Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: neggg
avatar Kasutajast neggg

HV kasutaja
liitunud:  28.03.2009
postitusi:  324
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja neggg sõnumeid
arvuti:  CPU - i7 6700k ,hyper 212 evo
MB - asus b150m pro
HDD - 500gb , SSD - 256 gb
GPU - GTX 1070
RAM - Corsair 2x4GB 2133mhz
PSU - Seasonic S620
kontakt neggg
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: neggg
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 85% 40 häält
Neutraalne: 6% 3 häält
Negatiivne: 9% 4 häält
Sinu arvamus kasutajast [ neggg ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003



sõnumpostitatud: 10.11.2018 11:04:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Usaldusväärne isik,äri sujus kiiresti ja edukalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo16
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2017 21:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Kandsin raha, saatis mälu. kõik ok icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2017 08:16:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Soetasin protsessori.
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2017 13:38:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis jupid. Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2017 16:05:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

ostsin kõrvaklapid. postiga. Kõik okei thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guides
HV vaatleja
Guides

liitunud: 07.03.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2017 10:25:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Toiteplokk käes ja kõik sujus ilma probleemideta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2017 23:50:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2016 14:21:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Tegime väikest viisi kaupa. Aega läks mis ta läks aga lõpuks sujus kõik hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2015 01:14:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai kaupa tehtud.Kõik OK.!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuki
HV vaatleja
Tuki

liitunud: 29.01.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2015 23:22:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne

Sai tehtud pakkumine monitori peale millele mul tüdruk pidi järgi minema Haapsalu kui praamipealt tuleb. Sai kokku lepitud kirja teel, et helistab ja värki. Mõned tunnid enne küsis kirja teel, et millal tüdruk jõuab, sai öeldud kellaaeg. Ja tee või tina, tüüp telefoni vastu ei võta, kirjadele ei vasta ja sõnumitele samuti. Ise arvan, et tahtis lihtsalt üle lasta, kuna algne diil oli, et saadab postiga. Ilmselt oleks raha ära maksnud ja igavesti posti oodanud.
Seega suur hoiatus kõigile mis mehega tegemist.
_________________
www.tofix.ee
#peipsitšilli
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexup
HV Guru
lexup

liitunud: 24.04.2010



sõnumpostitatud: 05.05.2015 14:27:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Kõik tundub toimivat. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 297
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okangro87
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2015 18:12:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostsin vesijahutus kraami. Kõik ok. Soovitan
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2014 13:12:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis sülearvuti , kõik okei thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2014 13:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne

Peale paari kolme positiivset diili suutis tüüp võlgu jääda.

Arvan, et likvideerimis aeg on olnud juba piisavalt pikk seega tuleb negatiivne ära.

Viimane teadaolev tel nr ei vasta ja PS-e ei loeta.
Mis muud kui avaldust kirjutama.
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2014 18:17:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Kiire ja positiivne ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolmulest
HV kasutaja
Tolmulest

liitunud: 16.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2014 16:19:55    postituse pealkiri: Vent kontroller vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne

Ostsin kontrolleri ja venitas tükk aega, oleks võinud vähemalt teada anda, et pole võimalust postitada.
Muidu kõik ok nüüdseks kaup käes!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2014 21:49:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

müüs mulle H110 jahutuse, kiirelt posti ka pandud kõik korras
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 13.04.2014 21:10:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai vesijahutus müüdud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2014 18:15:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Raha käes nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2014 15:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne

Sai vahetuskaupa tehtud.
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2014 20:03:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis H110 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2014 18:10:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Müüsin prose thumbs_up.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okangro87
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2014 22:45:15    postituse pealkiri: Müüs mulle emaplaadi ja protsessori vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Tehing toimus kiirelt ja korrektselt. Soovitan
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010



sõnumpostitatud: 24.02.2014 13:49:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne

Tehing ja maksmise poolest on usaldusväärne kuid kohati liiga kärsitu. Kui sinul aega vaat, et ülegi siis mõnel teisel võibolla napib sellega. Kõlarid saidki kohe kätte kuid kui pult pandi paar päeva hiljem teele siis ürita natukene mõistvalt vastu ka tulla. Mis sa tõesti arvasid, et meelega jätsime puldi maha ja raha nii palju, et saadame oma raha eest selle järgi?

Teinekord rohkem mõistvat ja vastutulevat suhtumist! icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2014 22:20:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis monitori thumbs_up.gif
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urrucala
freek

liitunud: 27.12.2009



sõnumpostitatud: 01.11.2013 12:47:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

ok
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tussuland
HV vaatleja
Tussuland

liitunud: 17.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2013 21:45:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai vahetatud videokaart ja kõik oli positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birmanbir
HV kasutaja
birmanbir

liitunud: 14.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2013 10:32:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne

Tahan osta mälu. Ei vasta sõnumidele!!!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2013 12:09:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostsin SSD Ketta beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 30.04.2013 06:03:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi ja prose. Kõik korras!
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2013 18:40:51    postituse pealkiri: gtx 660 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Müüs videokaardi
Kõik super icon_smile.gif
Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2013 17:28:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2013 01:46:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne

Soovis osta toidet, aga tegi pakkumised PS-i.
Hilisemal läbirääkimisel ei suutnud adkevaatset infot jaga, kuigi oli online. Seega, miskit arukat diili selle tabijaga ajada ei soovitaks.
Äkki kommunikatsiooni feil, kuid kahtlane ja midagi selgitavat ei suutnud pakkuda foorumis online oleva aja jooksul.

Kindlasti vädiks asjaajamise suhtes. On küll ID-ga autentinud, kuid see on selline so so teema.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009



sõnumpostitatud: 19.03.2013 16:56:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai protsessor ja jahuti ostetud. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2013 21:21:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis prose thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012



sõnumpostitatud: 14.03.2013 01:04:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis emaplaadi ja prose. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2013 00:30:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Ostis mälud, raha kandis ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2013 18:22:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Soetasin posti teel mälud, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilius
HV kasutaja
siilius

liitunud: 14.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2013 17:19:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

ostsin ssd kõik sujus ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitman
HV veteran
Vitman

liitunud: 15.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2013 01:40:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 291
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krässakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.11.2009



sõnumpostitatud: 30.12.2012 16:37:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 309 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leonid
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010



sõnumpostitatud: 13.12.2012 14:02:56    postituse pealkiri: Positiivne kogemus tehingust. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai vahetus tehtud. Korralik muuja. Soovitan
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visahing1
HV kasutaja
visahing1

liitunud: 31.08.2011



sõnumpostitatud: 18.11.2012 18:36:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Aus mees, Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2012 18:32:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Müüsin toiteploki.
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2012 19:02:01    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

kiire,korralik tehing,soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2012 12:45:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

sai telefone vahetatud.
Kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2012 10:11:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Sai üks vahetus tehtud. Kõik 5+ . Usaldusväärne inimene!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2010 11:38:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne

tahtis telefoni ära vahetada, kokkulepitud ajaks polnud temast kipu ega kõppu, soovitan ettevaatlik olla sellistega!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2009 17:10:25    postituse pealkiri: Kommenteerimine: neggg vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne

Esimene positiivne thumbs_up.gif
Ostis võimendi ära, tuli rahaga kokku lepitud kohta, ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

neggg arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 34 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.