| autor |
sõnum |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 25.08.2011 11:02:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
müüs ühe puudu oleva optika. tõi kenasti kohale ka. _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 01.03.2011 23:36:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
Sai endale soetatud väga viis ATX korpus!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
245 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jankii
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2009
|
postitatud: 13.10.2010 21:36:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
kaup kiire ja väga meeldiv tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 05.04.2010 17:09:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
meeldiv tehing sooritatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
postitatud: 22.02.2010 12:31:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
Sai väiksem kõvaketas ostetud, kõik sujus nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 23.11.2009 21:05:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taimot
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.12.2006
|
postitatud: 12.10.2009 22:08:48 postituse pealkiri: s478 |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
| Sai natuke emaplaatitega mässatud, aga sai asjad tehtud ja igati tipp-topp vend. |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
postitatud: 22.09.2009 20:42:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
Sai siin kaks P3 Xeoni koos platega ostetud.
Tõi ise kohale ka veel.
 |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
postitatud: 16.09.2009 14:09:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
Teenindus oli kiire, emaplaat töötab ja sain kauba peale törtsu termopastat ka!
Soovitan! _________________ White Powwa! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 01.06.2009 21:09:49 postituse pealkiri: Kommenteerimine: arxxra |
|
Arvamus kasutajast [ arxxra ]: Positiivne |
|
ostis mult eelmisel nädalal helikaardi. polnud küll päris see, mis ta ootas aga võttis siiski ära. tagasisidet pole olnud, seega loodan, et mu vana kaart talle sobis. minu suhtes positiivne tehing, sain, mis küsisin ja kaardile tuldi kenasti järele. loodetavasti ilus algus meeldivale traditsioonile äri ajada. ots positiivsega lahti. _________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|