SSD, kaup ette, raha järel, tegutses kiiresti. Minu poolt siis positiivne.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2015 18:53:51    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

pettur, pidi mälu müüma, pole ei raha ega mälu.Teistel soovitan selle tegelasega tegemist mitte teha,keerutab nii ,et vähe pole.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2015 18:30:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Kelm, pettur, petis, varas.
Lubas kauba posti panna. Raha võttis, aga kaupa ei saatnud!
Vastik tüüp.
Loodan, et mädaned põrgus.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2015 11:02:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis kaardi thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ats007
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2015 00:28:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin mängu, kõik timmis! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamaman
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2014 11:03:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostis katkise läpaka.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009



sõnumpostitatud: 13.11.2014 22:25:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Negatiivne

Ei tunne hv. Reegleid.
Paneb kauba müüki,minu pakkumine kõrgeim.
Aga kauba müüs jumal teab kellele.
Kirjale ei vasta.
Tubli poss!
_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XxSSxX
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2014 10:09:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2014 00:59:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Sai 3 Vita mängu ostetud-aega läks aga asja sai thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2014 11:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Sai mäng soodsalt soetatud thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smartwo
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2013 00:59:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Ostsin PS3 mängu. Aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urrucala
freek

liitunud: 27.12.2009



sõnumpostitatud: 29.03.2013 10:58:36    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

ostsin videokaardi. kõik tip-top
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 12.01.2013 15:52:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Videokaart ostetud, soovitan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2012 00:33:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

5+ kaup ja muidu abivalmis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuur
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 29.09.2012 14:34:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jossniiger ]: Positiivne

Kokkulepped pidasid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

jossniiger arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 8 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.