praegune kellaaeg 24.06.2026 07:34:39
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| kasutaja profiili vaatamine :: YTarvutiH |
| avatar |
Kasutajast YTarvutiH
|
HV vaatleja |
| liitunud: |
29.03.2009 |
| viimane külastus: |
- |
| HV-OT teenus: |
01.02.2020 14:43:20 |
| HV-OT+ teenus: |
- |
| postitusi: |
0 [0.00% kõigist / 0.00 sõnumit päeva kohta] vaata kasutaja YTarvutiH sõnumeid |
| www: |
http://www.youtube.com/arvutihull |
| arvuti: |
CPU: Intel Core i7 920 @ 4116MHz (21x196) 1.44V
CPU jahuti: Noctua NH-U12P SE1366
GPU: ATI Radeon HD 4870 X2 Club3D 800/900
Emaplaat: Asus P6T X58
RAM: Corsair 3x2GB 1571MHz 9-9-9-24 XMS3 1.5V (ülekellatud)
PSU: Chieftec CFT-850-14C 850w
HDD: 300GB Maxtor 7200 rpm
DVD: LG GSA-H55L 20x DVD writer
Hardcano 13
Kast: Chieftec GH-01BW-OP
1x 120mm vent ja 3x 80mm venti
Logitech G15 klaver
Logitech G9 hiir
Acer 22 inch 60hz LCD 1680x1050 5ms |
|
| kontakt YTarvutiH |
| lisa ignoreeritav kasutaja: |
 |
| privaatsõnum: |
 |
|
| Kasutajate arvamused :: YTarvutiH |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ YTarvutiH ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| Kasutajat :: YTarvutiH :: pole veel kommenteeritud |
Kasutajat YTarvutiH pole veel kommenteeritud. Sa võid sellega algust teha vajutades siia
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|