| autor |
sõnum |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
postitatud: 10.11.2018 11:04:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne isik,äri sujus kiiresti ja edukalt  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo16
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
postitatud: 20.05.2017 21:23:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Kandsin raha, saatis mälu. kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 13.05.2017 08:16:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Soetasin protsessori. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 27.04.2017 13:38:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis jupid. Kiire ja korralik tehing  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
postitatud: 06.03.2017 16:05:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
ostsin kõrvaklapid. postiga. Kõik okei  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Guides
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013
|
postitatud: 01.03.2017 10:25:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Toiteplokk käes ja kõik sujus ilma probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 28.02.2017 23:50:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi.  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
postitatud: 27.12.2016 14:21:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Tegime väikest viisi kaupa. Aega läks mis ta läks aga lõpuks sujus kõik hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walwur
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.09.2006
|
postitatud: 18.06.2015 01:14:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
| Sai kaupa tehtud.Kõik OK.! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuki
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2014
|
postitatud: 22.05.2015 23:22:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne |
|
Sai tehtud pakkumine monitori peale millele mul tüdruk pidi järgi minema Haapsalu kui praamipealt tuleb. Sai kokku lepitud kirja teel, et helistab ja värki. Mõned tunnid enne küsis kirja teel, et millal tüdruk jõuab, sai öeldud kellaaeg. Ja tee või tina, tüüp telefoni vastu ei võta, kirjadele ei vasta ja sõnumitele samuti. Ise arvan, et tahtis lihtsalt üle lasta, kuna algne diil oli, et saadab postiga. Ilmselt oleks raha ära maksnud ja igavesti posti oodanud.
Seega suur hoiatus kõigile mis mehega tegemist. _________________ www.tofix.ee
#peipsitšilli |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexup
HV Guru

liitunud: 24.04.2010
|
postitatud: 05.05.2015 14:27:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Kõik tundub toimivat. Tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
297 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okangro87
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2007
|
postitatud: 14.04.2015 18:12:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
| Ostsin vesijahutus kraami. Kõik ok. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitval
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2009
|
postitatud: 24.12.2014 13:12:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis sülearvuti , kõik okei  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 06.09.2014 13:59:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne |
|
Peale paari kolme positiivset diili suutis tüüp võlgu jääda.
Arvan, et likvideerimis aeg on olnud juba piisavalt pikk seega tuleb negatiivne ära.
Viimane teadaolev tel nr ei vasta ja PS-e ei loeta.
Mis muud kui avaldust kirjutama. _________________ Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!! |
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 31.05.2014 18:17:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Kiire ja positiivne ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolmulest
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2011
|
postitatud: 24.05.2014 16:19:55 postituse pealkiri: Vent kontroller |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne |
|
Ostsin kontrolleri ja venitas tükk aega, oleks võinud vähemalt teada anda, et pole võimalust postitada.
Muidu kõik ok nüüdseks kaup käes! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 23.04.2014 21:49:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
müüs mulle H110 jahutuse, kiirelt posti ka pandud kõik korras _________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
postitatud: 13.04.2014 21:10:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Sai vesijahutus müüdud.  |
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addres999
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2012
|
postitatud: 11.04.2014 18:15:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Raha käes nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 24.03.2014 15:07:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
postitatud: 20.03.2014 20:03:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis H110  |
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
postitatud: 09.03.2014 18:10:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Müüsin prose  _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okangro87
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2007
|
postitatud: 06.03.2014 22:45:15 postituse pealkiri: Müüs mulle emaplaadi ja protsessori |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
| Tehing toimus kiirelt ja korrektselt. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
postitatud: 24.02.2014 13:49:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne |
|
Tehing ja maksmise poolest on usaldusväärne kuid kohati liiga kärsitu. Kui sinul aega vaat, et ülegi siis mõnel teisel võibolla napib sellega. Kõlarid saidki kohe kätte kuid kui pult pandi paar päeva hiljem teele siis ürita natukene mõistvalt vastu ka tulla. Mis sa tõesti arvasid, et meelega jätsime puldi maha ja raha nii palju, et saadame oma raha eest selle järgi?
Teinekord rohkem mõistvat ja vastutulevat suhtumist!  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2005
|
postitatud: 07.02.2014 22:20:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis monitori  |
|
|
| Kommentaarid: 180 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urrucala
freek
liitunud: 27.12.2009
|
postitatud: 01.11.2013 12:47:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tussuland
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2010
|
postitatud: 31.07.2013 21:45:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Sai vahetatud videokaart ja kõik oli positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birmanbir
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2009
|
postitatud: 13.06.2013 10:32:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne |
|
| Tahan osta mälu. Ei vasta sõnumidele!!! |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
postitatud: 29.05.2013 12:09:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostsin SSD Ketta  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
postitatud: 30.04.2013 06:03:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
| Ostsin emaplaadi ja prose. Kõik korras! |
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
postitatud: 24.04.2013 18:40:51 postituse pealkiri: gtx 660 |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Müüs videokaardi
Kõik super
Soovitan  _________________ Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
postitatud: 10.04.2013 17:28:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi, töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 20.03.2013 01:46:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Neutraalne |
|
Soovis osta toidet, aga tegi pakkumised PS-i.
Hilisemal läbirääkimisel ei suutnud adkevaatset infot jaga, kuigi oli online. Seega, miskit arukat diili selle tabijaga ajada ei soovitaks.
Äkki kommunikatsiooni feil, kuid kahtlane ja midagi selgitavat ei suutnud pakkuda foorumis online oleva aja jooksul.
Kindlasti vädiks asjaajamise suhtes. On küll ID-ga autentinud, kuid see on selline so so teema. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
postitatud: 19.03.2013 16:56:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Sai protsessor ja jahuti ostetud. Tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
postitatud: 18.03.2013 21:21:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis prose  |
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
postitatud: 14.03.2013 01:04:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi ja prose. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 14.03.2013 00:30:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Ostis mälud, raha kandis ette  |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
postitatud: 01.02.2013 18:22:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Soetasin posti teel mälud, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siilius
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2007
|
postitatud: 31.01.2013 17:19:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
ostsin ssd kõik sujus ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vitman
HV veteran

liitunud: 15.04.2010
|
postitatud: 27.01.2013 01:40:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
5+  |
|
|
| Kommentaarid: 326 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
291 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krässakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.11.2009
|
postitatud: 30.12.2012 16:37:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 309 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leonid
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2010
|
postitatud: 13.12.2012 14:02:56 postituse pealkiri: Positiivne kogemus tehingust. |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Sai vahetus tehtud. Korralik muuja. Soovitan
 |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
visahing1
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2011
|
postitatud: 18.11.2012 18:36:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Aus mees, Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
postitatud: 08.11.2012 18:32:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Müüsin toiteploki.
Tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
postitatud: 24.10.2012 19:02:01 postituse pealkiri: +1 |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
kiire,korralik tehing,soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 03.06.2012 12:45:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
sai telefone vahetatud.
Kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
postitatud: 17.04.2012 10:11:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
| Sai üks vahetus tehtud. Kõik 5+ . Usaldusväärne inimene! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
postitatud: 21.01.2010 11:38:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Negatiivne |
|
| tahtis telefoni ära vahetada, kokkulepitud ajaks polnud temast kipu ega kõppu, soovitan ettevaatlik olla sellistega! |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
postitatud: 15.05.2009 17:10:25 postituse pealkiri: Kommenteerimine: neggg |
|
Arvamus kasutajast [ neggg ]: Positiivne |
|
Esimene positiivne
Ostis võimendi ära, tuli rahaga kokku lepitud kohta, ja kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|